Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Kane & Lynch se vrátí

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.12.10 08:24] Komentáře [0]

Xbox 360Dvojice psychopatů - Kane & Lynch - si jakožto nová herní značka získala poměrně slušnou fanouškovskou základnu. IO Interactive proto dnes ohlásili, že po dvou hrách ze série - Dead Men a Dog Days - se s touto dvojicí zaručeně ještě potkáme. Konkrétně Ian Livingstone z Eidosu řekl, že Kane & Lynch rozhodně ještě nekončí.

Ohlášení Kane & Lynch 3 je na spadnutí?

Dosud nespatřené efekty Source Enginu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.12.10 20:54] Komentáře [1]

Xbox 360Source Engine - při vyřčení tohoto jména vám dozajista zcela intuitivně a správně naskočí Valve, případně rovnou Half Life 2. Na tomto enginu byly poháněny všechny hry Orange Boxu, nicméně to vypadá, že zdaleka neukázaly plnou sílu Source Enginu. S tím si pohrál modder, který odprezentoval v krátkém videu perfektní efekty dynamického počasí.

Mimo to vytvořit zábavnou cell-shade postavičku dinosaura a jeho dvojníka. Ostatně, mrkněte na video uvnitř novinky - budete se bavit.

První grammy nominace pro hru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.12.10 16:53] Komentáře [1]

Xbox 360Hry pronikají stále významněji do pop kultury. O tom svědčí i fakt, že nominována byla v kategorii "Best Instrumental Arrangement Accompanying Vocalists" také skladba ze hry Civilization IV. Konkrétně skladba Baba Yetu od Soweto Gospel Choir a skladatele Christophera Tina. Soutěžit bude s dalšími velikány.

Pakliže si chcete skladbu poslechnout, zamiřte do novinky. Pro dnešní novinkové sucho malé zpestření - držíme palce tvůrcům.

Kinect umí 3d bez brýlí

Xbox 360 [anthraxCZ 05.12.10 16:48] Komentáře [3]

Xbox 360A přece jen ten Kinect velice zajímavá hračička - nedávno jsme vám ukazovali stylový ovladač z hvězdných válek zobrazený díky Kinectu, tentokráte tu máme něco mnohem zajímavějšího. Sittiphol Phanvilai @ Hua Lampong Co.,Ltd totiž dokázali do Kinectu zapracovat snímání polohy vaší hlavy a možnost vytvářet tak dokonalou iluzi 3d prostoru.

Ostatně, posuďte sami ve videu - představte si ty hry!

Venetica v novém gameplay videu

PCXbox 360 [anthraxCZ 05.12.10 10:13] Komentáře [4]

Xbox 360Příští rok v lednu dorazí zajímavá rpg akční hra od studia Deck 13 s poetickým názvem Venetica. Na Ign se dnes objevilo zbrusu nové gameplay video, které přibližuje dění ve hře - naleznete ho uvnitř novinky.

Venetica vychází 4. ledna 2011 na Pc a konzoli od Microsoftu.

Back to the Future trailer

PCPlaystation 3 [anthraxCZ 04.12.10 17:30] Komentáře [0]

Xbox 360Telltale Games chtějí připravovanou arkádovku Back To The Future: The Game přinést ještě do konce letošního roku. No, moc času jim už nezbývá, ale nový trailer, který tvůrci zveřejnili naznačuje, že již pravděpodobně mají hotovo. Ostatně, mrkněte do novinky, kde uvidíte minutu a půl záběrů přímo ze hry samotné.

Back To The Future: The Game vyjde jako arcade titul na Pc a Psn.

Prototype 2 realitou

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.12.10 09:44] Komentáře [3]

Xbox 360Pakliže si ještě vzpomínáte, že jsme vás před několika dny informovali o tom, že na letošní Vga na Spike.tv se chystá ohlášení nějaké hry doprovázené sloganem "Murder Your Maker", pak pro vás máme rozuzlení. Nový teaser trailer, který se objevil na stránce murderyourmaker.com totiž ukazuje, že tímto neznámým titulem bude doopravdy Prototype 2.

Ostatně, na teaser trailer můžete mrknout také uvnitř této novinky - byť pět vteřin videa neposkytuje detaily, pokud budete pozorně koukat - zjistíte, že se doopravdy jedná o hru z univerza Prototype. Na oficiální zprávu musíme počkat do 8. prosince.

Vietnam v novém traileru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.12.10 09:35] Komentáře [0]

Xbox 360Battlefild: Bad Company 2 dostane těsně před Vánoci očekávanou expanzi Vietnam. Ten Dice prezentují zbrusu novým videem s názvem Operation Hastings. Toto video nám zároveň teasuje komunitní akci stejně tak jako v případě původní hry - tentokráte nepůjde o počet zabití, ale o počet týmových spoluprácí - ten bude muset překročit počet 69 milionů.

Odměnou za hráčskou aktivitu ve Vietnam DLC pak budou hráči odměněni zbrusu novou multiplayerovou mapou. Vietnam dorazí 18. prosince na Pc a 21. prosince na konzole, zmiňované video naleznete uvnitř této novinky.

Queen DLC pro Rock Band 3

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 03.12.10 20:04] Komentáře [0]

Xbox 360Rock Band 3 zdaleka nesbírá tak vysoká hodnocení jako jeho dva předchůdci. To ale nebrání Harmonixu v tom, aby hudební kult Rock Band podporoval dalšími stažitelnými balíky - tentokráte se dočkala legendární rocková kapela Queen, jejichž 12 songů si nyní budete moci užít také v hrách Rock Band. O jaké písně konkrétně jde, naleznete uvnitř novinky.

Balíky jsou dva, první stojí 10.99$ a druhý 9.99$, plus ekvivalenty na Xbox Live Marketplace a Nintendo Wii. Obě dlc budou dostupné za čtyři dny, 7. prosince.

Off-screen záběry Shift 2 + interview

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 03.12.10 12:06] Komentáře [0]

Xbox 360Shift 2 s podtitulem Unleashed se stalo poměrně dosti diskutovaným titulem. Ať už za to můžou výroky srovnávající hru s Gran Turismem a hlavně Forzou, nebo slušně působící image, dnes tu máme interview s tvůrcem, který nám představí klíčové aspekty nového dílu závodní série. Mimo rozhovor, můžete v pozadí sledovat gameplay ze hry.

Interview s gameplay záběry z kokpitu naleznete uvnitř novinky.

Case West gameplay trailer

Xbox 360 [anthraxCZ 03.12.10 08:24] Komentáře [0]

Xbox 360Capcom dnes zveřejnil zbrusu nový gameplay trailer k chystané epizodě s názvem Case West pro zombie trhák Dead Rising. Jak už víme, tento dodatek, stejně tak jako předchozí Case Zero, je exkluzivní záležitostí majitelů Xbox 360 verze hry. Trailer nám představí další možnosti hry. Case West vyjde v průběhu tohoto prosince.

Dvouminutový gameplay trailer naleznete uvnitř novinky.

Nový letecký simulátor Air Conflicts

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.12.10 18:41] Komentáře [0]

Xbox 360Games Farm a Bitcomposer Games dnes oznámili vývoj zbrusu nového leteckého simulátoru Air Conflicts: Secret Wars. Ten nás zavede v 50 leteckých misích do období druhé a první světové války. Hlavní náplní bude bombardování, čistit oblohu od nepřátel, eliminovat pěšáky či konvoje. Ze známého obsahu se zúčastníme obléhání Tobruku, zabojujeme si v Jugoslávii či Francii. V průběhu hry budete mít možnost vylepšovat svůj stroj a vybírat si zkušenější piloty.

Air Conflicts: Secret Wars bude rovněž podporovat multiplayer pro až osm letců, jak po síti tak po internetu. K výběru bude ze dvou herních módů - arkádový a simulační. Air Conflicts: Secret Wars vyjde na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 na konci první poloviny příštího roku.

Uvnitř novinky naleznete vůbec první obrázky ze hry.

Off-Road Drive na novém videu

PCXbox 360 [anthraxCZ 02.12.10 15:09] Komentáře [0]

Xbox 360O závodním projektu z východu, který již brzy dorazí na Pc a Xbox 360 - Off-Road Drive se moc nemluví. Není se, čemu divit - reklamní kampaň prakticky žádná není - možná je to ale na škodu, jízdní model totiž vypadá docela solidně. Nové video nám porovnává realitu a herní provedení.

Je sice pravdou, že hra má po této stránce co dohánět, ale uvidíme, třeba překvapí. Off-Road Drive mělo dorazit koncem letoška, to ale pravděpodobně nestíhá. Video naleznete po rozkliknutí této novinky.

Frontier připravuje další Kinect hru

Xbox 360 [anthraxCZ 02.12.10 14:55] Komentáře [6]

Xbox 360Tvůrčí fungující pod názvem Frontier Developments, který se postaral o Kinectimals jakožto launchový titul periferie, si nové zařízení pro Xbox 360 velice oblíbili. O tom svědčí i fakt a hlavní náplň této novinky, že Frontier chystají zbrusu novou hru, určenou právě pro Xbox 360 Kinect. Doufejme, že nepůjde o Kinectimals 2.

Ale že tvůrci představí něco zbrusu nového.

Sbk 2011 na premiérových obrázcích

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.12.10 10:19] Komentáře [0]

Xbox 360Poslední díl závodní série SBK si od fanoušků vysloužil pořádnou porci kritiky - tvůrci to vzali na vědomí a příští rok chystají přinést SBK 2011, po všech stránkách vylepšené. Očekávejte tak lepší a přehlednější design menu, zpracování prostředí a prostoru. Tvůrci rovněž zamakali na jízdním modelu a samozřejmě oficiální licenci tratí, jezdců, šampionátů a jednotlivých kategorií.

Milestone hru vydá příští rok v květnu na Pc, Xbox 360 a Playstation 3, dnes tu máme sérii vůbec prvních obrázků, které jsou přímo ze hry. Mrknout na ně můžete uvnitř.

Systém odměn na Xbox Live spuštěn

Xbox 360 [anthraxCZ 02.12.10 10:08] Komentáře [0]

Xbox 360Nový systém odměn, o kterém si již delší dobu spekulovalo, včera Microsoft konečně uvedl do plnohodnotného provozu. A co je jeho jádrem? Odměny. Za vaše činění na Xbox Live Marketplace, ať už nákupy, aktivace Xbox Live Gold nebo účast na promo akcích, vám tak může přinést stovky microsoft bodů, které můžete dále utratit.

Přehled odměn naleznete uvnitř novinky na obrázku.

Splatterhouse a Nail´d zrecenzovány

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.12.10 17:00] Komentáře [4]

Xbox 360Co si budeme povídat, Ign patří mezi mezinárodně nejuznávanější a především nejvlivnější herní weby. Dnes se na portálu objevily nové recenze - jmenovitě na arkádový závodní počin Nail´d a akční rubačku Splatterhouse. Pakliže jste měli o těchto hrách již zpočátku pochyby, byly oprávněné.

Ani jedna z her totiž nepřekvapila - arkádovka Nail´d si odnesla průměrnou známku 5.5/10.0 a Splatterhouse dopadl ještě o chlup hůře - 4.0/10.0, čímž se řadí mezi jedny z nejhorších her letošního roku.

Vánoční dlc pro Dj Hero 2

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.12.10 16:55] Komentáře [0]

Xbox 360Dj Hero 2 je venku již měsíc a jelikož přichází Vánoce, Activision se rozhodl zpříjemnit vaše trávení svátků novou sadou mixů do hry. Ob týden tak budou dostupné zbrusu nové mixy do hry. První z nich je dostupný na Playstation Network a Xbox Live Marketplace již nyní. Další dorazí za dva týdny.

Podrobný rozpis za kolik, kdy a jaké balíky budete moci stáhnout, naleznete po rozkliknutí této novinky. Tyto dlc vyjdou i na Wii.

Spekuluje se o hře Inception

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.12.10 16:47] Komentáře [0]

Xbox 360Jedné z nejočekávanějších filmů letošního roku od režiséra Christophera Nolana v hlavní roli Leonardem DiCapriem Inception si odbyl premiéru i v českých filmech již v červenci letošního roku. Zdá se ale, že Inception jako takový je stále atraktivní pro herní zpracování - internetem se šíří spekulace, že bychom se mohli herní provedení dočkat příští rok.

Zatím není nic potvrzeného, o vývoji situace vás budeme informovat.

Sega ohlašuje Binary Domain

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.12.10 16:39] Komentáře [1]

Xbox 360Sega dnes poměrně nečekaně představila zbrusu novou hru, kterou chystá pro konzole Xbox 360 a Playstation 3. Na Binary Domain pracují tvůrci Playstation exkluzivní záležitosti - Yakuza. Děj hry se bude odehrávat v Tokyu, jádro konflikt tvoří spor lidské rasy a robotů. Uvnitř novinky naleznete více než čtyřminutový trailer.

Binary Domain zatím nemá stanovený datum vydání.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich