Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Nové spekulace o výkonu PSP2

Playstation 3 [Odulin 08.12.10 11:27] Komentáře [2]

Xbox 360Na povrch vypluly další spekulace ohledně chystaného hanheldu PSP2 od Sony. Známý web IGN se vytasil s tvrzením, že nové PSP2 bude schopno utáhnout grafiku srovnatelnou s rannými tituly na PS3! Zajímalo by mě, co tímhle chtěl přesně básník říct. "Co se týká možností grafiky, PSP 2 je skutečná bestie. Procesor, který handheld pohání, má polovinu výkonu PS3, ačkoliv přesné specifikace nebyly dosud uvedeny," tvrdí IGN.

Podle dosavadních informací, by měl hanheld na trh dorazit příští Vánoce. Zatím jsem vůči podobným vychloubačným tvrzením mírně skeptický, ale jestliže hardwarová specifikace podobné spekulace potvrdí, tak se bude na co těšit.

Informace ohledně MP v Bulletstorm

Xbox 360Playstation 3PC [Odulin 08.12.10 10:35] Komentáře [2]

Xbox 360Vývojáři z People Can Fly odhalili dva multiplayerové módy ve své arkádové střílečce Bulletstorm. První mód se má jmenovat Anarchy a je prý dost podobný módu Horde ze známého Gears of War 2. Spoluhráči postupně odolávají vlnám nepřátel. Každá další vlna je početnější a nebezpečnější, než ta před ní a skončí teprve po nahrání určitého skóre. Standartním střílením protivníků roste skóre pomalu, ale budeteli využívat k zabíjení i herní prostředí a různé fintičky, tak skóre bude naskakovat o poznání rychleji. Právě interaktivní herní prostředí, ve kterém můžete napřiklad nepřátele kopat z mostu nebo je hodit na elektrický stožár, by měla být jedna z předností Bulletstorm.

Druhým módem je Echo, což je prakticky singleplayer s multiplayerovými žebříčky. Vyberete si mapu a snažíte se na ní nahrát co nejvyšší skóre, které pak můžete porovnat s kamarády v žebříčcích. I zde platí, že čím kreativnější smrt nebohým nepřátelům způsobíte, tím více body vás hra odmění.

Adrien Chmielarz, kreativní šéf Bulletstorm se ale už nezmínil o tom, jak to vlastně bude s klasickým PvP MP. Řekl pouze:"Nechceme, aby nás zabíjeli třináctiletí kluci headshoty ze sta metrů, tak nabízíme kooperativní režim.":)) Existuje tedy možnost, že Bulletstorm bude mít pouze kooperativní MP. Hra je aktuálně naplánovaná na 22. února 2011 a dočkat bychom se jí měli na X360, PS3 i PC.

Skin Raiden z Mgs v Brotherhood

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.12.10 08:26] Komentáře [0]

Xbox 360Ubisoft dnes vydal zbrusu nový trailer na Assassin´s Creed: Brotherhood, upozorňující na avizovaný, ale trochu zapomenutý bonus ve hře - totiž skin Raidena ze série Metal Gear Solid. K získání tohoto skinu do multiplayerové části musíte splnit veškeré úkoly v tréninkovém módu hry. To ostatně připomíná také video.

To můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Dirt 3 v záběrech

Xbox 360PCPlaystation 3 [Odulin 07.12.10 22:06] Komentáře [2]

Xbox 360V tomto novém videu se hráčům připomíná Colin McRae Dirt3 od firmy Codemasters. Audi Quattro ženoucí se horským terénem plným zatáček. Mělo by se jednat o video z hraní ranné alpha verze a hra by měla být hotová během přístího roku.

Video uvnitř novinky.

Warsoup odhalen

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.12.10 19:21] Komentáře [0]

Xbox 360Víte, co se stane, když smícháte Starcraft II a Halo? Těžká otázka, že? Ale jednoduchá odpověď - vznikne Warsoup, neboli válečná polévka. A co to vlastně je Warsoup? Nová hra od studia Moon Studios, která je prezentována jako realtime strategická first person střílečka. Wtf? Podívejte se na video uvnitř novinky, to vám napoví víc.

Warsoup by mělo dorazit na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 někdy v průběhu příštího roku. Ambice tvůrců jsou obrovské, uvidíme, jak nakonec dopadnou a zda vůbec dokáží oslovit hráče. Video naleznete uvnitř novinky.

Nové scany z nové Tomb Raider

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.12.10 18:50] Komentáře [7]

Xbox 360Teprve včera jsme vás informovali o oficiálním potvrzení nového dílu adventurní akce Tomb Raider v hlavní roli s Larou Croft, dnes vám přinášíme nové scany artworků a různých obrázků z časopisu Game Informer, který ostatně slavnostně hru odhalí. Doufejme, že se také něco dozvíme na letošním předávání Vga cen.

Zatím mrknětě do novinky na temné scany z nové Tomb Raider.

EA chtějí pokořit Call of Duty

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.12.10 18:34] Komentáře [2]

Xbox 360Na to mě automaticky napadá jediná otázka - jak to chtějí dokázat? Vzhledem k tomu, že ani poslední Medal of Honor pod taktovkou Electronic Arts příliš nedopadl ve srovnání s konkurencí Call of Duty, se už ani nechce věřit, že může existovat válečná fps, která by mohla Call of Duty sérii pokořit. EA si ale věří a doufají, že se jim to povede třeba s Battlefieldem 3, který by tedy podle těchto informací mohl vyjít již koncem příštího roku.

A postavit se tak tváří tvář největšímu rivalovi - totiž novému Call of Duty. Když už nic jiného, držím chlapcům z Electronic Arts palce - třeba se jim to aspoň z poloviny povede.

Tron: Evolution v Ign recenzi

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.12.10 17:46] Komentáře [0]

Xbox 360Legendární herní značka - totiž Tron - letos dostala mimo filmové zpracování také novou hru. Ta zdá se upadne v zapomnění lehce nadprůměrných šedivých titulů. Ign se podívalo hře na zoubek a výsledné hodnocení 6.0/10. nenaznačuje kdovíjaký trhák. Nejvíce bodů je strháváno za gameplay, tedy hratelnost, která se stává příliš repetitivní záležitostí.

Naopak nejvíce bodů Tron: Evolution získává za povedený soundtrack a hlavně multiplayer. Celou recenzi můžete přečíst po kliknutí na tento odkaz.

Nový Bond ve vývoji v Ravenu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.12.10 17:38] Komentáře [0]

Xbox 360Od vydání Blood Stone od Bizarre Creation uběhlo jen pár týdnů a zdá se, že se blíží další hra z řady James Bond. Na Youtube se totiž dnes objevilo video teasující nový projekt společnosti Raven (například Wolfenstein v poslední době nebo Singularity). Video naleznete uvnitř novinky.

Jde pouze o technickou ukázku, neuvidíme textury, ale spíše pouze technologii nedokončené hry, která právě nápadně připomíná Bonda.

Oddworld all-in-one pack

PC [Odulin 07.12.10 15:29] Komentáře [0]

Xbox 360Fanoušci herního universa Oddworld by teď měli zbystřit! Ještě během tohoto roku bychom se měli na Steamu dočkat PC kompilace s názvem Oddboxx. Ta by měla obsahovat všechny 4 kompletní tituly ze série Oddworld, které byly doposud vydány.

První 2 tituly Abe´s Oddysee a Oddworld: Abe´s Exoddus nejspíš PC hráči znají (vyšly i na PC), ale zbylé 2 tituly Munch’s Oddysee a No a Stranger’s Wrath vyšly pouze na Xbox. Tituly by měly být vylepšené po technické i designové stránce. Termín vydání ani stanovená cena zatím nejsou známy.

Kingdoms vyjde příští rok

Xbox 360 [anthraxCZ 07.12.10 14:39] Komentáře [2]

Xbox 360O teasovaném Xbox 360 exkluzivním projektu vývojářů z Crytek s kódovým označením Kingdoms na letošní E3 toho doopravdy moc nevíme. Jak dnes prozradil Stephen McGill, to se do konce roku nezmění, ale dodal, že hodně se toho dozvíme v průběhu celého příštího roku. Kingdoms je plánováno na rok 2011.

Vzhledem k tomu, že nejsou prakticky žádné informace o hře samotné, moc příštímu roku, jakožto datu vydání, nevěřím.

Vga bude plné světových premiér

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.12.10 10:12] Komentáře [8]

Xbox 360Video Game Awards 2010, které proběhne již tuto sobotu, bude opravdu velké. Ne proto, že bude vyhlášeno několik nejlepších her letošního roku (to máme lepší vyhlašování tady:)), ale spíše proto, že na eventu proběhne celkem 13 velkých světových premiér - jinými slovy, dočkáme se informací a snad i trailerů na 13 očekávaných her.

Mezi zatím známými jsou Batman Arkam City, Resistance 3, Thor: The God of Thunder, Tomb Raider, pravděpodobný Mass Effect 3 a něco ohledně Gears of War 3. Nebude chybět odhalení Prototype 2 a možná Saint´s Row 3.

Nové obrázky z LA Noire

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.12.10 19:59] Komentáře [0]

Xbox 360Team Bondi. Anebo ještě lépe Rockstar Games! Co se vám vybaví - ať už cokoli, vždy směle hru, kterou jste si představili, můžeme zařadit mezi to nejlepší v herní branži. S LA Noire, jakožto nejnovějším počinem pod taktovkou Rockstar Games, to nevypadá jinak. Dnes tu máme čtveřici zbrusu nových obrázků doslova z místa činu.

Kochat se můžete v novince. LA Noire vyjde v dubnu na Xbox a Ps3.

Crysis 2 má datum vydání

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.12.10 18:07] Komentáře [3]

Xbox 360Po odložení Crysis 2 z původně konce letošního roku hra vyjde definitivně 25. března příštího roku ve verzích pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Dnes to oficiálně posvětil Crytek a Electronic Arts. A to znamená jediné - Crytek vyzývají na (skoro) přímý souboj dalšího velikána fps titulů příštího roku - totiž Bulletstorm od People Can Fly.

Bulletstorm sice vychází již o měsíc dříve, již 22. února 2011. V každém případě bude zajímavé sledovat, jak tahle fps smršť dopadne.

Test Drive 2 na Environment traileru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.12.10 17:59] Komentáře [0]

Xbox 360Fanoušci hardcore závodních simulací se již dočkali, Gran Turismo 5 jim vyšlo na konci listopadu na Playstationu 3, teď je čas pro trochu arkádovější, ale o to možná zábavnější ježdění. Poznali jste o čem je řeč? Pravděpodobně ne, protože to byly pitomé indicie, každopádně - Test Drive Unlimited 2 se prezentuje v novém Environment traileru.

Ten nám ukáže prostředí, po kterých se budeme prohánět. Test Drive Unlimited 2 vychází na Pc, Xbox 360 i Playstation 3 na začátku příštího roku. Trailer naleznete tradičně po rozkliknutí této novinky.

Square Enix odhaluje novou Laru Croft

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.12.10 15:36] Komentáře [0]

Xbox 360Pouze formální odhalení nového dílu série Tomb Raider dnes oznámil Square Enix. Na hře pracují vývojáři z Crystal Dynamics - ty hru prezentují jako restart celé série. Příběh bude situován na ostrov plný drsné přírody a nestvůr, Lařina loď je právě na tomto místě zničena. Lara je tak ponechána osudu.

"Zapomeňte na vše, co jste doposud v Tomb Raider sérii vyzkoušeli a viděli. Tohle bude původní příběh Lary Croft," nechal se slyšet šéf studia Crystal Dynamics - Darerell Gallagher. Více informací budeme mít k dispozici v sobotu na Vga, které proběhne také Live na Spike.tv. Uvnitř novinky také naleznete první promo obrázek.

Detaily dlc pro Hot Pursuit

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.12.10 15:08] Komentáře [0]

Xbox 360Po komerčním i úspěchů u herních kritiků Electronic Arts ve spolupráci s Criterion Games ohlásili slibovaný dlc balík pro Need for Speed: Hot Pursuit. Tento balík zahrne hned 12 zbrusu nových závodních eventů, nové achievementy a trofeje a nebudou chybět ani nové vozy, jak policejní tak závodní (Bugatti Veyron SS, Porsche 911 GT2 a Gumpert Apollo).

Tvůrci ale nedodali bližší info o datu vydání ani ceně. Ale zdá se, že souvisí s nedávnou výzvou ke zhlédnutí traileru milionkrát.

Hell on Hastings ...

Xbox 360Playstation 3PC [Weeman 06.12.10 14:44] Komentáře [3]

Xbox 360DLC s názvem Vietnam pro Battlefield: Bad Company 2 (dále BFBC2) nám nabídne nová vozidla, zbraně a 4 nové mapy.Nedávno se po internetu doslova rozlétla informace o 5. mapě - Operation Hastings. Tato mapa bude součástí DLC, ale bude "zamčena". Mapa se odemkne ve chvíli, kdy hráči na všech platformách nasbírají dohromady 69 milionů týmových bodů (69 je velice zajímavé číslo v některých situacích, ale ve hrách? Proč je v CoDMW2 achievement start 69 ...? :D).

Hráči, označujte, oživujte, opravujte, doplňujte munici, protože počítat se začíná 21.12.2010, tak ať se dočkáme nové mapy co nejdříve. Body se započítavají jak z DLC, tak i ze základního BFBC2.

Uvnitř novinky video, které zachytí vřavu na dvou ostrovech spojených mosty.

Zumba Fitness launch trailer

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.12.10 11:11] Komentáře [0]

Xbox 360Zumba Fitness je novou, no jak to přesně nazvat, fitness hrou pro Xbox 360, Playstation 3 a Nintendo Wii. Ve všech verzích bude snímání pohybu jinou formou, pravděpodobně nejlepší využití ale najde na Xbox 360 Kinectu. Jelikož hra vychází právě teď, máme tu launch trailer. Hra pro dámy, ale podívaná pro pány.

Trailer naleznete uvnitř novinky.

Demo Dead Space 2 před Vánoci?

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.12.10 08:32] Komentáře [0]

Xbox 360Těšíte se na druhý díl vesmírné akce Dead Space? A že byste si ji před potenciální koupí rádi vyzkoušeli? Pak pro vás mám dobrou zprávu - Dead Space 2 totiž možná dostane demo ještě před Vánoci. Alespoň to naznačil producent hry, Steve Papoutsis, na facebookovském profilu Dead Space 2 s tím, že o možnosti vydáni dema před Vánoci zapřemýšlí a zváží tuto možnost vánočního dárku.

Plná verze Dead Space 2 dorazí na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 25. ledna příštího roku a demo měsíc před vydáním hry by bylo pro fandy ideálním dárkem od EA.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich