Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Dema Mass Effect 2 a Little Big Planet 2 na Psn

Playstation 3 [anthraxCZ 21.12.10 15:03] Komentáře [0]

Xbox 360Majitelé konzole Playstation 3 a uživatelé online služeb Sony dnes čeká demo žně - po demu na Dead Space 2, které dorazilo také na Xbox Live Marketplace, jsou tu dvě dema exkluzivní pro Playstation Store. Jedná se o Little Big Planet 2, jehož demoverze vám nabídne část celého titulu, který vychází příští rok.

Mass Effect 2 můžete znát z Pc nebo Xbox 360, majitelé se Playstation 3 verze dočkají příští rok a v rámci propagace Bioware vydal hratelnou ukázku - Mass Effect 2 běží na Playstationu 3 na Mass Effect 3 enginu.

Dead Space 2 demo je ke stažení

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.12.10 14:59] Komentáře [0]

Xbox 360Přesně tak, jak Visceral Games a Electronic Arts slibovali, tak také činí. Hratelná ukázka Dead Space 2 je tedy ode dnešního ke stažení na americkém Playstation Store a Xbox Live Marketplace (Gold). Na evropskou část Psn demo dorazí v průběhu zítřka. Pc demo jako již tradičně v podání Ea, není v plánu.

Uvnitř novinky můžete také zhlédnout nové video k Dead Space.

Gears of War 3 beta v dubnu

Xbox 360 [anthraxCZ 21.12.10 07:21] Komentáře [0]

Xbox 360Nedávno jsme vás informovali, že je možné se díky Epic Edici Bulletstorm dostat do veřejné bety multiplayerové části Gears of War 3. Bulletstorm vychází v únoru, ale nebylo jasné, kdy bude spuštěna samotná beta. Dnes promluvili Epic Games a datum je - duben příštího roku. Beta tedy bude spuštěna v dubnu 2011.

Gears of War 3 pak vyjde koncem příštího roku.

Tři nové screeny z Arkham City

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.12.10 21:57] Komentáře [1]

Xbox 360A opět něco málo pro fanoušky herního Batmana a zvlášť pro ty, co netrpělivě očekávají dvojku next-gen Batmana s podtitulem Arkham City. Tvůrci zveřejnili trojici dramatických momentek, které zachycují samotného Batmana a jeho nepřátelé při boji.

Trojici obrázků můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Šťastné a veselé Vánoce od People Can Fly

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.12.10 18:59] Komentáře [0]

Xbox 360O People Can Fly a Epic Games a hlavně jejich připravovaném akčním first person trháku s názvem Bulletstorm jsme v poslední době slyšeli až dost. V souvislosti s Vánocemi, které již klepou na dveře, se People Can Fly ozvali ještě jednou - teďka hodně stylově s přáním šťastných a veselých Vánoc prostřednictvím videa.

To můžete zhlédnout uvnitř novinky - doporučuji.

Mafie III ohlášena? Kdepak

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.12.10 16:43] Komentáře [0]

Xbox 360Včera se herními stránkami jako lavina přehnala zpráva o neoficiálním potvrzení Mafie III. Jak se zdá, německý server playfront.de rozhovor se Straussem Zelnickem z Take Two jen špatně interpretoval - Zelnick totiž řekl, že nehodlají své herní série vydávat každý rok - playfront.de to automaticky převzal tak, že Mafie III je ohlášená a vyjde do několika let (řádově do dvou až tří let po Mafii II).

Ač tedy Mafie III oficiálně ve vývoji není, v každém případě se třetího dílu někdy dočkáme. Jen to nejspíš nebude tak brzy a rozhodně její ohlášení proběhne trošičku jinak. Omlouváme se tak i my, protože zpráva o potvrzení Mafie III se na Gamezinu objevila.

Nové obrázky z Crysis 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.12.10 16:34] Komentáře [0]

Xbox 360Nedávno jsme tu měli luxusní trailer na druhé pokračování Crysis od Cryteku - trailer nesl název Be The Weapon a prezentoval všemožné vychytávky nanoobleku, který bude poměrně značně využitelný i v boji. Dnes tu máme sérii záběrů statických - to znamená obrázků, grafiku si tak můžete vychutnat maximálně.

Obrázky naleznete uvnitř. Bohužel není jasné, z jaké verze tyto obrázky pochází. Vzhledem k jejich kvalitě bych ale předpokládal, že jde o Pc verzi - pokud se mýlím, je to paráda. Crysis 2 dorazí příští rok.

Velký patch pro Hydrophobia zítra + trailer

Xbox 360 [anthraxCZ 20.12.10 16:26] Komentáře [0]

Xbox 360Poměrně rozporuplného přijetí se dočkal očekávaný Xbox 360 exkluzivní titul s názvem Hydrophobia od tvůrců ze studia Dark Energy Digital. Ti vyslyšeli stížností hráčů a chystají velkých patch - ten vyjde jíž zítra - výčet všech změn (kterých je hodně) naleznete zde http://hydrophobia-game.com/pure.php.

Tvůrci k tomu rovněž ohlásili zlevnění hry o 400MS - nyní můžete Hydrophobii pořídit za 800MS bodů. Uvnitř naleznete také zbrusu nový trailer, který prezentuje balík změn souhrně nazvaný Pure.

Kompletní seznam aut v Test Drive 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.12.10 16:05] Komentáře [1]

Xbox 360Tak jak Atari slíbilo i plní. Nedávno jsme vás informovali o tom, že tvůrci chystají při překročení 50 000 hranice fanoušků na Facebookovském profilu Test Drive Unlimited 2 zveřejnit kompletní seznam vozidel ve hře. Tak se stalo, a proto si uvnitř novinky můžete vychutnat kompletní seznam vozidel, které Test Drive Unlimited 2 obsáhne.

Bude jich celkem 101.

Virtuální sex? S Kinectem žádný problém

Xbox 360PC [Weeman 20.12.10 15:54] Komentáře [1]

Xbox 360Po vydání Kinectu muselo být káždému nad slunce jasné, že se bude portovat na PC a také se tak stalo. Jenže asi nikdo z prvopočátku nečekal, že Kinect bude průkopníkem ve zcela jiné oblasti než jsou závody a drbání zvířátek. Vlastně v tomto případě můžete drbat bobra ... nic ... jdeme dále.

Společnost ThriXXX, která působí na poli her s erotickou tématikou přišla s něčím revolučním - použila Kinect a vytvořila zatím Alfa verzi virtualního sexu. Microsoft se vypeckoval v tom smyslu, že něco podobného pro Xbox podporovat nebude, ale to asi ještě nepočítali tu rejži, která by následovala.

Už vidím, jak si za poplatek $20 budete moci stáhnout Carmen Electru.. :) Nevěříte? Se podívejte v novince ;)

Nové video z Fight Night Champion

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.12.10 09:10] Komentáře [0]

Xbox 360Electronic Arts dnes zveřejnili zbrusu nové video z bojové simulace Fight Night Champion. Video nám přibližuje nové inovativní ovládání. Systém bude hodně podobný těm z předchozích dílu série, v tomto díle ale ještě dozná dalších vylepšení - schéma můžete dokonce v jeden moment zhlédnout i ve videu. Video naleznete uvnitř novinky.

Fight Night Champion vychází příští rok v březnu na konzole.

Take Two: Mafia III za pár let

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.12.10 08:47] Komentáře [0]

Xbox 360Mafia II se přes své rozporuplné kvality stala poměrně oblíbenou hrou mezi hráči - o tom ostatně svědčí i fakt, že v našem hlasování o hru roku 2010 je Mafia II zatím na druhém místě. Take Two, konkrétně Strauss Zelnick ze společnosti, dnes přinesli skvělou zprávu pro fandy.

Další plnohodnotný díl Mafie by totiž mohl vyjít už během pár let - to znamená takové dva tři roky a máme tu Mafii III - pravděpodobně stihne ještě tuto generaci konzolí. Take Two roste, v zásobě mají opravdu skvělé tituly - například Bioshock, Grand Theft Auto a i Mafii.

Ohlášeno první dlc pro Black Ops

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.12.10 08:43] Komentáře [0]

Xbox 360V rozhovoru v podcastu Majora Nelsona Dan Bunting s Treyarch Studios prozradil, že jejich nejnovější akční trhák Call of Duty: Black Ops se dočká prvního dlc balíku. Název balíku je First Strike, bude obsahovat 4 nové multiplayerové mapy a jednu novou zombie mapu. Bunting se také zmínil o tom, že balík bude časově exkluzivní pro Xbox 360.

Z Xbox Live Marketplace budete moci First Strike dlc stáhnout 1. února příštího roku a to za 1200MS bodů, za 15$ na Psn a Pc později.

Microsoft chce vylepšit Kinect

Xbox 360 [anthraxCZ 19.12.10 20:31] Komentáře [0]

Xbox 360Podle neoficiálních informací Microsoft pracuje na zlepšení přesnosti Xbox 360 Kinectu - konkrétně chtějí, aby byl Kinect schopný rozeznat i pohyby jednotlivých prstů či otáčení zápěstí. Jak toho chtějí docílit? Nebudu se pouštět do nějakých složitých hardwarových rozborů, ale k zlepšení přesnosti bude údajně stačit update firmwaru.

Důvodem, proč aktuálně Kinect pohyby prstů nerozeznává, je údajně v podpoře hned několika zařízení zapojených přes USB do Xbox 360 naráz. Tím vzniká menší propustnost, která by byla potřebná pro dosažení optimální detekce.

Zpráva pochází z anglického Eurogameru a uvidíme, jestli ji Microsoft v budoucnosti potvrdí. V každém případě je to dobrá zpráva pro všechny současné i budoucí majitele Kinectu.

Dost možná se chystá Dark Sector 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.12.10 18:27] Komentáře [1]

Xbox 360Dosti rozporuplně přijímaná third person akce s názvem Dark Sector od japonské vydavatelské společnosti D3 Publisher se možná dočká pokračování. Na stránkách vydavatelské společnosti (zde http://www.d3p.co.jp/countdown/) se totiž objevilo počítadlo s 18 hodinami do oznámení nějakého nového herního titulu.

Jelikož Dark Sector nedopadl úplně špatně a šlo poměrně o zajímavý herní koncept, je možné, že D3 Publisher za 18 hodin oznámí druhé pokračování. Spekuluje se také o nové hře z univerza Earth Defence Force. Uvidíme zítra.

Max Payne 3 stále ve vývoji, vyjde 2012

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.12.10 14:13] Komentáře [2]

Xbox 360Nejnovější finanční zpráva společnosti Take Two poukazuje na fakt, že Max Payne 3 byl znovu odložen - tentokráte z roku příštího až na rok 2012 - teprve tehdy by tedy měl třetí díl série vyjít. To ale vzbudilo vlnu pochybností - ty se snaží vyvrátit Rockstar Games: "Pořád na Maxovi tvrdě pracujeme a v příštích měsících budete mít info."

Není divu, že další odklad podnítil pochybnosti mnoha hráčů o existenci a probíhajícím vývoji hry - vypadá to ale, že Rockstar Games na hře doopravdy pracují. Od vydání prvního dílu ale uběhlo již 10 let a 7 let to bude, co vyšla dvojka Maxe Paynea.

Uvidíme tedy v příštím roce, jestli nás vývojáři zasvětí do nového pojetí Maxe Paynea. Nemůžeme se dočkat nových informací, obrázků a hlavně gameplay záběrů.

Battlefield 3 v druhé půlce 2011

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.12.10 11:17] Komentáře [4]

Xbox 360John Ricitello, obchodní ředitel společnosti Electronic Arts, se v jednom z rozhovorů prořekl o vydání Battlefield 3. A tak, jak se původně spekulovalo, tak tak asi i stane - Battlefield 3 by totiž podle Ricitella měl vyjít již v druhé půlce příštího roku.

"...příští rok uděláme velký pokrok. Máme pár her od třetích stran jako třeba Crysis 2 nebo Bulletstorm, a poté se budeme soustředit na Battlefield 3 v druhé polovině roku. Bylo by hrozné, kdyby jsme neudělali zářez Activisionu," čímž Ricitello naznačil, že Battlefield 3 by se měl postavit novému dílu série Call of Duty, který vychází pod záštitou Activisionu.

A ten stejně jako všechny ostatní díly dorazí před Vánoci - no příští rok, jak se zdá, budou opravdové žně pro milovníky fps - ať už je to Killzone 3, Bulletstorm, Crysis 2 nebo Battlefield 3.

Bad Company 2 Vietnam launch trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.12.10 11:09] Komentáře [0]

Xbox 360Zatímco Pc hráči se již od včerejška prohání po bojištích multiplayerové expanze Vietnam pro Battlefield Bad Company 2, konzoloví hráči musí ještě dva dny počkat. Při příležitosti toho nám Electronic Arts a Dice servírují zbrusu nový launch trailer k Vietnamu, který dorazí 21. prosince za 1200MS bodů / 14.99$.

Trailer můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Dev diary k Nascar 2011

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.12.10 11:02] Komentáře [0]

Xbox 360Vývojářský tým z Eutechnyxu dnes vydal vůbec první vývojářský deník, ve kterém nám přibližují nejnovější ročník závodní série Nascar. Ten by se měl ubírat trošku jinačím směrem, protože licence se od Electronic Arts přenesla k Activisionu a tvůrci se rovněž změnili. V dvouminutovém videu nám pak osvětlí základní principy hry.

Vývojáři se rozpovídají například o tom, jak se snažili zachytit realitu - navštěvovali závody Nascar, fotografovali každičký detail exteriéru a interiéru závodních vozidel a také zapracovali na dynamické umělé inteligenci, která by měla reagovat na aktuální dění na okruhu - například na konci závodu zvolit agresivnější jízdu.

Tvůrci hru shrnují jedním slovem - kompletní zážitek. Tak uvidíme, co nakonec z Nascar 2011 pro Xbox 360, Playstation 3 a Nintendo Wii příští rok vzejde. Zmiňovaný vývojářský deník s gameplay záběry můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Vývojářský deník k Lego Star Wars III

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 18.12.10 21:42] Komentáře [0]

Xbox 360Ač jsme mohli být vůči Lego hrám skeptičtí, jak jsme chtěli, Traveller´s Tales ve spolupráci s Lucas Arts dokázali vytvořit značku, která má místo také v herní branži - na Pc, Xbox 360 a Playstation 3. To ostatně potvrzuje i třetí díl Lego ságy Star Wars III s podtitulem The Clone Wars, k němuž tvůrci dnes vydali první deník.

Ten naleznete uvnitř novinky. Lego Star Wars III: The Clone Wars vyjdou 15. února příštího roku a to ve verzích pro Pc, Xbox 360, Playstation 3, Playstation Portable, Nintendo Wii a nebude chybět ani verze pro Nintendo DS.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain