Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Final Fantasy XIII na Xbox 360 propadákem

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.12.10 10:16] Komentáře [4]

Xbox 360A myslím, že to ani nikoho nepřekvapilo. Square Enix v minulém týdnu vydal v Japonsku Xbox 360 verzi Final Fantasy III, které vyšlo o něco dříve již na Playstation 3. Přes veškeré obsahy a bonusy (nová obtížnost, anglický dabing a knížka s artworky) se však verze pro konzoli od Microsoftu dočkala kompletní ignorace.

Xbox 360 verze Final Fantasy XIII je tak dalším neúspěchem Microsoftu o dobytí japonského trhu, který je pro něj možná z hlediska financí hodně zajímavý, ale díky japonské konzervativnosti nedostupný a nevyzpytatelný.

Jak bude vypadat box art Portal 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.12.10 08:55] Komentáře [3]

Xbox 360Portal 2 je jednou z nejočekávanějších her příštího roku. Valve konečně získali také distributora a tím bude, tak jak se předpokládalo, Electronic Arts. Ti rovněž stanovili oficiální konečně datum vydání, které zní - 28. duben 2011. Vedle toho byl dnes odhalen box art, tedy jak bude vypadat obal samotné krabičky.

Podívat se na to můžete uvnitř novinky.

Demo Kinect Sports na Live

Xbox 360 [anthraxCZ 24.12.10 08:51] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže již vlastníte Xbox 360 Kinect, pravděpodobně již vlastníte Kinect Sports, protože se jedná o jeden zatím z nejúspěšnějších titulů. Ale pokud, nebo jej dostanete nebo darujete jako dárek k Vánocům, možná vám přijde vhod, že na Xbox Live Marketplace je již od včerejška ke stažení hratelná ukázka Kinect Sports.

Ať už na straně obdarovaného nebo darujícího, máte možnost vyzkoušet si virtuální sporty na Xbox 360.

Epic Games oznámí novou IP

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.12.10 08:42] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoli bylo třetí pokračování série Gears of War odloženo až na konec příštího roku, zdá se, že pracovní nasazení Epic Games jen tak neustane. Tuto generaci hned několik velkých her - Shadow Complex, Project Sword a Unreal Tournament. Mezi tyto zdá se přibude další - to tvrdí Cliffy B v posledním čísle EGM.

Původně se jednalo o nápad Blietzinskiho, ale roli hlavní designéra nakonec převzal Eric Holmes. Bližší informace zatím Epic Games nesdělili, ale zmínka padla o Game Developers Conference, kde by měla být hra představena. GDC se uskuteční na přelomu února a března příštího roku 2011.

Nová Caslevanie dostane dlc přídavky

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.12.10 20:42] Komentáře [0]

Xbox 360Konami ohlásilo, že pro nedávno vydaný titul Castlevania: Lords of Shadow chystá dva přídavky v podobě dlc balíků. Obsahem budou zajímavé, protože vedle nových protivníků, přinesou hlavně další příběhu - konkrétně nás zavedou zpět na hrad a druhý balík nám poskytne rozvinutí konce hry.

Balíky ponesou název Reverie, který vyjde v únoru, druhý s názvem Resurrection dorazí o dva měsíce později, tedy v dubnu 2011.

Děsné pracovní podmínky v Rockstar Games

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.12.10 20:21] Komentáře [3]

Xbox 360Red Dead Redemption od Rockstar Games si dle mého názoru jednoznačně zaslouží všechna ocenění pro nejlepší hru roku 2010, která prozatím získala. Ačkoli šlo ale o bezvadnou hru, jeden ze zaměstnanců Rockstar Games se nechal slyšet, že na pracovišti vládla arogance, neplacené přesčasy (a pracovní dny také o víkendu) a vůbec pracovní morálka nestála za moc.

To, že jsou hry od Rockstar Games, tak skvělé je tedy svým způsobem zajímavý paradox. V každém případě, Rockstar Games připomíná hru všem, kteří ještě Red Dead Redemption nehráli, parádním hudebním videem. Pro ty, kteří již hráli, je to aspoň nostalgické ohlédnutí za výborným titulem. Video naleznete uvnitř novinky.

Nové free dlc pro Pro Evolution Soccer 2011

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.12.10 09:31] Komentáře [0]

Xbox 360Konami vydalo další volně stažitelný přídavek pro Pro Evolution Soccer 2011. Dlc je dostupné pouze pro konzole, ale je zdarma. Přídavek obsahuje licenci irského národního týmu a mnoha klubů z francouzské ligy. Dále bylo přidáno deset nových licencovaných kopaček od Adidas, Puma, Umbro a Mizuno.

Další přídavek Konami chystá na příští rok.

Dev diary k Test Drive Unlimited 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.12.10 09:26] Komentáře [0]

Xbox 360Atari a Eden Games dnes vydali zajímavý obsah především pro fanoušky Test Drive Unlimited 2. Jedná se totiž o vývojářský deník - v tom se, jako již tradičně, vývojáři rozpovídají o hlavních novinkách dvojky závodního titulu - například, že přidali cyklus dne a noci, počasí, stíny a další. Zavedou vás také k reálným žihadlům, která naleznete rovněž ve hře.

Video naleznete uvnitř novinky. Test Drive Unlimited 2 dorazí na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 na začátku příštího roku.

Virtuální realita s Kinectem doslova!

PCXbox 360 [anthraxCZ 22.12.10 21:03] Komentáře [0]

Xbox 360Následující video vás dozajista ohromí - japonský tvůrce Miku Hatsune totiž využil technologii kamery Kinect a spojil s 3d brýlemi a vytvořil tak dokonalou iluzi virtuální reality a 3d prostoru. Těžko popisovat, podívejte se na video uvnitř novinky a hlavně se podívejte až do konce.

Microsoft oficiálně potvrdil, že chystá spuštění Kinect technologie také na Pc. Tam už sice kamera nějakou dobu funguje, ale Microsoft to hodlá oficiálně posvětit. Co se týče Kinectu, nedávno jsme vás také informovali, že Microsoft chystá zlepšit detekci vašeho pohybu kamerou.

To zástupci společnosti vyvrátili. Opakuji: video zhlédněte uvnitř!

Microsoft hledá programátory pro další Halo

Xbox 360 [anthraxCZ 22.12.10 20:52] Komentáře [18]

Xbox 360Interní studio společnosti Microsoft 343 Industries na svých stránkách znovu hledá schopné programátory na Halo projekt - konkrétně se jedná o 15 pracovních míst například na designéra misí, prostředí či multiplayeru. To samozřejmě není poprvé, co Microsoft hledá programátory na Halo projekt.

Doufejme, že se v co možná nejkratší době o nové hře z univerza Halo dozvíme bližší informace - snad bude příští rok rokem nového Halo.

Launch trailer ke Case West

Xbox 360 [anthraxCZ 22.12.10 20:46] Komentáře [0]

Xbox 360Capcom vydal zbrusu nový launchový trailer k očekávanému přídavku pro Dead Rising 2 s názvem Case West. Ten vyjde 27. prosince letošního roku exkluzivně pro Xbox 360. Přídavek bude fungovat sám o sobě jako Xbox Live Arcade titul a tedy nemusíte vlastnit původní hru. Cena bude 800MS bodů.

Launch trailer naleznete uvnitř novinky.

Šest minut z Motorstorm: Apocalypse

Playstation 3 [anthraxCZ 22.12.10 17:24] Komentáře [0]

Xbox 360Celých šest minut zajímavého komentáře a také gameplay záběrů z Motorstorm: Apocalypse, Playstation 3 exkluzivního závodního titulu, vám nyní nabízíme uvnitř novinky. A jak tedy nový Motorstorm bude vypadat? Bude plný překvapení, tvůrci hovoří o tom, že ač to tak nemusí vypadat, každý závod vás překvapí.

Apokalypsa podle nich dává závodní hře uplně nový rozměr - na trati se totiž neustále něco děje, řítí se domy, přes ulici přebíhají zmatení lidé a závod můžete ovlivnit koneckonců i zasahující armáda.

Co se týče Motostormu samotného, tak ten vyjde již na jaře příštího roku a ještě před tím nás tvůrci plánují navnadit hratelnou demoverzí. Video můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Dungeons & Dragons ohlášeno

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.12.10 17:15] Komentáře [1]

Xbox 360Atari dnes oznámil herní vzkříšení populární fantasy ságy Dungeons & Dragons s podtitulem Daggerdale. Na hráče čeká obrovský svět (namátkou se podíváme do Nentiru či Tethyamaru), kde bude plnit rozličné úkoly. Tvůrci rovněž potvrdili podporu kooperativního módu pro až čtyři živé hráče.

Dungeons & Dragons Daggerdale vyjde v průběhu příštího roku jako arkádovka na Playstation Network a Xbox Live Arcade. Uvnitř novinky se můžete podívat na vůbec první trailer.

Back to the Future: The Game launch trailer

PCPlaystation 3 [anthraxCZ 22.12.10 10:32] Komentáře [0]

Xbox 360Počínaje dnešním dnem se začíná prodávat první epizoda očekávaného herního zpracování legendární filmové série Back to the Future (u nás Návrat do budoucnosti). Tato arkádovka vychází na Pc a Playstation 3 v rámci Playstation Network titulů. Tvůrci dnes zveřejnili launch trailer.

Ten můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Red River v novém gameplay videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.12.10 10:22] Komentáře [0]

Xbox 360Zbrusu nové gameplay záběry zveřejnili Codemasters z dalšího dílu série Operation Flashpoint, která se pod křídly Codemasters představí již v druhé hře. První Dragon Rising, druhá s podtitulem Red River dorazí příští rok na Pc, Xbox 360 a Playstation 3.

Povedené gameplay záběry uvnitř novinky.

Mass Effect 2 na Ps3 vypadá nic moc

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.12.10 09:59] Komentáře [8]

Xbox 360A to je docela překvapení, protože Bioware se chlubili tím, že dvojka série Mass Effect na Playstationu 3 poběží na enginu z připravované trojky. Na obrázcích uvnitř novinky můžete vidět srovnávací obrázky - ty ukazují, že Xbox 360 verze má detailnější zpracování a také mnohem lepší stínování.

Jak se to pozdává vám?

Nová Assassin´s Creed hra ve vývoji?

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.12.10 09:50] Komentáře [0]

Xbox 360A pravděpodobně nepůjde o trojku, ale nějaký spin off, který žánrově zapadne jinam než third person akční adventura. Proč? Protože Ubisoft na svém oficiálním twitter kanálu oznámil, že studio Massive Entertainment bude pracovat na novém Assassin´s Creed projektu.

Massive Entertainment jsou známí především díky World in Conflict sérii, což naznačuje na fakt, že by mohlo jít o strategii z univerza Assassin´s Creed. Nedokážu si to ale dost dobře představit - jak by to fungovalo.

V každém případě to ukazuje, že značka Assassin´s Creed se stává opravdu velkou a Ubisoft s ní má velké plány. O dalším vývoji těchto informací vás samozřejmě budeme informovat.

Dc Universe Online má datum vydání

PCPlaystation 3 [anthraxCZ 21.12.10 17:57] Komentáře [0]

Xbox 360Dlouho očekávaný multiplatformní titul DC Universe Online, který se soustředí na online hraní, zná konečně svůj datum vydání. DC Universe Online na Pc a Playstation 3 vyjde 14. ledna příštího roku a o tři dny dříve v zámoří. Hra bude obsahovat 30 denní token hraní zadarmo, poté bude měsíční paušál 13 euro. Druhou možností je zaplatit 180 euro, čímž se vám online služby zprovozní již navždy.

DC Universe Online beta na Playstation Network tak zdá se dopadla dobře a tvůrci jsou připraveni v lednu hru spustit.

Hunted: Demon´s Forge v novém videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.12.10 15:21] Komentáře [3]

Xbox 360Bethesda Softworks dnes zveřejnila zbrusu nový trailer na titul od studia Inxile Entertainment s názvem Hunted: The Demon´s Forge. Tato akční mlátička bude kombinovat prvky rpg a čistokrevné akce. Na hře pracuje i Brian Fargo, který stojí za takovými tituly jako je Baldur´s Gate či Fallout. Zmiňovaný trailer uvnitř novinky.

Hunted: Demon´s Forge dorazí příští rok na Pc, Xbox a Playstation 3.

Datum vydání některých Thq her

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.12.10 15:12] Komentáře [0]

Xbox 360Thq zveřejnilo release list jejich připravovaných her mezi rokem 2011 a 2013. A zvlášť začátek příštího roku bude pro vydavatele opravdu náročný - v únoru totiž vychází hned čtyři hry, v březnu dorazí Homefront a Warriors: Legends of Troy. Celý seznam naleznete uvnitř novinky.

Pro mě osobně nemilé překvapení ale pro mě připravilo Thq tím, že v release listu nikde nefiguruje třetí pokračování Saint´s Row. Tvůrci se chlubili tím, že koncem roku 2010 se dočkáme prvního představení hry.

Ale kde nic, tu nic, na Vga jsme se dočkali ohlášení Insane na rok 2013 a po Saint´s Row 3.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich