Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

První recenze Dead Space 2 dostupná

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.12.10 10:20] Komentáře [0]

Xbox 360Vůbec první recenzi na očekávané pokračování vesmírné akce Dead Space od Visceral Games a Electronic Arts přinesl Oficiální Xbox Magazín. No a jak tedy Dead Space 2 dopadlo? 95% s finálním verdiktem, že na hráče čeká nejeden děsivý zážitek a spoustu překvapení. Rovněž multiplayer byl hodnocen velice pozitivně.

Dead Space 2 vychází na Pc, Xbox 360 a Ps 3 v lednu příštího roku.

Nejlepší konzole roku 2010 podle Ign

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.12.10 10:16] Komentáře [7]

Xbox 360Ign udělalo zajímavé srovnání největších konzolí na trhu - tedy Xbox 360, Playstation 3 a Nintenda Wii. Porovnávaly se exkluzivity, hry v jednotlivých žánrech a celková hodnocení. Nejlepší exkluzivity v roce 2010 byly podle Ign na Nintendu Wii, nejlepší hry v žánrech měl Xbox 360 a celková kvalita her byla také nejlepší na Xbox 360.

Nejlepší konzolí za rok 2010 se tak podle Ign stal Xbox 360. Playstation 3 podle Ign neměl dostatek exkluzivit a ani kvalitních her, ale příští rok pro konzoli od Sony vypadá daleko pozitivněji. Odchod důchodu čeká Nintendo Wii a Xbox 360 to bude mít v konkurenci v Sony příští rok hodně těžké.

Jaká konzole byla v roce 2010 nejlepší podle vás?

Kingdoms bude Xboxovým God of War?

Xbox 360 [anthraxCZ 29.12.10 21:47] Komentáře [0]

Xbox 360O Xbox 360 exkluzivním titulu s názvem Kingdoms toho zatím moc nevíme. Je faktem, že indicie v podobě vývojářského týmu, který na hře pracuje, a to sice Crytek, je za sebe dost silně mluvící, v každém případě by nebylo na škodu, kdyby byly bližší informace. Herní portál everythingforgamers.info dnes zveřejnil seznam nejočekávanějších Xbox 360 exkluzivit pro příští rok 2011.

V seznamu figuruje také Codename: Kingdoms a to sice s dodatkovou informací, že hra bude Xbox 360 alternativou Playstationového God of War - to znamená sekačka z pohledu třetí osoby. Portál se odvolává na informace, které zatím mají.

Nejlepší hry roku 2010 podle Insomniacu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.12.10 16:38] Komentáře [0]

Xbox 360Insomniac Games patří momentálně k nejpopulárnějším studiím herního světa. Především díky značce Ratchet and Clank a Playstation 3 exkluzivní sérií Resistance se jasně zapsali do herní historie. Možná by vás zajímalo, co takoví lidé sami hrají - máme pro vás totiž seznam oblíbených her vývojářského týmu.

Kompletní seznam naleznete uvnitř novinky. Určitě mile překvapí přítomnost Super Meat Boy, jakožto Pc a Xbox 360 titulu a také Alan Wakea, jakožto Xbox 360 exkluzivního titulu. Třeba to znamená předzvěst tvorby pro Xbox platformu? Nějaké spekulace tu už byly dříve - každopádně by to bylo skvělé.

Čtyři minuty hraní Infamous 2

Playstation 3 [anthraxCZ 29.12.10 10:27] Komentáře [0]

Xbox 360Příští rok bude pro majitele Playstationu 3 doopravdy nabitý herními peckami - hned od začátku roku až do samého konce bude vycházet jedna exkluzivita za druhou. Mezi ty velké tituly patří také druhé pokračování Infamous, které dnes tvůrci prezentují zbrusu novým gameplay videem. Nutno dodat, že vypadá naprosto výborně.

Video naleznete uvnitř této novinky.

Nové gameplay záběry z Uncharted 3

Playstation 3 [anthraxCZ 28.12.10 16:03] Komentáře [0]

Xbox 360Italská odnož herního portálu Eurogamer přinesla plnohodnotné záběry z hraní Uncharted: Drake´s Deception, což je již třetí pokračování této Playstation 3 exkluzivní akční adventury. Jedná se o záběry z již částečně známého levelu, který byl představena v televizní show Jimmyho Falcona. Toto video však obsahuje i nové lokace.

Video naleznete uvnitř této novinky.

Slevy pro Mass Effect 2 dlcčka

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.12.10 11:44] Komentáře [4]

Xbox 360Na Xbox Live Marketplace dnes přibyly další z vánočních slev - tentokráte se jedná o DLC obsah pro Mass Effect 2, který si v hodnoceních hry roku mnohdy odnesl tu nejvyšší pozici. Slevy pro dlc Kasumi, Overlord a Lair of The Shadow Broker tak jistě potěší každého majitele Xbox 360 verze hry - každý dlc seženete za 200 MS bodů.

Všechny balíky jsou součástí příští rok vycházející Playstation 3 verze Mass Effect 2. A ještě vtip nakonec - tyto slevy se netýkají českého regionu - pakliže jste migrovali na CZ live, máte smolíka.

Catherine dostane demo

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.12.10 10:02] Komentáře [0]

Xbox 360Katsura Hashino dnes oznámil, že chystá na začátek příštího roku vydání hratelné demoverze hry Catherine, což je poměrně zajímavě vypadající eroticky laděný horor s typickou japonskou stylizací. Kompletní hra vychází již 17. února příštího roku na Xbox 360 a Playstation 3 a demo tak lze očekávat počátkem příštího roku.

Zajímavostí je, že obal každé verze se bude lišit.

Nová Lara Croft ovlivněna Uncharted sérií

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.12.10 09:56] Komentáře [1]

Xbox 360Uncharted patří v poslední době mezi rozhodně ty nejlepší adventurní akce, které se objevily na Playstationu 3. Není divu, že se tedy vliv tvůrčích schopností Naughty Dog promítne i do dalších her - a Karl Stewart z Crystal Dynamics prozradit, že i restart série Tomb Raider v hlavní roli s Larou Croft byl ovlivněn.

Na druhou stranu, první Uncharted se svými adventurními prvky dozajista inspiroval také v Tomb Raider sérii a vliv je tedy vzájemný. Bližší detaily gameplaye nové Tomb Raider nejsou k dispozici, snad příští rok budeme vědět více.

Guerilla Games chystají novou IP

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.12.10 22:48] Komentáře [0]

Xbox 360Guerilla Games, tvůrčí tým, který stojí za Playstation exkluzivní sérií first person stříleček Killzone, chystá další novou IP, tedy hru ze zbrusu nového univerza. Vývojáři na únor příštího roku chystají Killzone 3 pro Playstation 3, a tak bude zajímavé sledovat, o jaký projekt půjde. Dle stránek společnosti další fps.

Konkrétně hledají schopné programátory na post hlavního designéra hry. Zatím nejsou známé bližší informace, ani platformy.

Tisíce podpisů pod Black Ops peticí

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.12.10 16:35] Komentáře [7]

Xbox 360Očekávané pokračování Call of Duty s podtitulem Black Ops zažívá hořkou proměnu v jednu z nejvíce nenáviděných her současnosti. A proč? Protože hráči napříč platformami, ale nejvíce na Playstationu 3, mají nekončící problémy především v oblasti online multiplayeru. To všechno vyústilo až v umístění petice za vrácení peněz za zakoupenou hru všem nespokojeným hráčům na internet - a kolik, že má podpisů? Momentálně více než 12,000, přičemž za pouhý vánoční víkend přibylo 3,000 podpisů.

"Vydavatel vydá hru za stejné peníze na dvou platformách, ale v rozdílné kvalitě," říká jeden z nespokojených hráčů a druhý dodává: "Každá online party skončila chybou připojení." Hráči proto požadují navrácení peněz za zpackaný produkt - krkem jim taky leze vydávání updatů a patchů, které absolutně nic neřeší.

Ani Treyarch a ani Activision k petici a situaci nevydali jediné oficiální prohlášení a zatím nezaujali žádné stanovisko. Sám ale moc v úspěch petice nevěřím - přece jen je to specifická situace.

Přijatelné požadavky Pc verze Dead Space 2

PC [anthraxCZ 27.12.10 16:24] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže nedisponujete super moderním nabušeným železem a zavrhli jste proto Dead Space 2, máme pro vás skvělou zprávu. Visceral Games totiž dnes zveřejnili standardní požadavky na Pc verzi této vesmírné survival 3rd person akce. Kompletní požadavky naleznete uvnitř novinky.

A v čem tkví nenáročnost hry? Dead Space 2 pro Pc je totiž portem konzolových verzí a tedy není potřeba super moderní počítač.

Nový trailer na Marvel vs. Capcom

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.12.10 10:36] Komentáře [0]

Xbox 360Capcom dnes zveřejnil zbrusu nový trailer na poměrně hodně proklamovaný bojový titul Marvel Vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds, který dorazí na konzole 15. února příštího roku. Ve stylovém videu uvidíte skoro všechny známé hrdiny Capcomu a Marvelu - vedle toho nechybí gameplay záběry z různých zápasů s různými bojovníky.

Trailer naleznete uvnitř této novinky.

Detaily multiplayeru Arkham City!

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.12.10 15:22] Komentáře [4]

Xbox 360Blog Batman: Arkham City přinesl opravdu hodně zajímavé informace o pečlivě sledované multiplayerové části hry, která bude jednou z největších novinek pokračování Arkham Asylum. Pojďme hned na věc - tvůrci hned na začátek upozorňují, že se věnovali stoprocentně a se vším nasazením multiplayeru i singleplayeru a že nedělali mezi dvěma složkami hry žádné kompromisy. Cílem tvůrců prý totiž nebylo udělat revoluci v Batmanovi skrze multiplayer, ale spíše revoluci multiplayeru skrze Arkham City.

Zdroj informací říká: "Vím, že spousta lidi byla při ohlášení multiplayeru zaskočená, představujíc si nějaké hloupé bojové arény. Tihle lidé se ale velice mýlili," dodává s velkým úsměvem na tváři. Zároveň zmiňuje velkou inspiraci ve fungování Free Roam multiplayeru v Red Dead Redemption, kde se po otevřeném světě hráči navzájem potkávají bez jakéhokoli omezování.

"Je to parádní. Do hry se připojují hráči a ti můžou být buď přátelé nebo nepřátelé - všechno žije a je dynamické - je to jako skutečný svět," říká. Multiplayer bude tedy jakousi multiplayerovou kampaní - počet hráčů je stanoven na 12, přičemž každý hráč si musí zvolit unikátní postavu. Budete moci chodit po městě a prozkoumat téměř každou budovu, upgradovat vaši postavu, po světě budou chodit obyčejní lidé, které budete moci buď chránit, nebo likvidovat.

Jakožto příslušník dobra budete chránit svět, na opačné straně budete vyvolávat co možná největší chaos. No nezní to přece jen zajímavě? Informace pochází z fóra arkhamcity.co.uk.

Artworky z Crysis 2 Pier 17

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.12.10 15:02] Komentáře [0]

Xbox 360Crytek si na dnešek připravil materiál spíše pro opravdové fandy a nadšence do Crysis 2. Jedná se totiž pouze o tři artworky a plán mapy Pier 17, což bude jedna z herních lokací multiplayerové části hry. Artworky vypadají slušně, uvidíme, jak moc se nakonec bude herní New York přibližovat podobě těchto obrázků.

Obrázky naleznete uvnitř novinky.

Nová Lara Croft bude mít multiplayer?

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.12.10 10:18] Komentáře [0]

Xbox 360Vypadá to, že primárně adventurní záležitost Tomb Raider dostane také multiplayerový mód. Alespoň to naznačuje inzerce na stránkách Crystal Dynamics, tvůrců hry, kteří hledají někoho schopného se zkušenostmi v oblasti online hraní. Osobně si moc dobře nedokážu představit, jak by to fungovalo - a pokud ano, jestli to nebude divné.

V každém případě, zatím nejde o oficiální potvrzení a Crystal Dynamics se ke spekulacím nevyjádřili. Nová Lara Croft by měla dorazit buď na konci příštího roku, nebo počátkem 2012 na Pc, Xbox 360 a Playstation 3.

Namco Bandai potvrdili nový díl Soul Calibur

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.12.10 10:09] Komentáře [0]

Xbox 360Série bojovek s názvem Soul Calibur se vrací. Potvrdili to vývojáři z Namco Bandai. Konkrétně Katsuhiro Harada na svém twitteru napsal, že na další hře se pracuje. Spolupracovat na novém dílu bude také Daishi Odashima. Další informace zatím nejsou k dispozici.

Bližší info budeme mít pravděpodobně v příštím roce.

Nové obrázky z Rock of Ages

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.12.10 11:47] Komentáře [0]

Xbox 360Další arkádovku chystají na příští rok tvůrci originálního počinu Zeno Clash. Jako vánoční dárek všem fanouškům vývojářského týmu Ace Team dnes nabízí několik nových pohledů na Rock of Ages, další jedinečný počin, kde budete ovládat kulatý kámen v různých časových epochách a budete ničit vše, co vám přijde do cesty.

To vše v papírovém svět Rock of Ages. Hra dorazí příští rok na Pc, Xbox Live Arcade a Playstation Store, obrázky naleznete uvnitř novinky.

Stacking v nových obrázcích

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.12.10 10:48] Komentáře [0]

Xbox 360Poměrně dosti kuriózně vypadající arkádový titul s názvem Stacking od Double Fine se prezentuje zbrusu novými obrázky. Na nich neuvidíme nic jiného, než unikátní svět matriošek a samozřejmě jeho hlavní postavy - samotné panenky. Uvidíme, jak tento koncept a nápad uspěje u samotných hráčů.

Obrázky můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Pc hry zažijí boom s Windows 8

PCXbox 360 [anthraxCZ 25.12.10 10:44] Komentáře [21]

Xbox 360Microsoft po několika neúspěšných pokusech o dobytí Pc platformy - jmenovitě s nevydařeným cross platformovým multiplayerem či placené Windows Live - chystá další útok. A to sice spolu s novým operačním systémem, jímž bude Windows 8. Ten by měl mít sekci Games zapracovanou jako jednu z nejdůležitějších součástí.

Není se, čemu divit. Microsoft si vytvořil slušnou hráčskou základnu na Xbox 360 a Xbox Live a nedávno dokončil Kinect, který časem dorazí oficiálně také na Pc. Windows 8 by měly dorazit v roce 2012 a spolu s ním by měly být ohlášené také zbrusu nové hry pro Pc - žeby předělávky Xbox 360 exkluzivních titulů pro Pc?

Můj osobní názor je, že Microsoft začíná na Xbox 360 hráče opět slušně kašlat. Stejně tak jako to udělal v případě prvního Xboxu a kompletně odřízl podporu, zdá se, že něco podobného nás také čeká. No uvidíme, chtěl bych se mýlit, ale nevidím to příliš zeleně.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde