Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Příští týden dorazí nové informace o Grand Theft Auto V

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.04.13 15:55] Komentáře [0]

Xbox 360Grand Theft Auto V patří k nejočekávanějším herním titulům letošního roku. Není tak divu, že každá informace týkající se hry vzbudí velký poprask. To platí i o posledním prohlášení Rockstar Games, kteří se nechali slyšet, že příští týden k hráčům pošlou další kopici zbrusu nových informací o pátém pokračování série.

Mimo to, že se dočkáme nových informací, se můžeme těšit i na nové trailery. Rockstar Games totiž prostřednictvím videosekvencí hodlá představit každou ze tří hlavních postav příběhu. Takže příští týden, buďte naladěni na Gamezin a včas se dozvíte vše podstatné.

Zdroj: rockstargames.com

Tři nové screenshoty z The Evil Within

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.04.13 15:37] Komentáře [0]

Xbox 360Teprve nedávno Bethesda Softworks představili zbrusu nový hororový titul The Evil Within pro současné konzole a next-gen konzole Playstation 4 a Xbox 720. V rámci prvního představení jsme se dočkali hraného videa a několika ingame screenshotů, dnes prezentace pokračuje, protože tvůrci zveřejnili trojici nových shotů.

Jenže pohlednost prvních screenshotů jakoby se ztratila kdovíkam. Ostatně, posoudit to můžete sami. Nové screenshoty z The Evil Within naleznete uvnitř této novinky.

Zdroj: n4g.com

Spekulace: Xbox se share funkcí, nové achievementy

Xbox 360 [anthraxCZ 27.04.13 15:07] Komentáře [0]

Xbox 360Michael Pachter před několika dny řekl, že Microsft bude prezentovat na své tiskovce prakticky stejné funkce u nového Xboxu, jako Sony u svého Playstationu 4. Podle dnešních spekulací se zdá, že na tom něco bude. Začněme ale pěkně popořadě. Podle první spekulace bude umět Xbox jako PS4 nahrávat videa, která poté půjdou sdílet na facebooku, youtube nebo USstream (tvůrci této služby v minulosti tuto možnost naznačili). Záznam má být v DVR, takže bude možnost video různě upravovat, stříhat a tak dále. Tuto funkci bude podle všeho možné zapnout/vypnout, případně nastavit podle potřeby. Co se týče spekulované nutnosti online připojení, tak Microsoft tuto možnost má zpracovanou, ale také vytvořil možnost offline hraní. Jestli hra bude vyžadovat online připojení, případně ověření speciálním klíčem, čímž by ostrouhaly bazary, to nechá Microsoft čistě na vydavatelích her.

Přepracování se měly podle všeho dočkat achievementy, které budou moci vývojáři přidávat bez DLCček, navíc budou moci nové achievementy vkládat jen na určitou dobu, třeba na speciální akce. Součástí mají být i cross-title achievementy, které hráč získá hraním několika her. Co na tyto novinky říkáte? Microsoft odhalí svůj nový Xbox už 21. května.

Převzato z: konzolista.cz

The Witcher 3: Wild Hunt nebude mít multiplayer

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.04.13 11:45] Komentáře [0]

Xbox 360CD Projekt nám nyní dal další důvod k menší oslavě, a to prohlášením, že Zaklínač 3 nebude mít multiplayer. Kromě toho se autoři rozpovídali i na téma tří možných konců. Multiplayer ve světě Zaklínače si lze asi těžko představit, ale i tak doteď nebylo jasné, jestli CD Projekt chystá multiplayerové prvky jen pro Cyberpunk 2077 nebo jestli vážně něco nezkusí i s třetím Zaklínačem. Nyní máme jasno. V rozhovoru pro Forbes vývojáři z CD Projektu prohlásili, že závěr trilogie o Geraltovi multiplayer mít nebude.

"Hra nabídne epický, příběhový, singleplayerový RPG zážitek v otevřeném světě. Opravdu si myslíme, že v poslední části Geraltovy ságy není místo pro multiplayer." Nám nezbývá než souhlasit. Multiplayer k Zaklínači prostě nesedí. Vývojáři se také rozpovídali na téma tří chystaných zakončení. Podle všeho nás nečeká kdovíjak nabitý závěr, při němž nám spadne čelist z nějakých monstrózních cut-scén a při kterém se všichni velkolepě povraždí. Ať se dostanete k jakékoliv podobě finále celé trilogie, měl by být úplný konec především o shrnutí následků vašich nejdůležitějších rozhodnutí. Podle Konrada Tomaszkiewicze ukáže konec změny v politice Severních království stejně jako změny v lokacích, které během hry navštívíte. Samozřejmě nebude chybět ani shrnutí změn v životech Geraltových přátel i nepřátel.

"Když mluvíme o větším množství konců, tohle je přesně to, co máme na mysli. Podle toho, jaká rozhodnutí uděláte, můžete za sebou na konci vašeho dobrodružství nechat zcela odlišný svět." Shrnutí důležitých voleb nabídla už Rozšířená edice Zaklínače 2, takže CD Projekt očividně ví, do čeho jde. Tak uvidíme, jak se se vším CD Projekt popere. Jak dokázala především jistá sci-fi série s velitelem Shepardem v hlavní roli, konec tak rozsáhlého příběhu je vždy zatraceně citlivá záležitost a tanec na tenkém ledě, který fanoušci nemusí snášet dobře. Snad se tedy CD Projektu bude dařit lépe než BioWare. Zaklínač 3: Divoký Hon je aktuálně naplánován na rok 2014 pro PC, PS4 a nový Xbox.

Převzato ze: zing.cz

Spekulace: Metro: Last Light vyjde i na next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.04.13 11:39] Komentáře [0]

Xbox 360Před několika dny bylo oznámeno dokončení akce Metro: Last Light. Proto nyní ukrajinský server ITCChannel udělal rozhovor s režisérem hry Andrewem Prokhorovem ze studia 4A Games. Ten má zhruba 50 minut, podívat se na něj můžete níže v novince, pokud tedy umíte ukrajinsky. Z rozhovoru ovšem vzešlo několik zajímavých informací, které je ale pořád nutné brát celkem opatrně, protože herní vydavatel Deep Silver se k nim nevyjádřil. V rozhovoru Andrew Prokhorov řekl, že už připravují verzi pro Playstation 4, která samozřejmě bude vycházet z vydání pro PC.

Na disku s hrou by navíc měl být přítomen i první díl Metro 2033, který si hráči na Playstationu nikdy zahrát nemohli. Oznámení Playstation 4 verze asi není zase tak překvapivé, protože konzole má stejnou architekturu jako PC, takže port zřejmě stát bude velmi málo. Andrew Prokhorov dále potvrdil DLC obsah, který může přinést nové mise za jiné postavy. Moc o něm ale neřekl, protože na DLC začali pracovat až v těchto dnech. Doufejme, že všechny tyto informace potvrdí přímo Deep Silver.

Převzato z: konzolista.cz

Spekulace: cena a datum vydání Xbox 720 odhaleno

Xbox 360 [anthraxCZ 25.04.13 20:58] Komentáře [0]

Xbox 360Bloger Paul Thurrott už několik let píše recenze a další články o produktech Microsoftu, navíc se mnohdy dostane v předstihu k exkluzivním informacím, které se následně potvrdí. Nyní přišel s několika informacemi ohledně nového Xboxu, který Microsoft oficiálně oznámí 21. května, jak bylo potvrzeno včera večer. Podle informací Paula Thurrotta bude nový Xbox dostupný začátkem listopadu, přičemž cena má být stanovena na 500 dolarů (v Evropě zřejmě 500 euro). Dostupná má být i verze za 299 dolarů s měsíčním předplatným 10 dolarů, ale je samozřejmě otázkou, jestli se dostane i do Evropy.

Tento systém předplatného funguje už u současného Xboxu 360, ale jen v Severní Americe. Paul Thurrott dále potvrdil, že konzole bude mít Blu-ray mechaniku a systém založený na Windows 8, takže bude kompatibilní s celou řadou aplikací, navíc by měl zajistit snadné vytváření her.

Převzato z: konzolista.cz

Podívejte se na video prezentující Dualshock 4

Playstation 3 [anthraxCZ 25.04.13 16:42] Komentáře [0]

Xbox 360Konzole Playstation 4 nabídne spoustu nových možností, přičemž součástí je i úplně nový Dualshock 4. Ten má upravený design, aby lépe padl do rukou, ale také překopána byla některá tlačítka, včetně zadních triggerů. Velkou novinkou je dotyková plocha, případně i tlačítko SHARE, jehož stisknutím jdou lehce pořizovat obrázky či videa z her, no a ty poté je jednoduché sdílet na youtube, facebooku nebo mezi přáteli na Playstation Network.

Dnes Sony vydala speciální video o gamepadu Dualshock 4, v němž vám bude představen, i když už o něm asi víte první poslední. Na video se podívejte níže v novince.

Převzato z: konzolista.cz

Sony si zaregistrovala známku The Order: 1886

Playstation 3 [anthraxCZ 25.04.13 11:24] Komentáře [0]

Xbox 360Po menší odmlce tu máme další ochrannou známku, kterou si zaregistrovala Sony. Ta se točí kolem názvu The Order: 1886, který má být použit pro videohru. Sony si v minulém měsíci pojistila rovněž ochrannou známku “The Order”. Ta byla zaregistrována v Nizozemsku, takže se ihned vyrojily spekulace, že jde o novou hru studia Guerrilla Games (Killzone série). Na tu poukazuje i zaregistrovaná doména TheOrder1886.com.

Více informací v současnosti nevíme, ale vývojáři z Guerrilla Games několikrát potvrdili, že kromě Killzone: Shadow Fall pro Playstation 4 připravují i úplně novou herní značku.

Převzato z: konzolista.cz

Sony: line-up Playstation 4 nejsilnější v historii

Playstation 3 [anthraxCZ 25.04.13 11:18] Komentáře [0]

Xbox 360Konzole Playstation 4 by měla startovat na konci tohoto roku a v Sony se na tuto velkou událost připravují už několik let. Mark Cerny nyní v rozhovoru pro server Gamasutra řekl, že Playstation 4 bude mít hned na startu spoustu skvělých her, navíc neváhal říci, že bude mít nejlepší lineup her v historii Playstationu. Sony už dříve potvrdila, že mezi launch hrami je Killzone: Shadow Fall, DriveClub a plošinovka Knack.

Spekuluje se, že by start mohl stihnout i inFamous Second Sun, ale s ním bychom zatím moc nepočítali. To jsou hry jen od Sony, mezi dalšími bude zcela jistě Watch Dogs, Assassins Creed 4: Black Flag, Primal Carnage: Genesis a dost možná i dnes odhalený Call of Duty: Ghosts. Více bychom se měli dozvědět na E3, případně na speciální akci, o které se spekuluje, že proběhne koncem května.

P5evzato z: konzolista.cz

Spekulace: Call of Duty: Ghosts odhaleno

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.04.13 11:15] Komentáře [0]

Xbox 360Jedná se skutečně o obal nového Call of Duty? Pokud ano, znamená to, že opravdu půjde o díl s podtitulem Ghosts jak naznačovaly nedávné spekulace. Tesco sice tvrdí, že Call of Duty: Ghosts vyjde 30. prosince 2013. Jde ale pravděpodobně jen o symbolické datum, protože by nemělo smysl vydávat hru těsně po Vánocích.

Nicméně, reklamní plakát následně zmiňuje, že CoD: Ghosts vyjde 5. listopadu 2013.
Oznámení od Activision se očekává nejpozději v červnu na E3. Něco mi ale říká, že se představení letošního Call of Duty dočkáme během několika dnů až týdnů. Obrázek uvnitř této novinky.

Převzato ze: zing.cz

Nový Xbox bude odhalen za měsíc 21. května

Xbox 360 [anthraxCZ 24.04.13 19:06] Komentáře [0]

Xbox 360Poslední dobou se ve spojitosti s oznámením nového Xboxu skloňovalo nejčastěji datum 21. května. Magazín Game Informer nyní na svých stránkách informuje, že datum je správné, informaci mu potvrdil velmi důvěrný zdroj. Microsoft totiž začal v těchto dnech rozesílat pozvánky herním novinářům na speciální akci, která proběhne 21. května v Redmondu. Celá akce samozřejmě bude dostupná živě na stránkách Xbox.com, rovněž ji bude možné sledovat na Xbox LIVE, podrobnosti se máme dozvědět v následujících dnech s oficiálním oznámením akce.

Budeme vás samozřejmě informovat, každopádně za necelý měsíc už budeme mít představu, co máme od nového Xboxu čekat.

Převzato z: konzolista.cz

Trailer na Epsilon Program v Grand Theft Auto V

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.04.13 19:26] Komentáře [0]

Xbox 360Hned po oznámení hry Grand Theft Auto 5 spustili vývojáři z Rockstaru propagační stránku náboženského kultu Epsilon, kterého moc dobře znáte z dílu San Andreas. Tento kult se ovšem objevil i v dalších hrách ze série Grand Theft Auto, přičemž třeba věří, že dinosauři jsou nesmysl, mimozemšťané žijí už dlouho mezi námi, země vznikla před 157 lety nebo že každý muž by měl mít 9 manželek.

Dnes byl na celý Epsilon Program vydán trailer, na který se můžete podívat níže v novince. Zástupci vás lákají, abyste se přidali, co vy na to? Grand Theft Auto 5 vyjde letos v září pro Playstation 3 a Xbox 360. Už příští měsíc by ale Take-Two mohlo oznámit next-gen verze, o nichž se spekuluje, že vyjdou rovněž ještě letos.

Převzato z: konzolista.cz

Rpg Lords of the Fallen vyjde na next-gen konzole

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.04.13 19:24] Komentáře [0]

Xbox 360Autori Lords of the Fallen chcú vytvoriť náročnú akčnú RPG pre PC, a najnovšie za sebou nechali staré konzoly a orientujú sa na Xbox720 a PS4. Hra však bude od malých štúdií ako poľské City interactive , ktorému bude pomáha nemecké Deck 13. Je vo vývoji už dva roky a na PC vyjde v septembri. Bude zaujímavé sledovať kvalitu, ktorá môže siahať ku kvalitám Witchera, keďže na nej pracuje kreatívny riadite série, k tomu Deck 13 robili decentnú Veneticu, takže základy pre akčnú RPG už majú.

Podľa vyjadrenia autorov hra nebude krátka a ani ľahká, napríklad s desiatimi nepriateľmi v jednom prostredí budeme bojovať asi hodinu. Autori náročnosť bojov prirovnávajú k Mortal Kombatu, alebo Tekkenu, ale v štandardnom RPG štýle. Možno to znie ako Dark Souls ale hovoria, že to bude v mnohých smeroch iné, napríklad majú dynamický skill tree v štýle Borderlands a akčných hier.

Autori dopĺňajú, že vyvíjať pre PC a nextgen konzoly naraz je konečne komfort. Všetky verzie konečne môžu mať DX11, tesseláciu a antialiasing bez dopadu na hrateľnosť. Dodávajú, že tesselácia sa stane štandardom, ale rovnako štandardom bude aj dlhší vývoj väčších hier, kde sa na čase a financiách odrazí hlavne detailnosť a masívnosť titulov. Autori to teraz spoznávajú na vlastnej koži.

Převzato ze: sector.sk

Vývojářský komentář k představení Evil Within

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.04.13 16:42] Komentáře [0]

Xbox 360Bethesda na konci minulého týdne oznámila hororovou hru The Evil Within, která vyjde v příštím roce na současné i next-gen konzole. Už během oznámení jsme vám přinesli sadu prvních obrázků, atmosférický trailer, i několik prvních informací, které rozhodně dávají naději na kvalitní počin. Pokud jste je minuli, podívejte se do některé ze starších novinek. Dnes tu máme hned 9 minut dlouhé video, v němž sice žádné nové gameplay ukázky nenajdete, na ty je ještě spousta času, ale rozpovídají se v něm vývojáři o příběhu a dalších aspektech.

Na video, v němž vystoupí i tvůrce hry Shinji Mikami, se můžete podívat níže v novince. „Existuje spousta hororových survival her, ale na co se chci já zaměřit, je dokonalá rovnováha mezi hororem a akcí,“ říká ve videu Mikami, který opět sází na hluboký filmový zážitek, jako tomu bylo u Resident Evil 4.

Převzato z: konzolista.cz

Watch Dogs bude mít na PS4 lepší grafiku a AI

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.04.13 16:39] Komentáře [0]

Xbox 360Jednou z nejočekávanějších her současnosti je Watch Dogs od UbiSoftu, který vyjde letos na podzim pro současné i next-gen konzole. Od oznámení se hráči ptají, jak moc se budou lišit next-gen verze. Nyní se o odlišnostech rozpovídal kreativní ředitel Jonathan Morin. Mluvil sice o Playstation 4 verzi, ale dá se předpokládat, že stejně na tom bude i vydání na novém Xboxu, který ovšem musí Microsoft teprve oznámit.

Jonathan Morin v rozhovoru pro GamesTM řekl, že next-gen verze nebudou mít jenom lepší vizuální zpracování, navíc poběží i daleko lépe, ale také nabídnou propracovanější umělou inteligenci. Ta by měla daleko přirozeněji reagovat na rozhodnutí hráčů, bude mít k tomu i více možností. Další záběry z Watch Dogs slibuje Ubisoft na E3. Na této výstavě hodlá prezentovat i verzi pro současné konzole, takže budeme mít konečně nějaké srovnání.

Převzato z: konzolista.cz

Podle Nvidie PS4 graficky překoná Xbox 720

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.04.13 12:41] Komentáře [0]

Xbox 360Můžeme-li věřit nejnovějším detailům od společnosti nVidia, grafický čip konzole PlayStation 4 je podstatně lepší, než ten z nového Xboxu. Nvidia i AMD jsou v současné době na očích, jelikož patří mezi společnosti, které obdaří konzole nové generace jejich hardwarem, minimálně tedy grafickou kartou. I když jsme ještě o novém Xboxu oficiálně neslyšeli prakticky nic, občas se mihne v některých tabulkách či grafech. A právě to se stalo i během prezentace společnosti nVidia, která představovala jeden z nejvýkonnějších grafických čipů na trhu jménem Titan.

Na zobrazeném grafu bylo možné vidět, že bude Titan třikrát výkonnější, než grafika z konzole PlayStation 4. V grafu však byl přítomen i zatím neoznámený X720. Podle statistik bylo zcela zřejmé, že je PS4 o přibližně 2000 flopů výše, než novinka Microsoftu. Samozřejmě netušíme, zda nVidia opravdu zná hardwarové specifikace nového Xboxu, nebo jen předpokládá a spekuluje stejně, jako veřejnost. To se nejspíše nedozvíme do té doby, než Microsoft oficiálně odhalí svou novou konzoli, rozhodně bychom ale nVidii věřili více, než neznámým zdrojům.

Nvidia se také nechala slyšet, že připravuje nový mobilní grafický čip Tegra 5, který má podle všeho výkonem předčít současnou generaci konzolí PS3 a X360.

Převzato ze: zing.cz

Assassins Creed IV na next-genu bude ohromující

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.04.13 10:49] Komentáře [0]

Xbox 360Po delší době se na síti opět objevilo něco málo informací o novém Assassin’s Creed, které se tentokrát věnují verzi hry pro příští generaci konzolí. Za tímto účelem se s redaktory X360 Magazine sešel ředitel vývoje Ashraf Ismail, jenž se pochlubil, že ačkoliv ze stávajících herních přístrojů ždímají maximum, skutečně krásný bude Black Flag teprve na next-genu.

"Snažíme se soustředit na AC IV jako na jednotný zážitek. Na next-gen konzolích máme speciální tým návrhářů a programátorů, kteří využívají nové technologie, aby přinesli dosud nejhezčí vizuál z celé série. Nemohu si pomoci, Karibit na nové generaci konzolí vypadá nádherně," řekl Ismail. "Xbox360 nás však nepřestává překvapovat. Jsem si jistý, že z něj dokážeme vymáčknout něco navíc."

Mimo to se údajně pro nové konzole chystá hned několik zajímavých featurek, o kterých ovšem prozatím nemohou tvůrci mluvit, neb souvisí se zatím nepředstavenými funkcemi.

Převzato ze: zing.cz

Spekulace: Fifa 14 pravděpodobně i na next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.04.13 18:09] Komentáře [0]

Xbox 360Teprve před pár dny došlo k oficiálnímu odhalení dalšího ročníku fotbalové simulace od Electronic Arts FIFA 14. K velkému zklamání všech hráčů však nedošlo k oznámení next-gen verzí hry. To se ale pravděpodobně změní, citujeme sector.sk: "EA doplnilo, že ďalšie platformy ohlási neskôr a keďže na rozdiel od NHL majú z FIFA aj PC verziu, port nebude problém."

Vypadá to tedy, že FIFA 14 se podívá jak na Playstation 3 a Xbox 360, tak na Playstation 4 a Xbox 720. Uvidíme, zda se verze budou nějak lišit, nebo půjde o čisté porty. Uvnitř novinky naleznete pro ukázku několik screenshotů přímo ze hry.

Zdroj: sector.sk

Spekulace: Grand Theft Auto V bude i pro next-gen?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.04.13 15:49] Komentáře [0]

Xbox 360Xbox720 a PS4 verzie Grand Theft Auto V môžu byť ohlásené o mesiac. 16. mája bude mať Take Two setkání investorů, na ktorom sa podelí s investormi o plány do budúcna. Skloňovať sa určite bude GTA V, ku ktorému eventuálne spomenú aj nextgen a PC verzie, chýbať by nemala ani Mafia 3. Dodatek: všechno je ve stádiu spekulací.

16. května se tak dozvíme více.

Zdroj: sector.sk

Bethesda Softworks ohlašuje The Evil Within

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.04.13 14:55] Komentáře [0]

Xbox 360Bethesda nás několik dnů krmila teasery na svoji novou hru. Tipoval se čtvrtý Fallout, případně nový Wolfenstein, nakonec onou tajnou hrou je horor The Evil Within od vývojářů ze studia Tango Gameworks, které vede úspěšný herní designér Shinji Mikami. Ten vytvořil naposledy třeba povedený Shadows of the Damned, ale hlavně je znám jako tvůrce série Resident Evil. Bethesda v oznámení moc informací zatím neřekla, takže musíme počkat, každopádně níže si pusťte alespoň první teaser (naleznete ho uvnitř novinky), který neukazuje záběry ze samotné hry, ale i tak dokáže pořádně navnadit.

Tvůrci zveřejnili i první obrázky přímo ze hry, které naleznete rovněž uvnitř této novinky. Pokud máte rádi hororový žánr, dost možná tu máte nejočekávanější hru následujících měsíců. The Evil Within vyjde příští tok na Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 a nový Xbox.

Převzato z: konzolista.cz

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich