Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Crytek: Další generace konzolí v 2012/2013

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.01.11 14:27] Komentáře [0]

Xbox 360CEO z Cryteku Cevat Yerli se pro herní portál cvg.com rozpovídal o tom, jak vidí budoucnost současných konzolí. "Z nějakýho důvodu si furt myslím, že nové konzole uvidíme v 2012, 2013. Možná se mýlím, ale současné konzole jsou již na hranici svých možností," zní z úst Yerliho. Podle něj je totiž Crysis 2 kousek před maximem toho, co současné konzole dokáží.

Rovněž Yerli dodal, že maximum toho, co dokáže konzole Xbox 360, nám ukáže exkluzivní titul od Cryteku - Kingdoms, který bychom měli vidět na konci tohoto roku. Zdůvodňuje to tím, že pokud máte na titul, který se připravuje pouze pro jednu platformu, několika milionový rozpočet, dostanete z dostupného hardwaru prostě maximum.

Tvůrce se rovněž nechal slyšet, že Pc scéna je současnými konzolemi bržděna ve vývoji, protože developeři se soustředí právě na výkonově slabší hardware a Pc komunita se tak musí rozvíjet v jiných ohledech. To je ovšem dost známý fakt.

Yerliho uvážování se mi zdá být dobře racionální. Ostatně, v roce 2013 bude Xbox 360 8 let, Playstationu 3 7 let, ideální čas na výměnu. Sony konzole se životnosti Playstationu 2 pravděpodobně už žádnou konzolí nikdy nevyrovná, ale Microsoft s 360 již dosáhl stejného trvání jako prvního Xboxu. A zatím není konec.

Demo Crysis 2 je ke stažení na Live

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.01.11 11:39] Komentáře [0]

Xbox 360Další peckou, která se dnes měla dočkat hratelného dema, je Crysis 2 od Cryteku. Tak, jak bylo slíbeno a oznámeno, demo je multiplayerové a především je Xbox 360 exkluzivní - odjinud než z Xbox Live jej tedy momentálně nemůžete stáhnout. Velikost dema je 1.8gb a stáhnout jej můžete již nyní, protože zhruba od jedenácté hodiny je online.

Tak příjemnou zábavu.

Nový trailer a demo na Bullestorm online

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.01.11 11:32] Komentáře [0]

Xbox 360Dnes je velký den pro fanoušky očekávaní first person akce od People Can Fly, Epic Games a Electronic Arts - Bullestorm. V průběhu dnešního dne se totiž na Xbox Live Marketplace a Playstation Network objevilo ke stažení hratelné singleplayerové demo. Při příležitosti toho tu máme i zbrusu nový trailer, shrnující to, co vás čeká v demu.

Ten můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

LA Noire v dalších screenshotech

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.01.11 19:42] Komentáře [0]

Xbox 360Nedávno jsme tu měli očekávaný trailer z ještě očekávanějšího titulu - LA Noire. Ten se po neoficiálním leaknutí a následném stažení snad odevšud, dočkal dnešního oficiálního vydání. Dnes ale hráči dostali menší bonus za pokažené překvápko - jedná se o balík HD screenshotů ze hry. Můžete je zhlédnout uvnitř novinky.

LA Noire vyjde na Xbox 360 a Playstation 3 20. května v Evropě.

Silent Hill: Downpour koncem roku + obrázky

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.01.11 19:28] Komentáře [0]

Xbox 360Konami dnes potvrdilo, že Silent Hill Downpour, který je ve vývoji v českém studiu Vatra Games, vyjde na podzim letošního roku. K tomu tu máme i sérii zbrusu nových screenshotů přímo ze hry. Ty nám ukazují temnou a zamračenou atmosféru hry. Silent Hill Downpour nebude obsahovat českou lokalizaci, protože Konami v ČR nemá vydavatele.

Screenshoty naleznete uvnitř této novinky.

FIFA 12 bude plná vášní

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.01.11 13:08] Komentáře [0]

Xbox 360Jako každý rok, i letos vyjde další ročník fotbalové simulace Fifa. Producent David Rutter se pro cvg.com rozpovídal o několika novinkách, které se pro Fifu 12 chystají. Mezi to nejzajímavější asi patří systém emocí - hráči by se měli vztekat a například když koupíte hráče z jiného týmu a následně budete proti tomuto týmu hrát zápas, čekejte agresivnější přístup k vaší nové posile.

Změn se dočká i systém Personality Plus. Mezi zmíněnými novinkami figuruje i rychlejší rozehrávání přímých a rohových kopů, ke kterým budete mít přístup ihned bez přerušování. Seznam novinek je opět obsáhlý, zůstává otázkou, jak výrazně se to nakonec projeví na samotné hře. To zjistíme někdy na podzim, kdy Fifa 12 vyjde.

Screeny z Homefront a video z Xbox mapy

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.01.11 12:56] Komentáře [0]

Xbox 360Vydání first person střílečky od Kaos Studios a Thq se nezadržitelně blíží. Dnes si pro nás Inside Xbox novinky připravili video právě z Homefront. Konkrétně se jedná o záběry z multiplayerové mapy Suburbs, která bude exkluzivní pro majitele Xbox 360 verze hry. Máte tak možnost zhlédnout další kousek gameplay záběrů.

Rovněž se objevila tuna nových obrázků přímo z hraní - a jelikož je jich opravdu hodně, zamiřte na examiner.com, kde můžete veškeré obrázky hezky pohromadě zhlédnout. Video uvnitř novinky.

Metal Gear Solid Trilogy v přípravách?

Playstation 3 [anthraxCZ 24.01.11 12:50] Komentáře [0]

Xbox 360Metal Gear Solid je jednou ze signifikantních značek herního průmyslu. A jak už je také zvykem (například Splinter Cell Trilogy či Tomb Raider Trilogy), i Metal Gear Solid série by se měla dočkat své trilogie v HD provedení. Alespoň tak to naznačuje Oficiální Playstation Magazine - zatím však Konami ani Kojima Prod. nic nepotvrdili.

Ve zmiňovaných společnostech zatím probíhají práce na dvou Metal Gear Solid titulech - a to sice na remaku Metal Gear Solid 3 pro Nintendo 3ds a Metal Gear Solid: Rising pro Xbox 360 a Playstation 3.

Armageddon v nových obrazech

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.01.11 11:24] Komentáře [0]

Xbox 360Volition zveřejnili šestici zbrusu nových gameplay screenshotů z jejich připravovaného pokračování série Red Faction. To ponese podtitul Armageddon a vyjde pod záštitou vydavatele Thq na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 již v březnu letošního roku. Obrázky můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Další várku screenshotů a artworků naleznete pod tímto odkazem.

Nové screenshoty z Portal 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.01.11 19:57] Komentáře [0]

Xbox 360Osmičku zbrusu nových pohledů na Portal 2 si pro nás na dnešní den připravili tvůrci z Valve. Mimo obrázků nás také Chet Faliszek z Valve ujišťuje, že základní hra bude ve všech verzích stejná - ať už ji koupíte na Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Lišit se bude pouze v dodatečném obsahu - u Ps 3 navíc cross multiplayer a Pc verze zdarma.

Obrázky můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Test Drive Unlimited 2 je gold + obrázky

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.01.11 11:46] Komentáře [0]

Xbox 360Atari dnes oznámilo, že jejich očekávané pokračování next-gen racingu Test Drive Unlimited 2 je hotové a nabývá tedy statusu Gold. Eden Games hru vydají již příští měsíc, 8. února a to na všechny tři hlavní platformy Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Při příležitosti dokončení hry tu máme zbrusu nové obrázky přímo ze hry.

Pětici screenshotů naleznete uvnitř novinky.

Zbrusu nové screenshoty z F.E.A.R. 3

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.01.11 11:34] Komentáře [0]

Xbox 360Day 1 Studios chystají na letošní březen již třetí pokračování hororové série F.E.A.R.. Třetí díl nabyde uplně jiných rozměrů než například první díl - stejně tak stylizace a grafický koncept se změnil. To nám ostatně ukazují i nejnovější screenshoty - ty můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

F.E.A.R. 3 se chystá pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3.

Pár detailů a artworků ke Skyrimu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.01.11 11:16] Komentáře [0]

Xbox 360Herní časopis opět přinesl menší preview na Elder Scrolls V: Skyrim a odhalil tak pár nových informací o hře. Konkrétně je popisováno takzvané Dragon Shouts, což bude vlastní bojová vlastnost vedle magie a zbraní. Postupem času ve hře se budete učit takzvaný dračí řev - levelovat budete zabíjením draků, z kterých absorbujete duši. Tato duše následně rozšíří možnosti vašeho dračího řevu.

Dohromady bude 20 různých sil, z nichž za zmínku určitě stojí jakási tlaková vlna, zpomalení času či přivolání draka na pomoc v boji. Uvnitř novinky naleznete sadu několika nových artworků. Skyrim vychází koncem letoška.

Dead Space 2 u Ign s vysokým hodnocením

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.01.11 14:39] Komentáře [0]

Xbox 360Dead Space 2 je jednou z nejočekávanějších her minimálně začátku letošního roku. Ign jakožto veliký herní portál mělo k dispozici hru o něco dříve, a tak tu máme exkluzivní recenzi. Finální verdikt? Skvělých devět z deseti. Dead Space 2 je ukázkou kvalitního a moderního zpracování hororu, stojí za vaše peníze a čas.

Naopak multiplayer nenadchnul, ale spousta možností v singleplayer, který má něco kolem deseti hodin hry pro jednoho hráče, zaručuje znovuhratelnost. Dead Space 2 vychází na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 již příští týden.

Duke Nukem Forever trailer a datum vydání

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.01.11 14:05] Komentáře [4]

Xbox 360Duke Nukem Forever po dvanácti letech odkladů pravděpodobně doopravdy vyjde. Alespoň tomu zatím vše nasvědčuje. Po tom, co se hry ujali lidé z Gearbox Software, tu totiž máme oficiální datum vydání. A to zní 3. květen letošního roku pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Datum potvrzuje také zbrusu nový trailer ze hry. Ten obsahuje spoustu zábavných narážek třeba i na nekonečně dlouhý vývoj.

V jedné scéně se Duka ptají - tak co jaká byla hra? Byla dobrá? Duke odpovídá: yeah, ale po dvanácti letech by kurva měla bejt." Nechybí ani kultovní činnosti Duka a všudypřítomné tanečnice. Trailer můžete zhlédnout uvnitř novinky. Tak co - těšíte se na Duka?

Demo Fight Night Champion příští měsíc

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.01.11 13:47] Komentáře [0]

Xbox 360Další dobrá zpráva dorazila z tábora Electronic Arts - tvůrci Fight Night Champion totiž ohlásili, že všem fanouškům a hráčům, kteří hru netrpělivě očekávají, dají možnost ozkoušet jeho kvality ještě před samotným vydání plné verze hry. Demo dorazí na Xbox Live Marketplace a Playstation Network 1. února.

Fight Night Champion v plné verzi pak vyjde přesně za měsíc. Uvnitř novinky také můžete zhlédnout interview s jedním z vývojářů - video rovněž obsahuje gameplay záběry ze samotné hry.

LA Noire trailer + datum vydání

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.01.11 13:31] Komentáře [0]

Xbox 360Nadílka trailerů pokračuje. Rockstar Games a Team Bondi chystají na letošní rok další herní pecku. Tentokráte půjde o detektivní noire akci LA Noire. Dnes tu máme zbrusu nový trailer s názvem Serial Killer, který nám mimo záběrů výhradně ze hry, odhalí také datum vydání - a to zní - 17. květen letošního roku pro Xbox 360 a Playstation 3.

Trailer naleznete uvnitř novinky.

Nový trailer na Shift 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.01.11 13:27] Komentáře [0]

Xbox 360Další parádní trailer dnešního dne nám nabízejí ke zhlédnutí Electronic Arts. Konkrétně se jedná o očekávané pokračování závodního počinu Need for Speed s podtitulem Shift. Shift 2 Unleashed trailer naleznete uvnitř novinky - mimo odhalení obsahu speciální edice (tedy tři bonusová auta), nechybí ani gameplay záběry.

Shift 2 Unleashed vyjdou letos na Pc, Xbox 360 a Playstation 3.

Crysis 2 dostane Xbox demo + trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.01.11 13:20] Komentáře [0]

Xbox 360Zbrusu nový trailer ke Crysis 2 nám fanouškům přichystali tvůrci z Cryteku. A jelikož hra vychází již za pár týdnů, přichází také ohlášení dema. To dorazí exkluzivně na Xbox 360 a bude se jednat o demo multiplayerové - to znamená, že budeme moci ozkoušet hru pro více hráčů. Demo vyjde na Xbox Live Marketplace 25. ledna příští týden.

Uvnitř novinky naleznete zmiňovaný multiplayerový trailer.

Při hraní Kinectu nakopnul kočku - video

Xbox 360 [anthraxCZ 21.01.11 11:12] Komentáře [4]

Xbox 360Pro mě osobně je video, které naleznete uvnitř novinky, jedním z vůbec nejlepších Kinect failů. Měli jsme tu různá videa, kdy rodiče většinou (ne)chtěně fackovali své děti nebo zapálení hráči ničili své příbytky, rozhodně jsme tu ale ještě neměli hráče, který při hře nakopne kočku. Ať už je to fake nebo ne, doporučuji zhlédnout.

Video naleznete uvnitř novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich