Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Nový trailer na Resistance 3

Playstation 3 [anthraxCZ 01.02.11 20:47] Komentáře [2]

Xbox 360Tak, jak jsme vás dnes informovali, tak Insomniac Games plní své přání a nabízejí hráčům nahlédnutí na jejich očekávané tituly - prvním z nich je Resistance 3 a druhým Ratchet & Clank: All 4 One. Resistance 3 trailer, který nabízí pohled do postapokalyptického světa, naleznete tradičně uvnitř této novinky.

Resistance 3 vychází exkluzivně na Playstation 3 letos.

Gunstringer, první střílečka pro Kinect

Xbox 360 [anthraxCZ 01.02.11 18:26] Komentáře [5]

Xbox 360Twisted Pixel představili vůbec první střílečku pro Xbox 360 Kinect - Gunstringer. V ní se zhostíte pistolníka kostliváka a budete plnit různé mise. Uvnitř novinky naleznete rovněž ohlašovací trailer, který opravdu zábavně, parodujíc Wii a Playstation, začíná, o to ale horší je, když přijde na samotnou hru. Ostatně posuďte sami.

Gunstringer vyjde exkluzivně pro Xbox 360 Kinect letos.

První záběry z MotoGP 10/11 + demo

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.02.11 17:35] Komentáře [0]

Xbox 360Capcom chystá na letošní březen, konkrétně 18. března, další ročník populární motorkové závodní série MotoGP - tentokrát s číslovkou 10/11. Při příležitosti blížícího se data vydání tu máme jedna vůbec první trailer se záběry ze hry, který můžete zhlédnout uvnitř novinky, a také ohlášení příchodu hratelného dema.

Demo dorazí během února na Xbox Live a Playstation Network.

Nová videa od IG + záběry z Resistance 3

Playstation 3 [anthraxCZ 01.02.11 17:02] Komentáře [1]

Xbox 360Ač je mi docela proti srsti informovat o ohlášeních na ohlášení, v případě Insomniac Games udělám výjimku. Dnes totiž ohlásili, že k večeru se všichni fandové dočkají nových videí z Resistance 3 a PS Move Heroes: All 4 One. Mělo by jít samozřejmě o gameplay záběry přímo ze hraní. Uvnitř novinky naleznete ochutnávku.

Resistance i Ps Move Heroes jsou Playstation 3 záležitostmi.

Electronic Arts testuje Kinect ve Fight Night

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.02.11 13:16] Komentáře [2]

Xbox 360Mike Mahar z Electronic Arts přinesl zajímavou informaci - tvůrci Fight Night Champion, které se dnes dočkalo hratelného dema, totiž prý testují využití Xbox 360 Kinectu ve hře. Mají hotový zajímavý prototyp Kinect ovládání, nicméně říká, že nebude zapracované do Story Modu, ale půjde spíše o jakousi vedlejší minihru.

Hráči totiž podle testů nevydrží moc dlouho stát na nohou a ovládat hru tělem. Believe it or not, údajně je to fyzicky docela náročné. Fight Night Champion si ale o podporu Kinectu přímo říká - doufejme, že to tvůrci nějak začlení i do finální verze, která vychází již v březnu na Xbox 360 a Playstation 3.

First Strike Dlc pro Black Ops je na Live

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.02.11 11:16] Komentáře [0]

Xbox 360Po dlouhém čekání všech netrpělivých fandů posledního dílu first person akční série Call of Duty s podtitulem Black Ops od Treyarchu se konečně dočkali vysněného balíku map. First Strike DLC je tedy počínaje dnešním ke stažení všem majitelům Xbox 360 verze z Xbox Live Marketplace. Obsahuje pět map a jednu pro zombie mod.

Velikost balíku je 646mb a pořídit jej můžete za 1200MS bodů, což je - jen tak mimochodem - docela dost. First Strike DLC s největší pravděpodobností dorazí později i na Playstation Network a Pc.

Homefront screeny, Pc požadavky a bonusy

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.02.11 11:00] Komentáře [1]

Xbox 360Homefront vychází již za pár týdnů - tvůrci z Kaos nás informují o bonusech a požadavcích Pc verze. Pc verze nebude obsahovat pass ochranu proti bazarovému prodeji jako konzolové verze, Pc verze bude mít 3d podporu skrze Nvidia Vision, bude mít dedikované servery pro až 32 hráčů, dostane navíc fps pohled z vozidel, navíc bude také možnost simulation modu pro helikoptéry.

Pc verze bude mít také Squad Management, podporu klanů a rovněž bude díky distribuci skrze Steam zapracovaný systém Valve Anti-Cheat systém. Vedle toho nám Kaos Studios nabízejí nové záběry přímo z Homefrontu, které naleznete uvnitř novinky spolu s hardwarovými požadavky, které se týkají pouze verze pro Pc.

Nový trailer a demo Fight Night Champion

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.02.11 10:45] Komentáře [0]

Xbox 360O tom, že sportovní příběhová simulace Fight Night Champion dostane tento měsíc demo, jsme vás již informovali. Dnes Electronic Arts prezentují titul zbrusu novým trailerem - ten samozřejmě poutá i na herní ukázku, která je již ke stažení pro Xbox 360 a Playstation 3 na Xbox Live Marketplace Gold a Playstation Network.

Trailer můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Interview s tvůrcem Shift 2 Unleashed

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.02.11 10:41] Komentáře [0]

Xbox 360Gametrailers vyzpovídali jednoho z tvůrci pokračování závodního počinu Shift 2 Unleashed od Electronic Arts. Téma rozhovoru je důležitost světla a tmy a také modelu poškození. Ve zkratce nám vývojář říká, jak moc důležité tyto aspekty jsou - bez světla pravděpodobně v nočním závodě moc neujedete, proto bude důležité dávat si bacha, abyste si světla nevymlátili hned na začátku závodu.

Video interview naleznete uvnitř novinky.

Trojice screenshotů z Arkham City

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.02.11 10:33] Komentáře [0]

Xbox 360Rocksteady Studios na letošek připravují jednu z vůbec nejočekávanějších her roku - pokračování veleúspěšného Arkham Asylum, tentokráte s podtitulem Arkham City. Na skoupost zveřejňování obrázků jsme si už zvykli, a proto tu dnes máme díky Gamespotu pouhé tři screenshoty. Zhlédnout je můžete uvnitř novinky.

Batman Arkham City dorazí na Pc, Xbox 360 a Ps 3 koncem roku.

Nové screenshoty z True Crime: Hong Kong

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.01.11 21:03] Komentáře [0]

Xbox 360Po opravdu hodně dlouhé době (mám pocit, že naposledy jsme o hře slyšeli těsně po loňské E3) se ozývají tvůrci s True Crime: Hong Kong, již třetím pokračováním městské akce kombinující boj na blízko s bojem ve vozidlech. Na druhou stranu - nové screenshoty ze hry vypadají docela slušně. Posuďte sami uvnitř této novinky.

True Crime: Hong Kong by mělo vyjít ještě letos.

Microsoft vlastní doménu Kinect Halo

Xbox 360 [anthraxCZ 31.01.11 17:10] Komentáře [0]

Xbox 360V průběhu posledních dvou dnů jsme vás informovali hned o několika zaregistrovaných doménách, které vlastní společnost Microsoft. Šlo o Ssx a The Sims a nyní se mezi ně zařadí další - totiž Halo série. Microsoft vlastní doménu kinecthalo.com - zdá se tedy, že určité plány v Microsoftu na podporu core komunity Kinect hrami existuje.

Doufejme, že již brzy budeme vědět více.

I Am Alive vyjde letos

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.01.11 16:08] Komentáře [15]

Xbox 360I Am Alive, které bylo ohlášeno již v roce 2008 pod hlavičkou Ubisoftu, vyjde pouze online a to v průběhu letošního roku. Prozradila to J.Raymond z torontské pobočky Ubisoftu pro Jeuxvideo a zároveň dodala, že Ubisoft nemá v titul moc velkou důvěru, a proto hra vyjde pouze digitálně na Xbox Live Arcade a Playstation Network.

Aktualizace: údajně šlo o vtip, hra vyjde letos i krabicově.

Nový trailer z Lotr: War in the North

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.01.11 15:58] Komentáře [0]

Xbox 360Všichni fanoušci kultovního univerza, které stvořil J.R. Tolkien, se v průběhu letošního roku dočkají dalšího herního díla Pána prstenů. Snowblind Studios na hře pracují již nějaký ten pátek a průběžné výsledky jejich práce můžete zhlédnout na zbrusu novém atmosférickém traileru - ten můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

The Lord of the Rings: War in the North vyjde na Pc, Xbox 360 a Ps 3.

Chystají se The Sims na Kinect?

Xbox 360 [anthraxCZ 31.01.11 11:19] Komentáře [0]

Xbox 360Teprve včera jsme vás informovali o tom, že Microsoft si zaregistroval domény ssxkinect.com a kinectssx.com, které by mohly poukazovat na Kinect tituly se značkou SSX. Vypadá to, že Microsoft má nějakou speciální dohodu s Electronic Arts - vedle SSX si totiž zaregistroval také thesimskinect.com a simskinect.com. Vlastníky domén je Microsoft.

Podle mě to vše směřuje k ohlášení Kinect exkluzivních her.

Hero žije, jako Awakened + video

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.01.11 17:03] Komentáře [0]

Xbox 360Možná že jste před týdny postřehli informace o zrušené hře Hero od Midwaye. Poměrně slibně vypadající artworky ukazovaly slušný potenciál. To si pravděpodobně uvědomili tvůrci z Phosphor Games, původní zaměstnanci Midwaye, a rozhodli se vývoj znovu rozjet. Žánrově půjde o hru velice podobnou Gears of War či Uncharted.

Původně byl titul plánován již na rok 2006, tedy ještě před příchodem podobným žánrovkám jako Infamous či Crackdown. Bohužel došlo k interním problémům a hra musela být zrušena - tentokráte už jako Awakened se prezentuje v prvních screenshotech a také gameplay video záběrech. Více v interview na Gamasutře.

Phosphor Games mají zatím pouze 30-ti členný tým a mimo na Awakened, pracují i na příležitostných bokovkách - například vytvořili vesmírný level pro Kinect Adventures. Video a obrázky naleznete uvnitř novinky. Držme tvůrcům palce, Awakened vypadá slušně.

Chystá se Ssx titul s podporou Kinect?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.01.11 15:41] Komentáře [0]

Xbox 360Vga vyhlašování cen za nejlepší hry roku 2010 přineslo mnoho ohlášení nových her - jednou z nich byl i nový díl série Ssx s podtitulem Deadly Descents pro Xbox 360 a Playstation 3. Zdá se ale, že Microsoft nemá Ssx dost - zaregistroval si totiž domény kinectssx.com a ssxkinect.com. A my se ptáme - co to znamená? Existují dvě možná vysvětlení.

Jednou z možností je, že Microsoft si rezervoval domény pro to, že na nich bude demonstrovat podporu Kinectu v Ssx: Deadly Descents. Druhou možností je, že se chystá nová Ssx hra exkluzivní pro Xbox 360 Kinect. Teprve čas nám ukáže, oč tu doopravdy kráčí a co se chystá - my vás samozřejmě budeme informovat.

Nové screenshoty ze Shift 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.01.11 11:03] Komentáře [0]

Xbox 360Shift 2 Unleashed od Electronic Arts opravdu vypadá čím dál tím lépe. To ostatně potvrzují také zbrusu nové screenshoty, které si berou na paškál především detailní záběry vozítek. A vypadá to na slušného konkurenta pro největší závodní tituly - ostatně, takové jsou ambice i samotných tvůrců. Shift 2 Unleashed vyjde v březnu.

Obrázky můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Cursed Crusade v nových obrazech

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.01.11 14:16] Komentáře [2]

Xbox 360O The Cursed Crusade se moc nemluví a nepíše - a je to možná trochu paradox, protože hra vypadá poměrně slušně - svým provedením se ne málo podobá i takové velké značce jako je Assassins Creed. Proto bude zajímavé, kdy The Cursed Crusade nabyde popularity. Zatím tři zbrusu nové screenshoty přímo z hraní hry.

Zhlédnout je můžete uvnitř novinky.

Ign recenzuje Dc Universe Online

PCPlaystation 3 [anthraxCZ 29.01.11 11:29] Komentáře [0]

Xbox 360Ign zveřejnilo očekávanou recenzi na Pc / Playstation 3 online projekt Dc Universe Online. Hra si vedla nadprůměrně a to sice známkou 7.0 z deseti možných. Vytýkány jsou především bugy, po stránce grafické všudypřítomné pop-in objektů a příšerný voice acting. Naopak nejvíce bodů získala hra za gameplay a finální dojem.

Dc Universe Online vyšlo v lednu a tvůrci slibují neustálou podporu.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain