Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

LA Noire ve stylových shotech

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.02.11 22:22] Komentáře [0]

Xbox 360Další stylové screenshoty z LA Noire poskytli vývojáři z Team Bondi při příležitosti nového preview na portálu Ign. V něm mimo jiné Brendan McNamara nastíní, jak se tvůrčí tým spolu s Rockstar Games snažili dosáhnout co možná nejautentičtějšího zachycení Las Angeles ve 40. letech. Zmiňované ingame screenshoty naleznete uvnitř novinky.

LA Noire dorazí v květnu na Xbox 360 a Playstaton 3.

Angry Birds bude mít Kinect podporu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.02.11 21:27] Komentáře [2]

Xbox 360Angry Birds je arkádovka, která zaplavila prakticky všechny významnější malé konzoly a herní přístroje - všude hra slavila fenomenální úspěch. Již dříve Peter Vesterbacka z Rovia oznámil, že hra se chystá také na Wii, 3ds, Xbox Live a Psn. Dnes dorazila informace z Twitteru, že hra by mohla podporovat také Kinect ovládání.

Šlo by tak o druhou Xbox Live Arcade hru s podporou Kinectu.

Call of Juarez: The Cartel ofíko + obrázky

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.02.11 17:05] Komentáře [1]

Xbox 360Herní série Call of Juarez k jedněm z nejpříjemnějších překvapením herního trhu. Není tak divu, že Ubisoft by mohl mít má v plánu vydat již třetí díl této western fps série. Tomu nasvědčuje také fakt, že Ubisoft si před čtyřmi dny rezervovali doménu s názvem call-of-juarez-the-cartel.com. To by mohl být je také podtitul nové hry.

Budeme vás samozřejmě i dál informovat.

Aktualizace: Call of Juarez: The Cartel ohlášen. Obrázky uvnitř.

První screeny ze Severed pro Dead Space 2

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.02.11 15:48] Komentáře [0]

Xbox 360O tom, že Visceral Games chystají pro nedávno vydaný Dead Space 2 dlc kapitoly jsme vás již informovali. Dnes vám k tomu přidáme tři vůbec první screeny přímo z přídavku. Ten nebude sledovat osudy Issaca, nýbrž Gabe a Lexine, které můžete znát z Dead Space: Extraction. Obrázky naleznete uvnitř této novinky.

Cena balíku bude 5-10$, zahrne dvě kapitoly a vyjde na Live a Psn.

BMW Z4GT3 v novém Shift 2 videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.02.11 15:42] Komentáře [0]

Xbox 360BMW Z4GT3 je hlavním aktérem zbrusu nového gameplay-interview videa ze Shift 2 Unleashed od Slightly Mad Studios. Mimo záběry přímo ze hraní, nám Jesse Abney osvětluje koncept hry pro jednoho hráče - můžeme se těšit na klasické závody, závody na čas a také drift. Video můžete zhlédnout po rozkliknutí uvnitř této novinky.

Shift 2 Unleashed vyjde příští měsíc na Pc, Xbox 360 a Ps 3

Vývojářský deník k Nascar 2011

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.02.11 15:33] Komentáře [0]

Xbox 360Eutechnyx na letošní rok chystá závodní hru s plnou licencí Nascar 2011. Ta po letech přešla z pout Electronic Arts a koupil ji Activision. Tvůrci hru připomínají zbrusu novým vývojářským deníkem - tentokráte se zaměřili na tuning a nastavování vozidla. Prostě a jednoduše - na své si přijdou amatéři, i zkušení závodníci.

Nascar 2011 dev diary naleznete uvnitř novinky.

Felace v Dragon Age II

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.02.11 14:17] Komentáře [0]

Xbox 360Nene, nebojte se - žádné video nebude. Tvůrci ze studia Bioware se ale očividně jen tak před ničím nezastaví - ač leckoho pohoršil lesbický sex v Mass Effect sérii, Dragon Age II půjde ještě dál. Nejen že obsáhne pohlavní styk mezi jedinci stejného (i různého) pohlaví, ale také felaci - zmiňuje se o tom ratingová společnost ESRB.

Dragon Age II vychází v březnu, demo 23.2. na všechny platformy.

Akce na nových Gears of War 3 screenech

Xbox 360 [anthraxCZ 06.02.11 15:28] Komentáře [0]

Xbox 360Nedělní novinkové sucho rozproudily tři zbrusu nové obrázky z očekávaného pokračování Gears of War série, které vyjde exkluzivně na Xbox 360 snad na podzim letošního roku. Obrázky zachycují jednak Marcuse Fenixe a druhak jeho parťačku Anyu v akci. Nutno dodat, že screeny vypadají naprosto úžasně - otázkou je, jestli jsou ingame.

V každém případě je můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Obsidian Entertainment pracují na nové hře

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.02.11 14:39] Komentáře [0]

Xbox 360Obsidian Entertainment, studio stojící například za Neverwinter Nights 2, Alpha Protocol či Fallout New Vegas z loňského roku, pravděpodobně chystají nový titul - jak odhalila stránka Cocheyho Cantua z vývojářského týmu, kódový název hry je Project Virginia a měl by vyjít již letos. Spekulace tvrdí, že by mohlo jít o nový Fallout.

Uvidíme, teprve čas ukáže, co se ve studiu kutí.

Ovládejte Kinect pomocí tlačítek

Xbox 360 [anthraxCZ 06.02.11 10:31] Komentáře [0]

Xbox 360Že se vám nezdá nadpis? Že je Kinect jen o ovládání bez tlačítek? To se mýlíte, protože zbrusu nová aplikace pro Kinect od roboczara ve videu ukazuje, že tlačítka, byť virtuální nejsou pro Kinect problém. Systém je velmi jednoduchý - nakreslíte daný objekt na papír (v tomto případě čtverce a kruhy) a máte ovladatelná tlačítka.

Video uvnitř novinky vám to osvětlí. Teď ještě využítí v hrách.

Battlefield 3 limitován hardwarem konzolí

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.02.11 09:58] Komentáře [0]

Xbox 360Nedávno byl představen Battlefield 3 i s prvními informacemi. Především informace o multiplayeru konzolové verze, která má oproti Pc verzi s 64 hráči, podporovat hru "pouze" pro 24 bojovníků, byla docela matoucí. Alan Kertz, gameplay designer DICE, teď situaci na svém Twitteru osvětlil a řekl, proč bude multiplayer omezen: "Neřekli jsme si, že konzolisti nechtějí 64 hráčů, je to dáno limity hardwaru."

Server examiner.com také pátral po odlišnostech konzolových verzí, ale zástupci DICE a EA zatím odpověď nedali - prý je na to zatím ještě moc brzo. Battlefield 3 vyjde letos na podzim a bude zajímavé sledovat, jak moc budou konzolové verze oproti Pc ořezané. Bohužel, hardware starý pět let začíná dosluhovat, Pc hráči by to ale neměli pocítit.

Zombíci z Class ovládnou Live, info a artworky

Xbox 360 [anthraxCZ 05.02.11 21:14] Komentáře [3]

Xbox 360Microsoft ohlásil, že bude distribuovat exkluzivní MMO zombie záležitost od Undead Labs s názvem Class 3 a Class 4. Tituly budou určené pro Xbox Live Arcade, první Class 3 bude jakýmsi testem technologie se singleplayerovou částí a příběhem - hráč bude poslán do města a bude se snažit s kamarádem v coop módu přežít.

Class 4 pak bude pouze multiplayerovou záležitostí. Hráči budou ve městech společně a budou utíkat před hordami zombíků. Ač se může zdát jistá podobnost s Left 4 Dead, ve skutečnosti tomu tak nebude - Class 4 bude totiž zaměřené především na přežití, nikoli na kosení zombíků. Hráči si budou muset vytvořit sídlo a starat se o zdroje a jídlo. K dispozici budou také vozidla a další vymoženosti.

Undead Labs o Class hovoří jako o nejambicióznější Xbox Live Arcade hře vůbec. Ale vzhledem k tomu, že půjde o Xbox Live Arcade titul, dá se očekávat, že hra bude v nějakém smyslu ořezaná s limity. Hra je v rané fázi vývoje a zatím nemá datum vydání. Tvůrci ale zveřejnili pár artworků - ty můžete zhlédnout po rozkliknutí této novinky. Další informace snad již brzy.

Heavy Fire, fps pro Kinect a Move odhalena

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.02.11 18:08] Komentáře [0]

Xbox 360Herní obchod Gamefly do svého seznamu chystaných her zařadil Heavy Fire: Afghanistan, což má být first person střílečka podle obalu požadující Kinect, ale hra vyjde také na Playstation 3 s podporou Move a Nintendo Wii. Hra oficiálně představena zatím nebyla, ale dorazit by měla již v letošním roce - a to konkrétně 30. dubna.

Stránka vývojářů moc informací bohužel také neposkytne - ale víme, že se chopíme ovládání různých válečných vozítek, od helikoptér až po tanky. Dokonce dojde i na souboje tváří v tvář s nepřítelem. Hlavní úkol je však jediný - sebrat co největší zbraň a sejmout protivníka s Heavy Fire! Budeme vás informovat.

Inversion se opozdí + trailer a obrázky

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.02.11 11:33] Komentáře [0]

Xbox 360Namco Bandai včera oznámilo posunutí data vydání jejich slušně vypadající scifi third person střílečky s názvem Inversion pro Xbox 360 a Playstation 3. Z původně letošního roku se tak datum vydání posouvá až na rok 2012. Jako malinkatou náplast nám tvůrci poskytli také teaser trailer a zbrusu nové gameplay obrázky.

Titul se bude odehrávat v budoucnosti, kdy se na Zemi objevují gravitační záhady. Spolu s tím podniká na Zemi invazi mimozemská rasa Lutadore. Lidé se ale učí antigravitačních polí využívat a bojovat proti nepřátelům.

Všechny obrázky a trailer naleznete uvnitř novinky.

Ace Combat: Assault Horizon trailer

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.02.11 11:19] Komentáře [0]

Xbox 360Namco Bandai včera přineslo opravdu velké množství informací o svých připravovaných hrách - vedle ohlášení Ridge Raceru, také zveřejnili zbrusu nový trailer na Ace Combat: Assault Horizon. Ten přímo dýchá parádní akcí - ve videu totiž uvidíte spoustu ohně, rozstřílených letadel a rychlého kličkování na nebesích. Trailer uvnitř novinky.

Ace Combat: Assault Horizon dorazí letos na Xbox 360 a Ps3.

Nový Ridge Racer ohlášen + trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.02.11 18:12] Komentáře [4]

Xbox 360Z ničeho nic dneska dorazil ohlašovací trailer ze společnosti Namco Bandai. Čeho se týká? Celkem překvapivě jde o pokračování závodů Ridge Racer. Zbrusu nový díl, který ponese podtitul Unbounded, se plánuje na Xbox 360 a Playstation 3 a také poprvé Pc.

Dle prvních informací bude mnohem dravější a akčnější než předchozí díly, to ostatně potvrzuje i fakt, že na hře pracují lidé z Bugbear Entertainment, kteří stojí za sérií Flatout. Uvnitř novinky naleznete vůbec první trailer.

High Voltage Software pracují na Kinect hře

Xbox 360 [anthraxCZ 04.02.11 15:59] Komentáře [0]

Xbox 360S Kinect hrami se nám v poslední době roztrhl pytel - další hru na zmíněnou platformu a Xbox 360 chystají vývojáři ze studia High Voltage Software. Zatím nejsou známy bližší informace o hře samotné, ale tvůrci se nechali slyšet, že půjde ovládat i klasickým ovladačem. Vydavatelem hry bude herní společnost 2k Games. Ilustrační obrázek.

High Voltage Software stojí za očekávaným Conduit 2 pro Wii.

Na remaku Halo se údajně opravdu pracuje

Xbox 360 [anthraxCZ 04.02.11 15:46] Komentáře [0]

Xbox 360Před několika týdny internetem proběhla zpráva, že se chystá next-gen remake prvního Halo. Joystiq dnes přišel s informací, že práce opravdu probíhají. Na remaku Halo: Combat Evolved má pracovat studio z New Jersey Saber Interactive (to stojí například za Timeshiftem či né příliš známým titulem Inversion vyvíjený pro Namco).

Podle informací z Joystiqu prý nepůjde o ledajaký remake - vše bude děláno prakticky od začátku, redesign levelů do nového enginu. Hra by měla podporovat 1080p i 3d zobrazení, multiplayer. Halo: Combat Evolved by mělo vyjít již 15. listopadu letošního roku, to znamená deset let po launchi původní hry a prvního Xboxu.

Další dva screenshoty z Arkham City

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.02.11 14:30] Komentáře [0]

Xbox 360Velice skromná nadílka screenshotů z Batman Arkham City od Rocksteady Studios pokračuje. Dnes tu máme pouze dva nové screenshoty, které ale pochází přímo ze hry. První screenshot nám ukáže, že Arkham City rozhodně není bezpečným místem a ten druhý předvádí speciální detektivní mód známy z první hry v akci.

Oba obrázky naleznete uvnitř novinky.

Velké hry od Ubisoftu na Kinect?

Xbox 360 [anthraxCZ 04.02.11 13:19] Komentáře [0]

Xbox 360Ubisoft patří mezi společnosti, které nejvřeleji přijali vydání Kinect periferie. Proto také ohlásili plnou podporu a již vydali pár titulů. Geoffroy Sardin, vedoucí marketingu, prozradil, že dalších her se rozhodně dočkáme: "Myslím, že na Kinect můžeme udělat jakoukoli naší značku, ale záleží na produkčním týmu. Teď nemůžu nic prozradit."

Které herní značky Ubisoftu by podle vás stály za Kinect hru?

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich