Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Wolfenstein: The New Order ohlášen + první trailer

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.05.13 15:27] Komentáře [0]

Xbox 360Spekulace nelhaly. Bethesda právě oznámila nový díl akční série Wolfenstein s podtitulem The New Order, který vyjde v posledním čtvrtletí letošního roku na konzole Playstation 3, Xbox 360, Playstation 4 a Xbox. Nový díl se odehrává v roce 1960 poté, co nacisté vyhráli druhou světovou válku. Hráči budou opět hrát za hrdinu předchozích her B.J. Blazkowicze, kterým budou muset zahájit mohutný protiútok proti nacistům po celém světě, aby jim zabránil v použití super zbraně.

Nový díl vytváří švédské studio MachineGames, které bylo založeno v roce 2009 bývalými vývojáři ze Starbreeze Studios (Chronicles of Riddick a The Darkness). Níže v novince se podívejte na první trailer.

Převzato z: konzolista.cz

Battlefield 4 ve dvou nových obrázcích

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.05.13 13:21] Komentáře [0]

Xbox 360Aby reč nestála, EA a DICE ponúkli ďalší záber z už známej scény z Battlefield 4. Viac materiálov si autori šetria na E3, kde titul môžeme čakať ako hlavný bod press konferencie a aj následnej prezentácie na výstave. Pravdepodobne rovno ukážu aj nextgen verzie hry. Obrázky naleznete uvnitř této novinky jako vždy.

Battlefield 4 vyjde na jeseň.

Převzato ze: sector.sk

Bethesda Softworks teasují další neoznámený projekt

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.05.13 13:18] Komentáře [0]

Xbox 360Bethesda nedávno oznámila, že v brzké době odhalí hned několik připravovaných zajímavých her. Horor The Evil Within od studia Tango Gameworks byl oznámen před několika týdny, dnes tu máme další teaser na novou hru. Byly vydány hned tři obrázky, bez jakýchkoliv podrobností, jen je v rohu napsán rok 1960.

Mnozí proto spekulují, že jde o nový díl Wolfensteina, o němž se spekuluje poměrně dlouho. Nedávno navíc bylo prozrazeno, že na něm pracuje studio Zenimax Sweden za asistence id Software. Na obrázky se podívejte uvnitř této novinky, v brzké době se dozvíme konkrétnější informace.

Převzato z: konzolista.cz

Share tlačítko u PS4 nebude fungovat kdykoliv

Playstation 3 [anthraxCZ 06.05.13 13:32] Komentáře [0]

Xbox 360Když byla oznámena konzole Playstation 4, Sony při představení Dualshocku 4 zmínila tlačítku SHARE, díky němuž bude možné pořizovat obrázky či videa z právě hraných her, a tento obsah poté uploadovat kamarádům na Playstation Network nebo sociálních sítích. Shuhei Yoshida, šéf Sony Worldwide Studios, se nyní o této funkci rozpovídal, přičemž třeba řekl, že inspirace pro ni byla hra Dark Souls, kterou sám má moc rád.

Dále už mluvil o využití ve hrách, které bude hodně záležet na samotných vývojářích. SHARE tlačítko budou moci využít, ale také nebudou muset, případně ho můžou v určitých částech hry úplně blokovat. „Vývojáři třeba nebudou chtít, abyste udělali video finálního bosse, například,“ řekl Shuhei Yoshida. Zdá se, že SHARE tlačítko bude fungovat podobně jako u Playstation Vita zachycování obrázků, které v některých hrách není možné.

Převzato z: konzolista.cz

Killzone: Shadow Fall využije potenciálu Dualshocku 4

Playstation 3 [anthraxCZ 06.05.13 13:23] Komentáře [0]

Xbox 360Dualshock 4 konzole Playstation 4 bude mít několik novinek, mezi nimiž je tlačítko SHARE i svítící plocha na zadní straně pojmenovaná jako light bar. Nyní se o jejích možnostech a využití rozpovídal Shuhei Yoshida pro magazín Edge. V něm třeba potvrdil, že pro fungování light baru nebude třeba nová kamerka Playstation Eye, přičemž různá barevná schémata budou pomáhat v identifikaci hráče při kooperaci.

Shuhei Yoshida navíc dodal, že bude i na vývojářích, jak tento prvek do svých her zakomponují, jako příklad uvedl Killzone: Shadow Fall. „Vývojáři mohou využít light bar různými způsoby. Třeba když hráč přijde o zdraví, barva se změní ze zelené na červenou, jak jste mohli vidět třeba u Killzone: Shadow Fall,“ řekl Yoshida pro magazín EDGE. Jen ještě pro zajímavost, s nápadem na light bar u Dualshocku 4 přišel Richard Marks, který vytvořil Playstation Move ovladače a dříve Eye Toy Play.

Převzato z: konzolista.cz

Vývojářský videodeník k titulu Watch Dogs

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.05.13 18:28] Komentáře [0]

Xbox 360Akční hra Watch_Dogs od UbiSoftu vyjde letos v listopadu na všechny možné platformy. Vyjde i na next-gen konzoli Playstation 4, na které nabídne lepší vizuální zpracování, propracovanější umělou inteligenci, a jak bylo nyní v týdnu odhaleno, i 60 minut dlouhý exkluzivní obsah přinášející nové mise. Právě o next-gen Playstation 4 verzi se nyní rozpovídali vývojáři z UbiSoftu ve svém deníčku, na který se můžete podívat níže v novince.

Nové gameplay záběry v něm neuvidíte, ale dozvíte se několik nových informací. Hru Watch_Dogs bude možné zakoupit v různých limitovaných a sběratelských edicích, jejich popis najdete v předchozích novinkách.

Převzato z: konzolista.cz

Studio Lucid Games v květnu odhalí svou novou hru

Xbox 360 [anthraxCZ 05.05.13 18:27] Komentáře [0]

Xbox 360Studio Lucid Games, které tvoří vývojáři ze zavřeného Bizarre Creations, už delší dobu připravuje tajnou závodní hru. Tajná už ale nebude dlouho, protože nyní se vývojáři na facebookové stránce se svými fanoušky podělili o informaci, že už v květnu dojde k očekávanému odhalení. Více nedodali, ale delší dobu se spekuluje, že připravují pátý díl série Project Gotham Racing pro launch nového Xboxu, no a tomu by nyní i načasované oznámení napovídalo.

Více se tedy dozvíme někdy tento měsíc, pravděpodobně 21. května na tiskové konferenci Microsoftu, na níž bude oznámen nový Xbox.

Převzato z: konzolista.cz

Nové info a screenshoty z Grand Theft Auto V

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.05.13 18:46] Komentáře [0]

Xbox 360Po úterních trailerech k nám doputovaly i nové informace z očekávané hry Grand Theft Auto V, které samozřejmě zní velmi slibně. V nich je třeba zmíněno, že páté GTAčko je zhruba 5x větší jak Red Dead Redemption, a to nejen svým světem, ale obsahem. Toho má být velké množství, od normálních hlavních misí až po ty vedlejší, budete moci třeba plnit úkoly pro normální lidi, případně se jít potápět. Ano, potápění tu bude vůbec poprvé přítomno, přičemž se pod vodou budou nacházet nejen zaniklé chrámy, potopené lodě nebo ropné plošiny. Průzkum podmořského dna bude zajímavý, stejně tak jako toulky přírodou v okolí města Los Santos, až si budete kolikrát připadat jako ve zmíněném Red Dead Redemption. Při obdivování přírody bude ovšem nutné si dávat pozor na divokou zvěř, která rozhodně není ráda, když se touláte v jejím teritoriu. Vedlejších aktivit bude hromada, od tetování, jógy, tenisu, kaskadérských skoků, golfu až po tuning vozidel, který se vrátí ze San Andreas. Rockstar se vším snaží, aby konečně vytvořil hru v otevřeném světě, v níž nebude hráč ničím limitován.

Pro tuto potřebu byl samozřejmě vylepšen i engine, který zvládá na scéně až 5x více chodců a celkově hra vypadá detailněji, jak jste si mohli všimnout i z trailerů. Ty samozřejmě pocházejí z rozpracovaných konzolových verzí, přesněji Playstation 3, což potvrzují herní novináři ze svých dnešních dojmů (hru hráli na PS3 debugu). Během následujících hodin vám přineseme další zajímavé informace, takže nás nezapomeňte sledovat. A ano, jistá forma bullet timu ze hry Maxe Payna 3 bude přítomna! Obrázky naleznete uvnitř této novinky.

Převzato z: konzolista.cz

I Obsidian pracují na hře pro nové konzole

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.05.13 12:59] Komentáře [0]

Xbox 360Americké studio Obsidian Entertainment v současnosti pracuje na očekávané hře South Park: The Stick of Truth, kterou vydá UbiSoft, pravděpodobně během podzimu. Protože ale na ní probíhají v současnosti zřejmě poslední práce, asi nepřekvapí, že studio už nějakou tu dobu, podle všeho od dubna 2012, pracuje na své další hře, která je určena pro novou generaci konzolí. Alespoň je to zmíněno v inzerátu práce, v němž se hledají noví zaměstnanci se zkušenostmi s akčními RPGčky, aby pracovali na neoznámené unikátní hře příští konzolové generace.

Není to zase tak dávno, co vývojáři vyjádřili touhu připravit Fallout: New Vegas 2 nebo novou Star Wars hru, ale podle posledních zpráv ani na jedné v současnosti nepracují, takže musíme počkat na konkrétní informace. Třeba přijdou už během E3.

Převzato z: konzolista.cz

Autoři Tomb Raider pracují na next-gen hře

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.05.13 12:57] Komentáře [0]

Xbox 360Nějakou dobu víme, že tvůrci posledního Tomb Raidera ze studia Crystal Dynamics už nějakou tu dobu připravují úplně novou značku pro next-gen konzole. O ní se zatím z nejrůznějších inzerátů práce či prořeknutí na soukromých profilech ví, že by se mělo jednat o third-person akční adventuru. Více zatím z vývojářů nevypadlo, ale už brzy by mohlo, no nebo spíše mělo.

Alespoň to naznačuje LinkedIn profil level designéra Matta McCullocha, který na něm zmínil, že už od ledna 2012 pracuje na zatím neoznámené hře, která bude v brzké době odhalena. Pokud profil nelže, první informace bychom se mohli dozvědět na konci května během tiskové konference Microsoftu, na níž oznámí nový Xbox, nebo poté na E3, kde bude samozřejmě oznámeno velké množství her, většinou mířících na next-gen konzole.

Převzato z: konzolista.cz

Microsoft bude mít E3 konferenci 10. června

Xbox 360 [anthraxCZ 02.05.13 12:56] Komentáře [0]

Xbox 360Zatímco Nintendo v minulém týdnu oznámilo, že na E3 nebude mít žádnou tiskovou konferenci, uspořádá jen menší akce pro novináře, kteří si budou moci zahrát nové hry pro Wii U a 3DS, to Microsoft ji samozřejmě mít bude, a to 10. června v Galen Center, jak bylo nyní oznámeno. Tisková konference na E3 se bude odehrávat jen 19 dnů po té oznamující nový Xbox, takže je otázka, co Microsoft bude představovat nového. Možností je, že 21. května bude oznamovat jen konzoli, a spíše se zaměří na hardware a služby, samozřejmě, ukáže třeba Call of Duty: Ghosts, ale hry jako takové si schová až na E3. Docela by to dávalo i smysl, alespoň i z dřívějších oznámení.

Celou tiskovou konferenci na E3 bude možné sledovat online na oficiálních stránkách Xboxu, na Xbox LIVE a dalších stránkách, však to znáte z minulosti. Sony ještě neoznámila svoji E3 tiskovou konferenci, ale očekává se, že ji bude mít 11. června. Termín ještě upřesní, ale už nyní na ní začíná zvát novináře.

Převzato z: konzolista.cz

Call of Duty Ghosts oficiálně pro next-gen konzole

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.05.13 20:00] Komentáře [0]

Xbox 360Herní vydavatel Activision dnes oficiálně oznámil hru Call of Duty: Ghosts od studia Infinity Ward, která vyjde letos v listopadu. Activision není moc ochotný zatím poskytovat informace, jen bylo zmíněno, že hra bude zasazená do nového konfliktu, jak už dříve potvrdil obchodní řetězec Tesco. „Infinity Ward nastavili zlatý standard pro first-person akce na současné generaci, a jdou to udělat znovu s Call of Duty: Ghosts, který nabídne nový příběh, postavy a je postaven na nové generaci Call of Duty enginu, který posune žánr kupředu,“ řekl Eric Hirshberg z Activisionu. Při oznámení byl vydán teaser trailer ukazující několik bojovníků, ale nečekejte od něho něco konkrétního, na teaser se podívejte níže v novince.

První hratelnou ukázku Call of Duty: Ghosts uvidíme 21. května na tiskové konferenci Microsoftu, což se tak nějak dalo čekat. Do té doby si musíme počkat, alespoň je tedy oficiálně potvrzeno, že hra vyjde na Playstation 3, Xbox 360 a next-gen konzole Playstation 4 a nový Xbox. Na Wii U hra není v současnosti v plánu.

Převzato z: konzolista.cz

Tři nové trailery na Grand Theft Auto V

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.04.13 17:11] Komentáře [0]

Xbox 360Nejočekávanější hra současnosti? I když je v současnosti ve vývoji několik slibných a vysoce očekávaných her, vždy nad nimi bude jedna vyčnívat, ať už se bude dít cokoliv. Řeč je samozřejmě o hře Grand Theft Auto 5, která vzniká už několik let v Rockstaru. Ačkoliv vývojáři nechtějí pouštět před vydáním moc informací, ne že by neměli co ukázat, ale chtějí, aby byl hráč co nejvíce překvapen, vydali dnes hned tři nové trailery.

Ty si samozřejmě nemůže nechat ujít žádný fanoušek této nesmírně populární a nutno dodat i kvalitní série, protože ukazuje v akci hned všechny tři hlavní hrdiny Michaela, Franklina a Trevora. Na trailery se podívejte níže v novince, určitě nám napište, jak se vám líbí, i když odpověď asi víme předem. Hra Grand Theft Auto 5 vyjde 17. září letošního roku pro konzole Playstation 3 a Xbox 360.

Převzato z: konzolista.cz

Watch Dogs v novém Out of Control traileru

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.04.13 11:57] Komentáře [0]

Xbox 360Na zítra Ubisoft slíbil nový trailer ze hry Watch_Dogs. To by ho ovšem nesměl rozeslat už nyní, protože právě unikl a už koluje celým internetem. Už tak nebránilo ani jeho oficiálnímu vydání. Ve zhruba minutě a půl uvidíte spoustu nových záběrů z next-gen verze, od nejrůznějších přestřelek, pěstních soubojů, automobilové honičky, jízdu na motorce, i vybuchující hořící budovy, vše je přítomno.

Na trailer s názvem Out of Control se podívejte níže v novince, na jehož konci je i odhalena speciální limitovaná edice, obsahující figurku hlavního hrdiny. K dispozici bude i edice s kšiltovkou a šátkem. Watch_Dogs vyjde v Evropě letos 22. listopadu pro Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, nový Xbox a Nintendo Wii U.

Převzato z: konzolista.cz

Spuštěna teaser stránka Call of Duty Ghosts

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.04.13 11:55] Komentáře [0]

Xbox 360Už jen hodiny nás dělí od oznámení nového dílu nejúspěšnější série této generace - Call of Duty, který bude mít podle všeho podtitul Ghosts. Že se skutečně schyluje k velkému oznámení, ukazuje i nově spuštěná teaser stránka. Ta zatím láká fanoušky, aby přidali svůj facebookový nebo twitterový profil, aby se tak vytvořil obrázek, pravděpodobně lebky - http://www.callofduty.com/______ . Fanoušci se mezitím podívali do zdrojového kódu, v němž našli obrázek s nápisem "Duchové jsou skuteční" - link .

Podle zatím posledních informací má být Call of Duty: Ghosts oznámen ve středu v odpoledních hodinách, my samozřejmě budeme u toho, takže nás nezapomeňte sledovat. O víkendu jste si u nás mohli přečíst informaci, že Call of Duty: Ghosts bude postaven na úplně novém enginu a bude zasazen do zcela nového konfliktu.

Převzato z: konzolista.cz

Vývoj nových exkluzivit v Microsoftu vázne

Xbox 360 [anthraxCZ 30.04.13 11:54] Komentáře [0]

Xbox 360V předchozí novince jsme vám přinesli informaci, že první hra studia Respawn Entertainment má být určena exkluzivně na nový Xbox, který hodlá Microsoft oznámit 21. května. Nyní vyplouvají na povrch další, neméně zajímavé informace. Podle nich totiž Microsoft dost zaostává ve vývoji her pro nový Xbox, především co se týče těch svých. Několik nezávislých zdrojů nyní potvrdilo, že Microsoft je pozadu zhruba šest měsíců, přičemž v minulých týdnech navíc zrušil několik rozpracovaných projektů, které podle všeho nedosahovaly stanovené kvality, ani nebyly blízko dokončení. Podle nejmenovaných zdrojů je na tom Sony s vývojem softwaru pro Playstation 4 daleko lépe, především díky velkému množství svých studií.

To Microsoft nyní musí rozhazovat peníze na všechny strany, aby získal alespoň nějaké exkluzivity. Možná si ještě vzpomenete, že před časem kolovala internetem informace, že se EA dohodla na nějaké blíže nespecifikované exkluzivní spolupráci s Microsofrem ohledně nového Xboxu. Mohla by to být právě ona hra od Respawn Entertainment? Zřejmě ano.

Převzato z: konzolista.cz

Spekulace: Respawn chystají Xbox exkluzivitu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.04.13 11:52] Komentáře [0]

Xbox 360Tvůrci Call of Duty série si před několika lety založili nové studio Respawn Entertainment, v němž v současnosti připravují neoznámenou sci-fi akční hru pro EA. Server Kotaku nyní přinesl informaci od dvou na sobě nezávislých zdrojů, podle kterých bude tato hra určena pouze pro nový Xbox a Xbox 360. V Respawnu se přitom zaměřují jen na next-gen verzi, která má běžet na enginu od Valve, nikoliv od EA, jak by každý asi předpokládal. Podle oněch zdrojů se má jednat o online střílečku, která bude vyžadovat připojení k internetu, on ostatně klasický singleplayer nemá být vůbec zařazen, možná jen hra s boty.

Uvidíme, jestli se tato spekulace potvrdí. Podle posledních informací budou vývojáři z Respawn Entertainment přítomni na E3, ale je možné, že premiéru bude mít hra na tiskové konferenci Microsoftu 21. května, zvláště pokud se jedná o exkluzivní záležitost.

Převzato z: konzolista.cz

Microsoft připravuje Illumiroom na nový Xbox

Xbox 360 [anthraxCZ 29.04.13 16:31] Komentáře [0]

Xbox 360Už sme to párkrát zachytili a teraz tu máme priamo prezentáciu Illumiroom projektora od Microsoftu, Projektor by mal dopĺňať nový Xbox a rozšíriť obraz z konzoly aj mimo obrazovky. Micorosft podľa všetkého projekt odprezentuje zajtra na parížskej výstave CHI 2013.

Projektor, ktorý si položíte na stolík vám v spolupráci s Kinectom zistí rozmiestnenie nábytku v miestnosti a podľa neho následne upraví obraz, aby sedel s uhlom premietania. Video uvnitř novinky nám to ukazuje.

Převzato ze: sector.sk

Call of Duty: Ghosts poběží na novém enginu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.04.13 10:31] Komentáře [0]

Xbox 360Activision plánuje odhalit Call of Duty: Ghosts až příští týden ve středu, ale díky britskému Tescu jsme tu už měli box art, no a díky stejnému obchodu tu nyní máme i první popis. Zdá se, že Tesco na nějaká embarga z vysoka kašle, ale hráči mu to zazlívat určitě nebudou. „Značka, která definovala generaci her je zpět novým dílem Call of Duty: Ghosts, aby opět posunula laťku výše. Hru vydá Activision, kterou vytváří studio Infinity Ward, stojící za původním Call of Duty a sérií Call of Duty: Modern Warfare.

Call of Duty: Ghosts je začátkem nové generace značky, přinášející zcela nový herní zážitek postavený na novém příběhu, zasazením, postavách, to vše pohání nový next-gen Call of Duty engine,“ stojí v popisu. Z popisu se zdá, že Call of Duty: Ghosts tak vyjde nejen na současné konzole Playstation 3 a Xbox 360, ale také na Playstation 4 a nový Xbox. Spekuluje se, že první hratelná ukázka bude puštěna na tiskové konferenci Microsoftu během odhalení nového Xboxu, která proběhne 21. Května.

Převzato z: konzolista.cz

Již zítra nový trailer na očekávané Watch Dogs

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.04.13 10:21] Komentáře [0]

Xbox 360Oficiální Twitter ambiciózní akce Watch_Dogs láká obrázkem na nový trailer. Dočkáme se ho již v příběhu zítřejšího dne. Konec dubna a začátek května tak bude opravdu zajímavý. Kromě Watch Dogs jsou totiž na zítřek přislíbeny nové trailery pro Grand Theft Auto V s představením trojice hlavních hrdinů a ve čtvrtek, 2. května, se zase můžete těšit na nové obrázky, informace a dojmy z hraní GTA V.

Koncem března jsme se z Watch Dogs dočkali videa se zprávou o monitorování hlavního hrdiny Aidena Pearce v Chicagu. Zítra by tedy mohlo následovat pokračování. Watch_Dogs se očekává na konci letošního roku ve verzích pro PC (hlavní platforma), PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, PS4 a pravděpodobně i nový Xbox (to bychom se mohli dozvědět 21. května, kdy má Microsoft svou next-gen konzoli odhalit).

Převzato ze: zing.cz

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain