Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Nové screenshoty z Duke Nukem Forever

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.02.11 00:25] Komentáře [0]

Xbox 3602k a Gearbox Software mají na letošní rok jeden obrovský trumf v rukávu. Sami už moc dobře víte, že jde o nekonečně dlouho očekávané pokračování série Duke Nukem s příznačným podtitulem Forever. 6. května by mělo být ale čekání u konce - i vydání zbrusu nových gameplay screenshotů to potvrzuje. Naleznete je uvnitř této novinky.

Duke Nukem: Forever se chystá na Pc, Xbox 360 a Playstation 3.

Nové Xbox tituly již brzy

Xbox 360 [anthraxCZ 10.02.11 00:21] Komentáře [0]

Xbox 360Na nové Xbox 360 tituly čekáme jako na smilování, alespoň tedy já ano. Geoff Keighley ze Spike Tv dnes prozradil, že toto smilování již brzy dorazí. Jakto? Microsoft totiž týden před Game Developers Conference, které probíhá koncem února, plánuje vlastní konferenci - a zde by mělo podle něj dojít k odhalení neznámých herních projektů.

Doufejme, že to je pravda a Microsoft překvapí novými exkluzivitami.

Bungie odhalí nový projekt

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.02.11 00:16] Komentáře [0]

Xbox 360Již delší dobu víme, že Bungie, kteří jsou spjati především se značkou Halo, si dávají od svého dítěte odpočine a chystají zbrusu novou herní značku. Tato značka vyjde pod křídly Activisionu a to znamená jediné - žádné omezení, co se platforem týče. Podle Activisionu bychom se první informace o chystaném Bungie projektu měli dozvědět již tento týden.

Konkrétně, koncem tohoto týdne. No, už netrpělivě čekáme!

Brutální škrty v Activisionu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.02.11 00:14] Komentáře [0]

Xbox 360Activision se rozhodl pro poměrně brutální krok - kompletně totiž reorganizuje a celoplošně ruší velké projekty, které by podle nich nemohly dosáhnout bodu konkurenceschopnosti. Co to znamená? Jediné - velká pochvala pro miliony vydělávající Call of Duty, ale zrušení True Crime: Hong Kong, další Guitar Hero a Tony Hawks hry.

Activisione, tvoje politika se mi moc nelíbí.

Naild demo na Xbox Live Marketplace

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.02.11 00:09] Komentáře [0]

Xbox 360Byť trošičku starší, přec u nás velice kladně hodnocený arkádový závodní titul s názvem Naild, se konečně dočkal hratelné demoverze. Dle dostupných informací je hratelná ukázka zatím dostupná pouze na Xbox Live Marketplace. Nabídne vám k ozkoušení jen část z finální verze - ta si u nás vysloužila slušných 7 bodů z 10.

Naild je již nějaký ten pátek v obchodech.

První gameplay video z LA Noire

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.02.11 23:59] Komentáře [4]

Xbox 360Tak, jak Team Bondi a Rockstar Games slibovali, tak i plní a ke konci dnešního dne nám poskytují vůbec první opravdové gameplay záběry z LA Noire, očekávaného adventurně detektivního počinu s maximálně realistickou mimikou postav. Video odhalí, jak se samotná hra bude hrát - jak se bude vyšetřovat. Více napoví video uvnitř novinky.

LA Noire vychází na konzole již letos v květnu!

Halo 5 spatřeno

Xbox 360 [anthraxCZ 09.02.11 16:50] Komentáře [1]

Xbox 360Na britské televizní stanici Channel 4 News reprezentant Microsoftu Jonathan Cluts prezentuje Microsoft Home, což je nová služba Microsoftu. Projíždí si jen tak ikonkami a hle, na co nenarazí - ikonka Inside Halo 5. Co to má znamenat? Zatím nikdo neví a Microsoft se k videu nevyjádřil. Vedle Halo je ikona Project Gotham Racing - nový díl?

Pakliže je Halo Reach čtvrtý díl, tak je Halo 5 logický nástupce. Kraťičké video naleznete uvnitř této novinky. Že by zvláštní politika virální kampaně? Nechtěné odhalení plánů Microsoftu na nové hry? Vyvstává řada otázek.

House Party na Live má ceny a data

Xbox 360 [anthraxCZ 09.02.11 15:04] Komentáře [0]

Xbox 360Již příští týden začíná speciální akce na Xbox Live Marketplace nazvaná Xbox Live Arcade House Party. Již podle názvu vás asi napadne, že půjde o speciální line up her pro Xbox Live Arcade. A nepůjde o ledajaké hry, mezi tituly totiž patří například remake Beyond Good & Evil či Torchlight. Všechny hry naleznete uvnitř novinky.

Ceny a data vydání jednotlivých her uvnitř novinky.

Nový trailer na Star Wars: The Clone Wars

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.02.11 14:12] Komentáře [0]

Xbox 360Vedle Pirátů z Karibiku, kteří se letos dočkají také herního lego zpracování, se chystá i třetí díl hvězdných lego válek. Lucas Arts dnes zveřejnili zbrusu nový trailer, který ukazuje, že i Lego Star Wars III: The Clone Wars bude hlavně o zábavném převedení univerza do svět hraček. Ostatně, posuďte sami na traileru uvnitř novinky.

Lego Star Wars III: The Clone Wars vyjde 25. března letošního roku.

První obrázek z Gears of War Kinect

Xbox 360 [anthraxCZ 09.02.11 11:27] Komentáře [0]

Xbox 360Gears of War hra s podporou Kinectu je zatím stále ve stádiu spekulací a neoficiálních informací. Jen málokdo ale pochybuje o tom, že se něco takového doopravdy chystá. To také potvrzuje obrázek uvnitř novinky, který podle Kotaku zobrazuje ranou verzi Kinect ovládání Gears of War. Nakonec to ale takhle ve finální verzi vypadat nemusí.

Kotaku se odvolává na důvěryhodný zdroj. Gamezin si to každopádně interpretuje tak, že Kinect titul z univerza Gears of War je doopravdy ve vývoji a že tohle je další důkaz. Pakliže vyplavou na povrch další informace ohledně Kinect Gears of War, budeme vás samozřejmě informovat. Obrázek naleznete uvnitř novinky.

První trailer na Playstation 3 titul Replika

Playstation 3 [anthraxCZ 09.02.11 10:39] Komentáře [0]

Xbox 360Herní portál Dualshockers.com měl možnost exkluzivního představení Playstation 3 exkluzivního titulu s názvem Replika. Půjde o akční cyberpunkovou strategii od Biodroidu, která vyjde v průběhu letoška jako stažitelná hra na Playstation Network. O hře toho moc známo není, každopádně tu máme debutový trailer.

Ten můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Gears of War na Playstation 3? Zatím ne

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.02.11 10:22] Komentáře [0]

Xbox 360Gears of War je vedle Halo jedna z největších vlajkových lodí konzole Xbox 360 a Microsoftu. Fámy o příchodu značky na Playstation osvětluje Cliffy Bleszinski v rozhovoru pro Electric Pig: "V nejbližší době se to nestane. Aktuální dohoda s Microsoftem nás váže vydávat Gears of War pouze na Xbox. Plus, nemám rád Playstation ovladač."

Z odpovědi game designéra Gears of War lze tedy předpokládat jednak, že Cliffy je vtipálek, a druhak, že tuto generaci značka zůstane exkluzivní záležitostí Microsoftu. Na druhou stranu, z toho, že v nejbližší době ne, můžeme usuzovat, že někdy by Gears of War na Playstation konzole přeci jen mohlo dorazit.

Lokace Witchera 2 v novém dev diary videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.02.11 10:05] Komentáře [0]

Xbox 360The Witcher 2: Assassins of Kings patří k nejočekávanějším titulům letošního roku - rozhodně jde o nejočekávanější rpgčko pro Pc hráče. Ostatně, není se čemu divit - první díl zaznamenal obrovský úspěch a hráči očekávají nastavení laťky rpg žánru ještě o kus výš. Nový deník vývojářů nám tentokráte představí herní prostředí a lokace.

Video naleznete uvnitř novinky.

Dark Souls bude desítky hodin dlouhé

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.02.11 09:56] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže jste hráli Demon Souls, určitě jste ocenili slušnou hrací dobu, která se pohybovala mezi 30-40 hodinami. Jak prozradil Hidetaka Miyazaki z From Software, Dark Souls bude ještě delší. Očekávat máme minimálně 60 hodin hracího času. Vedle toho Miyazaki prozradil, že celý herní svět bude jeden obrovský komplexní celek.

To znamená, že hráč bude svět zkoumat a objevovat různá zákoutí.

Nabušené screenshoty z Bulletstorm

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.02.11 20:53] Komentáře [0]

Xbox 360Trošičku rozostřené, ale i tak parádní a různorodé screenshoty poslali vývojáři z Epic Games a People Can Fly všem fandům herního počinu Bulletstormu, nejšílenější first person střílečky letošního roku. Bulletstorm dorazí 22. února a s Killzone 3 se popere o pomyslný trůn únorového krále žánru. Na koho sázíte vy? Killzone nebo Bulletstorm?

Abych nezapomněl, nálož screenshotů si vychutnejte uvnitř novinky.

Nový trailer na Dragon Age II

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.02.11 19:21] Komentáře [0]

Xbox 360Bioware se nechali slyšet, že chtějí herní publikum srovnatelné s tím, co má série Call of Duty. To si každoročně pořizují miliony hráčů. Jestli se Dragon Age II stane herním trhákem letošního roku, uvidíme v březnu - leccos nám možná napoví hratelné demo, které vyjde 22. února. Dnes tu máme zbrusu nový trailer, prezentující jednotlivé třídy.

Dragon Age II Choose Your Hero trailer naleznete uvnitř novinky.

2k ohlásili The Darkness II + screenshot

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.02.11 14:06] Komentáře [0]

Xbox 3602k po letech konečně ukončili spekulace o plánech s vydáním The Darkness II. A jak? Jednoduše, oficiálně vývoj pokračování ohlásili. První zmínka o pokračování padla již v roce 2008 na newyorském Comic Conu. The Darkness II vyvíjí studio Digital Extremes (e.g. Dark Sector či Pariah) pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3.

The Darkness II se plánuje již podzim. První obrázek uvnitř novinky.

Nový Loyalty trailer na Dungeon Siege III

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.02.11 11:41] Komentáře [0]

Xbox 360Obsidian Entertainment chystají na letošní rok pokračování rpg série Dungeon Siege s číslovkou tři. Pro všechny fanoušky přinesli skvělou ochutnávku z plné hry - Dungeon Siege III totiž dostal zbrusu nový Loyalty trailer. Pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3 hra vyjde 27. května, v Severní Americe 31. května letošního roku.

Trailer můžete zhlédnout tradičně uvnitř této novinky.

Splinter Cell a Prince of Persia HD i na Xbox

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.02.11 11:35] Komentáře [0]

Xbox 360Ratingová společnost ESRB dnes odhalila další informaci. Původně Playstation 3 exkluzivní HD kolekce dvou kultovních Ubisoft sérií - Splinter Cell a Prince of Persia - se totiž dostanou i na Xbox 360. Alespoň to tedy vyplývá z katalogu ESRB, který verze i pro Xbox 360 listuje. Letošní rok tak bude ve znamení HD remaků.

Chystá se totiž také třeba Beyond Good & Evil HD či Halo: Combat Evolved HD. Obě kolekce Ubisoftu by měly dorazit 22. března.

První informace a scany z Battlefield 3

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.02.11 10:44] Komentáře [0]

Xbox 360Battlefieldu 3 se naprosto bez problémů podařilo strhnout na sebe veškerou hráčskou pozornost. Nyní tu máme první bližší informace a obrázky z Game Informeru, tak pojďme na ně. Co se týče singleplayeru, ten bude mít zbrusu nový originální příběh, odehrávající se ze začátku v Iráku. Nebude chybět kooperativní mód.

Co se týče multiplayeru, ten dojde od Bad Company titulů ke kompletní revizi a oproti Bad Company bude obsahovat mnohem více možností. Zatím stále platí 24 hráčů pro konzole, ale DICE říkají, že toto číslo nemusí být konečné. Hra poběží na Frostbite 2.0 Enginu, který vývojářům poskytne mnohem více možností.

Cílem DICE je posunout hru co nejblíže realitě. Proto se můžete těšit na přestřelky, doplněné o masivní exploze, parádní prostorový zvuk a také nový systém animací. Každý pohyb AI vojáků prý nebude bezdůvodný, vždy budou reagovat na aktuální situaci. Autoři použili také nový animační systém, který se bude vůbec poprvé v historii lišit pro singleplayer a multiplayer.

Battlefield 3 je ve vývoji již několik let a měl by vyjít letos na podzim na Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Game Infoermer rovněž poodhalil podobu očekávaného pokračování - zatím pouze scany, které ale i tak vypadají zajímavě, můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain