Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Wtf - Gears of War Kinect bude sportovní hra

Xbox 360 [anthraxCZ 12.02.11 17:20] Komentáře [1]

Xbox 360123kinect.com si všimla opravdu podivné informace v posledním čísle Oficiálního Xbox Magazínu. Tam se totiž píše, že Gears of War hra pro Kinect by mohla být sportovní hrou. Samozřejmě zahrnující násilí, ale i tak v základu sportovní hrou. 123kinect.com to připodobňuje k stařičkému Mutant League Football, kde to fungovalo podobně.

Oficiální informace zatím nikde, jen doufjme, že to není pravda.

Mix gameplaye z Duke Nukem Forever

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.02.11 11:00] Komentáře [0]

Xbox 3602k games zveřejnili zbrusu nové video z Duke Nukem Forever. To přímo překypuje typicky dukovským humorem - takže zbraně, vulgární slova a lehké děvy. No, mrkněte na video uvnitř novinky a sami posuďte, jak se vám nový Duke pozdává. Podle všeho hra dostane také exkluzivní sběratelskou edici, o níž jsme vás informovali včera.

Duke Nukem Forever vyjde na Pc, Xbox 360 a Ps 3 letos v květnu.

Parádní videa z Infamous 2

Playstation 3 [anthraxCZ 12.02.11 10:45] Komentáře [0]

Xbox 360Dvě luxusní videa z Infamous 2 nám poslali vývojáři ze Sucker Punche. Obě videa jsou ze stejného prostředí, ale ukazují rozdílnost přístupu v řešení misí - to ukazuje na nelineárnost hry. Cole se snaží zachránit Kuo z věznice. Mimo to na videu uvidíte parádní akci, živé prostředí města a skvělou grafiku, která doznala vylepšení od jedničky.

Videa naleznete uvnitř této novinky.

Twisted Pixel přibližují ovládání Gunstringera

Xbox 360 [anthraxCZ 12.02.11 09:37] Komentáře [0]

Xbox 360Twisted Pixel lehounce nastínili koncept ovládání nedávno ohlášené arkádové střílečky Gunstringer, která se chystá pouze pro Xbox 360 Kinect. Dan Teasdale osvětluje - postava je koncipována jako loutka na provázcích, ovládat ji budete pomocí obou rukou, přičemž jednou budete ovládat pohyb a druhou střelbu.

Teasdale říká, že se v ovládání zaměřili na využitelnost technologie Kinectu, která snímá vaše tělo nikoliv jako jednotlivé body, ale jako celek. To znamená, že se mohou v ovládání soustředi na pozici ramene, paže, zápěstí a dlaně a efektivně to přenést do hry. Microsoft snad hru představí na GDC ke konci měsíce.

První informace a obrázky z Dark of the Moon

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.02.11 09:31] Komentáře [0]

Xbox 360Ign přineslo první informace z nadházejícího Transformers herního titulu s podtitulem Dark of the Moon. Podle informací, které poskytl Sean Miller ze studia High Moon, se hra bude odehrávat dějově stejně jako třetí film. Těšit se můžeme na nový transformační mód nazvaný Stealth Force, nebude chybět ani online multiplayer.

Miller také zmiňuje, že hra se po stránce ovládání a konceptu gameplaye bude hodně podobat předchozímu dílu - War of Cybertron. Tvůrci prostě nechtějí měnit to, co funguje. Transformers: Dark of the Moon vyjdou na podzim letošního roku na Xbox 360 a Playstation 3, první obrázky uvnitř novinky.

Debut trailer na Skylanders Spyros Adventure

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.02.11 09:16] Komentáře [10]

Xbox 360Activision vydal debutový trailer k hernímu Skylanders Spyros Adventure. Jedná se o arkádovou adventuru, v níž se ujmete jednoho z 32 unikátních charakterů a budete putovat virtuálním fantasy světem. Skylanders Spyros Adventure vyjde na všechny možné platformy na podzim letošního roku, z konzolí na Xbox 360 a Ps 3.

Trailer s doprovodem AC/DC naleznete uvnitř novinky.

Datum vydání a info z Insane

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 11.02.11 20:38] Komentáře [2]

Xbox 360Danny Bilson z z Thq se trošičku rozpovídal o na loňském VGA na Spike Tv ohlášeném počinu filmového režiséra Guilermo del Tora - Insane. První díl této ságy by měl vyjít až v lednu 2013 a podle Bilsona půjde o hru nabitou akcí, ale zároveň nebued postrádat filmový feeling. Thq také přiznává vliv spisovatele Howarda Philipse Lovecrafta.

Insane.

Serious Sam 3 datum vydání

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 11.02.11 20:28] Komentáře [0]

Xbox 360Herní portál destructiod.com si pozval na malé interview Romana Ribarica, CEO z vývojářského týmu Croteam, a ten jim prozradil opravdu zajímavé informace. Především pro fanoušky Serious Sam je tu skvělá zpráva - třetí pokračování by totiž mělo dorazit již letošní léto. Pravděpodobně na Pc , Xbox 360 a samozřejmě i Playstation 3.

Serious Sam III.

Chystá Activision koupit Take Two?

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 11.02.11 20:13] Komentáře [0]

Xbox 360Activision před několika dny ohlásil kompletní revizi svých produktů - zrušil velké tituly jako Dj Hero, Guitar Hero sérii a také True Crime: Hong Kong, které vypadalo opravdu slibně. Herní novináři si lámají hlavu nad tím proč - podle lidí z Take Two má Activision zájem o společnost, vlastnící Grand Theft Auto.

To by ostatně nahrálo faktu, že True Crime bylo zrušeno.

Dirt 3 odhaluje box art a GFWL podporu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 11.02.11 20:09] Komentáře [2]

Xbox 360Codemasters dnes ohlásili, že jejich nejnovější třetí pokračování v závodní sérii Dirt bude obsahovat podporu Games for Windows Live. Tato zpráva se samozřejmě týká pouze Pc verze, konzolové verze dostanou standardní podporu skrze Xbox Live a Playstation Network. Codemasters rovněž odhalili finální podobu box artu.

Jeho obrázek můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Solidní screeny z Crysis 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 11.02.11 20:05] Komentáře [0]

Xbox 360Crytek neotálí a nabízí zbrusu nové pohledy do virtuálního světa Crysis 2. Nové screenshoty nám ukazují doposud neviděné lokace - potěší i jejich barevná rozmanitost. Crysis 2 vychází již příští měsíc a já osobně se nemůžu dočkat singleplayerové části hry. Obrázky můžete zhlédnout po rokliknutí uvnitř této novinky.

Crysis 2 vyjde na Pc, Xbox 360 i Playstation 3.

Nové shoty ze Skyrimu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 11.02.11 19:57] Komentáře [0]

Xbox 360Bethesda Softworks pozvolným tempem odkrývají očekávané pokračování Elder Scrolls série, které ponese podtitul Skyrim. Vyjít by měl již letos na podzim a to na všechny tři klíčové platformy, tedy Pc, Xbox 360 i Playstation 3. Dnes tu máme zbrusu nové obrázky, pořízené přímo při hraní Skyrimu. Uvidíme na nich charaktery a herní prostředí.

Zhlédnout je můžete uvnitř novinky.

Balls of Steel edice Duka odhalena

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 11.02.11 13:12] Komentáře [0]

Xbox 360Duke Nukem Forever po třinácti letech vývoje snad již doopravdy vyjde. Není tak divu, že Gearbox chtějí fanoušky odměnit i specální edicí. Ta bude obsahovat zajímavé artefakty: socha Duka, komiks, čtyři exkluzivní pohlednice, nálepku s logem hry, červené kostky, hrací karty a pokerové žetony. Nebude chybět kniha artworku a certifká pravosti.

Obráze edice naleznete uvnitř této novinky.

Chystá se balík map defiant pro Reach

Xbox 360 [anthraxCZ 11.02.11 11:16] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft očividně plánuje zbrusu nový map pack pro jejich zatím poslední Halo hru s podtitulem Reach. Po Noble Packu by měl přijít na řadu balík s názvem Defiant a měl by obsahovat tři mapy. Dle všeho mapy vytvořil vývojářský tým 343 Industries, což naznačuje zapojení studia do Halo vývoje. Další informace nejsou zatím známé.

Uvnitř naleznete náhled map, videa z Youtube Microsoft odstranil.

Dead Space 2 hrané na Kinectu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.02.11 22:52] Komentáře [0]

Xbox 360Další zajímavé video, týkající se Xbox 360 Kinectu, se objevilo na Youtube včera. A proč je tak zajímavé? Softwarovou vychytávkou a s pomocí Wii ovladače se totiž jednomu z fanoušků Dead Space a Kinectu podařilo rozpohybovat Dead Space 2. Při hraní zapojuje celé tělo - ostatně, mrkněte na video uvnitř novinky a uvidíte sami.

Tak přece jen s Kinectem budeme moci hrát i normální střílečky?

Nový gameplay trailer na War in the North

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.02.11 18:15] Komentáře [0]

Xbox 360Letošní rok bude pro fanoušky univerza stvořeného J.R. Tolkienem odměnou. Chystá se totiž další Lord of the Rings hra. Tentokráte ponese hra podtitul War in the North a zbrusu nový trailer, který dnes vývojáři vydali, nám nastiňuje příběhové pozadí. Lord of the Rings: War in the North trailer naleznete uvnitř této novinky.

Lord of the Rings: War in the North dorazí 22. května.

Blizzard stále zvažují Diablo III na konzole

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.02.11 17:37] Komentáře [3]

Xbox 360Blizzard CEO Mike Morhaime na dnešní DICE konferenci prozradil, že společnost stále zvažuje Diablo III na konzole. "Myslím, že byste mohli argumentovat tím, že Diablo III je hra, která by se na konzolích hrála dobře. Je to něco, co zkoumáme a zjišťujeme, jestli to dává smysl," říká Morhaime a dodává, že největšími problémy jsou dlc a patche.

Ač to není potvrzení, stál existuje šance na konzolové verze hry.

Slant Six Games pracují na nové hře

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.02.11 17:27] Komentáře [0]

Xbox 360Slant Six Games, vývojářské studio, které stojí za Playstation exkluzivní akční sérií SOCOM, pracuje na multiplatformovém projektu. Podle zpráv na Gamasutře nová hra poběží na Jekins Software Raknet 4, který se zaměřuje na síťové hraní. Nová hra vyjde jak na Pc, tak konzole a objevit by se üdajně měla i na mobilních telefonech.

Spekuluje se o týmově založené Resident Evil hře pro Capcom.

Nové zajímavé info o Silent Hill: Downpour

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.02.11 15:11] Komentáře [0]

Xbox 360Magazín EGM, který vychází digitální cestou, přinesl interview s Devinem Shatskym, producerem Silent Hill: Downpour od českých Vatra Games. Sdělil pár nových informací ke hře - pojďme si je shrnout. Downpour bude mít více konců, vedlejší úkoly, obsáhne nekonečné a depresivní chodby a pokoje, kterými bude Murphy procházet.

Chůze hlavního hrdiny je další aspekt, který Shatsky přiblížil - Murphyho chůze se bude lišit podle tzv. fear levelu a také zranění - prostě a jednoduše, budete-li procházet temnou místnosti, Murphy se nebude hrnout dopředu. Při vážnějším zranění mu bude chůze dělat velké problémy.

Zajímavostí pro české hráče je fakt, že některé lokace byly inspirovány místem, kde hra vzniká - to znamená Brno. Pakliže jste odsud, mohly by vám tedy být některé lokace velmi povědomé. Devin Shatsky preferuje Silent Hill: Downpour označovat jako psychologický, nikoli survival horor. Sumasumárum, zní to dobře - výsledku se dočkáme v průběhu letoška.

Resistance trailer na Homefront

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.02.11 14:56] Komentáře [0]

Xbox 360Kaos Studios a Thq se připravují na rychle se blížící nadtum vydání svého first person akčního projektu s názvem Homefront. Ten totiž vychází již 15. března na Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Dnes hru prezentují prostřednictvím zbrusu nového Resistance traileru, který nám přiblíží fiktivní konflikt okupované Ameriky.

Trailer naleznete uvnitř této novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain