Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Dead Island v novém traileru a screenech

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 16.02.11 19:43] Komentáře [3]

Xbox 360Pakliže máte dobrou paměť, možná si ještě vzpomínáte na rok 2007, kdy Techland ohlásil slibně vypadající survival horor s názvem Dead Island. Tehdy byla hra ohlášena na Pc a Xbox 360, dnes to vypadá na multiplatformovku se vším všudy. Máme tu i nový trailer a zbrusu nové obrázky - všechno můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Dead Island, ač se to k názvu a náplni hry možná nehodí, ožívá.

Batman: Gotham City Imposters pro Xbla?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 16.02.11 11:55] Komentáře [0]

Xbox 360Stránka xblafans.com, která se zabývá především tituly pro Xbox Live Arcade, přinesla zajímavou zprávu s odvoláním na důvěrný zdroj. Podle nich se totiž chystá menší hra z batmanovského univerza, která by již v březnu měla dorazit na Xbox Live Arcade. Spekulace o potenciálním titulu se objevily již dříve, kdy se titul objevil v obchodech.

Hra by měla být inspirována komiksovou minisérií Imposters.

Další Kinect hra na obzoru

Xbox 360 [anthraxCZ 15.02.11 20:44] Komentáře [0]

Xbox 360Na obzoru je silné slovo, v každém případě je další hra ve vývoji na Xbox 360 Kinect potvrzená. Facebookobská stránka tvůrčího týmu N-Space totiž vedle titulů pro Nintendo 3ds listuje titul tké pro Xbox 360 Kinect. N-Space stojí například za Call of Duty či James Bond hry pro přenosné konzole, tedy handheldy, případně mobilní telefony.

Dá se tak očekávat, že půjde o menší titul. Info snad již brzy.

Nový Project Gotham ve vývoji

Xbox 360 [anthraxCZ 15.02.11 19:54] Komentáře [0]

Xbox 360Zahraniční portál Electronictheatre.co.uk přišel se zajímavou zprávou. S odvoláním na zdroje z Microsoftu totiž píše, že Microsoft vyjednává s různými evropskými herními studii o potenciálním vývoji nového Project Gotham Racing titulu. Zatím je jasné pouze to, že 10turn nejsou tím vývojářským studiem, který by měl za novým Pgr stát.

Jde o exkluzivitu teasovanou Oficiálním Xbox Magazínem?

Pohybové ovládání ve Virtua Tennis 4

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.02.11 19:32] Komentáře [0]

Xbox 360Na rozdíl od lenosti 2k Czech při vývoji Top Spin 4, Sega do svého tenisu Virtua Tennis 4 zapracovává podporu pohybových ovladačů. Předběžně již víme, že nejpřesnější ovládání poskytne Playstation Move, u Kinectu ale budeme mít daleko větší volnost co se týče snímání pozice vaší ruky. Sega také přiblížila nemožnost ovládání postavy.

Pakliže jste tedy doufali v to, že budete moci ovládat zároveň postavu hráče a údery, mýlili jste se. Sega potvrdila, že to možné nebude - ani v případě Kinectu a ani Move (kde to ani není realizovatelné). Sám si ale říkám, že by to takový problém v případě Kinectu být nemusel. To ostatně potvrzuje i fakt, že v případě ovládání Kinectem bude speciální pohyb k síti, který učiníte tak, že jednoduše uděláte krok kupředu.

Virtua Tennis 4 vychází letos na jaře a bude prvním core tenisem pro Kinect.

Remake na cestě - ale co to je? UPDATE

Xbox 360 [anthraxCZ 15.02.11 17:06] Komentáře [4]

Xbox 360Microsoft chystá pro Xbox 360 remake nějaké hry. Potvrzuje to teaser na dubnové číslo Oficiálního Xbox 360 Magazínu. Původně bylo odhalení plánováno již pro březnové číslo, ale nakonec z toho sešlo. Podívejte se dovnitř novinky, kde uvidíte obálku časopisu - jakési modré futuristické prostředí. Že by Halo Combat Evolved HD?

Na obálce se píše: Tenhle časopis si koupíte! Jedna z nejlepších her se vrací na Xbox 360! Budeme si muset počkat do dubna. Zatím tipujme.

Aktualizace: Jon Hicks osvětluje situaci. Prý nejde o Halo: Combat Evolved, údajně ani o Xbox exkluzivní záležitost. Jeho odpověď se tak dá interpretovat dvojím způsobem - buď jde o multipatformní titul, který vyjde exkluzivně na Xbox 360, nebo jde o titul, který vyjde multiplatformně, i na Xboxu 360.

Nové záběry ze Shadow of the Damned

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.02.11 15:45] Komentáře [0]

Xbox 360Devět zbrusu nových ingameo brázků nám nabízí tvůrci z vývojářského týmu pod názvem Grasshopper Studios. Tyto obrázky pochází z připravovaného rpgčka pro konzole Xbox 360 a Playstation 3 Shadow of the Damned. To vyjde pod hlavičkou Electronic Arts někdy na konci poloviny letošního roku, tedy v rozmezí květen až červenec.

Nové screenshoty naleznete uvnitř této novinky.

Sledgehammer míří vysoko

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.02.11 15:38] Komentáře [0]

Xbox 360Jistě jste již zaregistrovali, že na nové Call of Duty hře pracují vývojáři ze studia Sledgehammer Games. Hra bude tradičně vydána ke konci letošního roku - vývojáři ale mají nemalé ambice. Chtějí dosáhnout prodejních čísel jako předchozí díly, 95% hodnocení v recenzích a také chtějí vytvořit hru s minimálním počtem bugů.

To jsme tedy opravdu zvědaví, ale přejeme hodně štěstí.

Sesame Street míří na Kinect

Xbox 360 [anthraxCZ 15.02.11 15:20] Komentáře [2]

Xbox 360Warner Bros Entertainment dnes ohlásili, že chystají přinést univerzum Sesame Street (u nás známé jako Sezame, otevři se) na herní trh, konkrétně na Xbox 360 s využitím Kinect kamery. Hra bude samozřejmě mířena na ty nejmenší hráče a jejich rodiče - díky Kinectu se nabídne interaktivní a doposud neviděné dobrodružství.

Sesame Street: Once Upon a Monster vyjde již letos na podzim a to exkluzivně na Xbox 360. Uvnitř novinky naleznete první obrázky ze hry.

Alice: Madness Returns v novém traileru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.02.11 10:36] Komentáře [0]

Xbox 360O hře Alice: Madness Returns toho zatím opravdu moc nevíme, respektive nevíme vlastně vůbec nic, snad jen na to, že hra vzniká. Tvůrci dnes hru připomínají novým trailerem, který v povedené render animaci představuje svět Alenky. Můžete tak vidět některé povědomé postavy. Trailer naleznete uvnitř této novinky.

Alice: Madness Returns by mělo vyjít na Pc, Xbox a Playstation.

Kdy bude oznámen nový Assassins Creed?

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.02.11 19:53] Komentáře [2]

Xbox 360I přesto, že do vydání Pc verze zatím posledního dílu série Assassins Creed s podtitulem Brotherhood zbývá ještě deset dní, šéf Ubisoftu Yves Guillemot přišel s informací, že již v květnu se dočkáme odhalení zbrusu nového dílu Assassins Creed. Odhalení tak sedí na dobu kolem E3 2011. Finální hra by pak měla stihnout ještě letošní rok.

Zatím můžeme jen tipovat, kam bude nová hra situována.

Phone 7 bude spolupracovat s Kinectem + video

Xbox 360 [anthraxCZ 14.02.11 17:05] Komentáře [0]

Xbox 360Podobně jako se Sony snažilo propojit přenosnou konzoli Playstation Portable s Playstationem 3, přichází Microsoft s hodně podobnou záležitostí. Jen s tím rozdílem, že spolupracujícími platformami bude Windows Phone 7 a Xbox 360 Kinect. Jak to bude vypadat v praxi, můžete zhlédnout uvnitř novinky na videu. Jde o reálné záběry.

Na zmiňovaném videu uvnitř novinky uvidíte, jak jednoduše se mohou majitelé obou platforem spojit a bavit se dohromady. Více o technologii a plánech by Microsoft mohl odhalit na speciální konferenci, která proběhne ještě před GDC 21.2.

Rise of the Manhunters debut trailer

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.02.11 15:44] Komentáře [0]

Xbox 360Warner Bros dnes vydal vůbec první trailer ke hře Green Lantern: Rise of the Manhunters, kterou ohlásil již v létě minulého roku. Půjde o arkádovou hříčku s mnoha sci-fi motivy. Trailer nám bohužel nenabídne žádné gameplay záběry. Zhlédnout tak můžete pouze CGI animačku. Green Lantern: Rise of the Manhunters vyjde v létě na Xbox a Ps.

Trailer naleznete uvnitř novinky.

Arkham City bez multiplayeru + screeny

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.02.11 15:26] Komentáře [0]

Xbox 360Ign přineslo zajímavé interview s tvůrci ze studia Rocksteady Studios, kteří stojí za jednou z nejlepších her roku 2009 a hlavně ti, kteří připravují její pokračování na konec letošního roku. Ano, poznali jste, řeč je o Batman: Arkham City. Součástí interview, poodhalující roli Catwoman a potvrzující nepřítomnost multiplayeru, jsou obrázky.

Jelikož jsou uplně nové, naleznete je uvnitř této novinky.

Defiant dlc pro Halo: Reach oficiálně + trailer

Xbox 360 [anthraxCZ 14.02.11 15:19] Komentáře [0]

Xbox 360Před třemi dny jsme vám přinesli exkluzivní informace o potenciálním připravovaném balíku map pro Halo: Reach, který by měl vznikat v útrobách studia 343. Dnes se tato zpráva potvrdila, všechno - jednak podobu, počet a také názvy jednotlivých map a také datum vydání - nám odhalí oficiální gameplay trailer. Ten naleznete uvnitř novinky.

343, zdá se, se rozjíždějí s Halo značkou. Konečně!

První trailer na Dark of the Moon

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 13.02.11 21:39] Komentáře [0]

Xbox 360Zatímco fanoušci filmu mohli vidět exkluzivní trailer na třetí pokračování Transformerů před několika dny na prestižním Super Bowlu, fandové herního zpracování se dočkali teprve dnes. Jako v případě předchozích dílů, i třetí film doprovodí hra - Transformers: Dark of the Moon vyjde na podzim letošního roku. Dnes tu máme vůbec první trailer.

Ten můžete zhlédnout tradičně uvnitř této novinky.

Velký save bug v Gran Turismo 5

Playstation 3 [anthraxCZ 13.02.11 14:05] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoli toho na hlavy vývojářů z Polyphony Digital za nedokonalosti pátého dílu závodní série Gran Turismo padlo již více než dost, objevil se další neduh. Rozčílení hráči na Ps fóru si totiž stěžují, že pakliže velikost vašeho save souboru překročí 4165KB, už dále nebudete moci svou pozici použít. To znemožňuje pokračovat v rozehrané hře.

Nejspíše lze očekávat, že Polyphony Digital to budou řešit updatem.

Human Revolution hlásí zpoždění + obrázky

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 13.02.11 10:20] Komentáře [0]

Xbox 360Square Enix znovu potvrdili posunutí data vydání pro Deus Ex: Human Revolution. Hra měla vyjít již tento měsíc, ale společnost jej posunula na příští fiskální rok společnost, ten začíná dubnem letoška. Počítá se, že Human Revolution vyjde až někdy koncem jara, případně začátkem léta. Jako malou náplast tu máme nové obrázky.

Ty můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Víme, kdy bude beta Battlefield 3

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.02.11 21:12] Komentáře [0]

Xbox 360Electronic Arts prostřednictvím svého Twitter kanálu ohlásili předpokládaný datum spuštění betatestingu pokračování válečné série Battlefield, s číslovkou tři. Beta by podle postu měla dorazit v říjnu letošního roku, přičemž finální verze hry by měla vyjít ke konci roku. Zatím nejsou jasné ani platformy, ani způsob.

Nejspíše ale půjde o multiplayerový betatesting.

Síla Playstation 3 na nových Resistance shotech

Playstation 3 [anthraxCZ 12.02.11 21:06] Komentáře [0]

Xbox 360Resistance 3 rozhodně patří k největším Playstation 3 trhákům letošního roku a po Killzone 3, které vychází již za deset dní, na konci roku majitelům Sony konzole poskytne další unikátní first person akční zážitek. To ostatně potvrzují i nové obrázky, které jednak ukazují grafickou vyspělost, ale úžasnou ponurou atmosféru.

Posuďte sami uvnitř novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich