Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Deadly Descents mění název + obrázky

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.04.11 19:11] Komentáře [0]

Xbox 360Kanadská pobočka herní společnosti Electronic Arts dnes ohlásila, že titul známý pod názvem Ssx: Deadly Descents, mění název. Na co? Jen na Ssx, podtitul hry tedy mizí. Mimo nám tvůrci servírují také vůbec prvního pohled na in-game podobu jednotlivých závodníků. Obrázky naleznete po rokliknutí této novinky.

Ssx vyjde letos na konzole.

LA Noire - zbrusu nový trailer

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.04.11 18:58] Komentáře [0]

Xbox 360Tak, jak Rockstar Games na své stránce věnované akční detektivce LA Noire slibovali, tak samozřejmě i plní. Oč jde? No přece o zbrusu nový gameplay trailer. Ten nám opět poodhalí něco z gameplaye této konzolovky, která dorazí již za měsíc a kousek. Nebude chybět ukázka excelentní práce na mimice jednotlivých herních postav.

Trailer naleznete uvnitř této novinky.

Assassins Creed III shot + známe zasazení

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.04.11 23:31] Komentáře [3]

Xbox 360Jen málokdo pochybuje o tom, že Ubisoft nevydá Assassins Creed III. Respektive, ono vlastně není, proč pochybovat - Ubisoft totiž hru oficiálně potvrdil a naplánoval. Dnes tu ale, zdá se, máme vůbec první obrázky. Nejedná se ani o gameplay, ani o koncept arty, ale pouze o logo nové hry. Co je ale podstatnější, je text u loga.

Rok 1789 - Velká francouzská revoluce přichází! Obrázky uvnitř.

Smooth Criminal trailer na MJ Experience

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.04.11 11:20] Komentáře [0]

Xbox 360Král popu - Michael Jackson - zemřel tragicky minulý rok. Připomenout jeho památku si nyní budou moci i herní nadšenci. Umožní jim to Michael Jackson: The Experience pro Kinect a Playstation Move. Hra vyšla již dříve na Wii, ale nesklízela úspěch. Snad next-gen verze dopadne lépe. Dnes můžete zhlédnout zbrusu nový trailer.

Naleznete ho uvnitř této novinky. Hra vychází příští týden.

Rise of Nightmares - datum vydání odhaleno

Xbox 360 [anthraxCZ 05.04.11 10:13] Komentáře [0]

Xbox 360Hororový Kinect titul od Segy s názvem Rise of Nightmares patří k nejočekávanějším hrám pro Kinect letošního roku. Ostatně, nejočekávanějším pravděpodobně proto, že jde o jednu z mála core her pro platformu. V každém případě, vypadá to, že se Rise of Nightmares dočkáme o něco dříve než se původně počítalo.

Ratingová společnost ESRB totiž odhalila datum vydání Rise of Nightmares již na 17. srpen letošního roku v Americe. To znamená, že v Evropě by mohla být s několikadenním zpožděním také. Doufejme, že Microsoft a Sega mají v Rise of Nightmares co nabídnout a že nám to hezky předvedou na letošní výstavě E3.

Teaser trailer na Spider-Man: Edge of Time

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.04.11 21:32] Komentáře [0]

Xbox 360Beenox, Marvel a Activision před několika ohlásili spolupráci na zbrusu novém herním počinu z univerza Supermana. Hra ponese název Spider-Man: Edge of Time a vyjde pravděpodobně ještě v průběhu letošního roku. Tvůrci dnes do světa vypouštějí vůbec první teaser trailer, který vám dá hodně skromný obrázek toho, co nás ve hře čeká.

Trailer naleznete uvnitř této novinky.

Alan Wake 2 zní slibně, Remedy najímají

Xbox 360 [anthraxCZ 04.04.11 10:09] Komentáře [3]

Xbox 360Jen málokdo z majitelů konzole Xbox 360 od Microsoftu nehrál jednu z největších herních pecek minulého roku od Remedy Alan Wake. Hra si vedla v recenzích skvěle, v prodejích už tak dobře nikoli. Zdá se ale, že Alan Wake 2 přece jen bude - Remedy totiž hledají Game Designéra na tří áčkový Xbox 360 titul. Informace o práci naleznete zde.

Prozradí E3 víc? Doufejme, že ano!

Ingame scany z Max Payne 3

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 03.04.11 17:05] Komentáře [0]

Xbox 360Vypadá to, že vydání dvou nových shotů z Max Payne 3 naznačuje návrat série. A především pokračující vývoj, který se, zdá se, blíží ke svému konci. To potvrzuje i nový preview článek v herním časopisu EDGE. Ten vedle souhrnných informací nabízí také pár nových obrázků. Některé z nich dokonce pochází přímo ze hry.

Nenechte si je tedy ujít. Naleznete je uvnitř novinky.

Nové screenshoty z LA Noire

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 03.04.11 10:09] Komentáře [3]

Xbox 360Team Bondi a Rockstar Games zveřejnili pravidelnou dávku screenshotů z jejich letošního killer titulu LA Noire. Ten vychází již příští měsíc, konkrétně v půlce května, a nabídne revoluční směr akčních detektivních noire her. Já osobně se už nemůžu dočkat. Nové screenshoty nám ukazují především jednotlivé postavy.

Můžete je zhlédnout uvnitř této novinky.

Odhalen Burnout: Crash, nová Burnout hra?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.04.11 14:27] Komentáře [0]

Xbox 360Závodní arkádová série Burnout od Criterion Games patří mezi jedny z vůbec nejoblíbenějších závodů. Australská ratingová společnost teď odhalila zajímavou zprávu - a to sice titul s názvem Burnout: Crash pro Xbox 360 a Playstation 3 od EA. Že by šlo o digitálně stažitelnou minihru, která se bude soustředit pouze na herní mód Crash?

Na bližší informace si zřejmě budeme muset počkat.

Vývojářský video deník z Deadly Descents

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.04.11 10:52] Komentáře [0]

Xbox 360EA Games vydali první vývojářský video deník k očekávanému pokračování sportovní série Ssx: Deadly Descents. Ve videu vám tvůrci představí hlavní prvky hry - těmi jsou tři různé herní módy - a to sice Race It, Trick It a Survive It. Jinými slovy - klasický závod, co nejvíce triků a závod o přežití proti silám přírody.

Obsah zní jednoznačně zajímavě. Doufejme, že i finální hra důstojně naváže na předchozí díly série. Video naleznete uvnitř novinky.

Exkluzivně: In-game videozáběry z Forza 4!

Xbox 360 [anthraxCZ 01.04.11 21:00] Komentáře [2]

Xbox 360Zcela neočekávaně se na Youtube objevilo zbrusu nové video z Forza Motorsport 4. A to ukazuje hru v plné parádě. To znamená, že se můžete těšit hned na tři minuty in-game záběrů z čtvrtého ročníku populární závodní Xbox série. Video pochází přímo z Microsoftu. Mrknout na video můžete exkluzivně uvnitř této novinky!

Forza Motorsport 4 vyjde v říjnu letošního roku.

Dvě nová videa z Duke Nukem Forever

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.04.11 20:28] Komentáře [3]

Xbox 360Dnes je apríl - a pakliže mrknete pár let dozadu, vydání Duke Nukem Forever bylo vždy velmi oblíbeným šprýmem herních novinářů. Letos ale po tomto evergreenu ani vidu ani slechu - asi všichni věří, že Gearbox už hru opravdu vydají. Duke se dnes připomíná dvěma videi - v nich se těšte na scénku s jetpackem a bizarní hrátky s hovnem.

Videa naleznete uvnitř této novinky.

Debutový trailer na Saints Row: Third

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.03.11 20:36] Komentáře [1]

Xbox 360Volition a Thq zveřejnili debutový teaser trailer na třetí pokračování městské akce Saints Row. trojka ponese podtitul The Third a vyjde již o letošních prázdninách na Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Debutový trailer, který má něco málo přes 30 vteřin, ukazuje gameplay záběry ze hry. A i s docela (relativně) vtipnou pointou.

Ostatně, na trailer můžete mrknout zde.

Zveřejněny Pc požadavky Fable III

PCXbox 360 [anthraxCZ 31.03.11 17:46] Komentáře [5]

Xbox 360Majitelé konzole Xbox 360 sice již nějaký ten pátek (konkrétně od konce minulého roku) brázdí zákoutí virtuálního světa Fable III, ale Pc hráči se dočkají teprve 20. května letošního roku. To totiž vychází Pc verze hry. Microsoft dnešním dnem také jasně stanovil výkonostní požadavky - tedy to, jak silný komp budete na Fable III potřebovat.

Hardware nároky naleznete uvnitř této novinky.

Vývojářský video deník k The Darkness II

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.03.11 17:41] Komentáře [0]

Xbox 360Ohlášení dvojky The Darkness potěšilo značnou část herní obce. Pakliže patříte mezi ty, kteří hru netrpělivě očekávají nebo aspoň sledují, určitě vás potěší vůbec první vývojářský deník. V tom se tvůrci rozpovídají o The Darkness II. Doprovodí je bohužel jen obrázková prezentace - ta ale obsahuje i některé zbrusu nové obrázky.

Dev diary naleznete uvnitř této novinky.

Debutový trailer na Bloodrayne: Betrayal

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.03.11 17:38] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže patříte mezi relativně odrostlejší herní publikum, dozajista vzpomínáte na originální herní počin s názvem Blood Rayne. Majestic Entertainment, vývojářské studio stojící za touto značkou, dospělo k názoru, že herní série má co nabídnout - to je i důvod, proč ohlašují Arcade a Psn titul Bloodrayne: Betrayal prostřednictvím traileru.

Ten naleznete uvnitř této novinky.

Ohlášen Hawken + debut gameplay video

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.03.11 17:28] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže patříte mezi fanoušky mech akcí, následující novinka vás dozajista hodně potěší. Menší vývojářské studio Adhesive totiž ohlásilo indie mech akci s názvem Hawken, která bude z pohledu první osoby. Těšit se můžete na tuny zničeného plechu a drsnou akci. Ohlášení doprovází také vůbec první tříminutové gameplay video.

Video naleznete uvnitř této novinky.

Fergusson ukazuje Gears of War betu na videu

Xbox 360 [anthraxCZ 30.03.11 20:12] Komentáře [0]

Xbox 360Multiplayerový betatesting pravděpodobně největší Xbox 360 exkluzivity letošního roku - Gears of War 3 - se nezadržitelným tempem blíží. Duben je tu co nevidět, a proto by bylo hodno si betu představit. To pro vás udělá prostřednictvím krátkého videa Rod Fergusson z Epic Games. Video se skládá z krátkého, ale parádního gameplaye.

Mrkněte na video uvnitř novinky!

Exkluzivně: dva nové shoty z Max Payne 3

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.03.11 16:43] Komentáře [0]

Xbox 360Po letech se Rockstar Games ozvali a připomněli, že stále pracují na třetím dílu Max Paynea. Zdá se, že přes veškeré negativní ohlasy na stylizaci Maxe Paynea III, Rockstar Games nic měnit nehodlají. Alespoň to ukazují dva zbrusu nové obrázky, které se objevily na Rockstar Network. Vy je můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Kam se poděl všechen noire styl z jedničky a dvojky?

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain