Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Sam Lake z Remedy o Quantum Break a Alan Wakeovi

Xbox 360 [anthraxCZ 23.05.13 07:50] Komentáře [0]

Xbox 360Když studio Remedy Entertainment oznámilo, že připravuje novou vekou hru, každý si myslel, že jde o druhý díl Alana Waka. Nakonec byla oznámena nová značka Quantum Break pro Xbox One, k níž se nyní vyjádřil Sam Lake. Na video se můžete podívat níže, každopádně Sam v něm říká, že druhý Alan Wake nebyl nikdy ve vývoji, protože tomu prvnímu se v prodejích zase tak moc dobře nevedlo, takže by bylo riskantní, připravit v tento čas druhý díl.

„Bylo by úžasné, pokud bychom mohli vytvářet skvělé věci, a nestarat se o drobné detaily, jako jsou peníze. Všichni ale víme, že to nejde,“ říká Sam Lake, který ovšem nevyloučil, že se někdy k Alanovi vrátí. „Určitě chceme pokračovat v práci na Alan Wake, chceme vytvořit něco nového, ale až přijde ten správný čas,“ dodává.

Převzato z: konzolista.cz

Kinect Two pro Xbox One na videu z akce

Xbox 360 [anthraxCZ 22.05.13 18:54] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft na predvedení Xbox One ukázal aj Kinect Two, teda druhú verziu kinectu, ktorá vyzerá skutočne pôsobivo. 1080p kamera a 240 tisícový sezor zachytávajú každý detail, rozpoznáva každý zvuk a spozná vás aj po hlase. Viac naznačuje video z prezentácie.

Video naleznete uvnitř této novinky.

Převzato ze: sector.sk

Crytek znovuoznamuje Ryse pro Xbox One

Xbox 360 [anthraxCZ 22.05.13 18:47] Komentáře [0]

Xbox 360Před několika lety Microsoft prezentoval na herní výstavě E3 hru Ryse od studia Crytek. Poté se po ní slehla zem, až nedávno se začalo spekulovat, že je ve vývoji pro včera oznámenou next-gen konzoli Xbox One. A skutečně tomu tak je, protože Crytek dnes Ryse pro Xbox One potvrdil, přičemž více informací a plné odhalení má přijít letos na E3.

„Bojuj jako voják, veď jako generál, povstaň jako legenda,“ píše oficiální stránka, která navíc potvrzuje, že jde o hru pro nový Kinect. Na oficiální stránku s logem se zatím můžete podívat skrze následující odkaz.

Převzato z: konzolista.cz

Rare na E3 oznámí velkou exkluzivitu pro Xbox One

Xbox 360 [anthraxCZ 22.05.13 10:00] Komentáře [0]

Xbox 360Studio Rare v posledních letech vytvářelo spíše menší hříčky pro Kinect, ale jak to tak vypadá, konečně se vrátí i k velkým hrám. Phil Spencer z Microsoft Studios totiž serveru Polygon řekl, že už na E3 studio Rare oznámí svoji novou hru, která bude vycházet z nějaké jeho historické značky. Nenaznačil, o co přesně půjde, ale tak jsou tu tři možnosti - Banjo-Kazooie, Perfect Dark nebo Killer Instinct.

Vzhledem k tomu, že se v posledních měsících hodně spekuluje o novém dílu bojovky Killer Instinct, docela bychom vsadili, že půjde právě o něj, ale samozřejmě nebudeme předbíhat. Každopádně pokud jste fanoušky studia Rare, začněte pomalu vyhlížet E3.

Převzato z: konzolista.cz

Jak budou na Xbox One fungovat bazarové hry?

Xbox 360 [anthraxCZ 22.05.13 09:58] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft včera oznámil během prezentace konzole Xbox One, že bude možné, aby hráč prodal svoji hru dále, čímž nebude zablokován bazarový prodej. Během oznámení ovšem bylo uvedeno, že hry bude nutné instalovat na pevný disk konzole, no a ty poté svázat s účtem, takže se všichni začali ptát, jak pak půjdou prodat. Na oficiální stránce Xboxu se objevilo hned na to, že hru si bude moci každý odblokovat, pokud si ji koupí z bazaru, ale za menší poplatek. Tato informace byla ihned odstraněna, ale už se začala šířit internetem, no a není proto divu, že se začaly objevovat nejrůznější spekulace. Na ty nyní reaguje přímo Microsoft, ale že by je nějak objasnil, to se říci nedá, spíše zatlouká. „Víme, že je velký zmatek ohledně použitých her na konzoli Xbox One. Dnes zatím můžeme jen potvrdit, že naši zákazníci budou moci obchodovat se svými hrami.

Pokud hru půjčíte kamarádovi, nebude muset platit další poplatek, pokud se přihlásí na váš profil,“ oznámil Larry "Major Nelson" Hryb na svém blogu. Takže pokud hru dáte někomu, kdo nebude mít váš účet, bude potřebovat hru odblokovat poplatkem? Na to si můžete odpovědět sami. Microsoft zatím mlčí, a není divu. Hráče asi úplně nepotěšil ani Phil Harrison, který serveru kotaku řekl, že bude nutné jednou za nějaký čas připojit Xbox One k internetu, aby si něco zkontroloval. Pokud budete hrát singleplayerové hry, má to být jednou za den. Je otázkou, co se stane, pokud se k internetu jednou za den nepřipojíte.

Převzato z: konzolista.cz

EA: nové Need for Speed bude mít premiéru na E3

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.05.13 09:24] Komentáře [0]

Xbox 360EA konečně začala být aktivnější v oznamování next-gen her, a hned je to vidět. Potvrdila, že na nové konzole Playstation 4 a Xbox One vyjdou sportovní hry FIFA, EA Sports UFC, Madden NFL 25 a NBA Live 14, potvrzena byla i akce Battlefield 4. Nyní EA oznámila, že na E3 ukáže i next-gen verzi své závodní série Need For Speed běžící na Frostbite 3 enginu.

Více k této hře informací nyní neřekla, jen na oficiální facebookové stránce vydala teaser obrázek, na který se můžete podívat uvnitř této novinky. Že by nový Hot Pursuit? Obrázek tomu nasvědčuje, ale uvidíme na výstavě E3, která začíná už za 3 týdny. Do té doby tu je prostor pro spekulace.

Převzato z: konzolista.cz

Thief či Watch Dogs a další oficiálně pro Xbox One

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.05.13 21:19] Komentáře [0]

Xbox 360Když už konečně Microsoft oznámil svojí next-gen konzoli Xbox One, mohou vývojáři dodatečně pro ni oznamovat své hry, které byly dříve potvrzeny pro Playstation 4. Square Enix hned přispěchal s oznámením, že v příštím roce vydá na Xbox One hru Thief, k níž si můžete přečíst naše včerejší preview.

Dále Activision potvrdil vydání hry Destiny od studia Bungie, no a UbiSoft vydá hned na launch dvě své velké hry Watch Dogs a Assassin’s Creed 4: Black Flag.

Převzato z: konzolista.cz

Remedy pracuje na Quantum Break pro Xbox One

Xbox 360 [anthraxCZ 21.05.13 20:44] Komentáře [0]

Xbox 360Remedy (tvůrci Alan Wake a Max Payne) na dnešní tiskové konferenci Microsoftu byli přítomni jen nepřímo. Došlo totiž k ohlášení jejich nového titulu, který se ale moc neukázal, Quantum Break. Půjde o akční adventuru. Krátký trailer, kombinující prvky hrané a herní, ukázal holčičku s nadpřirozenými schopnostmi.

Trailer naleznete uvnitř této novinky.

Zdroj: vlastní

Oficiálně ohlášeno: Forza Motorsport 5, trailer

Xbox 360 [anthraxCZ 21.05.13 20:38] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft během své akce oznámil, že v prvním roce se na konzoli Xbox One dostane hned 15 exkluzivních her, mezi nimiž bude i Forza Motorsport 5 od studia Turn 10, která navíc vyjde hned na lauch koncem letošního roku.

Na konkrétnější informace ohledně pátého dílu této populární série si musíme počkat, zřejmě na E3, už nyní se ale můžete podívat na první trailer, který navíc ukazuje okruh v Praze. Užijte si ho, naleznete ho níže v novince.

Převzato z: konzolista.cz

Call of Duty: Ghosts v prvním oficiálním traileru

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.05.13 20:34] Komentáře [0]

Xbox 360Postupně vám nabídneme vše podstatné, co Microsoft ukázal na své tiskové konferenci ohledně své next-gen konzole Xbox One, která vyjde koncem letošního roku. Hned na začátek tu máme vůbec první trailer z akční hry Call of Duty: Ghosts, která vyjde na současné i next-gen konzole.

Trailer ukazuje nový engine, což je samozřejmě hned vidět, vše je takové hezčí, uhlazenější, no prostě se podívejte sami. Microsoft také oznámil, že na DLCčkách se nic nebude měnit, takže všechny budou mít časovou exkluzivitu na Xbox 360 a Xbox One.

FIFA 14 ohlášena pro obě next-gen konzole

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.05.13 20:29] Komentáře [0]

Xbox 360Na prezentaci nového Xboxu nechyběla ani EA, která oznámila next-gen engine Ingine, který budou využívat všechny její sportovní hry. Při této příležitosti bylo i oznámeno, že letos na podzim vyjde na Xbox One a Playstation 4 fotbalová FIFA 14, ale také EA Sports UFC, Madden NFL 25 a NBA Live 14.

Více informací řečeno nebylo, níže v novince se můžete zatím podívat na oficiální trailer k EA Sports Ingine Engine. Více se máme dozvědět na E3 a poté i GamesComu.

Převzato z: konzolista.cz

Nový Xbox ohlášen a ukázán: Xbox One je tady

Xbox 360 [anthraxCZ 21.05.13 20:27] Komentáře [0]

Xbox 360Nakonec všechny spekulace ohledně názvu nového Xboxu se nezakládaly podle skutečnosti. Microsoft totiž dnes oznámil, že se jeho next-gen konzole bude jmenovat Xbox One. Jak se spekulovalo, konzole bude mít osmijádrový procesor od AMD, 8 GB RAM, USB 3.0, Wi-fi, 500 GB HDD a Blu-ray mechaniku pro hry i filmy. Microsoft během prezentace odhalil i novou kamerku Kinect a nový operační systém, který ale dost vychází z toho současného, vlastně se ve vzhledu ani moc neliší, jen je podle záběrů rychlejší, navíc díky příkazům skrze Kinect se dá v rychlosti přepínat hudba, hry nebo filmy.

Dále byl představen i nový gamepad, který byl jen lehce vylepšen, jde si všimnout třeba lepšího D-padu, který byl největší slabinou toho současného. Níže v novince naleznete představující trailer, postupně budeme informace doplňovat.

Převzato z: konzolista.cz

Sledujte u nás živě: představení nového Xboxu

Xbox 360 [anthraxCZ 21.05.13 13:17] Komentáře [0]

Xbox 360Dnes je 21. květen, a to pro herní svět znamená jedině - veškeré oči pozornosti se přesně v 19:00 středoevropského času přesunou na tiskovou konferenci Microsoftu, kde má dojít ke slavnostnímu odhalení nové konzole. Mimo to dojde i na představení zbrusu nových herních titulů mezi které patří třeba Call of Duty Ghosts, nová FIFA a další.

Konference začíná v 19:00 a sledovat ji můžete na Gamezinu uvnitř této novinky.

Zdroj: vlastní

Dnes bude odhalena FIFA 14 pro next-gen platformy

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.05.13 13:09] Komentáře [0]

Xbox 360Když EA oznamovala sportovní hru FIFA 14, uvedla, že vyjde na konzole Playstation 3 a Xbox 360 s tím, že další platformy odhalí později. Včera bylo oznámeno, že na dnešní tiskové konferenci Microsoftu poprvé uvidíme next-gen verzi této fotbalové série. Dá se tak očekávat, že FIFA 14 vyjde hned na launch obou next-gen konzolí, jak moc bude vylepšena, uvidíme tedy již za pár hodin.

Kromě hry FIFA 14 bude mít premiéru na tiskové konferenci také akce Call of Duty: Ghosts od Activisionu.

Převzato z: konzolista.cz

Spekulace: Microsoft zítra ohlásí novou Forzu Vista

Xbox 360 [anthraxCZ 20.05.13 19:58] Komentáře [0]

Xbox 360Už zítra Microsoft odhalí svojí next-gen konzoli, která se má podle posledních spekulací jmenovat Xbox Infinity. Během oznámení se máme dočkat odhalení i několika prvních her, které doprovodí konzoli na trh, což by se mělo stát někdy koncem letošního roku, no a mezi nimi by mohla být i nová Forza s podtitulem Vista. Alespoň na Forza Vista si nyní Microsoft podal ochrannou známku, jak si všiml server Siliconera.

Samozřejmě více informací zatím nevíme, máme jen název Forza Vista, ale vzhledem k tomu, že si Microsoft podal registraci takhle blízko své akci, už něco naznačovat musí. Zítra po 18:00 nás tedy nezapomeňte sledovat, abyste se dozvěděli všechny informace spojené s novým Xboxem

Převzato z: konzolista.cz

Krátký sneak peek na Call of Duty: Ghosts

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.05.13 19:55] Komentáře [0]

Xbox 360Zítra po devatenácté hodině nebude odhalen jen nový Xbox, ale na akci Microsoftu bude mít premiéru i dost možná nejočekávanější akční hra Call of Duty: Ghosts, která vzniká na novém enginu právě pro next-gen konzole. Aby vývojáři z Infinity Ward navnadili nedočkavé fanoušky, vydali nyní teaser ukazující několik záběrů z vývoje, podívejte se na něj zde.

No a nyní už musíme jenom čekat, až se nám zítra Call of Duty: Ghosts ukáže v celé své kráse. Kromě next-gen konzolí se Call of Duty: Ghosts objeví i na současných platformách Playstation 3 a Xbox 360.

Převzato z: konzolista.cz

E3 13 očekávání: Playstation 4 v teaser traileru

Playstation 3 [anthraxCZ 20.05.13 19:50] Komentáře [0]

Xbox 360Sony už netrpělivě čeká na E3, kde bude prezentovat svoji next-gen konzoli Playstation 4 a pro ni i samozřejmě spoustu her. Aby navnadila všechny nedočkavé fanoušky, a že jich není málo, vydala dnes teaser, který ukazuje rozmazaný design konzole, jejíž design bude kompletně odhalen na E3.

Zatím se tedy podívejte na teaser, který naleznete níže, no a pak už jen čekat na 10. června, kdy celá tisková konference Sony proběhne.

Převzato z: konzolista.cz

Spekulace: Remote play Vity na PS4 bude u všech her

Playstation 3 [anthraxCZ 19.05.13 21:28] Komentáře [0]

Xbox 360Když v únoru Sony oznámila svoji next-gen konzoli Playstation 4, Mark Cerny řekl, že bude možné všechny hry streamovat do kapesní konzole Playstation Vita skrze funkci remote play. Poté Sony upřesnila, že tato funkce možná nebude dostupná hned na začátku, ale budou se všichni snažit, aby byla dostupná co nejdříve.

Nyní se ovšem zdá, že bude hned na startu, protože Sony aktualizovala oficiální stránku, kde je možnost hraní Playstation 4 her na Playstation Vita skrze remote play potvrzeno, navíc na ukázce, kterou naleznete uvnitř této novinky, je přímo akce Killzone: Shadow Fall. Dříve byla tato funkce představována na plošinovce Knack.

Převzato z: konzolista.cz

Další informace o next-gen rpg Lords of the Fallen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.05.13 21:26] Komentáře [0]

Xbox 360City Interactive Games oficiálne potvrdilo vývoj hardcore RPG - Lords of the Fallen, ktorá vyjde pre PC a nextgen konzoly. Vývoj vedie Tomasz Gop bývalý senior producent Witchera 2, ktorý chce hráčom priniesť ukojenie hladu pri objavovaní každého kúta sveta, voľne customizovanie a vytváranie vlastnej postavy a ničenie najepickejších nepriateľov akých sme kedy videli. Nebude chýbať ani robustný class skill tree.

Hra bude postavená do fantasy sveta, kde bohovia sklamali ľudstvo a preto sa my v podobe človeka Harkyna vydáme na boj proti nezastaviteľné sile. Prejdeme celý herný svet, spoznáme tych, ktorí sa stavajú na našu stranu, alebo stoja na strane Padlého boha a budeme musieť vykonať niekoľko ťažkých rozhodnutí, ktoré ovplyvnia ako svet, tak aj jeho ľudí a nakoniec zasiahnu aj do nášho príbehu.

Hra bude prezentávaná na E3. PC verziu by sme mali uvidieť už v septembri.

Převzato ze: sector.sk

Yamauchi: Gran Turismo 6 by mohlo zamířit i na PS4

Playstation 3 [anthraxCZ 16.05.13 16:03] Komentáře [0]

Xbox 360Včera Sony oznámila závodní hru Gran Turismo 6 pro Playstation 3. Ačkoliv se novináři poté dožadovali nějakých informací, jestli se náhodou nechystá i verze pro next-gen konzoli Playstation 4, Sony se k ničímu nechtěla vyjádřit. Sdílnější v tomto byl po několika cigaretách tvůrce Gran Turismo série, Kazunori Yamauchi.

„Skutečně máme v mysli Playstation 4 verzi, ale pro tento rok jsme se rozhodli, že bude nejlepší hru uvolnit pro Playstation 3,“ řekl Kazunori Yamauchi serveru IGN, přičemž dodal, že by nebyl problém poté si přesunout do PS4 verze veškerý postup. Jeho odpověď je hodně nadějná, takže kdo ví, třeba se během příštího roku dočkáme.

Převzato z: konzolista.cz

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde