Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Test Drive Ferrari v nových ingame shotech

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.01.12 20:31] Komentáře [0]

Xbox 360O tom, že tvůrci závodního titulu ze série Need for Speed s podtitulem Shift 2 pracují na novém titulu série Test Drive Ferrari, dozajista víte. Tvůrci nám dnešní den zpříjemnili vydáním několika zbrusu nových ingame screenshotů. Ty pochází přímo ze hry - můžete se tak kochat povedeným technickým zpracováním Test Drive Ferrari.

Screenshoty naleznete uvnitř této novinky. Ilustr. obrázek.

Nový gameplay trailer na Spec Ops: Line

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.12.11 11:13] Komentáře [0]

Xbox 360Spec Ops: The Line se po ohlášení a hlavně představení prostřednictvím vůbec prvního gameplay traileru zařadilo mezi jedny z nejvíce sledovaných přicházejících her. Není divu, hra vypadá opravdu zajímavě. To ostatně potvrzuje i zbrusu nový trailer, který naleznete uvnitř této novinky. Spec Ops vyjde na Pc, Xbox a Ps na začátku roku.

Čekání si můžete zkrátit právě novým akčním trailerem.

První trailer na Alan Wake American Nightmare

Xbox 360 [anthraxCZ 22.12.11 11:08] Komentáře [0]

Xbox 360Na VGA proběhlo slavnostní představení pokračování Alan Wake série od finských tvůrců z Remedy. Jak jsme se dozvěděli, hra pozmění nejen název na Alan Wake American Nightmare, ale hlavně styl hraní. Součástí hry totiž bude hodně akční arkádový mód s hraním na skóre. Teď tu máme také vůbec první gameplay trailer na hru.

Naleznete ho uvnitř této novinky.

Sniper Elite V2 v prvním ingame traileru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.12.11 18:15] Komentáře [0]

Xbox 360První Sniper Elite je rozhodně nejvydařenější a fanoušky nejvíce doceněnou hrou, která simuluje pozici snipera. Ono takových her sice není mnoho, ale například Sniper Ghost Warrior se marně krále sesadit. Teď tu máme vůbec první trailer ze Sniper Elite V2, tedy pokračování úspěšné jednotky, které dorazí příští rok.

Vůbec první trailer obsahující ingame záběry naleznete uvnitř novinky.

Kinect Rush, nový titul od Disney pro Xbox 360

Xbox 360 [anthraxCZ 09.12.11 16:09] Komentáře [0]

Xbox 360Majitelé hardwarové vychytávky Kinect pro Xbox 360 a fandové Disney animáků, těšte se! Na březen příštího roku je totiž naplánován nový titul z dílen Disney - jedná se o Kinect Rush. Soubor her s náměty pětice známých filmů od Disneyho - konkrétně jde o Cars, Toy Story, Ratatouille, Up a The Incredibles. Hra vyjde 30. března.

Uvnitř novinky naleznete první trailer na hru.

Co všechno nás čeká na VGA?

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.12.11 15:42] Komentáře [0]

Xbox 360Herní fandové už netrpělivě očekávají sobotu, jakožto den VGA vyhlašování. Dojde tam totiž k představení a ohlášení mnoha titulů - pojďme si shrnout, kterých: Metal Gear Solid Rising, Mass Effect 3, Alan Wake Night Springs, Transformers, Bioshock Infinite a The Amazaing Spiderman. Vedle toho bude představena Ps exkluzivita The Last of Us.

Zbrusu nové tituly představí Epic Games, Bioware a Thq. Víme také, že bude představena nová hra ze série Tony Hawk od Activisionu. To je jedenáct titulů z třinácti - mezi další dvě zatím neznámé se řadí spekulace o třetím dílu Half Life, Grand Theft Auto V či Diablo III. Na vše si budeme muset počkat do soboty.

South Park rpg hra v prvních obrázcích

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.12.11 09:45] Komentáře [0]

Xbox 360Nedávno Thq ohlásili vývoj rpgčka podle animovaného seriálu pro dospělé South Park. Ať už si o tomto nápadu myslíte cokoli, na hře budou pracovat vývojáři z Obsidianu a ti nám právě dnes servírují vůbec první obrázky. Překvapení se nekoná - pakliže znáte seriálovou podobu, hra South Park bude vypadat naprosto totožně.

Prvních sedm obrázků ze hry naleznete uvnitř této novinky.

Flatout: Chaos & Destruction brzy + trailer

PC [anthraxCZ 08.12.11 09:15] Komentáře [0]

Xbox 360Finští Bugbear Entertainment před několika lety přinesl první závodní série Flatout. Možná ani samii netušili, jak velký úspěch tato série zaznamená. Už za čtyři dny se série vrátí - v novém dílu nazvaném Flatout: Chaos & Destruction. Čeká vás zcela nový svět a styl hraní - ostatně, posoudit hru můžete už z traileru uvnitř novinky.

Flatout: Chaos & Destruction vychází 12.12. 2011 na Steamu.

Nový Tony Hawk se chystá a je na obzoru

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.12.11 14:35] Komentáře [0]

Xbox 360Série Tony Hawk patřila k těm nejoblíbenějším v žánru sportovně simulačních her. Activision ale v posledních dílech docela stagnoval a tak postupně sérii ubylo fanoušků a hlavně na popularitě. To hodlají tvůrci změnit, na VGA oceněních, které budou rozdány již tuto sobotu, totiž dojde k odhalení nové Tony Hawk hry.

Snad přinese podporu Kinectu. Více v sobotu.

Nový screenshot z Bishock Infinite

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.12.11 12:16] Komentáře [0]

Xbox 360Bioshock Infinite, jakožto třetí pokračování série Bishock od 2k, se má plně předvést na letošním vyhlašování Video Game Awards, které proběhne již tuto sobotu na Spike Tv. Dočkat bychom se měli nových záběrů přímo z hraní. Tvůrci krátí fandům čekání - a to sice zveřejněním jednoho screenshotu ze hry. Ten naleznete uvnitř novinky.

Bioshock Infinite dorazí příští rok na Pc, Xbox 360 a Ps3.

Updatu dashboardu už zítra + video

Xbox 360 [anthraxCZ 05.12.11 14:03] Komentáře [0]

Xbox 360Majitelé konzole Xbox 360 se můžou těšit na další update jejich domáckého prostředí - totiž Xbox 360 dashboardu a Xbox Live. Jakto? Jako každý podzim, letošní není výjimkou a Microsoft tak již zítra naservíruje další update. Přinese nové služby na Xbox Live, ale především rozšíří interaktivní ovládání prostřednictvím Kinectu.

Promo video na zítřejší update naleznete uvnitř této novinky.

Spekuluje se o Kinectu 2, bude přesnější

Xbox 360 [anthraxCZ 28.11.11 20:12] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoliv zatím nejde o potvrzené informace, mnohé zdroje hovoří o tom, že Kinect 2 je ve vývoji. Měl by mít vylepšenou zvukovou detekci a hlavně obrazovou - údajně bude natolik přesný, že bude umět snímat pohyb rtů, detekovat hráčovu naštvanost a odhadovat emoční stav hráče. Spekulace hovoří o tom, že bude přibalen k nové konzoli.

Oficiální stanovisko zatím chybí - ale není divu, Kinect je na trhu rok.

Rainbow Six: Patriots v prvním videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.11.11 20:07] Komentáře [0]

Xbox 360Ubisoft dnes zveřejnil hodně zajímavé video z Rainbow Six: Patriots, nedávno ohlášeného pokračování této slavné akční série. Musíme ale hned na úvod upozornit, že nejde o aktuální gameplay video přímo z hraní - jedná se ale o render, který naznačuje, jak bude finální titul vypadat. Zvlášť úvodní scéna vypadá opravdu povedeně.

Posuďte sami na videu uvnitř novinky.

EA si zaregistrovali tři nové značky

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.11.11 20:15] Komentáře [3]

Xbox 360Jeden z největších vydavatelů herního průmyslu - totiž gigant s názvem Electronic Arts - si zaregistroval tři zbrusu nové herní značky - jde o tituly s názvy Secret Island, Black Out a Prison Kings. Žádné další podrobnosti o hrách nejsou k dispozici, ale třeba se již brzy dovíme, co nového se ve studiích herního gigantu kutí.

Zatím nám nezbývá nic jiného než čekání.

Vývojářský deník k Prototype 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.11.11 12:56] Komentáře [0]

Xbox 360Radical Entertainment chystají na příští rok pokračování hodně úspěšné third person akce Prototype. Dnes tvůrci vydali první vývojářský deník, který nám hru přibližuje - konkrétně nám popisují inspiraci pro vytvoření herní světa. Prototype 2 vychází 24. dubna příštího roku a to ve třech verzích - pro Pc, Xbox 360 a Ps3.

Vývojářský deník naleznete uvnitř novinky.

Winter Sports na Kinect a Move v traileru

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.11.11 14:38] Komentáře [0]

Xbox 360Jelikož se blíží zima, přichází vedle Vánoc také záplava zimně laděných her. Vedle každoročního hokeje od Electronic Arts, přispěchali i tvůrci z Deep Silver se zimními sporty - a to sice v titulu Winter Sports, který je určen pro pohybové senzory Kinect a Move. Dnes se můžete na hru podívat v launch traileru, jelikož hra je už k mání.

Trailer naleznete uvnitř novinky.

Enemy Front, druhá válka na Cry Enginu 3

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.11.11 22:53] Komentáře [0]

Xbox 360Ač by se mohlo zdát, že druhá světová válka je v herním průmyslu prostor prozkoumaný ze všech stran, City Interactive dnes ohlásili příchod zbrusu nové first person střílečky Enemy Front, která nás zavede právě do bojů druhé války. Hra poběží na Cry Engine 3, obsáhne akční i špionážní mise a silný příběh. Hra vyjde příští rok.

První obrázky přímo ze hry naleznete uvnitř této novinky.

Nový trailer Fifa Street předvádí tríčky

Xbox 360 [anthraxCZ 18.11.11 14:14] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže neholdujete simulaci opravdového fotbalu jako je Fifa či Pro Evolution Soccer série a máte raději parádičky s míčem, pak přesně pro vás je Fifa Street. Nový titul z této série od EA přinese změnu stylu - ostatně, pakliže jste hráli předchozí díly, nový trailer vám ukáže, co všechno se změní. Trailer naleznete uvnitř této novinky.

Fifa Street vyjde na Xbox 360 a Ps 3 na začátku příštího roku.

Max Payne 3 v prvním gameplay videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 18.11.11 10:36] Komentáře [0]

Xbox 360Rockstar Games teprve nedávno rozjeli naplno reklamní kampaň na třetí díl third person akční střílečky Max Payne a dnes tu máme vůbec první gameplay video ze hry. To předvádí především technologii a design hry, ale také ukazuje Max Payne 3 v mnoha odlišných tvářích. Ostatně, posuďte sami ve videu, které naleznete uvnitř této novinky.

Max Payne 3 dorazí již příští rok - a to v březnu.

I Am Alive od Ubisoftu má datum vydání

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 11.11.11 12:39] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže patříte mezi hráče, kteří se nemůžou dočkat apokalyptického titulu I Am Alive od Ubisoftu, který se tvaruje do finální podoby a je ve vývoji již řádku let, máme pro vás skvělou zprávu. Podle německého herního portálu playfront.de, který se odvolává na zdroje z Ubisoftu, má hra datum vydání - a ten zní letošní prosinec.

I Am Alive vyjde na Playstation Network a Xbox Live.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich