Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Xbox One v počtu předobjednávek slaví úspěch

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.05.13 17:09] Komentáře [0]

Xbox 360Xbox One predobjednávky v UK predbehli PS4. Minimálne u niektorých predjcov, ktorých sa pýtalo MCV. U jedného dokonca predobjednávky Xbox One prekonali PS4 hneď v prvý deň. Predobjednávky PS4 po odhalení Xboxu tiež mierne vzrástli.

Dodatek: co na to říkáte? Dejte vědět do diskuze.

Zdroj: sector.sk.

Většina her pro Playstation 4 s podporou remote play

Playstation 3 [anthraxCZ 29.05.13 16:36] Komentáře [0]

Xbox 360Když Sony představovala konzoli Playstation 4, uvedla jako jednu funkci možnost streamovat hry do kapesní konzole Playstation Vita skrze Vita Remote Play. Dnes britský eurogamer přinesl informaci, kterou má údajně od svého důvěrného zdroje, že většina her na PS4 bude tuto funkci podporovat od začátku. Remote Play na Playstationu 4 bude převádět rozlišení 1080p do 960x544 u Vity skrze hardwarový h.264 kodér. Obraz je poté skrze Wi-fi a technologii Gaikai vysílán do kapesní konzole Playstation Vita. Jedná se prakticky o cloud streamování, jen s tím rozdílem, že vše probíhá doma u hráče, čímž se výrazně sníží latence. Remote Play samozřejmě není nic nového, už se objevilo u PS 3 a PSP/Vity u několika her.

Na současné konzoli Playstation 3 je ovšem problém, že převod probíhá jen softwarovou cestou, takže vývojáři nechtěli obětovat čas pro optimalizaci, navíc vše ani tak neběželo zrovna plynule. Výše bylo zmíněno, že Remote Play u konzole Playstation 4 bude podporovat většina her. Podporovat ji nebudou hry využívající na Playstationu 4 novou Eye kamerku (Vita má menší rozlišení u svých kamer), případně pohybové ovladače Playstation Move. S tímto se ale tak nějak počítalo.

Převzato z: konzolista.cz

Prohlédněte si Xbox One v 3D prezentaci

Xbox 360 [anthraxCZ 29.05.13 10:12] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft pridal na Sketchpad 3D model Xbox One, vďaka čomu si ho môžete ľubovolne rotovať, približovať a obzerať z každej strany. Dodatek: můžete si tak prohlédnout, jak přesně konzole, Kinect kamera a také ovladač vypadají.

Prezentaci naleznete uvnitř této novinky. Dejte nám vědět do komentů, zda se vám nová konzole zamlouvá či nikoliv?

Zdroj: sector.sk, vlastní

Microsoft tvrdí, že indie vývojáři jsou pro něj důležití

Xbox 360 [anthraxCZ 29.05.13 10:07] Komentáře [0]

Xbox 360Když byla oznámena konzole Xbox One, nepadla ani zmínka o indie hrách a jejich podpoře. Jen Microsoft později dodal, že podmínky budou na nové konzoli prakticky stejné, jako tomu je nyní na Xboxu 360, takže každý menší vývojář si bude muset sehnat vydavatele. Jen pro srovnání, na Playstation Vita, Playstation 4 a Nintendo platformách vydavatele vývojář nepotřebuje, může si hru vydat sám, čímž samozřejmě získá pro sebe více peněz.

Není proto divu, že se indie vývojáři hned o celé konzoli začali vyjadřovat dost nepěkně, stejně tak o celém Microsoftu. Jak ovšem nyní vysvětlil Don Mattrick, šéf Xbox divize, indie vývojáři jsou pro Microsoft důležití a už v brzké době budou sdílet více informací. Rozhodně ale chtějí menší hry na své nové konzoli, zatím Don Mattrick jen řekl, že budou podporovat indie scénu skrze speciální program. Více se zřejmě dozvíme na E3.

Převzato z: konzolista.cz

Nové screenshoty z hororu The Evil Within

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.05.13 10:03] Komentáře [0]

Xbox 360Bethesda nedávno oznámila dvě své nové hry The Evil Within a Wolfenstein: The New Order, které vyjdou jak na současnou konzolovou generaci, tak na next-gen. Obě bude letos Bethesda prezentovat na výstavě E3, která začíná už za necelé dva týdny. Už nyní ovšem vydala na obě hry nová média (včerejší gameplay z Wolfensteina).

The Evil Within je hororová hra od studia Tango Gameworks, v níž musí hlavní hrdina Sebastian Castellanos vyřešit masovou vraždu. No, jednoduché to ani náhodou nebude, jak ukazují zmíněné nové hodně krvavé obrázky uvnitř této novinky.

Převzato z: konzolista.cz

Wolfenstein: The New Order na prvním videu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.05.13 16:51] Komentáře [0]

Xbox 360Server CVG nyní uveřejnil své 7 minut dlouhé video preview, ve kterém se dozvíte několik nových informací, první gameplay záběry. Na video se určitě podívejte, naleznete ho níže v novince. Hra Wolfenstein: The New Order vyjde letos na konci roku pro konzole Playstation 3, Xbox 360, Playstation 4 a Xbox One.

Video naleznete uvnitř této novinky.

Převzato z: konzolista.cz

Nový obrázek z Battlefield 4, info o multiplayeru

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.05.13 15:59] Komentáře [0]

Xbox 360Kromě nového obrázku ze singleplayerové části střílečky Battlefiled 4 se na internetu objevil plakát informující o možnosti přizpůsobit si v multiplayeru vojáka, včetně pohlaví a obličeje. To by jinými slovy znamenalo, že bychom mohli hrát i za ženy. EA rychle přispěchala s vysvětlením a pro VG247 řekla, že plakát není důvěryhodný. Buď jde o výstřel nějakého fanouška, nebo se vydavatel snaží zamést stopy, protože má v plánu oznámit tuhle informaci například na červnové E3. Právě tam má být detailně odhalen multiplayer.

Kromě výše zmíněného stojí na plakátě ještě bonusy v podobě dělostřelecké podpory, skenování a mobilní spawn body. Dále pět nových tříd a nový systém pro zranění. Již dříve se mluvilo o ženských postavách v singleplayeru, což vývojáři potvrdili. Mělo by jít ale pouze o vedlejší postavy. Nový screenshot si můžete prohlédnout uvnitř novinky.

Převzato ze: zing.cz

Xbox One a hry na něj budou mít regionální zámek

Xbox 360 [anthraxCZ 27.05.13 15:53] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft potvrdil, že konzole Xbox One bude mít regionální zámek. To znamená, že si budete muset dávat pozor, kde kupuje konzoli a hry. Pokud například zakoupíte konzoli v Evropě a hry si necháte dovážet například z USA, tak se vám jednoduše může stát, že hry na konzoli nespustíte. Regionální zámek má Xbox 360 i konkurenční PlayStation 3 od Sony. Jak to bude u PS4 zatím nevíme. Možná se něco nového dozvíme na červnové E3 v Los Angeles.

"Podobně jako filmy a hudba, i hry musí splňovat regulační pravidla dané země předtím, než se mohou začít prodávat," řekl mluvčí Microsoftu pro Digital Trends.

Převzato ze: zing.cz

Jak to bude s DRM ochranou u Playstation 4?

Playstation 3 [anthraxCZ 27.05.13 15:48] Komentáře [0]

Xbox 360Možnosti spouštění bazarových her na konzoli Xbox One je v posledních dnech hodně diskutovaným tématem. Zatím nemáme konkrétní informace, jak to nakonec bude, takže vše jsou pouhé spekulace. Finální podoba by měla být odhalena na E3, do té doby je nutné počkat. Každopádně v poslední epizodě GameTrailers Bonus Round zaznělo, že podobnou DRM ochranu by mohla mít i Sony u své konzole Playstation 4. Jak totiž řekl Geoff Keighley, z informací které má, Sony něco podobného plánuje, či alespoň o tom přemýšlí. Nic zatím neoznámila, protože čekala, s čím přijde Microsoft.

Jak je ovšem uvedeno, Sony by mohla tuto kontroverzní ochranu odstranit, právě kvůli tomu, v jaké noční můře se nyní nachází Microsoft. Určitě nebude chtít, aby musela procházet stejnou situací. Snad se tedy Sony konkrétně na toto téma vyjádří během E3. V minulosti jen Shuhei Yoshida řekl, že na Playstationu 4 bude možné přehrávat bazarové hry, ale to prakticky potvrdil i Microsoft, jen dodal ono ale.

Převzato z: konzolista.cz

Microsoft blokuje komentáře na svých kanálech

Xbox 360 [anthraxCZ 26.05.13 21:58] Komentáře [0]

Xbox 360Možná jste si všimli rozdílných reakcí na oznámení konzolí nové generace. Zatímco u Playstationu 4 byli hráči spokojeni, i když mrzela nepřítomnost samotné konzole, to u Xbox One byla většina hráčů zklamána. Zástupci Microsoftu říkali, že počítali s tím, že se prezentace nebude hráčům líbit, pro ně si schovávají hry až na E3, ale asi sami nečekali, jaká nenávist se vůči celé konzoli na internetu objeví.

Vše navíc zašlo ze strany mnohdy i fanoušků tak daleko, že začaly padat na oficiálním youtube kanálu konzole Xbox nadávky, sem tam se objevila i výhrůžka, a to je reklama, která rozhodně nepotěší. Microsoft se tak rozhodl, že na celém kanálu uzamkne komentáře, což je něco naprosto nevídaného - link . Mezitím se Microsoft ohradil i vůči herním médiím, protože zvláště u bazarových her uvádějí údajně neúplné informace nebo jen spekulace. Je ovšem otázkou, co mají dělat, když ony neúplné informace mají z oficiálních tiskových zpráv.

Microsoft jistě nepotěší ani informace, že by mohl s Kinectem narazit v Evropě. O Kinect a propojení s Xbox One se totiž začal zajímat německý komisař pro ochranu osobních údajů Peter Schaar. „Skutečnost, že Microsoft může špehovat hráče v obývacích pokojích, je největší noční můrou,“ řekl magazínu spiegel.de. Nyní musíme doufat, že Microsoft na E3 skutečně předvede pádný důvod, proč by měli dát naštvaní hráči konzoli Xbox One druhou šanci. Vše mohou napravit hry, hry a zase jenom hry.

Převzato z: konzolista.cz

Xbox One s remote playem i autentickou komunikací

Xbox 360 [anthraxCZ 25.05.13 13:10] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoliv Microsoft konzoli Xbox One představil na své speciální akci, moc toho nakonec neřekl. Naštěstí se neustále dozvídáme nové informace, dnes informuje server Polygon hned o dvou zajímavých součástech konzole. Jako první je tu funkce remote play. V popisu stojí, že pokud se zaseknete v nějaké hře a nebudete vědět, jak třeba porazit bosse, můžete zavolat kamarádovi přes Skype, no a po domluvě mu hru nasdílet a přenechat, aby problematickou část za vás dokončil. No a poté samozřejmě vám hru opět vrátí, abyste mohli pokračovat. Tato funkce má být dostupná hned u startu, jen tedy se sluší dodat, že obdobnou vychytávku bude mít i konzole Playstation 4. Dále server Polygon píše, že Microsoft pracuje na komunikaci, která bude probíhat mezi hráčem a samotnou konzolí skrze Kinect. Není jisté, že bude přítomna hned u startu konzole, ale její zakomponování může proběhnout v některém updatu, kterých jistě nebude málo.

Polygon píše, že kamerka Kinect bude sledovat vás, jakožto hráče (bez ní se konzole nezapne), takže neustále bude vědět, jak se pohybujete, i jestli se náhodou někdo neznámý nevplíží do místnosti. Pokud se tak stane, má konzole Xbox One vyzvat dotyčnou osobu, aby se identifikovala, přičemž si do paměti uloží její obličej, hlas i jméno. Je samozřejmě otázkou, jestli tato funkce bude muset být neustále zapnutá nebo ne, ale určitě by se ne každé návštěvě líbilo, pokud by si ji konzole před hraním proklepla. I proto se na internetových diskuzích živě diskutuje, co vlastně vše bude Kinect sledovat, a jestli toto nepůjde nějak zneužít. Je vidět, že jsou otázky, na které bude muset Microsoft jasně odpovědět. Zatím se mu komunikace moc nedaří, a při odpovědích člověk neví, jestli se smát nebo brečet.

Převzato z: konzolista.cz

Spekulace: Batman: Arkham Origins i na next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.05.13 17:54] Komentáře [0]

Xbox 360Vývojáři ze studia Warner Bros. Games Montreal připravují akční hru Batman: Arkham Origins, která je oznámená pro současné konzole. Před oznámením se spekulovalo, že by se mohla podívat i na next-gen konzole, ostatně vývojáři měli na svých stránkách napsáno, že pracují i na next-gen akční hře, ale nakonec nic oficiálně potvrzeno nebylo. Není ani nyní, jenomže internetový obchod Mighty Ape zařadil Playstation 4 a Xbox One verze hry Batman: Arkham Origins do své nabídky.

Že by věděl něco, co ostatní ne? Herní vydavatelé běžně posílají obchodům informace dříve, aby mohly s hrami počítat a připravit ihned předobjednávky, no a někdy takto něco unikne, jak jsme byli svědky v minulosti. E3 se pomalu blíží, herní vydavatelé se jistě budou předhánět v oznamování next-gen her, no a asi bychom se i divili, kdyby mezi nimi Batman: Arkham Origins nebyl. Ostatně vývojáři připravují i PC verzi, a její port na nové konzole nic nákladného není, vzhledem ke stejné architektuře.

Převzato z: konzolista.cz

Xbox Cloud na Xbox One zvýší výkon konzole až 3x

Xbox 360 [anthraxCZ 24.05.13 14:19] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft umožňí Xbox Cludom zvýšiť výkon Xbox One, kde každý Xbox bude mať tri vlastné inštancie v Cloude, čo potencionálne jeho výkon zvýšiť trojnásobne. Vývojári ho budú môcť využívať na operácie s nižšou latenciou a to ako na procesor, tak aj na grafiku. Napríklad môžu Cloudu nechať prepripraviť nasvietenie scén s ambient occlusion. Ked prvých pár sekúnd prepočíta konzola, ďalej sa už o to postará Cloud. Spomína sa aj predpripravenie dynamiky oblečenia, správania sa kvapalín a inej aplikácie fyziky.

Znamená to, že ak bude konzola online, hry môžu vyzerať lepšie. Ale uvidíme ako to bude fungovať v skutočnosti, respektíve aké aplikácie ohlási Microsoft. Mimo výkonu bude Cloud používaný aj na multiplayer, matchmaking, každá hra bude mať teraz multiplayerové dedikované servre. Samozrejme MMO hry budú môcť cloud voľne používať.

Vývojári samozrejme Cloud nemusia používať a singleplayer hry môžu byť plne offline. Viac sa dozvieme na E3.

Převzato ze: sector.sk

Reklama: Playstation 4 v Evropě na konci letoška

Playstation 3 [anthraxCZ 24.05.13 14:15] Komentáře [0]

Xbox 360Delší dobu se spekuluje, jestli stihne vyjít v Evropě next-gen konzole Playstation 4 ještě tento rok, nebo budeme muset jako v minulosti čekat. Už zítra se hraje finále Ligy mistrů ve fotbale, přičemž během přestávky má běžet vůbec první reklama na konzoli Playstation 4. Jestli i v České republice nevíme, každopádně se určitě dostane hned po odvysílání na internet, takže vám ji přineseme.

Už dnes se ovšem začaly objevovat reklamy na konzoli v novinách, třeba v britském deníku Metro, no a ty uvádějí, že konzole vyjde ještě tento rok. „Tento rok se hráči stanou legendami,“ dodává reklama, jejíž obrázek naleznete uvnitř této novinky.

Převzato z: konzolista.cz

Představen vzhled krabiček k Xbox One hrám

Xbox 360 [anthraxCZ 24.05.13 08:34] Komentáře [0]

Xbox 360Po prvom náznaku Battlefieldu nám oficiálne balenia Xbox One hier potvrdil Amazon s obalom Forza Motorsport 5. Veľkosť je zatiaľ otázna, ale vyzerá to na menší obal v štýle Bluray filmov, len s menej zaoblenými okrajmi. Obrázek krabičky naleznete uvnitř této novinky.

Pre zaujímavosť nemecký amazon dal hre cenu 99.99 eur, ale nie je to reálna cena keďže ako uvádzajú, Microsoft ešte oficiálne ceny Xbox One titulov neurčil.

Převzato ze: sector.sk

Law of the Jungle trailer na Destiny od Bungie

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.05.13 19:53] Komentáře [0]

Xbox 360Studio Bungie na dnešek slíbilo hraný trailer na svoji očekávanou akční MMO hru Destiny, která je v současnosti ve vývoji pro konzole Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 a Xbox One. Trailer s názvem Law Of The Jungle právě vyšel, určitě se na něj podívejte, naleznete ho níže v novince. Na konci traileru je uvedeno, že se můžeme těšit na tiskovou konferenci Sony před E3, která proběhne 10. června, kde uvidíme vůbec první celistvý gameplay z Playstation 4 verze.

Jen dodáme, že verze pro Playstation budou mít exkluzivní obsah. Kdo by to před pár lety řekl, že Bungie bude takto se Sony spolupracovat.

Převzato z: konzolista.cz

EA ohlašují Need for Speed: Rivals pro next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.05.13 17:11] Komentáře [0]

Xbox 360EA začala před několika dny lákat na oznámení nového dílu své závodní série Need For Speed. Ten byl právě nyní oznámen, pracuje na něm nové studio Ghost Games, přičemž se bude jmenovat Need For Speed: Rivals, a asi nepřekvapí, že poběží na Frostbite 3 enginu. Vše se tentokrát odehrává ve městě Redview County, kde budou mezi sebou na silnicích válčit pouliční závodníci s policisty – budete si moci kdykoliv vybrat, za jakou stranu hrát. Vývojáři slibují nejen oslnivou vizuální stránku, ale i zajímavou rozmanitou hratelnost se spoustou novinek. Zajímavě zní třeba funkce All-Drive, která smazává rozdíl mezi singleplayerem a multiplayerem. Kdykoliv totiž bude možné se ze singleplayeru rychle připojit do hry více hráčů, aniž byste museli čekat v lobby. Vývojáři oznámili, že ve hře bude několik desítek licencovaných automobilů, vrátí se i po osmi letech značka Ferrari.

Auta bude možné si vylepšovat a různě upravovat. Zajímavě zní zapojení do hry nejrůznějších speciálních věciček, specifické pro každou stranu. Zatímco závodníci budou mít rušičky, policajti se budou vyžívat v nejrůznějším způsobu zatýkání, k čemuž budou mít spoustu předmětů. Vrátí se i populární Autolog s několika novinkami, o které se vývojáři s námi teprve podělí. Need For Speed: Rivals vyjde 19. listopadu pro Playstation 3 a Xbox 360, dostane se i na next-gen konzole Playstation 4 a Xbox One (na jejich launch), na kterých nabídne detailnější grafiku, navíc v rozlišení 1080p při 60fps. Níže v novince najdete první teaser.

Převzato z: konzolista.cz, tisková zpráva

Lidé z Housemarque připravují nástupce Super Stardust

Playstation 3 [anthraxCZ 23.05.13 17:10] Komentáře [0]

Xbox 360Studio Housemarque (Dead Nation, Outland a Super Stardust HD) dnes oznámilo, že pro Sony připravuje duchovního nástupce hry Super Stardust (název zatím není upřesněn), který bude určen exkluzivně pro next-gen konzoli Playstation 4. „Jsme neskutečně šťastní, že můžeme pracovat na next-gen hardwaru od Sony. Tato platforma nám umožňuje dělat věci, které zatím nebyly možné, a upřímně věříme, že lepší technologie povede i k lepší hratelnosti,“ stojí v tiskové zprávě.

„Po mnohaletém partnerství se Sony Computer Entertainment Worldwide Studios Europe, Housemarque v současnosti je vytíženo prací nejen na výše zmíněné hře, ale i na dalším neohlášeném Playstation 4 projektu. Více informací budeme sdílet v následujících týdnech,“ stojí dále v oznámení.

Převzato z: konzolista.cz

Techland a Warner Bros ohlašují Dying Light

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.05.13 17:02] Komentáře [0]

Xbox 360Herní vydavatel Warner Bros. Interactive Entertainment dnes oznámil novou hru Dying Light od studia Techland (Dead Island a Call of Juarez), která vyjde v příštím roce na konzole Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 a Xbox One. Hlavně na next-gen konzolích má nabídnou vynikající vizuální zpracování, o které se má postarat úplně nový herní engine, vytvářený několik let. Dying Light je first-person hororová akce odehrávající se v otevřeném světě, který je zasažen děsivou infekcí, která mění lidi v ohavné zombie. Vývojáři v oznámení říkají, že velkou roli bude hrát střídání dne i noci, protože zatímco ve dne bude hratelnost zaměřená na průzkum městského prostředí, pohyb po něm bude usnadněn díky Parkour dovednostem hlavního hrdiny, v noci to bude boj o přežití.

Slíben je nejen otevřený svět, ale i propracovaný bojový systém na krátkou vzdálenost, případně systém vytváření zbraní. Jak se tak na Dying Light díváme, prostě nám připomíná hodně Dead Island sérii, jen je vše takové dotaženější, hezčí a s několika zajímavými novinkami, což samozřejmě není ke škodě. Více se o Dying Light dozvíme na E3, kde nebude chybět v hratelné podobě. První obrázky ze hry naleznete uvnitř této novinky.

Převzato z: konzolista.cz

Need for Speed pro next-gen bude odhaleno již dnes

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.05.13 08:06] Komentáře [0]

Xbox 360Včera jsme vás informovali, že letos během E3 oznámí EA nový díl své úspěšné závodní série Need For Speed, který bude určen pro next-gen konzole. Jak ovšem nyní bylo upřesněno, na této očekávané výstavě bude hra přítomna v hratelné podobě, ale oznámení proběhne už dnes, pravděpodobně někdy během odpoledne.

Na odhalení, jak se nový díl bude jmenovat, a o čem vůbec bude, už tak dlouho čekat nebudeme. Aby nás EA na oznámení navnadila, vydala nový obrázek, na který se podívejte uvnitř této novinky.

Převzato z: konzolista.cz

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde