Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Halo: Spartan Assault je hra pro Windows 8 a WP 8

Xbox 360 [anthraxCZ 04.06.13 16:36] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft ešte pred E3 ohlásuje novú Halo hru a to Halo: Spartan Assault. Hra nebude klasická fps, a nebude pre Xbox, ale pôjde o top down akciu určenú pre Windows 8 a Windows Phone 8. Spartan Assault vyjde už v priebehu júla za 6 dolárov a hráčov zavedie do udalostí medzi Halo 3 a Halo 4, kde noví spartan bojovníci objavujú vesmír, ktorý ostal po vojne s Covenantmi.

Dodatek: další informace o hře naleznete všude na internetu.

Zdroj: sector.sk

Ohlášeno Fantasia: Music Evolved pro Xbox One

Xbox 360 [anthraxCZ 04.06.13 15:22] Komentáře [0]

Xbox 360Studio Harmonix, které v minulosti vytvořilo populární Rock Band nebo Dance Central, dnes oznámilo svoji novou hru Fantasia: Music Evolved, která je určena pro konzole Xbox 360 a Xbox One. Abychom to tedy upřesnili, vyžaduje kamerku Kinect, protože se bude ovládat pouze pohyby těla hráče.

Podle popisu se hráč chopí kouzelnického učně, který bude prozkoumávat nejrůznější světy, samozřejmě za pomocí spousty licencovaných písniček. Hra Fantasia: Music Evolved vyjde v příštím roce, níže v novince naleznete teaser trailer.

Převzato z: konzolista.cz

Spekulace: chystá se Red Dead 2, PGR 5 a další

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.06.13 10:23] Komentáře [0]

Xbox 360Švédsky obchod WebHallen nám možno naznačuje prichádzajúce tituly. Do ponuky totiž zaradil aj Fallout 4 na rok 2015, PGR5 nastavil na rok 2014, nechýba Red Dead Redemption 2, Agent, Sleeping Dogs 2, Uncharted 4, Just Cause 3, Unreal Tournament 2015 a rôzne ďalšie, ktoré reálne prichádzajú, ale nikto ich doteraz neohlásil a nikto im nepriradil predbežný dátum vydania.

Je preto otázne, aké vierohodné sú tieto informácie. Ale tak, či onak, zrejme budeme o väčšine z vypísaných titulov počuť na E3. Dodatek: obrázky potvrzující zařazení her do katalogu obchodu naleznete uvnitř této novinky.

První informace o závodní hře The Cew od Ubisoftu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.06.13 10:12] Komentáře [0]

Xbox 360Vývojáři ze studia Reflections, které znají hráči především za sérii Driver, už za několik dní představí svoji novou hru, určenou pro next-gen konzole. Před několika dny uniklo, že pracují na závodní hře The Crew, která má být konkurencí pro série Gran Turismo a Forza. Nyní tu máme další podrobnosti, které předchozí informace trochu mírní, ale to neznamená, že by hra nevypadala lákavě. Právě naopak. Ve skutečnosti je The Crew spíše takovou polo simulací/polo arkádou, jakou byl už Driver: San Francisco. Podle informací bude cílem se ve hře dostat z Los Angeles až do New Yorku, takže si zajezdíme nejen v notoricky známých městech se všemi jejich pamětihodnostmi, ale i na venkově, o věrný přepis se má postarat Google Earth, s nímž vývojáři hodně pracují při designu tratí.

Zajímavostí je, že v The Crew bude propojen singleplayer s multiplayerem, takže bude možné mezi oběma režimy nerušeně přepínat. The Crew je zatím popisován jako next-gen hra, ale zřejmě vyjde i na současné konzole. Ostatně UbiSoft tuto strategii hodlá praktikovat u většiny svých her. Více se dozvíme příští týden.

Převzato z: konzolista.cz

Již zítra bude odhalen Deus Ex: The Fall

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.06.13 10:10] Komentáře [0]

Xbox 360Včera vývojáři ze studia EIDOS Montreal začali lákat na něco ohledně série Deus Ex. Dnes už víme díky krátkému teaseru, že to něco se jmenuje skutečně Deus Ex: The Fall (Square Enix si nedávno nechal zaregistrovat domény), přičemž kompletní odhalení přijde zítra.

Do té doby můžeme spekulovat, jestli jde o nový videoherní díl, který naváže na skvělého předchůdce Deus Ex: Human Revolution, nebo něco úplně jiného. Mluvilo se třeba o připravovaném filmu. Ve výsledku tak může jít o cokoliv, takže je lepší určitě počkat. Na zmíněný teaser se podívejte níže v novince. Máte nějaký nápad?

Převzato z: konzolista.cz

Watch Dogs na jednom novém screenshotu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 03.06.13 09:17] Komentáře [0]

Xbox 360Watch Dogs patří k nejočekávanějším hrám letošního roku pro současné a next-gen konzole. Není tak divu, že i jeden jediný screenshot přímo ze hry dokáže vyvolat poprask. A právě takový screenshot již včera zveřejnili lidé z Ubisoftu. Obrázek ukazuje hlavního hrdinu v akci.

Screenshot naleznete uvnitř této novinky. Datum vydání Watch Dogs je prozatím stanoven na konec letošního roku.

Zdroj: vlastní

Microsoft si zaregistroval doménu Halo: Spartan Assault

Xbox 360 [anthraxCZ 02.06.13 17:29] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft si na konci května prostřednictvím MarkMonitoru, který spravuje soukromou Whois službu, zaregistroval nové domény. Prozatím není jasné, o co přesně půjde, v úvahu přichází nový díl ze sci-fi série Halo pro next-gen konzoli Xbox One, pokračování oblíbeného Spartan Ops (první epizoda skončila začátkem roku) nebo o TV seriál, který má na starost samotný Steven Spielberg. Domény jsou následujícího znění:

- SpartanAssault.net
- HaloSpartanAssault.com
- Halo-SpartanAssault.com
- Halo-SpartanAssault.net
- HaloSpartanAssault.net.

O Halo: Spartan Assault bychom se první informace mohli dozvědět již 10. června během tiskové konference Microsoftu před startem E3.

Převzato ze: zing.cz

SOE: Playstation 4 bude skvělá konzole pro MMO hry

Playstation 3 [anthraxCZ 02.06.13 09:44] Komentáře [0]

Xbox 360Už na konzoli Playstation 3 se objevilo několik povedených MMO her, jmenovat můžeme třeba DC Universe Online, Free Realms, akci DUST 514 a brzy vyjde i Final Fantasy XIV: A Realm Reborn od Square Enixu. Vývojáři ze Sony Online Entertainment věří, že Playstation 4 na tento trend naváže a časem na něj vznikne velký počet MMO her.

„Očekáváme, že díky všem úžasným funkcím, které byly oznámeny pro další Playstation, bude (PS4) skvělou platformou pro MMO hry,“ řekl výkonný producent Larry Liberty, který narážel především na komunitní možnosti, které jsou v podobných hrách důležité. Uvidíme, jestli SOE oznámí už na E3 nějakou MMO hru pro Playstation 4, asi by to nebylo moc velkým překvapením.

Převzato z: konzolista.cz

Spekulace: Prey 2 v rukou Arkane Studios

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.06.13 10:21] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoliv se na první prezentace hry Prey 2 snášela jen samá chvála, Bethesda nakonec celý projekt utnula a odebrala ho vývojářům z Human Head Studios. Od začátku roku 2011 o hře nemáme žádné další informace, a podle dnešních spekulací si na něco konkrétního ještě nějaký ten pátek počkáme. Fanouškovský portál Alien Noire totiž přišel s informacemi, že Bethesda svěřila vývoj hry Prey 2 vývojářům z Arkane Studios, kteří se v minulém roce vytáhli povedenou hrou Dishonored.

Ačkoliv vývojáři měli přístup ke zdrojovému kódu a materiálu, který vytvořili jejich kolegové, rozhodli se, že začnou úplně od začátku. I proto se očekává vydání nejdříve na začátku roku 2016. Bethesda se k těmto spekulacím nevyjádřila, a zřejmě v brzké době ani nevyjádří.

Převzato z: konzolista.cz

Ubisoft má velké plány se Samem Fisherem

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.06.13 10:18] Komentáře [0]

Xbox 360Fanoušci Sama Fischera už jistě vyhlížejí vydání nového dílu Splinter Cell: Blacklist, který vyjde na konci srpna pro konzole Playstation 3, Xbox 360 a Nintendo Wii U, na prvních dvou navíc bude lokalizován formou českých titulků. Protože je Splinter Cell pro UbiSoft jednou z nejdůležitějších značek, asi ani moc nepřekvapí, že vývojáři ze studia Ubisoft Toronto už nyní mají plány na budoucí díly, které se samozřejmě dostanou na next-gen konzole.

„Pro nové díly na next-gen konzole existuje spousta nápadů. Nemůžu nyní o nich mluvit, ale rozhodně se můžete těšit na nové dobrodružství Sama Fischera, která budou větší a lepší. Sam se vrátí,“ řekl Scott Lee z UbiSoftu.

Převzato z: konzolista.cz

Take-Two je proti placení za nákup bazarových her

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.05.13 09:27] Komentáře [0]

Xbox 360V poslední době se hodně mluví o bazarových hrách na konzoli Xbox One. Microsoft sice oznámil, že na jeho nové konzoli poběží, ale už neřekl, jak to je s onou DRM ochranou. Objevují se tak nejrůznější spekulace, z kterých si můžeme vybrat nějakou verzi, jak to nakonec bude. O ochraně moc neví ani Strass Zelnick, prezident Take-Two, který je ale proti, aby byli trestáni hráči, kteří si koupí hru z druhé ruky. Podle jeho slov je lepší, když se herní vydavatelé a vývojáři zaměří na samotnou hru, a třeba i na DLC obsah, aby donutili hráče si koupit novou kopii.

„Pokud Microsoft přišel na to, jak mít peníze od obchodů z prodeje bazarových her, pak bychom měli dostat taky zaplaceno,“ dodal Zelnick. „Náš pohled na použité hry je takový. Na rozdíl od brečení nebo vymýšlení způsobů, jak potrestat spotřebitele, jsme zjistili, že je lepší spotřebitele potěšit. Pojďme tedy dbát na vysokou kvalitu hry, což se pak projeví na hodnocení na Metacritic, a pojďme dát lidem třeba nějaké to DLC v pravidelných intervalech od vydání samotné hry, někdy zdarma. Pokud můžeme zajistit, že spotřebitel bude hru hrát po dobu třeba osmi týdnů, nemusí nás pak bazarový prodej zajímat,“ dodává Zelnick, který má samozřejmě v mnoha věcech pravdu.

Převzato z: konzolista.cz

Designéři na videu hovoří o vzhledu Xbox One

Xbox 360 [anthraxCZ 31.05.13 09:21] Komentáře [0]

Xbox 360Ľudia stojaci za designom konzoly, ovládača, kinectu a menu, porozprávali o svojom prístupe a jednoduchosti a čistote designu, ktorý chceli dosiahnuť. Kvalitné materiály nechýbajú a ani najčiernejšia čierna farba. Vývoj konzoly začal pred tromi rokmi a vytvorili cez 100 konceptov designu.

Video naleznete uvnitř této novinky.

Převzato ze: sector.sk

Assassins Creed IV: Black Flag ve vývojářském deníku

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.05.13 09:13] Komentáře [0]

Xbox 360UbiSoft má druhou půlku letošního roku napěchovanou jednou velkou hrou za druhou. Velká pozornost samozřejmě směřuje i k akčnímu pirátskému dobrodružství Assassins Creed 4: Black Flag, které vypráví příběh Edwarda Kenwaye, mladého Brita s touhou po nebezpečí a dobrodružství. Edward je nelítostný pirát a zkušený bojovník, který se zaplete do starověké války mezi templáři a asasíny.

Právě na Assassins Creed 4: Black Flag byl dnes vydán deníček vývojářů, na který se můžete podívat níže v novince. Hra Assassins Creed 4: Black Flag vyjde letos na současné i next-gen konzole. Na konzolích od Sony se můžete těšit na exkluzivní mise.

První teaser trailer na Pro Evolution Soccer 2014

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.05.13 09:04] Komentáře [0]

Xbox 360V posledních letech u fanoušků fotbalových her dominovala spíše FIFA od EA Sports. Letos by ovšem měla velkou revoluci zažít konkurenční série Pro Evolution Soccer od Konami, která bude postavena na moderním Fox enginu od Kojima Productions. Vývojáři navíc slíbili i spoustu revolučních novinek a osvěžujících prvků, velkým lákadlem je poté jako už několik let licence na Evropskou ligu a Ligu mistrů.

O novinkách se vývojáři rozpovídají už o letošní E3, brzy se máme dočkat i prvních záběrů přímo z hraní. Než k nám doputují, můžete si zatím pustit právě vydaný teaser, který naleznete níže v novince. Pro Evolution Soccer 2014 vyjde letos během podzimu na zatím blíže nespecifikované konzole. Ilustrační obrázek.

Převzato z: konzolista.cz

Killzone: Shadow Fall v prvním vývojářském deníku

Playstation 3 [anthraxCZ 30.05.13 18:14] Komentáře [0]

Xbox 360Sony nedávno začala vydávat speciální deníčky připravovaných her pro next-gen konzoli Playstation 4. Měli jsme tu už deníček na městskou akci Watch Dogs, akční RPGčko Diablo 3 nebo logickou indie hru The Witness. Dnes tu máme další deníček, který se tentokrát zaměřuje na očekávanou akční hru Killzone: Shadow Fall studia Guerrilla Games.

V deníčku se rozpovídá o hře producentka Angie Smets, režisér Steven ter Heide a Michiel van der Leeuw o lokacích, prostředí a celkově vývoji pro novou konzoli. Na video se podívejte níže v novince. Killzone: Shadow Fall vyjde pro konzoli Playstation 4 letos během podzimu.

Převzato z: konzolista.cz

Spekulace: Dragon Age 3 také pro next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.05.13 13:46] Komentáře [0]

Xbox 360Italský Amazon začal nabízet Dragon Age 3: Inquistion ve verzi pro Xbox One. Oficiálně jsou oznámeny jen platformy PC, PS3 a Xbox 360. Další díl z fantasy RPG série Dragon Age, Dragon Age 3: Inquistion byl oznámen v září loňského roku na konec roku 2013 pro klasické trio PC, Xbox 360 a PlayStation 3.

Nově ale italský Amazon začal v předobjednávkám nabízet také dosud nepředstavenou Xbox One verzi (důkaz na obrázku uvnitř této novinky). Náznaků ohledně next-gen verzí třetího Dragon Age už tu pár bylo. Na oficiální potvrzení si budeme muset ještě počkat, novinky ohledně Dragon Age 3: Inquistion od BioWare a EA se dozvíme za dva týdny na E3.

Převzato ze: zing.cz

Quantum Break má box-art, známe podobu protagonisty

Xbox 360 [anthraxCZ 30.05.13 13:39] Komentáře [0]

Xbox 360Během oznámení konzole Xbox One nám bylo slíbeno, že na ni během prvního roku vyjde hned 15 exkluzivních her. Jedno z nich je akce Quantum Break od studia Remedy (Max Payne nebo Alan Wake), o níž zatím moc informací nemáme, ale to by se mělo změnit během E3.

Phil Spencer z Microsoftu dnes dodal, že Quantum Break bude bořit hranice v tom, jak dnes vnímáme hrané filmy a videohru. Ostatně hra je koncipována tak, že poběží paralelně s televizní show, podobně jako Defiance. Ačkoliv nejde o launch titul, vývojáři se dnes pochlubili povedeným box artem ukazující hlavního hrdinu, podívat se na něj můžete kliknutím uvnitř novinky.

Převzato z: konzolista.cz

Microsoft: E3 překvapí celý svět, zničme Sony

Xbox 360 [anthraxCZ 30.05.13 13:35] Komentáře [0]

Xbox 360Na E3 se letos strhne velká bitva mezi Sony a Microsoftem. Obě společnosti budou chtít ukázat, že zrovna jejích next-gen konzole je ta nejlepší. Microsoft je zatím v trochu horší pozici, protože jeho představení konzole Xbox One způsobilo spíše rozpaky u hráčů, navíc si ani nepomohl kontroverzní DRM ochranou u bazarových her.

Na E3 by to ale měla být úplně jiná káva, jak nyní potvrdil marketingový ředitel Microsoftu, Craig Davidson. „Xbox One překvapí celý svět na E3,“ řekl v posledním rozhovoru. „Pojďme zničit Sony na E3,“ dodal trochu arogantně, aby dal jasně vědět, že next-gen válka byla zahájena. Aaron Greenberg z Microsoftu dříve dodal, že E3 bude jen o hrách, a snad přesvědčí hráče, aby dali přednost právě novému Xboxu.

Převzato z: konzolista.cz

Ubisoft na E3 představí několik velkých next-gen her

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.05.13 08:36] Komentáře [0]

Xbox 360Herní vydavatel UbiSoft dnes oznámil, že během své E3 tiskové konference, která se bude konat 10. června, bude prezentovat několik velkých neoznámených next-gen her pro konzole Playstation 4 a Xbox One. Některé budou vycházet ze zavedených sérií, ale máme se dočkat i oznámení několika nových značek. Spekuluje se, že jednou z nich je závodní hra The Crew od studia UbiSoft Reflections (Driver série), která má konkurovat Forze a Gran Turismu.

UbiSoft bude na E3 pochopitelně prezentovat i své už oznámené hry, nové informace se dozvíme o pirátském Assassin’s Creed IV Black Flag, ale také plošinovce Rayman Legends, South Park: The Stick of Truth, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist nebo Watch Dogs. Jak se na E3 připravuje šéf UbiSoftu, Yves Guillemot, se můžete podívat níže v novince.

Převzato z: konzolista.cz

Ubisoft pracuje na závodech pro next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.05.13 21:23] Komentáře [0]

Xbox 360Ubisoft vraj vyvíja konkurenciu Gran Turismo a Forza značiek. Titul nazývajú The Crew, zatiaľ k tomu nemáme žiadne konkrétne detaily. Mali by na ňom pracovať ľudia zo zrušeného Eden Studios a teda tvorcovia Test Drive Unlimited.

Dodatek: uvidíme, co přijde na E3.

Zdroj: sector.sk

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich