Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

GamesCom 2012: Horror ZombiU v novém traileru

Nintendo Wii [anthraxCZ 14.08.12 19:05] Komentáře [0]

Xbox 360A pojďme ještě jednou zpátky k Ubisoftu - ZombiU, tak přesně takhle trefně zní název zbrusu nového horroru od francouzské společnosti exkluzivně pro konzoli Nintendo Wii U. A nutno podotknout, že vypadá opravdu povedeně, alespoň po hratelnostní stránce to vypadá, že se máme na co těšit. Z čeho tak usuzuji?

Především podle dnes zveřejněného traileru, jehož hlavním heslem je How Long Will You Survive - Jak dlouho přežijete vy? Tématem traileru jsou nástrahy, které vás v ZombiU neminou a rady a tipy, čemu se případně vyhnout.

ZombiU by mělo dorazit spolu s uvedeném konzole Nintendo Wii U na trh, tedy koncem letošního roku. Můžeme se těšit na pořádnou dávku horrorové zombie akce a využití Wii U gamepadu, kterou potvrzuje i zmiňovaný trailer z hraní hry. Naleznete ho uvnitř této novinky.

GamesCom 2012: Nový trailer na Rayman Legends

Nintendo Wii [anthraxCZ 14.08.12 18:58] Komentáře [0]

Xbox 360Rayman Legends je další z dlouhé řady herních značek Ubisoftu, která podpoří launch konzole Nintendo Wii U. Spolupráce Nintenda a Ubisoftu se zjevně oboustranně vyplácí, tituly vypadají skvěle a Ubisoft plánuje na konzoli přivést i své další značky. Ale zpátky k novince - ještě před vypuknutí samotného Games Comu 2012 v Německu se nám tvůrci z Ubisoftu připomněli ve zbrusu novém traileru na Rayman Legends.

Ten nám představuje zbrusu nový ženský herní charakter v očekávaném Rayman Legends - Barbara. Trailer naleznete uvnitř této novinky.

GamesCom 2012: Trailer Injustice: Gods Among Us

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 14.08.12 18:24] Komentáře [0]

Xbox 360NetherRealm Studios doopravdy umí dělat bojovky. Poslední díl kultovní série Mortal Kombat je toho zářným důkazem, ale jejich nejnovější přicházející počin, který ponese název Injustice: Gods Among Us vypadá také skvěle. To ostatně potvrdil i zbrusu nový ingame trailer, který dorazil z Německa, konkrétně z herní akce Games Com 2012, která se právě v těchto chvílích rozehřívá a naplno propukne večer a zítra.

Ale zpátky k Injustice: Gods Among Us - zbrusu nový ingame trailer naleznete uvnitř této novinky. Hra vyjde na Xbox 360 a Playstation 3, ale hlavně Nintendo Wii U.

Co nás čeka v Game Party Champions na screenshotech

Nintendo Wii [anthraxCZ 13.08.12 15:04] Komentáře [0]

Xbox 360Stejně tak jako launch periférií Playstation Move a Xbox 360 Kinect pro současné konzole doprovodila řada souborů miniher, které ukazovaly (ne plný) potenciál hardwaru, tak i Nintendo Wii U a jeho ovladač se dočká takových miniher. Půjde o Game Party Champions, kterou připravují Phosphor Games ve spolupráci s Warner Bros. Game Party zahrne spoustu arkádových, sportovních a párty miniher, kde využijete ovladač a samozřejmostí je multiplayer pro až 5 hráčů.

Warner Bros dnes Game Party Champions připomínají sérií nových záběrů přímo ze hry, které ukazují přímo v akci některé minihry - konkrétně odpalování baseballového míčku, házení na koš a vyznačená místa a také stolní hokej. Ve finální verzi hry nebude chybět ani ping pong a další. Screenshoty naleznete uvnitř této novinky. Game Party Champions dorazí současně s Wii U.

Skvělý Animus trailer na Assassins Creed III

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 13.08.12 11:00] Komentáře [0]

Xbox 360Assassins Creed III je dozajista plným právem jednou z nejočekávanějších her letošního roku. Prezentace na letošní E3 vyvolala neskutečné ovace a prakticky každý nový trailer má podobnou ozvěnu v hráčské a především fanouškovské komunitě. To ostatně potvrzuje i před třemi dny uvolněný Animus trailer, který prezentuje propojenost systému Animus. Mimo představení systému se ale ve videu můžete těšit také na prezentaci multiplayeru.

Uvidíte tak v akci různé herní módy a využití Animus systému. Video rozhodně doporučuji, určitě stojí za to. Naleznete ho uvnitř této novinky. Assassins Creed III dorazí na konzoli Nintendo Wii U na konci letošního roku, na současné konzole a Pc samozřejmě o něco dříve.

Darksiders II v recenzích skvělý + nové video

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 13.08.12 10:37] Komentáře [0]

Xbox 360Thq již zítra na trh oficiálně uvede očekávané pokračování fantasy rpg Darksiders. A pakliže hru netrpělivě očekáváte, ale pochybujete o kvalitách titulu, máme pro vás pár zajímavých informací. Darksiders II se totiž dočkalo několika prvních recenzí a dojmy ze hry jsou opravdu nadšené. Německý herní magazín GamePro hře udělil 93%, přičemž vyzdvihoval tyto aspekty: fantastické umělecké ztvárnění, pěkné animace a soundtrack, temné dungeony, voice acting, zvuk obecně, intuitivní bojový systém, mnoho obsahu, vzrušující boje s bossy, systém vylepšování postavy, různorodost misí, složité puzzly, strhující příběh a charaktery.

Naopak výčet toho, co se redaktorům nelíbilo, je velmi stručný: sem tam rozmazané textury, problémy se screen-tearingem a občas také problémová kamera. Podle recenzenta GamePro hlavní část Darksiders II zabere kolem 20 hodin, přičemž veškeré vedlejší questy přidají dalších 30 hodin. Mezi další časopisy, které hru recenzovaly, patří Play UK, který udělil 86%, a X360 Magazine UK s 90%, který hru prohlásil za nejlepší překvapení herního roku 2012.

Embargo recenzí pravděpodobně skončí v průběhu dneška, takže se vyrojí další množství recenzí. Ještě jednou pro informaci - Darksiders II vychází zítra ve verzích pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3; verze pro Nintendo Wii U dorazí až později. Uvnitř novinky navíc naleznete zbrusu nové video, které ukazuje právě onu propracovanost systému zlepšování a rpg prvků.

Xbox Durango devkit si můžete zakoupit na eBayi

Xbox 360 [anthraxCZ 12.08.12 15:22] Komentáře [0]

Xbox 360Docela bizarní věc se stala na světově známém aukčním serveru eBay. To by nebylo tak zajímavé vzhledem k tomu, že Gamezin se zabývá hrami, jenže mezi aukcemi se objevila položka, kde uživatel superdae prodává vývojářský dev kit Xbox Durango, což je kódové označení pro novou konzoli Microsoftu, která by měla být nástupcem Xbox 360. Dev kit se nakonec prodal za 20,000$, což je už doopravdy hodně. Co to pro nás znamená? Snad jedině, že vzhled koresponduje s již staršími fotografiemi dev kitu.

Dost možná se ale také jedná o podvod, uživatel superdae totiž nemá žádné hodnocení - Microsoft se zatím nevyjádřil, tak uvidíme, jak se celá situace vyvine. Aukci naleznete pod zde.

Wii hry hratelné na Wii U gamepadu?

Nintendo Wii [anthraxCZ 11.08.12 10:22] Komentáře [0]

Xbox 360Pepe Arcas, manažer Nintendo Wii U pro španělský region, se v jednom z rozhovorů rozpovídal o kompatibilitě Wii titulů pro Nintendo Wii U a z jeho odpovědí vyplývá, že Wii tituly si budeme moci zahrát na mini displeji Wii U ovladače. Možné by to bylo díky zabudovanému senzoru v ovladači pro Nintendo Wii U, který by následně mohl fungovat jako zobrazovací TV pro Wii hry.

Zatím ale nic nebylo potvrzeno, navíc se spekuluje o tom, zda Pepe Arcas kompatibilitou myslel opravdu možnost hrát Wii hry na Wii U ovladači. Všechno ukáže čas.

Wii U se v Evropě možná zpozdí ještě o pár měsíců navíc

Nintendo Wii [anthraxCZ 10.08.12 21:40] Komentáře [0]

Xbox 360Pojďme si nejdříve shrnout fakta - konzole Nintendo Wii U má na americký trh dorazit v listopadu letošního roku a původní plán počítal se zpožděním jeden měsíc pro trh evropský. Vypadá to ale, že se všechno ještě jednou změní - podle informací zahraničního portálu CVG má totiž Nintenda problémy v procesu výroby - údajně nemůžou do stanoveného data vyrobit uspokojivý počet nové konzole. A to znamená jediné - další odklad pro evropské nedočkavce. Zatímco datum vydání konzole pro Spojené státy se nemění, Evropa se možná dočká až na začátku příštího roku.

A teď kde přesně vězí problém výroby? Údajně v ovladači - ten je prý časově náročný, neboť vyžaduje složité synchronizační technologie, jako je přední kamera a systémy NFC. Nintendo se zatím k situaci ohledně výroby nevyjádřilo a my tak doufám, že jde pouze o fámu, která se nenaplní a všichni nedočkavci pod vánočním stromkem rozbalí své vytoužené Wii U.

Ovladač Wii U bude umožňovat změnu krytu

Nintendo Wii [anthraxCZ 10.08.12 18:22] Komentáře [0]

Xbox 360Vypadá to, že Nintendo to se svou konzolí a jejím názvem myslí doopravdy vážně. Wii U totiž naznačuje, že konzole se zaměří především na nás - a to také potvrzuje nový objev v katalogu Amazonu. Tam totiž ode dneška naleznete položku Nintendo Licensed Controller Faceplate (Nintendo Wii U), jinými slovy, faceplate pro vás Wii U ovladač. Znamená to, že si snad budeme moci konzolový ovladač nové konzole modifikovat podle vlastních představ? Respektive vybírat z řady motivů pro něj? Nejspíše ano.

Ačkoliv jde pouze o položku v katalogu Amazonu, vše se zdá být legitimní a jasné - ovladač ke konzoli Nintendo Wii U tak bude mít moci za 15 liber vaši vysněnou podobu. Dodavatelem krytů má být společnost Antigrav Media. Co si o tom myslíte? Dejte vědět do novinky.

Dovednostní hříčky z Fifa 13 na videu

Nintendo WiiXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.08.12 17:05] Komentáře [0]

Xbox 360EA Sports dnes vydali zbrusu nové video k Fifa 13, nejnovějšímu ročníku nejoblíbenější virtuální fotbalové simulace. Letošní ročník by dle všeho měl dorazit také na Nintendo Wii U, a proto dnes novinku zařazujeme i na náš portál. A o jakou novinku že jde? Jde o video, které ukazuje dovednostní hříčky, které Fifa 13 obsáhne. Půjde o minihry, které budou testovat vaši přesnost a pohotovost.

Ostatně, mnohem více vám prozradí video samotné, které naleznete uvnitř této novinky. Fifa 13 vyjde na současné konzole na podzim letošního roku.

Wii U zvládne rozlišení 1080p bez problému

Nintendo Wii [anthraxCZ 10.08.12 10:57] Komentáře [0]

Xbox 360Vývojářské studio Two Tribes, které vyvíjí pro novou konzoli Nintendo Wii U arkádový titul Toki Tori 2, se skrze sociální síť Twitter vyjádřilo k výkonu novinky společnosti Nintendo. Tvůrčí tým zveřejnil zprávu, ve které si novou konzoli velmi pochvalují: "...vývoj pro konzoli Nintendo Wii U byl mnohem snadnější než jsme očekávali." Podle nich je Wii U úžasnou konzolí, která bez problémů zvládne zobrazit herní grafiku v rozlišení 1080p.

Tohle všechno zní moc hezky až na to, že se tvůrci ani částečně nezmínili o tom, zda mluví o jejich arkádovém titulu Toki Tori 2 nebo zda mluví obecně o výkonu konzole například pro klasické krabicové tituly. Na finální verdikt si tedy budeme muset počkat do konce roku, kdy Wii U dorazí také na evropský trh.

Silný line-up her pro launch Wii U

Nintendo Wii [anthraxCZ 09.08.12 12:42] Komentáře [0]

Xbox 360Dost možná byste to do Nintenda vůbec neřekli, ale vypadá to, že jejich konzole se pochlubí jedním z nejlepších line-upů her při launchi nové konzole. První majitelé Nintendo Wii U budou mít totiž rozhodně, z čeho herní tituly pro svou novou konzoli vybírat - Nintendo se podařilo získat podporu největších herních vydavatelů, a i proto se hned s pořízením konzole budete moci ponořit do herních klenotů jako je ZombieU, Darksiders, Assassins Creed III či Mass Effect 3 a Batman Arkham Asylum.

Vedle toho nebude chybět ani další řada titulů vydávaných samotným Nintendem - půjde jak o plnohodnotné hry, tak o casual hříčky pro příležitostné hráče, které budou demonstrovat možnosti nového ovladače a konzole. Celý line-up her a seznam titulů, které dorazí na Nintendo Wii U pár měsíců po jejím uvedení na trh, naleznete uvnitř této novinky na přehledném obrázku.

Deset minut hraní Wii U verze Mass Effect 3

Nintendo WiiXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.08.12 12:41] Komentáře [0]

Xbox 360Nintendu se podařil opravdu povedený kousek - pro launch své nové konzole Nintendo Wii U se jim podařilo získat také velké herní studio Bioware, které pro jejich konzoli chystá vylepšenou verzi Mass Effect 3. To, jak se hraje třetí díl kultovní rpg série, na nové konzoli s využitím speciálního ovladače s displejem, uvidíte na desetiminutovém videu.

To můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Zbraně v novém ingame traileru Halo 4

Xbox 360 [anthraxCZ 09.08.12 12:33] Komentáře [0]

Xbox 360Už na konci letošního roku, konkrétně tedy 6. listopadu 2012 se majitelé konzole Xbox 360 a fanoušci série Halo konečně dočkají čtvrtého plnohodnotného pokračování jejich oblíbené first person ságy. Nový díl bude premiérovým Halo titulem herního studia 343 Industries, které vývoj převzalo po otcích série Bungie.

Dnes tu máme zbrusu nový trailer, který ukazuje, jaké všechny kousky v arzenálu hry budeme moci okusit. Trailer naleznete uvnitř této novinky.

Thief 4 podle OXM vyjde až na další generaci

Nintendo Wii [anthraxCZ 08.08.12 13:57] Komentáře [0]

Xbox 360Zajímavou informaci týkající se spekulovaného, ale nezpochybnitelného Thiefa 4, zveřejnil v posledním výtisku Oficiální Xbox Magazín. Jelikož o hře totiž již dlouho nevíme, přispěchali redaktoři s informací, že Thief 4 pravděpodobně vyjde až na příští generaci konzolí. Proč? Příchod hry totiž očekávají na konec příštího roku až začátek 2014.

To je také současně čas, kdy redaktoři Oficiálního Xbox Magazínu očekávají příchod nové konzole Microsoftu a tedy i nové konzole konkurenční společnosti Sony. Nintendo Wii U bude tvořit mezistupeň a na trh se dostane již koncem letoška.

Grid 2 ohlášen + trailer a screenshoty

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.08.12 09:47] Komentáře [0]

Xbox 360Před pár dny začala zvláštní a neznámá virální kampaň s názvem Race Returns. Bystrým hráčům hned svitlo - Codemasters chystá ohlášení Race Driver Grid 2, pokračování veleúspěšného racingu pro Pc a konzole. A samozřejmě měli pravdu. Codemasters dnes oficiálně potvrdil vývoj Grid 2 a hlavně - hru ohlásil také vůbec prvním nadupaným trailerem. Ten můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Grid 2 podle informací v traileru vyjde až v příštím roce, což je sice logické a není ani tak daleko, ale video nespecifikuje část roku. Takže by se klidně mohlo stát, že Grid 2 vyjde až koncem příštího roku a to už by mohlo být příliš pozdě. Uvnitř novinky rovněž naleznete vůbec první obrázky ze hry.

Druhý videodeník k Aliens Colonial Marines

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 07.08.12 15:41] Komentáře [0]

Xbox 360Gearbox Software a Sega si na dnešek pro všechny fandy alienské first person akce Aliens: Colonial Marines připravili další materiál. Konkrétně jde o druhý vývojářský deník, v němž se tvůrci zaměřují především na různé typy nepřátel. Těšit se můžete rovněž na spoustu záběrů přímo z hraní hry. Aliens: Colonial Marines sice dorazí až v únoru příštího roku, ale my věříme, že Gearbox a Sega přinesou kvalitní řežbu Vetřelců. Dnes vydané video to ostatně potvrzuje - přesvědčit se můžete sami uvnitř této novinky, kde video naleznete.

Aliens Colonial Marines dorazí ve verzích pro Pc a konzole Xbox 360 a Playstation 3, ale co je mnohem důležitější, také pro novou konzoli Nintendo Wii U. Bude tak jedním z prvních titulů pro tuto konzoli. My držíme autorům palce!

Thq opouští Del Torovo Insane

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.08.12 14:58] Komentáře [0]

Xbox 360Určitě si dost dobře pamatujete na velkohubá prohlášení Del Tora, který o jakémsi titulu s názvem Insane tvrdil, že bude jednou z největších her a trilogií v herním světě. Že půjde o herní skvost a titul plný inovativních prvků. Ať už jste tomu věřili nebo ne, dneska přišla z Thq zajímavá informace. Společnost se totiž rozhodla, že dál nebude Del Torův projekt Insane financovat a nehodlá jej vydat pod svou záštitou.

Ačkoliv tedy titul oficiálně nebyl zrušeno, je odchod Thq z projektu jasným dokladem toho, že vývoj hry neprobíhá dobře a že hra dost možná ani nespatří světlo světa.

První screenshot z nového Prince of Persia?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.08.12 12:51] Komentáře [0]

Xbox 360Herním světem dnes cestuje zajímavý obrázek. Abyste si mohli udělat jasný obrázek o tom, o čem vlastně tato novinka bude, doporučuji si nejdříve obrázek prohlídnout - naleznete ho uvnitř této novinky. A o jaký obrázek že to vlastně jde? Podle mnohých a také podle nejčastějších spekulací téměř všech jde o o obrázek z nového, ještě neohlášeného dílu série Prince of Persia. Obrázek koresponduje s dříve uveřejněnými momentkami z teaser traileru a hlavně se zasazením Prince of Persia. Pakliže je to pravda, určitě se něco více dozvíme na letošním Games Comu, který proběhne ještě tento měsíc.

My vás samozřejmě nenecháme strádat a veškeré zveřejněné informace od Ubisoftu budeme bedlivě sledovat a hned je zveřejníme na webu. Pakliže je to skutečné nový Prince of Persia, Ubisoft se pomalu ale jistě stane jedním z nejklíčovějších vydavatelů současnosti. Už E3 2012 byla ve znamení právě této francouzské společnosti, my rozhodně držíme palce a těšíme se na ohlášení nové hry.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain