Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

První trailer minihry Balloon Trip Breeze z Nintendo Land

Nintendo Wii [anthraxCZ 11.09.12 09:51] Komentáře [0]

Xbox 360Nintendo Land bude jednou z vůbec prvních her pro Wii U a jelikož každá konzole pro začátek potřebuje přilákat také příležitostné hráče, půjde o soubor miniher s tématikou Nintendo her a hrdinů. Jednou z miniher, které Nintendo dnes představilo vůbec prvním trailerem z hraní, bude Balloon Trip Breeze. Koncept je jednoduchý - pomocí dotykového displeje na ovladači budete ovládat paňáce a sbírat balónky.

Ostatně, pro tu nejlepší ilustraci minihry, mrkněte na trailer, která naleznete pod tímto odkazem na Game Informeru. O Nintendo Land se spekuluje jakožto o titulu, který by měl být přibalen ke konzoli. Jiné zdroje ale mluví o digitální a i klasické krabicové distribuci. V prosinci bude jasno.

Nba 2k13 v novém oficiálním ingame traileru

Nintendo Wii [anthraxCZ 10.09.12 18:30] Komentáře [0]

Xbox 360Jedna z prvních her 2k, která zamíří krátko po launchi na konzoli Wii U, je Nba 2k13. Vlastně se dá říci, že je to vůbec první regulérní sportovní hra, která má potvrzenou verzi pro novou konzoli. Dnes nám tvůrci, kteří pracují pod producentskými křídly rapera Jay Z, poskytují plnohodnotný oficiální trailer. Co v něm uvidíte? Především to, jak animace opět postoupily dále a vypadají téměř úplně realisticky, a hlavně basketbalovou sportovní akci.

Trailer naleznete uvnitř této novinky. Nba 2k13 bude dostupní pro současné konzole již 2. října letošního roku, nás ovšem zajímá hlavně Wii U verze, která dorazí zřejmě s launchem konzole.

Nové screenshoty z Aliens Colonial Marines

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 10.09.12 15:33] Komentáře [0]

Xbox 360Včera jste na Gamezinu mohli nalézt obrázky a informace o chystané sběratelské edici titulu Aliens Colonial Marines a jelikož Gearbox Software nechtějí být s mediální prezentací hry pozadu, posílají všem fandům a netrpělivým hráčům zbrusu nové screenshoty, které pochází přímo ze hry. K vidění je toho spousta - hnízda Alienů, samotní vetřelci a také komando bojující proti nim.

Pětici screenshotů naleznete uvnitř této novinky.

Carmack by chtěl hru pro Wii U, ale nemá čas

Nintendo Wii [anthraxCZ 09.09.12 13:22] Komentáře [0]

Xbox 360Jeden z nejvýznamnějších herních vizionářů John Carmack promluvil o přicházející konzoli Nintendo Wii U a nutno uznat, že v ní pravděpodobně vidí potenciál. Id Software je momentálně zaneprázdněno reedicí Doom 3 BFG Edition pro Xbox 360 a Playstation 3 a právě na tu by si Carmack přál přinést i na Wii U. "Víte, mohli bychom udělat Vita verzi i Wii verzi.. Všechny platformy by byly možné, jediným naším nepřítelem je čas," říká Carmack.

Ačkoliv se tedy pravděpodobně reedice Doom 3 na Wii U nedočkáme, dost možná se v budoucnu dočkáme i úplně nové hry od id software a Johna Carmack. A to by bylo parádní!

The Cave míří také na Wii U, nové obrázky

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 09.09.12 13:08] Komentáře [0]

Xbox 360Skvělá zpráva pro fanoušky Nintenda Wii U a hlavně jeho potenciální majitele dorazila z výstavy Pax. Greg Rice z Double Fine se totiž na akci nechal slyšet, že jejich nejnovější počin s názvem The Cave, dorazí také na Nintendo Wii U. Ve hře se můžeme těšit na zajímavý svět jeskyně, humor a především rébusy a puzzle hádanky. To všechno budeme moci řešit v kooperačním módu.

Jako doplnění všech informací výše vám nabízíme ke zhlédnutí video z Pax výstavy a hlavně několik zbrusu nových screenshotů uvnitř této novinky. The Cave dorazí na Pc, Xbox 360, Playstation 3 a hlavně Wii U na začátku příštího roku.

Spekulace: Bioshock Infinite vyjde také na Wii U

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 09.09.12 12:48] Komentáře [0]

Xbox 360Máme tu zprávu týdne! Dle posledních reportů totiž očekávaný třetí díl série Bioshock s podtitulem Infinite od Irrational Games dorazí také na konzoli Nintendo Wii U. Verze pro konzoli od Nintenda byla potvrzena v posledních zprávách společnosti Take-Two. Potvrzuje se tak spekulace, kterou kdysi vyslovil samotný Ken Levine - v jednom z promo videí Nintenda totiž o konzoli hovořil.

Vývoj Bioshock Infinite pro Nintendo Wii U má jeden nepatrný háček a to sice, že vývoj pro tuto konzoli začne teprve po dokončení hry pro Xbox 360 a Playstation 3. Verze pro současné konzole a Pc je zatím plánována na únor příštího roku, těžko říct, jak dlouho bude trvat port či vývoj, ale Wii U verze by mohla dorazit na sklonku roku 2013.

Aktualizace: nejnovější informace hovoří o tom, že jde o podvrh a Ken Levine se nechal slyšet, že k žádnému ohlášení a potvrzení nedošlo a že tedy nyní s Wii U verzí počítat nemáme.

Gearbox Software pracují na next-gen titulech

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 08.09.12 15:19] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoliv asi už nikdo nepochybuje o tom, že mezi herními vývojářskými studii celkem volně putují prototypy a vůbec nové konzole, je vždy potěšující o nových projektech slyšet přímo. Takovou radost nám před nedávnem udělal Randy Pitchford z Gearbox, který se nechal slyšet, že tvůrčí tým pracuje hned na několika next-gen projektech.

"Máme pár rozdělaných věcí, o kterých jsme doposud nemluvili, a které se objeví později," odpovídá Pitchford na otázku týkající se konzolí nové generace. Momentálně Gearbox Software dokončují Borderlands 2, který vychází příští měsíc, ve vývoji je také Aliens Colonial Marines a o dalších titulech se dozvíme snad brzy.

6 minut videa z hraní Project Cars

Nintendo Wii [anthraxCZ 08.09.12 14:45] Komentáře [0]

Xbox 360Více než šest minut záběrů z hraní Project C.A.R.S. nám dnes poskytuje ke zhlédnutí herní portál Eurogamer. Jeho redaktoři měli totiž unikátní možnost ozkoušet kvality posledního buildu Project C.A.R.S. a právě z něj nám nabízí dlouho ukázku. Parádní video, ukazující technické přednosti hry, naleznete uvnitř této novinky.

Project C.A.R.S. dorazí příští rok na Pc a Wii U.

Obrázky sběr. edice Aliens Colonial Marines

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 08.09.12 12:49] Komentáře [0]

Xbox 360Sběratelské edice se nedočká jen tak každá obyčejná hra. Tituly, které ale disponují velkou fanouškovskou základnou, většinou limitovanou exkluzivní edici obdrží - tak tomu bude i v případě Aliens Colonial Marines, fps od Gearboxu a Segy, která dorazí na herní trh v únoru příštího roku. Dnes tu máme obrázky ze sběratelské edice.

Těšit se můžeme na postavičku a také na stylovou vesmírnou dokumentaci. Obrázky edice naleznete uvnitř novinky.

Televizní reklama na Assassins Creed III

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 08.09.12 12:40] Komentáře [0]

Xbox 360Ubisoft před pár dny poslal do éteru televizní reklamu na očekávané třetí pokračování série Assassins Creed. Příběh nás tentokráte zavede do časů a hlavně oblasti americké revoluce 18. století. Těšit se tak můžeme na dobou historii, americké prostředí a především parádní akci v podání Assassins Creed. Televizní klip shrnuje ve zkratce vše, co nás čeká.

Zhlédnout ho můžete uvnitř této novinky. Assassins Creed III doraz na Pc a konzole současné generace a také na Nintendo Wii U.

WiiU bude mít alternativu Xbox achievementů a Ps trofejí

Nintendo Wii [anthraxCZ 25.08.12 16:24] Komentáře [0]

Xbox 360Když před lety Microsoft na systému Xbox Live přišel se zbrusu novou featurkou nazvanou achievementy, což jsou jakési odměny za konkrétní splnění úkoly v hrách, nikdo netušil, jak důležitou součást dnes achievementy a na konkurenčním Playstation trofeje budou hrát. Nintendo si tento fakt moc dobře uvědomuje a vypadá to, že spolu s launchem konzole Nintendo Wii U a online systémem zavede do her také jakési achievementy, které se budou jmenovat WiiU Accomplishments, tedy jakési úspěchy.

Zatím není jasné, co bude ocenění, zda gamerscore, trofeje anebo třeba mince. Všechny tyto informace vyplývají z obrázku, který byl zveřejněn na Neogaf fóru. Obrázek, který je uvnitř novinky, totiž vedle Playstation 3 trofejí, Xbox 360 achievementů ukazuje také WiiU accomplishmenty a to konkrétně v chystaném závodním titulu Project Cars.

Spekulace: Call of Duty Modern Warfare 4 ve vývoji?

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 25.08.12 15:52] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoliv to původně vypadalo, že třetí díl Modern Warfare podsérie Call of Duty bude posledním, zdá se, že Activision má jiné plány. Alespoň to potvrzují zdroje ze studia Neversoft, které se údajně právě na jednom z Call of Duty Modern Warfare série podílí. Prý jde o Call of Duty Modern Warfare 4, které se se posune o kus dál.

Lidé, kteří hru viděli, totiž popisují Halo skoky z obrovské výšky, level pod ledovou vrstvou, používání a maskování neviditelností a také vozidlo s názvem Dominator UAV, naznačují zasazení do futuristické budoucnosti. Na oficiální informace, ať už potvrzení či vyvrácení, si budeme muset počkat, minimálně do poloviny roku 2013, kdy Activision tradičně odhaluje nový díl série Call of Duty.

Pět nejočekávanějších her pro Wii U podle Gamezinu

Nintendo Wii [anthraxCZ 24.08.12 18:07] Komentáře [0]

Xbox 360Jelikož se příchod zbrusu nové konzole společnosti Nintendo s názvem Wii U nezadržitelně blíží, dost možná nebude na škodu udělat si malinkatý přehled nejočekávanějších her právě pro tuto novou konzoli. A jelikož je doopravdy, z čeho vybírat, neboť Nintendo Wii U hodlají podporovat i ty největší vydavatelé a distributoři her (jako je EA, Ubisoft či Sega) pojďme se podívat na kompletní žebříček s malými medailonky ke každé z her.

Odkaz na článek naleznete buď na hlavní stránce nebo v sekci články.

Rockstar servíruje nové shoty z Grand Theft Auto V

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 24.08.12 17:34] Komentáře [0]

Xbox 360Rockstar Games pokračují v prezentaci dozajista úplně nejočekávanější hry letošního roku - Grand Theft Auto V. Na začátku a v polovině týdne jste u nás na stránkách mohli zhlédnout zbrusu nové screenshoty ze hry, a závěr týdne bude ve stejném znamení - tedy další sada zbrusu nových screenshotů přímo ze hry. Tentokráte jde o čtveřici, která ukazuje trochu té akce.

Screenshoty naleznete uvnitř této novinky. Grand Theft Auto V zatím nezná ani své platformy a ani datum vydání. Další informace a především další a další obrázky ze svět Grand Theft Auto V Rockstar Games slibují v intervalu několika týdnů.

Remedy se vyjadřují k výkonu next-gen konzolí

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 24.08.12 17:26] Komentáře [0]

Xbox 360Oskari Hakkinen, jeden z ředitelů společnosti Remedy, se dnes vyjádřil k výkonu konzolí nové generace - pravděpodobně tedy o nástupci Xbox 360 a Playstationu 3. Hakkinen se nechal slyšet, že výkonostní rozdíl mezi současnými a těmi dalšími konzolemi představuje obrovský skok kupředu. "Pracujeme jako obvykle, v relativně malém týmu na projektu pro next-gen konzole. Rozdíl mezi konzolemi je obrovský," řekl Hakkinen pro Gameindustry.biz.

Dle slov Hakkinena se tak opravdu máme na co těšit. Minimálně se můžeme těšit na nový projekt od tvůrců Max Payne série a psycho-thrilleru Alan Wake. Informace o nových konzolích sice nebyly nikde potvrzeny, ale slyšíme o nich čím dál tím častěji. A to je dobře.

Transformeři míří na Wii U v Transformers Prime

Nintendo Wii [anthraxCZ 24.08.12 16:58] Komentáře [0]

Xbox 360Vypadá to, že i nová konzole Nintendo Wii U bude poctěna hrou z populárního univerza robotických Transformerů. Poslední aktualizace ESRB hodnocení totiž potvrdila Wii U verzi nové hry Transformers Prime: The Game. Hra byla prozatím ohodnocena E10+ a je plánována také na staré Wii, Nintendo 3DS a DS. Hra by měla vyjít v říjnu letoška pro handheldy a Wii, později na Nintendo Wii U.

Spekulace o tomto titulu a především o jeho existenci pro Nintendo Wii U se spekulovalo již na začátku letošního roku, tentokrát ale máme docela jasný důkaz, že Transformers Prime: The Game zamíří i na Nintendo Wii U, snad ve vylepšené verzi.

První vývojářský videodeník k ZombiU

Nintendo Wii [anthraxCZ 24.08.12 16:29] Komentáře [0]

Xbox 360Paráda a bravo, Ubisofte! Tak nějak bych shrnul moje dojmy z přícházející first person hororové střílečky pro Nintendo Wii U ZombiU. Další nové video jen potvrzuje, že ZombiU bude jedním z prvních trháků nové konzole: tvůrci nám v něm osvětlí, jaký byl jejich záměr, jak vlastně vznikl koncept titulu, proč si vybrali pro ZombiU konzoli Nintendo Wii U a samozřejmě nechybí ani kopa záběrů přímo ze hry.

V některých částech uvidíme i to, jak se bude využívat při hraní speciální Wii U gamepad. Představte si například situaci, že doběhnete ke dveřím, za vámi tucet zombíků a vy musíte rychle namačkat kód ke vstupu - tento kód však musíte naťukat prostřednictvím dotykového displeje na ovladači Wii U. Nezní to skvěle? Více ve videu uvnitř novinky. ZombiU dorazí spolu s konzolí někdy do konce letošního roku!

Microsoft po 25 letech mění logo

Xbox 360 [anthraxCZ 24.08.12 16:16] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft je jednou z nejvýraznějších společností na trhu s počítači a herními konzolemi. Po dlouhých 25 letech se nyní vedení rozhodlo změnit logo tak, aby odpovídalo současným trendům a hlavně zaměření firmy od Windows, přes Office balík až k Xboxu, a zároveň dobře pasovalo do nového systému Metro UI.

Video s novým logem můžete zhlédnout uvnitř této novinky. Uvidíme, zda se změnou loga společnost přijde také nové směřování firmy nebo prostě něco, co působení firmy nějak změní.

Herní studio Rare pracuje na titulu pro Xbox 720

Xbox 360 [anthraxCZ 23.08.12 14:02] Komentáře [0]

Xbox 360Zajímavou informaci týkající se nové konzole Microsoftu dnes přinesl herní portál thegamershub. Ten s odvoláním na zdroje blízké hernímu vývojářskému studiu Rare zveřejnil zprávu o tom, že právě Rare pracují na novém titulu. Pakliže čekáte nějakou pecku či remake Rare klasiky, musím vás zklamat - nejde totiž o nic jiného než o další Kinect Sports titul. Ten pravděpodobně využije možnosti nového Kinectu a také nové konzole naplno.

Zdroj sice nepotvrdil, zda půjde o launch titul nové konzole, ale dává to smysl. Uvidíme, jakých informací se dočkáme v nejbližší době. Budu vás informovat.

První video ze zákulisí Assassins Creed III

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 23.08.12 10:49] Komentáře [0]

Xbox 360Assassins Creed III patří mezi nejočekávanější hry letošního roku a já o něm píši na Gamezinu především proto, že se i jako jedna z prvních her objeví na nové konzoli Nintendo Wii U. Ubisoft dnes spustil speciální sérii videodeníků ze zákulisí Assassins Creed III, kde se dozvíme, jak probíhal vývoj, co všechno nás ve hře čeká a v neposlední řadě si také můžete poslechnout co o hře říkají vývojáři.

Série videí ze zákulisí Assassins Creed III obsáhne celkem čtyři videa, první z nich můžete zhlédnout uvnitř této novinky. Assassins Creed III dorazí na současné konzole, tedy Xbox 360 a Playstation 3 již 31. října, na Nintendo Wii U pak později ke konci roku.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde