Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Trailer na televizní službu TVii Nintenda Wii U

Nintendo Wii [anthraxCZ 15.09.12 15:34] Komentáře [0]

Xbox 360Nintendo na své konferenci představilo nejen veškeré tituly, které budou dostupné při launchi Nintendo Wii U konzole, její ceny a data vydání pro jednotlivé regiony, ale také novou službu nazvanou TVii. Nejspíš je vám podle názvu jasné, oč půjde - v podstatě půjde o alternativu streamovacích stanic na Xbox Live a Playstation Network. Díky TVii budeme moci sledovat oblíbené pořady, televizní stanice, sportovní přenosy a další prostřednictvím konzole.

A jelikož Wii U bude disponovat dotykovým displejem, dojde i jeho využití. To, jak by všechno mělo dle představ Nintenda fungovat, uvidíte na videu, které bylo promítáno v průběhu konferenci ve čtvrtek. Finální výsledek (tedy podporu pro český region, české stanice atd.) budeme moci zhodnotit až v listopadu, kdy konzole vychází. Video naleznete uvnitř novinky.

Zvláštní Wonderful 101 v gameplay traileru

Nintendo Wii [anthraxCZ 14.09.12 11:39] Komentáře [0]

Xbox 360Project P-100, tak přesně tak znělo kódové a pracovní označení pro titul, který nyní získává název Wonderful 101. Jde o hříčku viděnou shora, kde se hráč ujme role komiksového hrdiny a musí zachránit město před zkázou. Nezní to příliš osvětově, ale trailer, který se objevil na včerejší Nintendo konferenci, vám třeba něco osvětlí.

Naleznete ho uvnitř této novinky.

Sports Connection pro Wii U v zábavném traileru

Nintendo Wii [anthraxCZ 14.09.12 11:13] Komentáře [0]

Xbox 360Včerejší konference Nintenda zařadila Wii U mezi důstojné konkurenty Sony a Microsoftu. Line-up her pro launch konzole je opravdu silný. A jelikož jde o konzoli od Nintenda, nesmí při launchi chybět zábavné hříčky a minihry, které ukážou sílu nového ovladače. Takovou hru chystají v Ubisoftu - půjde o Sports Connection a jak už název napovídá, těšit se můžeme na kolekci různých sportů.

Včerejší konference přinesla zbrusu nový trailer na tuto hříčku. Video naleznete uvnitř novinky, jde o docela zábavný kousek. Uvidíme, jak nakonec minihry dopadnou, zda lépe nebo podobně jako ty pro Kinect či Move.

První záběry z hraní Black Ops II pro Wii U

Nintendo Wii [anthraxCZ 13.09.12 19:11] Komentáře [0]

Xbox 360Dnešní konference přinesla potvrzení dlouho spekulované informace o tom, že Activision chystá svůj nejnovější akční trhák - Call of Duty Black Ops II - také pro novou konzoli od Nintenda, Wii U. Hra vyjde současně 13. listopadu a na Wii U bude tedy s největší pravděpodobností dostupná hned při launchi konzole. Na konferenci došlo k představení Wii U verze a my vám z ní teď nabízíme záznam.

Video naleznete uvnitř této novinky.

Nový trailer na Lego City: Undercover

Nintendo Wii [anthraxCZ 13.09.12 19:04] Komentáře [0]

Xbox 360Hned v závěsu za ZombiU jakožto nejočekávanější hra pro Wii U se pro mne drží Lego City Undercover. Jakési Grand Theft Auto v kostičkovém a barevném světě Lego zní doopravdy skvěle. Hra by měla být rovněž dostupná v průběhu letošního roku, tedy ne dlouho po vydání konzole. Dnešní nový trailer ukáže zase kousek světa.

Zhlédnout ho můžete uvnitř této novinky.

ZombiU se představuje v novém traileru

Nintendo Wii [anthraxCZ 13.09.12 18:56] Komentáře [0]

Xbox 360Pravděpodobně nejlépe a nejnadějněji vypadají hra pro Nintendo Wii U launch, ZombiU, se dnes dočkala zbrusu nového, a nutno také dodat, že naprosto famózního, traileru. Uvidíme současně gameplay záběry a Wii U gamepad - to proto, abychom měli možnost vidět propojení ovládání s dotykovým displejem ovladače a samotné hrací obrazovky. Trailer naleznete uvnitř této novinky.

ZombiU bude dostupné 30. listopadu spolu s konzolí.

Debutový trailer na Bayonetta 2 exkluzivně pro Wii U

Nintendo Wii [anthraxCZ 13.09.12 17:26] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže patříte mezi fanoušky sličné Bayonetty a nemohli jste se dočkat druhého dílu, jehož osud byl doposud neznámý, máme pro vás skvělou zprávu. Dnes bylo totiž oficiálně potvrzeno, že Bayonetta 2 je ve vývoji. Má to však jeden háček - third person akční sekačku získalo pod svá křídla Nintendo, které ji plánuje exkluzivně pro Wii U.

Všechno to bylo potvrzeno v průběhu dnešní konference Nintenda v New Yorku. Uvnitř novinky naleznete debutový trailer.

Nové gameplay záběry z Nintendo Land hříček

Nintendo Wii [anthraxCZ 13.09.12 11:03] Komentáře [0]

Xbox 360Dnešní konference Nintenda v Japonsku přinesla také pár desítek vteřin nových záběrů přímo z hraní hříček Nintendo Land. Nintendo Land bude, dle dneškem potvrzených informací, dostupné hned při launchi konzole a pravděpodobně bude jedním z titulů, který bude dodáván v bundlu s konzolí. V Nintendo Land pravděpodobně ozkoušíme veškeré možnosti nového ovladače, který disponuje mnoha funkcemi, jako například dotykový displej.

Zmiňované a celkem zábavné video naleznete uvnitř této novinky.

Spekulace: 343 pracují na next-gen Halo 5

Xbox 360 [anthraxCZ 13.09.12 10:53] Komentáře [0]

Xbox 360Hned na úvod si na rovinu ještě jednou zopakujme, že se jedná o pouhopouhou spekulaci. A jak vznikla? 343 Industries totiž na svém webu hledají lidi na pracovní pozice, které se budou soustředit na vývoj grafiky nové generace pro Halo. Znamená to tedy, že Microsoft a 343 Industries v tichosti, pomalu ale jistě začínají práce na Halo 5?

Dávalo by to smysl, nová generace konzolí se dozajista blíží.

Rozdíly verzí Wii U na přehledném obrázku

Nintendo Wii [anthraxCZ 13.09.12 10:42] Komentáře [0]

Xbox 360Dnešní den přinesl potvrzení dvou verzí přicházející konzole Nintendo Wii U. A jelikož se samozřejmě core a premium edice liší, máme pro vás přehledný souhrn všech odlišností. Veškerý obsah a ceny jsou porovnány na přehledném obrázku uvnitř této novinky, který pro lepší orientaci svých čtenářů vytvořili redaktoři herního portálu cvg.

Obrázek naleznete uvnitř této novinky.

Známe detaily Wii U, cena i datum vydání

Nintendo Wii [anthraxCZ 13.09.12 10:24] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoliv dnešní konference Nintenda začíná teprve v 16:00 našeho času, již teď jsou známy některé detaily ohledně konzole Wii U. V Japonsku totiž konference již proběhla, došlo k oznámení ceny a také data vydání. Pojďme bez okecávek rovnou k věci. Z hardwarových specifikací byla potvrzena informace o tom, že Wii U bude mít 2GB paměti, přičemž polovina bude určena pro hry a druhý GB pro operační systém konzole. Herní disky budou mít kapacitu 25GB a měly by tedy vystačit dnešním standardům pro velké AAA tituly.

Cena základní verze Wii U s 8GB pevného disku byla pro Japonsko stanovena na 26.250 jenů, což je něco málo přes 6500 Kč. Druhá verze bude stát 7500 Kč, a oproti základní bude v černé barvě, bude mít 32GB veliký pevný disk a v balení bude přibalen HDMI kabel.

V Japonsku konzole vyjde 8. prosince a z launch her byla potvrzeno je New Super Mario Bros U a Nintendo Land. Více informací, které budou relevantní také pro evropský a český trh se dozvíme v 16:00, kdy vypukne konference v NY.

Reggie Fils osobně zve na zítřejší konferenci na videu

Nintendo Wii [anthraxCZ 12.09.12 15:37] Komentáře [0]

Xbox 360To, že zítra proběhne dlouho očekávaná konference společnosti Nintenda, jste pravděpodobně nemohli přehlédnout. Poslední a nejdůležitější upomínku nám teď posílá samotné Nintendo a především samotný šéf Nintenda pro Spojené státy americké - Reggie Fils-Aime. Fils nás spolu s Luigem a Mariem zvou na zítřejší konferenci, kterou budeme moci sledovat také online pomocí stream aplikací živě, a která vypukne v 10:00 východního času, tzn. že u nás někdy odpoledne kolem 16:00. Video naleznete uvnitř novinky.

Gamezin má přichystanou speciální sekci pro Nintendo konferenci, kde naleznete všechny zveřejněné informace. Momentálně očekáváme, že se dovíme datum vydání pro všechny regiony včetně Evropy, cenu a také kompletní seznam všech her, plus dost možná nějaké novinky. Takže nezapomeňte zítra naladit Nintendo streamovací aplikace, Facebook anebo třeba Gamezin.

Další luxusní video z Trine 2: Directors Cut

Nintendo Wii [anthraxCZ 12.09.12 14:45] Komentáře [0]

Xbox 360Včera nás tvůrci Trine 2: Directors Cut zasypali čtveřicí naprosto božsky vypadajících screenshotů ze hry, dnes nám redaktoři herního portálu Ign nabízejí ke zhlédnutí další velmi zajímavá média. O co jde? Jde videowalkthrough z Trine 2: Directors Cut, který vypadá doopravdy nadějně. Video můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Trine 2: Directors Cut dorazí s launchem konzole Wii U.

Microsoft oznamuje partnerství s cloud firmou Agawi

Xbox 360 [anthraxCZ 12.09.12 14:41] Komentáře [0]

Xbox 360Jistě víte, že společnost Sony před nedávnem koupila herní projekt Gaikai, což je platforma, umožňující tzv. cloud hraní na jakémkoli počítači s dostatečně rychlým připojením jakoukoli hardwarově náročnou hru. Po koupi Gaikaie společností Sony, vyvstala otázka, jak zareaguje Microsoft, protože v online cloud hraní je viděn velký potenciál a dost možná post Pc a konzolová éra hraní her.

Otázka, která vyvstala, má ode dneška odpověď, protože Microsoft dnešním dnem potvrdil spolupráci s firmou stejného založení, společností Agawi. Dočkáme se tedy s novou konzolí také nového konceptu hraní her? Zabuduje tuto platformu Microsoft také do nové konzole? Nebo do Windows 8? Nevíme, každopádně to všechno zní zajímavě.

Hudební level v parádním traileru na Rayman Legends

Nintendo Wii [anthraxCZ 12.09.12 14:21] Komentáře [0]

Xbox 360Jak by asi vypadal herní mix plošinovky jako je Rayman a třeba hudební hry stylu Rock Band či Guitar Hero? Že se vám tahle kombinace zamlouvá? Pak přesně pro vás je následující trailer z Rayman Legends, který ukazuje hudební level Castle Rock za doprovodu písničky Black Betty od skupiny Ram Jam.

Že vám to všechno zní nějak podivně až podezřele zvláštně? Není divu, nic takového jsme tu pravděpodobně ještě neměli - nový trailer vás zasvětí. Rayman Legends dorazí koncem roku spolu s konzolí Nintendo Wii U.

Velký titul pro Wii U ještě letos, odhalení zítra

Nintendo Wii [anthraxCZ 12.09.12 14:05] Komentáře [0]

Xbox 360Shane Shatterfield, jeden z redaktorů herní stránky Game Trailers, se nechal slyšet, že Nintendo v průběhu svého čtvrtečního eventu v New Yorku představí zbrusu nový titul. Shatterfield to prozradil na svém Twitteru a také dodal, že o hře se již mluvilo a že by měla stihnout ještě letošní rok - to znamená že bychom se jí měli dočkat spolu s uvedením konzole na trh.

Hra bude odhalena zítra v New Yorku a já už se nemůžu dočkat!

Ve čtvrtek bude známá finální verze Wii U

Nintendo Wii [anthraxCZ 11.09.12 13:17] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže Gamezin sledujete pravidelně anebo alespoň sledujete dění kolem konzole Wii U, dozajista vítě, že tento čtvrtek je klíčovým dnem pro Nintendo. Společnost totiž v New Yorku pořádá speciální tiskovou konferenci právě k nové konzoli. Dnes zástupci Nintenda potvrdili, že právě na této akci, která proběhne 13. září ve čtvrtek, dojde k odhalení finální podoby konzole Wii U.

Pravděpodobně se tedy dozvíme i velmi očekávané informace - tedy především datum vydání, cenu a také jednotlivé bundly a hlavně seznam všech her, které uvedení konzole na trh doprovodí. Pokud chcete vědět všechno z konference, zůstaňte věrni.

Kouzelné screenshoty z Trine 2 pro Wii U, doporučuji!

Nintendo Wii [anthraxCZ 11.09.12 11:10] Komentáře [0]

Xbox 360V nepřeberném množství velkých herních titulů připravených pro launch konzole Nintendo Wii U by vám mohla uniknout velice slibně vypadající plošinovka. Trine 2, která vyjde pravděpodobně hned při uvedení konzole, dorazí na Wii U v Director´s Cutu, tedy v prodloužené a neořezané verzi - co to pro nás znamená? Především nový a jiný obsah, který v původní hře nenaleznete.

Ještě před Nintendo konferencí, která proběhne ve čtvrtek, nám tvůrci ze studia Frozenbyte nabízí pohled na krásně vytvořený virtuální svět, oplývající detailem a rozmanitostí, hry prostřednictvím nových screenshotů. Zhlédnout je můžete uvnitř novinky.

Trailer na bonusovou misi pro Assassins Creed III

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 11.09.12 11:02] Komentáře [0]

Xbox 360Jak už tomu bývá u velkých herních blockbusterů, jednotlivé herní obchody se předhánějí v nabídce bonusů. Jedním z největších herních trháků konce letošního roku je rozhodně Assassins Creed III. Zajímavý bonus nabízí herní řetězec Gamestop; za předobjednávku u nich totiž získáte jednu bonusovou misi a také herní obsah navíc. A právě nový trailer prezentuje tuto novou misi, zasazenou do Mexika.

K vidění bude lokace a hlavní hrdina Connor. Trailer na Assassins Creed III naleznete uvnitř této novinky. Dá se očekávat, že tato mise bude později dostupná digitálně také z online služeb. Co se týká Wii U verze hry, dost možná bude tato mise obsažena rovnou na disku, ale to už je pouze spekulace.

Lidé za portem Mass Effect pracují na Wii U titulech

Nintendo Wii [anthraxCZ 11.09.12 10:47] Komentáře [0]

Xbox 360Straight Run, vývojářské studio, kterému bylo svěřeno portování Mass Effect 3 pro konzoli Wii U, momentálně pracuje na dalších dvou projektech pro přicházející konzoli. V rozhovoru pro Eurogamer to potvrdil samotný šéf studia Tom Crago: "S Wii U máme zkušenosti, a doufáme, že Wii U bude mít úspěch. Máme další dvě hry ve vývoji."

Crago pokračuje a dává nápovědy: "Jedna z her je zbrusu novou IP značkou, novým universem a naším vlastním titulem, a ta druhá je založena na jedné velké značce, jejíž nová hra vyjde v roce 2013. Je to velká hra a určitě o ní bude slyšet." My se moc těšíme na odhalení dalších informací!

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain