Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Project Cars odloženo, ale potvrzeno pro Wii U

Nintendo Wii [anthraxCZ 17.11.12 14:20] Komentáře [0]

Xbox 360Tvůrci Project Cars sice právě odložili hru na konec roku 2013, ale zároveň potvrdili dlouho spekulovanou informaci. Project Cars totiž vyjde jak na Pc, tak současné konzole, ale hlavně na Nintendo Wii U. V současnosti je hra ve stádiu vývoje a testovat ji mohou pouze hráči, kteří hru doteď zafinancovali.

Další financování je prozatím zakázáno.

Obrázky a informace o nástupci Xbox 360 z XW

Xbox 360 [anthraxCZ 17.11.12 14:16] Komentáře [0]

Xbox 360Redaktoři časopisu Xbox World vyzpovídali různé vývojáře a poskládali ze získaných informací profil možného nástupce konzole Xbox 360. Dle dostupných informací redaktoři tvrdí, že Xbox 720 bude: mít Kinect 2.0, Blu-ray mechaniku, 3d zvuk a bude podporovat virtuální brýle. Změn by se měl dočkat také ovladač, kde není vyloučena podobnost s Wii U gamepadem, tedy zabudovaný minidisplej. V devkitech je podle informace čtyřjádrový procesor se čtyřmi thready pro každé jádro a paměť je 8GB.

Další vychytávkou nové konzole by měla mít možnost rychlého zapnutí a jakéhosi pohotovostního režimu, který je u telefonů. To znamená, že byste měli mít možnost přijít ke konzoli, stisknout tlačítko spuštění a okamžitě hrát. Spekulativní obrázky, které naznačují design nové konzole naleznete uvnitř této novinky.

První hodnocení pro ZombiU, Fifa 13 či Epic Mickey II

Nintendo Wii [anthraxCZ 17.11.12 14:09] Komentáře [0]

Xbox 360Oficiální Nintendo Magazín přinesl jedny z vůbec prvních recenzí na očekávané tituly pro Nintendo Wii U. Ačkoliv lze na hodnocení pohlížet skrz prsty, neboť se jedná o oficiální magazín Nintenda, čísla budou určitě alespoň z části směrodatná. A jaké že tituly se dočkaly prvních recenzí? Především ZombiU, které si odneslo nádherných 92/100. Tekken Tag Tournament 2 si odneslo 88/100.

Dále New Super Mario Bros. U 86/100; Fifa 13 ve vylepšené Wii U verzu 80/100; Nintendo Land získalo 90/100 a Disney Epic Mickey: The Power of Two rovněž skvělých 80/100. Ani jeden z titulů pro Nintendo Wii U tedy zatím neklesl pod hodnocení 80/10.

Launch trailer a video z hraní ZombiU

Nintendo Wii [anthraxCZ 17.11.12 13:57] Komentáře [0]

Xbox 360Redaktoři zahraničních herních portálů již delší dobu zkouší kvality nové konzole Nintenda Wii U. A mimo prvních jednodušších hříček, už se dostali také k nejočekávanějšímu launch titulu vůbec od Ubisoftu - ZombiU. Redaktoři vg247 rovněž hru již hrají a jelikož se chtějí podělit se všemi fanoušky, nabízí nám devítiminutové gameplay video z hraní. Konkrétně jde o lokaci s názvem Brick Lane Markets.

Video je velmi dobře udělané, neboť můžete sledovat nejen to, co se děje na obrazovce samotné, ale také na ovladači, kde se vám zobrazuje radar a věci v inventáři. ZombiU vypadá opravdu slušně; ostatně posuďte sami video uvnitř této novinky. Mimo to uvnitř novinky naleznete launch trailer k ZombiU, který Ubisoft zveřejnili dnes.

První recenze Wii U her na IGN s vysokými známkami

Nintendo Wii [anthraxCZ 15.11.12 21:13] Komentáře [0]

Xbox 360Ign již před delší dobou obdrželo finální verzi konzole Nintendo Wii U a také hry k recenzím. Dnes padlo embargo na dva první tituly, které se ihned dočkaly své první recenze právě na portálu Ign - o které šlo? New Super Mario Bros U. a Nintendo Land, tedy obě dvě vlajkové lodi nové konzole společnosti Nintendo. A jak si vedly?

První ze jmenovaných titulů si odnesl hodnocení 9.1/10.0 a se závěrečným verdiktem: dvě poslední dekády předváděly přinesly 3d dobrodružství Maria; New Super Mario Bros. U připomíná fantastické a živé provedení ve 2d rozměru. Mario klasika tedy absolutně nezklamala, ba naopak potvrzuje své kvality.

Druhým recenzovaným titulem bylo Nintendo Land, které si odneslo rovněž skvělou známku - konkrétně 8.7/10.0 bodů. Závěrečný verdikt zní: Nintendo Land je sbírka skvělých miniher, které jsou dostatečné promyšlené na to, aby vás pěkně dlouho udrželi u obrazovky. Vypadá to, že Nintendo tituly se doopravdy povedly, uvidíme, jak dopadne třeba takové ZombiU.

Splinter Cell: Blacklist v minutě videa

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 15.11.12 10:55] Komentáře [0]

Xbox 360Splinter Cell je série, která proslula díky propracovanému stealth systému. Poslední díl, Splinter Cell: Conviction, ale musel snášet velkou kritiku za to, že nebyl dostatečně stealth. To chce Ubisoft napravit v novém dílu s podtitulem Blacklist, který dorazí na jaře příštího roku. A možná i na Nintendo Wii U.

Jak na tom pracují a jak to vypadá v současné době, můžete zhlédnout na dnes zveřejněném videu uvnitř této novinky.

Parádní video z hraní singleplayeru Crysis 3

Nintendo Wii [anthraxCZ 15.11.12 10:41] Komentáře [0]

Xbox 360Crysis 3 patří k nejočekávanějším first person střílečkám příštího roku. Crytek dnes vydal zbrusu nové video, kterým nám prezentují singleplayerovou kampaň. Video je navíc doprovozeno přehledným komentářem samotných tvůrců. Zatím není jasné, zda Crysis 3 vyjde také pro Nintendo Wii U; v každém případě - trojka vypadá skvěle!

Krásné video z hraní naleznete uvnitř novinky.

Bizarní hříčka Little Inferno ve videu

Nintendo Wii [anthraxCZ 15.11.12 10:28] Komentáře [0]

Xbox 360Tomorrow Corporation, tvůrci populární hříčky World of Goo, zveřejnili nový trailer na jejich nový projekt pro Nintendo Wii U s názvem Little Inferno. V této hře si budete moci koupit různé předměty, naházet je do pece a sledovat, jak hoří. Jak to vypadá v praxi, uvidíte na zmiňovaném gameplay traileru uvnitř této novinky.

Little Inferno vyjde digitálně na Wii U eshopu.

Trailer číslo 2 na Grand Theft Auto V je venku

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.11.12 16:59] Komentáře [0]

Xbox 360Rockstar Games již delší dobu avizovali příchod druhého traileru na Grand Theft Auto V. Chvíle zveřejnění traileru konečně nadešla a my tak máme možnost podruhé nahlédnout pod pokličku nejočekávanější hry současnosti. No a co bude v traileru k vidění? Především úžasná atmosféra, rozsáhlý svět a klasický GTA styl. Mimo to poprvé uvidíme kompletní složení trojice hlavních protagonistů.

Trailer naleznete uvnitř novinky nebo na stránkách Rockstar Games.

Multiplayerový trailer na akční pecku ZombiU

Nintendo Wii [anthraxCZ 14.11.12 16:56] Komentáře [0]

Xbox 360Určitě nejočekávanější titul pro novou konzoli Nintendo Wii U z žánru first person stříleček je Ubisoftí ZombiU, zombie survival horror situovaný do centra Londýna. Dost možná jste dosud netušili, že ZombiU bude obsahovat také multiplayerovou část. Tu nám vůbec poprvé prezentují dnes zveřejněným trailerem.

Zhlédnout ho můžete uvnitř této novinky.

Nálož screenshotů z Grand Theft Auto V pokračuje

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 12.11.12 17:25] Komentáře [0]

Xbox 360Je to pár dnů, co vyšlo speciální dílo magazínu Game Informer věnující se speciálně Grand Theft Auto V, a Rockstar Games nám servírují další média ze hry. Jedná se o další ingame screenshoty, které - jak jinak - vypadají opět naprosto úžasně a fantasticky. K vidění je rozmanité prostředí, rozsáhlé přírodní oblasti, ale také vozidla a postavy.

Jedenáctku screenshotu si nenechte ujít! Je uvnitř novinky!

Prvních dvacet minut hraní Black Ops 2 na videu

Nintendo Wii [anthraxCZ 12.11.12 17:19] Komentáře [0]

Xbox 360Call of Duty Black Ops II vychází již zítra, a tak není divu, že hra již před delší dobou vyšla v pirátských verzích pro upravené konzole Xbox 360 a Playstation 3. A přesně z toho důvodu se Youtube pomalu ale jistě zaplňuje gameplay záběry ze samotného hraní Call of Duty Black Ops II. Jedno takové hezky zachycuje prvních dvacet minut singleplayerové kampaně. Video naleznete uvnitř této novinky.

Call of Duty Black Ops II je jedním z launchových titulů nové konzole od Nintenda Wii U a pokud se chystáte konzoli a hru pořídit, můžete na videu zhlédnout to, co vás v počátcích hraní čeká a možná si tak ještě rozmyslet koupi hry.

Speciální edice Mass Effect 3 pro Wii U v novém traileru

Nintendo Wii [anthraxCZ 10.11.12 10:35] Komentáře [0]

Xbox 360Launch titule konzole Nintendo Wii U vyšperkuje také jedna z nejlepších herních sérií poslední doby - Mass Effect. Třetí díl ságy na Nintendo Wii U dorazí ve speciální edici, která zahrne nejenom všechny dostupné DLC balíky, ale také dodatečné prvky týkající se ovládání samotné hry. Nový trailer naleznete uvnitř této novinky.

Mass Effect 3 bude dostupný hned při launchi konzole.

Nový trailer na Sonic and Allstars Transformed

Nintendo Wii [anthraxCZ 10.11.12 10:31] Komentáře [0]

Xbox 360Další z arkádových titulů pro Nintendo Wii U - Sonic and Allstars Transformed - se dnes také dočkal zbrusu nového traileru. Ten vyzdvihuje základní prvky nového titulu ze světa Sonica - exkluzivní multiplayerové módy, zpětné zrcátko v minidispleji ovladače konzole Nintendo Wii U, pohybové ovládání a také možnost hrát celou hru jen na displeji gamepadu, bez použití televize.

Trailer naleznete uvnitř novinky. Sonic and Allstars Transformed vyrazí na cesty již 30. listopadu letošního roku.

Nový trailer na Epic Mickey 2: The Power of Two

Nintendo Wii [anthraxCZ 10.11.12 10:25] Komentáře [0]

Xbox 360Disney zveřejnilo zbrusu nové video na očekávané dobrodružství v Epic Mickey 2: The Power of Two. Nový trailer představuje featuru nazvanou PlayStyle Matters (na stylu hraní záleží), což je v podstatě to, že každá vaše akce ve hře bude mít své následky a různě se projeví v celém herním světě. Trailer naleznete uvnitř novinky.

Epic Mickey 2: The Power of Two vychází na Wii U 18. listopadu.

Desítky úžasných screenshotů z Grand Theft Auto V

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 09.11.12 18:38] Komentáře [0]

Xbox 360Všichni fanoušci série Grand Theft Auto od Rockstar Games netrpělivě očekávali zveřejnění dnešního speciálu herního magazínu Game Informer, neboť se tento speciál měl zaměřit pouze a jen a jen na pátý díl kultovní série Grand Theft Auto. Moment zveřejnění nastal a já vám tak s radostí mohu poskytnout více než dvě desítky naprosto fantastických screenshotů přímo z Grand Theft Auto V.

Z obrázků můžeme vypozorovat spoustu nových featur a hlavně obří herní svět. Z nejzajímavější informací, které byly v časopise zveřejněny, bych rozhodně zmínil to, že Grand Theft Auto V bude mapovat příběh hned tří postav, jejichž osudy budeme moci sledovat a ovlivňovat jednoduchým přepínáním mezi nimi. Screenshoty naleznete uvnitř novinky!

Povedené shrnující video na Nintendo Land

Nintendo Wii [anthraxCZ 09.11.12 18:19] Komentáře [0]

Xbox 360Povedené instruktážní video na přicházející hříčku Nintendo Land jakožto launch casual titul pro Nintendo Wii U se dnes objevilo na Youtube. Ačkoliv jde o video s japonským komentářem, dozajista oceníte osmiminutovou délku a podrobný přehled všech miniher a také ovládání každé z nich pomocí Wii U gamepadu.

Video naleznete uvnitř této novinky.

Tři hry pro Wii U od Tecmo Koei budou dostupné digitálně

Nintendo Wii [anthraxCZ 08.11.12 13:07] Komentáře [0]

Xbox 360Vypadá to, že e-shop online rozhraní Nintenda Wii U hned v den vydání docela zajímavé tituly v digitální distribuci. Podle nejnovějších zpráv 4gamer.com a gonintendo.com to totiž vypadá, že hned v den uvedení konzole Wii U v Japonsku (to je někdy na začátku prosince) budou k dispozici digitálně ke stažení hned tři tituly.

A to: Wariors Orochi 3 Hyper, Romance of the Three Kingdoms XIII a také z hlediska hráčů evropského a amerického regionu asi nejzajímavější sekačka Ninja Gaiden III: Razors Edge.

Nový screenshot z Grand Theft Auto V

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.11.12 08:24] Komentáře [0]

Xbox 360Rockstar Games sice mají v plánu ve spolupráci s časopisem Game Informer příští týden zveřejnit speciální číslo magazínu věnované pouze Grand Theft Auto V, ale hráčská komunita je tak nedočkavá, že se jí podařil další leak - konkrétně se jedná o nový screenshot z Grand Theft Auto V, na němž nalezneme ozbrojeného muže, který se prohání na skútru pobřežní hlídky.

Screenshot z Grand Theft Auto V naleznete uvnitř této novinky.

Nový trailer na New Super Mario Bros U.

Nintendo Wii [anthraxCZ 08.11.12 08:13] Komentáře [0]

Xbox 360Vydání konzole Nintendo Wii U už je za dveřmi. Jednou z největších her přímo stáje Nintenda samotného bude nové dobrodružství Maria v New Super Mario Bros U. A jak jsem vás nedávno informoval, hra obdržela v první recenze vysoké hodnocení, takže se pravděpodobně máme, na co těšit. Dnes tu máme zbrusu nový příběhový trailer.

Zhlédnout ho můžete uvnitř této novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich