Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Anglie hlásí vyprodané zásoby Nintendo Wii U

Nintendo Wii [anthraxCZ 24.11.12 12:33] Komentáře [0]

Xbox 360Přese všechny možné nedostatky konzole Wii U, o nichž informují všechny velké i menší herní portály, a i samotní hráči, to vypadá, že Nintendo s novou konzolí neudělalo velký krok vedle. Proč? Veškeré konzole, které byly vyrobeny pro launch, jsou totiž vyprodané. A to i v Anglii, které bylo přislíbeno 30 000 tisíc kusů v první den.

Do dalších dnů ale Nintendo již přislíbilo další kusy konzole, podobná situace bude pravděpodobně i v dalších zemích Evropy. V každém případě - ten, kdo chce mít konzoli hned v první den doma, neměl by váhat a okamžitě objednat. Může se totiž stát, že na vás kousek nového herního zařízení nezbude a budete muset čekat na další várky, které budou určené pro Českou a Slovenskou republiku.

Avalanche Studios už vyvíjí pouze pro nové konzole

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 23.11.12 16:08] Komentáře [0]

Xbox 360Vývojáři z herního studia Avalanche Studios na současnou generaci konzoli přinesli hned dva díly z jejich velmi oblíbené third person akce s otevřeným světem Just Cause. A jelikož se tvůrci těšili velkého úspěchu mezi hráči a kritiky, Just Cause 3 bude následovat. Jak se ale očekávalo, třetí díl pravděpodobně vyjde pouze na nové konzole.

Christofer Sundberg, zakladatel studia Avalanche Studios, dnes na svém Twitter účtu zveřejnil fotku (kterou můžete zhlédnout uvnitř této novinky), která ukazuje zabalování vývojářských devkitů konzolí Xbox 360 a Playstation 3. Sundberg k tomu dopsal komentář: "Vracíme je zpátky. Jdeme na next-gen." Což v podstatě znamená, že Just Cause 3 vyjde na příští konzole, kterých by měli dorazit na konci roku 2013.

Do vydání Wii U v EU zbývá týden, seznam her a video

Nintendo Wii [anthraxCZ 23.11.12 10:21] Komentáře [0]

Xbox 360Pouhopouhý týden zbývá do vydání očekávané konzole společnosti Nintendo Wii U v Evropě. Hráči v zámoří si konzoli a hry pro ni užívají už celý týden, Evropa se ale dočká až v pátek 30. listopadu. A co všechno je připraveno na launch konzole, jaké tituly si budete moci zahrát hned po tom, co si konzoli přinesete domu? Při vydání konzole bude dostupných 24 herních titulů, jejichž celý a kompletní seznam naleznete uvnitř novinky.

Nebudou chybět starší herní pecky jako: Assassins Creed III, Mass Effect 3, Batman: Arkham City Armoured Edition či Darksiders II. Majitelé Wii U si ale budou moci zahrát i kompletní novinky jako: Call of Duty Black Ops II, ZombiU, Nintendo Land, New Super Mario Bros. U či Fifa 13.

Jde rozhodně o jeden z nejlepších startů konzole, ačkoliv mnoho hráčů bude pravděpodobně postrádat větší přísun novinek, některé hry jsou už starší, ale zase vychází v rozšířených edicích. Uvnitř novinky naleznete nejen seznam všech 24 her připravených k evropskému launchi konzole Wii U, ale také nové prezentační video, které shrnuje, co vlastně Wii U je.

Reporty mluví o dvou verzích nové konzole Microsoftu

Xbox 360 [anthraxCZ 22.11.12 17:56] Komentáře [1]

Xbox 360Nejaktuálnější, ale nepotvrzené, reporty nám přináší zajímavé informace o nástupci Microsoftí konzole Xbox 360. Pojďme se na tyto informace podívat - Xbox nové generace totiž údajně bude ve dvou verzích. Tou první bude ta, kterou všichni netrpělivě očekáváme - tedy výkonná konzole nabízející opravdový next-gen herní požitek.

Zatímco ta druhá bude zamířena na hráče příležitostné a bude cenově dostupnější. Měla by běžet na základu Windows 8 a fungovat něco jako set-top box s podporou Xbox Live Arcade titulů a celého rozhraní Xbox Live Marketplace. Druhá verze nebude podporovat AAA core tituly. Vypadá to tedy, že s druhou verzí nové konzole, respektive casual verzí, se bude Microsoft orientovat více na hráče příležitostné. Dost možná tato verze poběží na systému cloud hraní? No uvidíme, zatím ohlášení nového Xboxu očekáváme spolu s oznámením konkurenční konzole Sony na E3 2013.

Další várka recenzí Wii U titulů z portálu IGN

Nintendo Wii [anthraxCZ 22.11.12 17:37] Komentáře [0]

Xbox 360IGN postupně přináší všech launchových her konzole Nintendo Wii U. Tentokráte na řadu přišli ty největší pecky. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé hry a jejich hodnocení. Mass Effect 3 - 9.5/10.0 s tím, že Nintendo Wii U verze nabízí prakticky totožný zážitek z hraní jako předchozí verze. Jediným nedostatkem verze pro Wii U je fakt, že příběh Mass Effect trilogie není kompletní.

Assassins Creed III bere 8.5/10.0, což je stejně jako verze pro Xbox 360 a Playstation 3, s tím, že Wii U verze nabízí rozšířené ovládání o mapu prostoru a nepřátelských pozic. Co je ale mnohem horší je fakt, že Wii U verze oproti old-gen konzolím vypadá o chlup hůře, alespoň co se týče textur, recenzent IGN zmiňuje horší kvalitu pro Wii U.

Call of Duty Black Ops II si odneslo skvělých 9.3/10.0. Verze Wii U vyšla z verdiktu nejlépe, neboť zde se zakomponování minidispleje gamepadu Wii U opravdu vyplatilo a funguje skvěle. V singleplayeru funguje jako mapa a inventář, v multiplayeru usnadňuje výběr třídy a dalších věcí. Nejlepší featurou je možnost používat displej gamepadu jako druhou obrazovku pro splitscreen multiplayer. Nebo si hru prostě přenést mimo televizi.

Z dalších her, které dostaly recenze, bych zmínil Rabbids Land, které si odneslo pouhých 5.0/10.0 za špatný multiplayer, neustálé nastavování a za většinu her, které nejsou originální a pouze kopií toho, co už jsme dávno někde viděli. Naopak Madden NFL 13 dopadl skvěle s finální známkou 8.3/10.0, kde Wii U gamepad využijete k team-managementu.

Wii U tu s námi kvůli slabému výkonu nebude dlouho

Nintendo Wii [anthraxCZ 22.11.12 13:00] Komentáře [0]

Xbox 360Dobře, asi si říkáte, že to není spravedlivé o Wii U mluvit pořádně v negativním duchu, jenže se musí uznat, že příliš pozitivních zpráva se o konzoli zatím neobjevilo. Dnes jsem tu psal o tom, že výkon konzole přijde slabý vývojářům Metro: Last Light, což vyústilo dokonce ve zrušení Wii U verze, a teď je tu další špatná zpráva týkající se konzole. Tentokráte však pochází od zkušených tvůrců ze studia Dice, kteří stojí například za parádním Battlefieldem 3.

Gustav Halling ze studia Dice slova Shishkovtsova potvrzuje. Na obranu Wii U sice říká, že konzole má oproti Xboxu 360 a Playstationu 3 větší pamět a také poměrně slušný grafický čip, ale procesor vše brzdí a znemožňuje tak plné využití paměti a grafického čipu. Halling dokonce mluví o tom, že Wii U se kvůli pomalému procesoru zkrátí životní cyklus a konzole tu s námi nebude příliš dlouho. No uvidíme, vše ukáže čas a podpora Wii U vývojáři.

IGN zrecenzovalo konzoli Nintendo Wii U

Nintendo Wii [anthraxCZ 22.11.12 12:50] Komentáře [0]

Xbox 360IGN konečně zveřejnilo finální recenzi na konzoli Nintendo Wii U jako takovou. A jaký je tedy finální verdikt? Konzole si odnesla výslednou známku 7.6/10.0, což není moc. Hlavními plusy jsou: fascinující nové způsoby hraní her, je kompatibilní s periferiemi pro předchozí Wii a konečně má i široké internetové rozhraní.

A jaké jsou mínusy: ve voice chatu je pořádný bordel a Gamepad vyžaduje dost časté dobíjení baterek. Slovní hodnocení pak zní takto: Wii U je opravdu unikátní záležitostí. A jelikož hry pro Wii U jsou očekávané jen z poloviny, je zatím otázkou, jak konzole dopadne. Celou recenzi naleznete pod tímto odkazem.

Aliens: Colonial Marines - Survival trailer

Nintendo Wii [anthraxCZ 22.11.12 12:44] Komentáře [0]

Xbox 360Teprve po delší době se připomínají Gearbox Software s novým pokračováním herní a filmové série Aliens, který tentokráte ponese podtitul Colonial Marines. Práce na hře jsou momentálně v plném proudu a to na všechny čtyři platformy - Pc, Xbox 360, Playstation 3 a Nintendo Wii U. Již včera nás ale tvůrci překvapili zbrusu novým trailerem ze hry, který prezentuje hru pro více hráčů.

Trailer nazvaný Survival naleznete uvnitř této novinky. Aliens: Colonial Marines dorazí na Nintendo Wii U někdy v průběhu začátku příštího roku.

Metro Last Light nevyjde na Wii U, je příliš pomalé

Nintendo Wii [anthraxCZ 22.11.12 12:23] Komentáře [0]

Xbox 360Oles Shishkovtsov, vývojář ze studia 4A Games, které má na svědomí skvělou first person střílečku Metro 2033 a které momentálně vyvíjí jeho pokračování s názvem Metro: Last Light, se vyjádřil k výkonu nové konzole Nintendo Wii U. Oles Shishkovtsov říká, že konzole má strašně pomalý procesor. Huw Beynon z Thq pak osud Metro: Last Light na Wii U zpečetil, když prohlásil, že hra je velmi náročná na výpočty CPU, a proto Metro: Last Light na Wii U nevyjde.

Je to lenost vývojářů nebo je Wii U opravdu tak slabé? Vzhledem k tomu, že 4A hru bez problémů rozjedou na Playstation 3 a Xbox 360, je docela pozoruhodné, že hardwarově novější Wii U Metro: Last Light neutáhne. V každém případě je to zklamání a současní a budoucí majitelé Nintendo Wii U přijdou o jednu z nejlépe vypadajících her příštího roku. Rozlučme se tedy s hrou pro Wii U zbrusu novým vývojářským deníčkem, který naleznete uvnitř této novinky.

Reggie chce na Wii U i Grand Theft Auto V

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 20.11.12 16:17] Komentáře [0]

Xbox 360Série Grand Theft Auto patří k nejprodávanějším, nejlépe hodnoceným a hlavně hráčsky nejoblíbenějším hrám vůbec. Když Rockstar Games ohlásili pátý díl, strhla se vlna nadšených reakcí a Grand Theft Auto V se automaticky, raketově a ihned dostalo na post nejočekávanější hry příštího roku. Rockstar Games se k možnosti Wii U portu vyjadřovali skepticky, respektive tak, že v současné době žádné plány s konzolí Wii U a Grand Theft Auto V nemají.

Reggie Fils-Aime, prezident společnosti Nintendo pro Severní Ameriku, se ale v jednom rozhovorů nechal slyšet, že Grand Theft Auto V chce na konzoli Wii U vidět. A jelikož Nintendo patří mezi největší hráče v herním průmyslu, dá se očekávat, že se jim pátý díl série povede na novou konzoli přinést. Ostatně, hardwarové předpoklady pro Grand Theft Auto V Wii U rozhodně máme. Nezbývá než čekat na další informace a zprávy, zájem Nintenda je ale klíčový a hlavně slibný pro všechny fanoušky Nintenda a Rockstar Games.

Rayman Legends dostane hratelné demo

Nintendo Wii [anthraxCZ 20.11.12 16:07] Komentáře [0]

Xbox 360Fanoušci konzolí od společnosti Nintenda v Severní Americe si už pár dní mohou užívat novou konzoli Nintendo Wii U. Jejich kolegové z Evropy si ale musí ještě pár dní počkat. K jejich radosti dnes Ubisoft oznámil, že očekávaný nový díl ze série Rayman s podtitulem Legends dostane hratelné demo. A kdy?

Hned po tom, co nainstalujete konzoli a příslušný firmware update, můžete zamířit na eshop konzole Wii U, neboť hratelná ukázka se tam objeví spolu s uvedením konzole na trh, tedy 30. listopadu. Není to skvělé?

Internetový prohlížeč Wii U na videu

Nintendo Wii [anthraxCZ 19.11.12 14:35] Komentáře [0]

Xbox 360Nintendu se s novou konzolí rozhodně podařila jedna věc - a to sice uživatelské rozhraní a online podpora konzole Wii U. Naprostá většina hráčů si totiž pochvaluje přehlednost, rychlost a intuitivnost nového interfacu. Redaktoři gamingvlog.net se podívali blíže na zoubek internetovému prohlížeči a výsledný verdikt je hodně nadšený: Wii U má jeden z, jestli vlastně úplně nejlepší, browser.

Uvnitř novinky naleznete video z internetového prohlížeče Wii U.

Nádherný launch trailer na Trine 2: Directors Cut

Nintendo Wii [anthraxCZ 19.11.12 10:13] Komentáře [0]

Xbox 360Jedním z trumfů pro online eshop nové konzole Nintendo Wii U bude titul s názvem Trine 2: Directors Cut. Hra sice již vyšla na jiné platformy, Directors Cut verze ale nabídne bonusové levely a další herní obsah navíc. To všechno bude dostupné exkluzivně a jen a jen pro majitele konzole Nintendo Wii U. A jelikož se launch konzole a také hry blíží, vývojáři dnes zveřejnili opravdu pohledný launch trailer.

Vy ho můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Videosrovnání Wii U & Ps 3/360 verzí Black Ops II

Xbox 360Playstation 3Nintendo Wii [anthraxCZ 19.11.12 10:07] Komentáře [0]

Xbox 360Call of Duty Black Ops 2 patří k nejsledovanějším hrám letošního roku. Není divu, to je Call of Duty série každoročně. Letošní díl je však sledovaný dvojnásob, neboť bude debutovat a uvádět na trh také konzoli Nintendo Wii U. A jelikož má být konzole o kus napřed oproti současným konzolím Xbox 360 a Playstation 3, nebude dozajista od věci se podívat na to, jak je Wii U verze graficky napřed.

A proto se na Youtube dnes objevilo srovnávací video, které porovnává právě Xbox 360 / Playstation 3 verzi s tou pro konzoli Nintendo Wii U. Nutno uznat, že velkých rozdílů si nevšimnete, ale Call of Duty Black Ops 2 pro Wii U disponuje o něco ostřejšími texturami. Ostatně, posoudit můžete sami z videa uvnitř této novinky.

Videa z uživatelského rozhraní / interfacu konzole Wii U

Nintendo Wii [anthraxCZ 19.11.12 10:02] Komentáře [0]

Xbox 360Wii U pomalu ale jistě míří ke svým prvním majitelům a tak není divu, že tito první šťastní majitelé zaplavují internet dojmy a hlavně videi z užívání konzole. Hned pětice takových videí se objevila již včera na kanálu Youtube a vy tak můžete z pohodlí domova sledovat, jak finální interface konzole Nintendo Wii U vypadá. Všech pět videí naleznete uvnitř této novinky.

Nintendo Wii U vyšlo včera, 18. listopadu, ve Spojených státech amerických, a Evropa se dočká 30. listopadu letošního roku.

Obrázky a informace o nástupci Playstation 3 z PSM

Playstation 3 [anthraxCZ 19.11.12 09:07] Komentáře [0]

Xbox 360Minulý týden jsem vám přinesl informace z Xbox World magazínu o tom, jak si redaktoři dle informací vývojářů představují nástupce Xbox 360. Dnes sesterský magazín Playstation Magazine přinesl obrázky a informace o nástupci Playstationu 3. Redaktoři zmiňují, že konzole se dost možná nebude jmenovat Playstation 4 a dost možná nebude podporovat ultra HD rozlišení, to vše zůstává otázkou.

Mimo to také hovoří o tom, že konzole by měla dle současných plánů mít jen 2-4gb paměti (přičemž nástupce Xboxu by měl být 8gb). Zároveň ale zmiňují, že Microsoft Sony pravděpodobně dotlačí k tomu, aby měla konzole také 8gb interní paměti. Procesor by měl být AMD APU s taktem 3.1 ghz a redaktoři rovněž tvrdí, že Sony zvažuje přidání HD 7970 grafiky. AMD procesor by měl zajistit jednodušší programování na konzoli a vyřešit problémy, které nastaly u Playstationu 3 a vývoje pro něj(například expanze pro Skyrim).

Použití AMD procesoru ale vylučuje jednu podstatnou věc - a to sice zpětnou kompatibilitu her, jelikož Cell procesor v Playstationu 3 je postaven na zcela odlišné technologii. Sony ale v rukávu eso jménem Gaikai, takže lze očekávat, že právě cloud hraním vyřeší zpětnou kompatibilitu. Uvnitř novinky naleznete vizualizaci nástupce Playstationu 3. Líbí se vám? Dejte vědět.

Batman Arkham City Armored Edition v prvních recenzích

Nintendo Wii [anthraxCZ 18.11.12 19:02] Komentáře [0]

Xbox 360Další velmi očekávanou pecku pro konzoli Nintendo Wii U je Batman: Arkham City Amored Edition, což je speciální edice jedné z nejlepších her minulého roku, která zahrne veškeré DLC balíčky a další exkluzivní obsah pro majitele nové konzole. Pojďme se ale podívat, jak si hra vede v prvních recenzích Batman: Arkham City Amored Edition - Joystiq 4.5/5.0 ; Destructoid 7.0/10.0 a EGM 7.0/10.0.

Hodnocení jsou to pěkná, krom Joystiqu však nijak závratná. Další nadšenou recenzi publikovali lidé z IGN, kterým se na hře líbil vymazlený bojový systém, parádní postavy, skvělý příběh a propracovaný svět a questy Harley Quinn´s Revenge a Robin/Nightwing. Paradoxně se ne recenzentovi z IGN nelíbilo zapracování ovládání prostřednictvím Wii U gamepadu, které je nepravidelné a divné. Ve finále však 9.5/10.0.

Plusy a mínusy konzole Wii U v kostce, videorecenze

Nintendo Wii [anthraxCZ 18.11.12 18:47] Komentáře [0]

Xbox 360Launch konzole Wii U je jednou z nejočekávanějších událostí letošního herního roku. A jelikož konzole jde právě s dnešním dnem do prodeje ve Spojených státech amerických, pojďme se podívat na první dojmy a hodnocení. Základní otázkou, která vás pravděpodobně napadne je - vyplatí se nyní koupit Wii U? Většina hodnocení se zatím shoduje, že nikoliv. Stejně tak jako většina konzolí, i Wii U má vlažný start a vyplatí se počkat na více titulů, širší nabídku online obsahu a doladění celého systému.

Nejchválenějším prvkem nové konzole není nic jiného než gamepad s minidisplejem. Ten, pokud je správně využíván, nabízí velmi solidní rozšíření hratelnosti a hlavně možnost, odpojit se od televize a hrát hru kdekoli jinde. I prvky jako - mapa, inventář, splitscreen a další na minidispleji - jsou chváleny. Wii U tak prostřednictvím druhého herního displeje nabízí v hraní nový rozměr. Na stranu gamepadu se ale sesypala i kritika - tak především je to výdrž baterky (pouze 3 - 5 hodin) a nemoderní displej, který musíte zmáčknout, aby zaregistroval dotyk.

Redaktoři různých herních magazínů chválí online prostředí konzole. Je tu totiž spoustu možností a funkcí, které jsou navíc díky gamepadu a jeho displeji prakticky pořád přístupné. Co se ýká hardwarových specifikací, Nintendo Wii U disponuje o chlup lepším procesorem i grafikou než Xbox 360 a Playstation 3 a hlavně má 2GB paměti. Zatím ale tituly nedokázaly přesvědčit o hardwarově lepších specifikacích, neboť hráči si stěžují na porty, které jsou kvalitou horší než Xbox 360 a Playstation 3 verze, a rovněž ZombiU má grafické a technické nedostatky.

Zatím není třeba házet flintu do žita. Největší roli stejně budou hrát až samotní hráči, kteří se po Nintendo Wii U vrhli všema deseti a v současnosti je konzole vyprodaná. Z číselných recenzí: Verge udělil konzoli 7.0 a Polygon 6.5. O konzoli Nintendo Wii U ale obsáhle a výstižně píší také na Destructoidu, Kotaku, IGN, Engadget a Joystiqu. Uvnitř novinky navíc naleznete podrobnou videorecenzi nejnovější konzole společnosti Nintendo zmiňovaného portálu Polygon.

Nové ukázky z Assassins Creed III pro Wii U

Nintendo Wii [anthraxCZ 18.11.12 09:50] Komentáře [0]

Xbox 360Majitelé konzolí Xbox 360 a Playstation 3 sice již nějaký ten pátek bojují v období americké revoluce v Assassins Creed III, budoucí majitelé Nintendo Wii U však musí ještě chvíli počkat. Ubisoft, aby zkrátil čekání fanoušků, zveřejnil nové obrázky z Wii U verze Assassins Creed III, na nichž prezentuje využití displeje gamepadu.

Obrázky naleznete uvnitř této novinky. Assassins Creed III bude na Nintendo Wii U dostupné v krabicové edici při launchi hry, ale také digitálně z Wii I eshopu.

Fifa 13 pro Wii U v launch traileru

Nintendo Wii [anthraxCZ 17.11.12 14:25] Komentáře [0]

Xbox 360Vedle Madden NFL 13 bude Fifa 13 tím hlavním trhákem z oblasti sportovních her pro novou konzoli Nintendo Wii U. Pakliže si ale myslíte, že Fifa 13 bude pouhou kopií titulu pro Xbox 360 a Playstation 3, šeredně se mýlíte. Titul totiž nabídne spoustu nových vychytávek, které jsou šity na míru konzoli a hlavně ovladači s minidisplejem. Tam budete moci měnit taktiky, sledovat průběžné dění zápasů a třeba i lépe zaměřovat trestné kopy.

Co všechno budete moci ve Fifa 13 prostřednictvím nového Wii U gamepadu dělat, naleznete na kartě hry, neboť jsem o tom již psal delší novinku. Dnes EA zveřejnili launch trailer k Fifa 13, která bude dostupná hned při launcho konzole Wii U. Trailer, který shrnuje veškeré vychytávky Fifa 13 pro Wii U, naleznete uvnitř této novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich