Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Dokument potvrzuje konec bazarovek u Xbox 720

Xbox 360 [anthraxCZ 21.03.13 11:09] Komentáře [0]

Xbox 360Mluvilo se o tom u PlayStationu 4 a neustále se to zmiňuje i u dosud neoznámeného Xboxu (kódové označení Durango). Mám na mysli neustále připojení k internetu, aby společnosti mohli účinněji bojovat proti bazarovým hrám. U PS4 tuhle ochranu Sony vyloučila, a tak přichází na řadu opět Xbox, o němž nevíme dosud nic oficiálně. Pochopitelně je u konzole Microsoftu mnohem větší prostor pro spekulace, které se objevují neustále díky různým únikům, ať už náhodným nebo chtěným.

Stránka Vgleaks již dříve přinesla specifikace nového Xboxu a obrázky Development Kitu (XDK). Nově se ale v dokumentu můžeme dočíst, že nový Xbox bude obsahovat pevný disk s dostatečnou kapacitou, aby se na něj vešlo hned několik her. Má to být z toho důvodu, že všechny hry pro nový Xbox mají vyžadovat instalaci na harddisk. Pokud se je budete pokoušet spustit pouze z optického disku, tak máte prý smůlu.

V současné době je tato možnost na Xboxu 360 (i PS3) volitelná a záleží pouze na hráči, zda hru na pevný disk nainstaluje nebo ne. Po instalaci získáte výhody jako je například rychlejší načítání hry a textur, ovšem DVD musí být i tak v mechanice. Nový Xbox po instalaci hry na pevný disk už prý nebude vyžadovat optický disk (mluví se, že bude mít Blu-ray, stejně jako PS3 a PS4).

Vraťme se ale ještě zpět k ochraně proti bazarovým hrám. Po vložení disku do mechaniky budete muset svou hru svázat se svým účtem na Xbox Live (za předpokladu, že nebude síť přejmenovaná). Pokud byste následně chtěli hru prodat, budete ji muset prodat i se svým účtem, na které jste titul aktivovali. Vše by mělo fungovat prostřednictvím speciálního kódu, podobně jako u on-line Season Passu. Ten vám v současné době zajistí, že můžete hrát multiplayer.

Otázkou stále je, zda jsou informace pravdivé nebo ne (Microsoft je nepotvrdil, ale ani nevyvrátil). Dokument na Vgleaks totiž pochází z loňského roku a je dost možné, že Microsoft si ochranu rozmyslel, protože PlayStation 4 nic takového mít nebude. Hráči by tak měli o důvod víc k rozhodování, zda si koupit nový Xbox nebo PlayStation 4.

Dokument kromě výše popsaného zmiňuje ještě vylepšený Kinect, o němž se mluvilo již dříve, a který by měl být součástí každého balení konzole. Dodejme, že nový Xbox by měl být podle všeho odhalen v průběhu dubna letošního roku a na trhu by se mohl objevit kolem Vánoc, stejně jako PS4.

Převzato ze: zing.cz

Carmageddon: Reincarnation vyjde i pro next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.03.13 16:24] Komentáře [0]

Xbox 360Připravovaný Carmageddon: Reincarnation vyjde nově nejen pro PC, ale také na next-gen konzole, oznámil tvůrčí celek ze studia Stainless Games poté co získal další peníze. Server GamesIndustry informuje, že studio obdrželo dar v podobě 3.500.000 amerických dolarů od Les Edgara, akcionář Stainless Games, zakladatel Bullfrog Productions a ex-viceprezident evropských studií EA. Carmageddon: Reincarnation byl oznámen již v loňském roce, kdy se Stainless Games podařilo za kampaň na Kickstarteru získat požadovaných 400 tisíc dolarů. V současné době přispělo 15 736 hráčů částkou přes 625 000 dolarů. Díky tomu může být výše zmíněných 3,5 milionů dolarů využito právě k vývoji hry pro next-gen konzole.

"Jsme potěšeni, že se nám podařilo zajistit finance pro Carmageddon: Reincarnation, a to i přesto, že jsme požádali pouze naše akcionáře a fanoušky o finance," řekl Patrick Buckland, výkonný ředitel a spoluzakladatel Stainless Games. "To nám umožňuje udržet si skutečnou nezávislost a kontrolu nad projektem, aniž bychom ohrozili výslednou kvalitu nebo obsah." Připomeňme, že studio v loňském roce vydalo iOS verzi původního Carmagedoonu, Android verze je v případě. PC verze Carmageddon: Reincarnation je naplánovaná na konec letošního roku. Není ovšem jasné jestli ve stejný čas vyjdou i verze pro next-gen konzole.

Převzato ze: zing.cz

Next-gen technologické demo Nvidie

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.03.13 16:17] Komentáře [0]

Xbox 360Na GTC 2013 Nvidia prezentovala možnosti, které budou moci vývojáři využít u next-gen her. V nahrávce níže můžete vidět ohromující simulaci fyziky rozbouřeného moře a FaceWorks. To je technika, která se využívá k neuvěřitelně přesným animacím lidské hlavy. Technologická ukázka běžela v reálném čase na jedné grafické kartě Nvidia Titan.

Na video se určitě podívejte, takováto simulace moře ještě nebyla v žádné hře a bude rozhodně zajímavé sledovat, zda podobného zpracování dosáhne například připravované Assassin’s Creed IV: Black Flag, jenž se má více zaměřit právě na námořní bitvy.

Převzato ze: zing.cz

Spekulace: První informace o Battlefield 4 jsou venku?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.03.13 19:28] Komentáře [0]

Xbox 360Na příští týden EA slíbila odhalení akční hry Battlefield 4. Už nyní ale díky magazínu Edge unikají první informace, o které se s vámi podělíme. Je ovšem nutné je brát s rezervou, dokud je nepotvrdí EA nebo vývojáři z DICE. Jako první je tu potvrzení, že hra vyjde jak na současnou generaci konzolí, tak na next-gen.

Na next-genu by měla hra běžet v rozlišení 720p při 60fps, přičemž nabídne v multiplayeru podporu pro 60 hráčů, takže nás bude čekat srovnatelná verze jako na PC. Playstation 3 a Xbox 360 verze budou mít podporu pouze pro 24 hráčů. O multiplayeru toho zase tak moc nevíme, mají se tedy vrátit oblíbené herní režimy a vylepšeny mají být i souboje ve vzduchu, ale singleplayerová část se bude odehrávat v Číně roku 2020, přičemž vývojáři odhadují její délku kolem 6 hodin, takže asi nic překvapivého.

Hra bude podle všeho obsahovat velké množství zbraní, které bude možné podle všeho různě upravovat a vylepšovat. Podle všeho vývojáři hodně vylepšili engine Frostbite 2.0, který nyní zvládá spoustu nových efektů, jako dynamické počasí, písečné bouře nebo mlhu. Také by měl být plně zničitelný terén. Vylepšení se má dočkat i služba Battlelog, v níž bude podle všeho možné upravovat různě vojáka a jeho zbraně, také se má dočkat novinek i systém hodností.

EA slibovala u každé hry mikrotransakce, takže asi nepřekvapí, že budou přítomny i zde, ale zatím nevíme v jaké formě. Battlefield 4 má vyjít v listopadu letošního roku.

Převzato z: konzolista.cz

Videoukázky z next-gen technologie Enlighten pro PS4

Playstation 3 [anthraxCZ 19.03.13 15:37] Komentáře [0]

Xbox 360Studio Geomerics dnes oznámilo podporu pro Playstation 4, která bude spočívat v next-gen verzi enginu Enlighten, který se stará o osvětlení scén ve hrách v reálném čase. Enlighten je hojně využíván třeba u EA her s enginem Frostbite 2 od DICE, přičemž jste ho mohli vidět u Battlefield 3, Need for Speed: The Run, EVE Online a Medal of Honor: Warfighter.

Rovněž ho bude využívat Dragon Age 3. „Jsme nadšeni, že můžeme pracovat s konzolí Playstation 4. Hardware přinesl vše, v co jsme doufali u další generace konzolí. Je to obrovský skok oproti současným platformám. Osvětlení v reálném čase bylo vždy velkým problémem u současných konzolí, což vyžadovalo od vývojářů spoustu kompromisů. S konzolí Playstation 4 jsou tyto dny minulostí. Nyní hardware umožní daleko hlubší úroveň a kvalitu osvětlení,“ řekl Chris Doran ze studia Geomerics.

Uvnitř v novince se můžete podívat, jak Enlighten engin vypadá.

Převzato z: konzolista.cz

Bungie slibuje bezproblémový launch Destiny

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.03.13 15:34] Komentáře [0]

Xbox 360V současnosti se hodně řeší mezi PC hráči online ochrana u SimCity, která prakticky celou hru dost omezuje a dělá ji mnohdy nehratelnou. Jednou z dalších her, která bude vyžadovat online připojení, je konzolová MMO akce Destiny od studia Bungie. Není proto divu, že se hráči začali vývojářů ptát, jestli podobná situace nenastane i zde.

Vývojáři si ovšem věří a doufají, že se chyb EA vyvarují. Od prvního dne by tak hráče měla čekat jen zábava. Jestli tomu skutečně tak bude, se dozvíme někdy během příštího roku. Další otázka na vývojáře směřovala ohledně možnosti hrát za mimozemskou rasu. Vývojáři na tuto otázku nechtěli přímo odpovědět, jen dodali, že ne všichni mimozemští tvorové jsou zlí, rovněž ne všichni lidé patří mezi ty dobrý.

Převzato z: konzolista.cz

Microsoft varuje před falešnými stránkami o Xboxu 720

Xbox 360 [anthraxCZ 19.03.13 15:29] Komentáře [0]

Xbox 360Microsoft varuje hráče, aby nebrali vážně stránky, které jim za registraci/přihlášení k odběru slibují rychlý přístup k informacím o dosud neoznámeném next-gen Xboxu. "Všechny stránky slibující, že po registraci získáte rychlé informace o dalším Xboxu jsou FAKE. Nedávejte jim své údaje, jde o podvod," varuje Larry Hryb z Microsoftu, který má na starost programátory Xboxu.

V poslední době se podobných stránek objevilo hned několik, především z důvodu, že se má za to, že nový Xbox bude oznámen v dubnu.

Převzato ze: zing.cz

Thief 4 budete moci projít bez jediného zabití

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.03.13 15:23] Komentáře [0]

Xbox 360Po oznámení nového Thief se hráči začali ptát, zda i v připravovaném díle budete moci hrou projít bez jediného zabití. Pokud jste si stejnou otázku podkládali také vy, tak pro vás máme odpověď samotného Adama Badkea z Eidos Montreal. "Hráči mají mnoho možností a cest, jak splnit úkol. Střechou, hlavní halou či kanalizací - a to vše pomocí Garrettova vybavení a samozřejmě prozkoumáváním prostředí.

Každá cesta nabízí unikátní výzvy, souboje a možnosti někomu něco ukrást. Obtížnost je zde nastavena tak, aby si zarytí fandové série užili hardcore podívanou, nováčci si ale také přijdou na své. A ano, hru můžete kompletně dohrát bez zabití jediného člověka - Garrett je přeci mistr zlodějů, ne stroj na zabíjení!" Na návrat série Thief čekali fanoušci spoustu let. A zatím to vypadá, že ne marně. Thief vyjde na next-gen konzole.

Převzato ze: zing.cz

Teaser na Phantom Pain odkazuje na Project Omega

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 17.03.13 11:06] Komentáře [0]

Xbox 360V pátek nám bylo slíbeno, že koncem měsíce na GDC bude kompletně odhalen záhadný The Phantom Pain od švédského studia Moby Dick. Už nyní byl ale vydán záhadný teaser, který sice na první pohled moc neukazuje, ale v jedné scéně si na zlomek vteřiny objeví obrázek, poukazující na Project Omega.

Co je záhadný Project Omega zatím můžeme jenom spekulovat, každopádně pokud si vzpomenete na trailer hry Metal Gear Solid: Ground Zeroes, točil se kolem základy Omega. Náhoda? Na to si můžete odpovědět sami. Každopádně teaser i první trailer na Metal Gear Solid: Ground Zeroes naleznete níže v novince.

Převzato z: konzolista.cz

První promo záběr z Battlefield 4 je online

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 16.03.13 18:36] Komentáře [0]

Xbox 360Plný art teasujúci Battlefield 4 sa nesie v rovnakom farebnom štýle ako Battlefield 3 ale autori teraz pridávajú viac dynamiky. Pokojne kráčajúceho vojaka teraz vystriedal utekajúci vojak s armádou za chrbtom a scenériu dopĺňa mesto.

Hra bude predstavená 26. marca na GDC. Gamezin dodatek: obrázek naleznete uvnitř této novinky po jejím rozkliknutí. Co si o obrázku myslíte? Nepřijde vám, že to zatím vypadá naprosto identicky jako Battlefield 3?

Převzato ze: sector.sk

Oficiálně: Battlefielda 4 uvidíme na GDC v březnu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.03.13 22:06] Komentáře [0]

Xbox 360V posledních dnech se hodně spekulovalo, kdy přesně EA oznámí Battlefield 4, když už ho stihla prezentovat zástupcům obchodů. Mluvilo se o první prezentaci na GDC, které se bude pořádat 26. Března, no a nyní EA toto datum oficiálně potvrdila serveru Polygon, který dostal na celou akci pozvánku. „Pojďte s námi oslavit novou éru Battlefieldu,“ stojí na pozvánce. Na první informace si tak musíme několik dní ještě počkat, každopádně na podzim se plánuje multiplayerová betaverze.

Jestli bude pro všechny, to v tuto chvíli nevíme. Jediní majitelé akční hry Medal of Honor: Warfighter mají zatím účast v betaverzi jistou.

Převzato z: konzolista.cz

Assassins Creed: Black Flag zaměstnává 1000 lidí

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.03.13 10:07] Komentáře [0]

Xbox 360Když byla oznámena akční hra Assassins Creed 4: Black Flag, Ubisoft potvrdil, že na ní pracuje hned sedm studií. Hra vzniká pod hlavičkou týmu v Ubisoft Montreal s podporou studií v Annecy, Bukurešti, Kyjevě, Quebeku, Singapuru a Sofii. Počet vývojářů nebyl při oznámení specifikován, ani nyní nechce Ubisoft nic oznamovat. Každopádně Giordano Contestabile ze společnosti Electronic Arts nyní množná odhalil, kolik vývojářů na hře pracuje.

„Na Assassins Creed 4: Black Flag pracuje 7 studií a slyšel jsem, že téměř 1000 vývojářů. Je toto nová AAA hra?“ napsal na svém twitteru. Toto číslo zase tak moc překvapivé není, protože už na třetím dílu pracovalo kolem 600 vývojářů, a to čtvrtý vzniká i pro next-gen konzole, takže nárůst je logickým vyústěním.

Převzato z: konzolista.cz

Spekulace: Call of Duty Modern Warfare 4 za rohem?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.03.13 09:50] Komentáře [0]

Xbox 360Po velkém úspěchu Call of Duty: Black Ops 2 asi nikdo neočekával, že bude mít nejúspěšnější série této generace konzolí rok pauzu. A skutečně nebude. Activision nyní spustil teaser stránku unexpectedreveal.com, na které je odpočítávání do 21. března. Doména je zaregistrovaná na studio Infinity Ward, přičemž fanoušci už stihli projít zdrojový kód, kde jsou následující hesla - Call of Duty, Activision, Modern Warfare, Teaser Trailer, Infinity Ward, Sledgehammer Games, Neversoft, 2013 March 21, Countdown, MW4.

Zdá se tak, že další díl se bude skutečně jmenovat Call of Duty: Modern Warfare 4.

Převzato z: konzolista.cz

Žeby v Rare vznikala racingovka pro Xbox 720?

Xbox 360 [anthraxCZ 14.03.13 17:24] Komentáře [0]

Xbox 360Rare posledné roky najímalo vývojárov so skúsenosťami s racingovými hrami, má ľudí z Codemasters, Evolution Studios a Slightly Mad Studios. Je však otázne či to bude samotné Project Gotham Racing 5, alebo nejaké kinect preteky. Dodatek od Gamezinu: o Project Gotham Racing 5 se spekuluje již delší dobu.

Na finální potvrzení nebo vyvrácení toho, zda hra vzniká, si ale budeme muset ještě chvíli počkat. V každém případě půjde o racingovku. Ilustrační obrázek.

Převzato ze: sector.sk

Studio Yager stojící za Spec Ops chystá next-gen hru

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.03.13 17:20] Komentáře [0]

Xbox 360Vývojáři ze studia YAGER si v minulém roce udělali u hráčů dobré jméno povedenou akční hrou Spec Ops: The Line, která vyšla na Playstation 3 a Xbox 360. Ihned po jejím dokončení se vrhli na další hru, která podle dnešních informací vyjde na next-gen konzole od Sony a Microsoftu, přičemž bude využívat Unreal 4 engine. Sázka na engine od Epicu není moc překvapivé, protože už Spec Ops: The Line byl postaven na Unreal enginu, který tak vývojáři dobře znají.

Zatím můžeme jenom hádat, o jaký projekt se jedná, ale hodně se sází na další akční hru, možná nový Spec Ops. Každopádně jak vývojáři v dnešním oznámení říkají, odhalení přijde v následujících měsících.

Převzato z: konzolista.cz

Star Trek hra vyjde i na next-gen konzole

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.03.13 15:16] Komentáře [0]

Xbox 360V současnosti se fanoušci Star Treku těší nejen na nové filmové dobrodružství, ale i připravovanou videohru od studia Digital Extremes, která vyjde na konci dubna pro konzole Playstation 3 a Xbox 360. U ní by ovšem nemuselo zůstat, protože v Paramountu už přemýšlejí, jak celou značku posunout na next-gen konzole, navíc Brian Miller nastínil, že se Spockem a Kirkem budou počítat i do dalších her. S tím se tak trochu dalo čekat, protože se jedná o jedny z nejpopulárnějších postav celého univerza.

„Star Trek tu je s námi pět desetiletí a jistě přežije všechny z nás. Byli bychom rádi, pokud bychom mohli pokračovat ve vytváření her. Jsme nadšení z next-gen her a Star Trek bude jejich velkou součástí. Kromě toho, existuje mnoho příběhů, které můžeme vyprávět o Kirkovi a Spockovi,“ řekl Brian Miller z Paramountu.

Převzato z: konzolista.cz

Cyberpunk 2077 od CD Projektu i s multiplayerem

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.03.13 12:26] Komentáře [0]

Xbox 360Se sci-fi RPG hrou Cyberpunk 2077 od polského studia CD Projekt RED se zatím mluvilo spíše v souvislosti se singleplayerovou částí. Jak ovšem nyní prozradil Adam Badowski v rozhovoru pro britský eurogamer, přítomna bude i část pro více hráčů. Blíže specifikovat ji nechtěl, ono ostatně je ještě příliš brzy na jakékoliv podrobnější informace, když hra vyjde až někdy v roce 2015 na PC, Playstation 4 a další Xbox.

Co se ale části více hráčů týče, vývojáři přemýšlejí i o možnosti přidání do třetího Zaklínače. Více se máme dozvědět v následujících měsících.

Převzato z: konzolista.cz

Sniper Elite 3 potvrzen pro next-gen konzole

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.03.13 12:12] Komentáře [0]

Xbox 360IGN od vydavatelské společnost 505 Games získalo informaci, že v roce 2014 pro Xbox 360, PlayStation 3 a next-gen platformy vyjde Sniper Elite 3. Stalo se tak poté, co Sniper Elite i Sniper Elite V2 na PC, X360 i PS3 zaznamenal velký úspěch a 505 Games věří v extrémně velký potencionál této značky. Jen druhý díl dokázal od dubna loňského roku prodat 1,1 milionů kopií, což je pro vydavatele dostačující důvod, aby série pokračovala.

Přesnější informace bychom se o Sniper Elite 3 měli dozvědět v příštích týdnech. Připomeňme, že Sniper Elite V2 vyšel pro PC, PS3 a Xbox 360 v roce 2012 a v tomto roce bude následovat Wii U verze.

Očekáváme, že třetí díl bude mít opět na starost studio Rebellion Software, které stálo například za Aliens vs. Predator nebo NeverDead.

Aktualizace: Rebellion britskému Eurogameru řekl, že Sniper Elite 3 nabídne zcela nový příběh odehrávající se během druhé světové války s větším zaměřením na sandboxové hraní za odstřelovače. Tisková zpráva s logem by měla být vydaná dnes odpoledne.

Převzato ze: zing.cz

CD Projekt: Witcher 3 na konzolích jako render film

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 13.03.13 12:02] Komentáře [0]

Xbox 360Jednou z nejočekávanějších již oznámených her pro nové konzole Microsoftu a Sony bude třetí pokračování skvělé akční RPG The Witcher 3 s podtitulem Wild Hunt. Ačkoliv potvrzení pro novou konzoli Microsoftu (protože nebyla zatím ohlášena) jsme se zatím nedočkali , pro Playstation 4 hra již potvrzena byla.

A podle všeho na Playstation 4 bude hra vypadat opravdu skvěle. Pro nowgamer.com se totiž CD Projekt nechali slyšet, že The Witcher 3: Wild Hunt pro Playstation 4 nebude portem z PC, nýbrž bude přizpůsoben specifikům konzole, a ve finále dosáhne grafické kvality, která je srovnatelná s animovaný render filmem.

To zní skvěle, nemyslíte?

Odhalí se záhadný titul Phantom Pain již tento týden?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 13.03.13 11:01] Komentáře [0]

Xbox 360Asi vám neuniklo záhadné video na hru The Phantom Pain, které bylo puštěno během vyhlašování cen VGA. Od té doby je kolem hry ticho, ačkoliv je asi jasné, že ve všem má prsty Hideo Kojima. Odhalení se ovšem pomalu blíží, protože Geoff Keighley nyní napsal na twitter, že připravuje rozhovor s Joakimem Mogrenem z Moby Dick Studio.

V dalším příspěvku pak doplnil, že rozhovor bude v novém GTTV, které bude mít premiéru koncem tohoto týdne. My samozřejmě budeme celou událost sledovat, takže vám dáme hned vědět. Zatím netušíme, zda se hra chystá pro současnou generaci konzolí nebo pro tu příští.

Převzato z: konzolista.cz

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich