Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Gamestop: počítáme s celosvětovým startem prodeje PS4

Playstation 3 [anthraxCZ 01.04.13 10:26] Komentáře [0]

Xbox 360Kdy vyjde next-gen konzole Playstation 4? To je otázka, na kterou by chtěl znát odpověď nejeden natěšený hráč. Sony během první prezentace uvedla konec letošního roku, ale později dodala, že není jisté, že se tak stane po celém světě. Nejpravděpodobnější se tak zdálo, že si v Evropě zase několik měsíců počkáme, jako to bylo u Playstationu 2, Playstationu 3 i kapesní konzole Playstation Vita.

Tak nějak jsme si na čekání zvykli. Jenomže, Michael Hogan ve finanční zprávě obchodního řetězce Gamestop uvedl, že počítá s globálním startem konzole Playstation 4. To by nás samozřejmě potěšilo, ale jako u všech těchto spekulací, musíme počkat na oficiální potvrzení.

Převzato z: konzolista.cz

AMD o PS4: dodali jsme produkt, který Nvidia nemohla

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.04.13 10:25] Komentáře [0]

Xbox 360Až budou všechny nové konzole na trhu – Playstation 4, Wii U a nový Xbox, nastane celkem zajímavá situace, protože hardware do nich po dalších několik let bude dodávat jedna společnost – AMD. Na to doplatí hlavně Nvidia, která tak nebude mít v konzolovém trhu zastoupení, jako tomu bylo po poslední dvě generace. AMD poskytlo konzoli Playstation 4 svoje osmijádrové CPU Jaguar na architektuře x86-64, které má nízkou spotřebu, navíc dodá do konzole i next-gen verzi svého GPU Radeon HD, které má osmnáct výpočetních jednotek.

CPU a GPU poté tvoří jeden jediný čip, takže tvoří samostatné APU. Není proto divu, že se zástupci Nvidie vyjadřují na adresu hardwaru konzole Playstation 4 dost nepěkně. „Jde o low-end CPU a low-end GPU,“ řekl nedávno Tony Tamasi z Nvidie. Na to nyní zareagoval Neal Robison z AMD, který jeho slova chápe. Musí je totiž bolet, že si Sony vybrala AMD. „Samozřejmě, že to budou říkat, jsou trochu zahořklí,“ řekl se smíchem Robison. „Není to jen o x86 architektuře, ale o Jaguar APU, které ukrývá CPU a GPU. Při pohledu na APU, které jsme navrhli, nemůžeme vytáhnout jednotlivé komponenty a srovnat je s jinými,“ dodal a řekl, že navíc CPU a GPU může využít 8GB GDDR5 paměť.

Neal Robison navíc dodal, že dodali Sony to, co Nvidia jednoduše nemohla. „Víte, hodně dlouho jsme čekali na toto oznámení, protože jsme se Sony pracovali několik posledních let,“ dodal Neal Robison z AMD.

Převzato z: konzolista.cz

Batman: Arkham Origins ve vývoji, vyjde na next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.03.13 16:28] Komentáře [0]

Xbox 360Ďalšia hra do Batman Arkham série sa bude volať Batman: Arkham Origins a očakáva sa v roku 2014 na PC, next-gen platformy a pravdepodobne aj staré konzoly. Hra nie je vo vývoji v Rocksteady Studios, ktoré sa orienuje na iný projekt (možno pokračovanie série), ale v zatiaľ nepomenovanom štúdiu, ktoré ako názov naznačuje pripravuje prequel do sérii. Presnejšie sa dostaneme do prvého stretu Batmana s Jokerom.

Warner hre plánuje ohlásiť na E3 a bude iná minimálne štýlovo, postavená totiž bude do starých dôb pôvodného komixu, ktorý vychádzal od roku 1950 do roku 1970 a kde sa Batman stretne aj s inými postavami ako Superman alebo Green Latern. Zatiaľ Warner nič nepotvrdil a uvidíme ako to nakoniec bude spracované.

Převzato ze: sector.sk

Spekulace: PS4 v říjnu, první ukázka konzole v červnu

Playstation 3 [anthraxCZ 31.03.13 11:46] Komentáře [0]

Xbox 360Když Sony oznámilo zhruba před měsícem a jedním týdnem konzoli Playstation 4, mnoho z hráčů a herních novinářů bylo zklamaných, protože společnost konzoli samotnou sice ohlásila, ale neukázala. A kdy bychom se tedy měli dočkat prvních pohledů na skutečnou konzoli? Dle informací thenewstribe.com to bude už v červnu.

Další důležitou informací, spíše spekulací, je pak to, že samotná konzole by se na herním trhu měla objevit již v říjnu letošního roku. Dává to smysl? Představení designu konzole na E3 a samotná konzole na podzim? Určitě ano!

Zdroj: thenewstribe.com

Gamestop k vydání Battlefield 4 pro next-gen konzole

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.03.13 10:47] Komentáře [0]

Xbox 360EA v týdnu oznámila akční hru Battlefield 4, kterou hodlá na podzim vydat pro PC, PS 3 a X360. O verzích pro next-gen konzole nepadlo zatím ani slovo, alespoň oficiálně, ačkoliv několik vývojářů prozradilo, že se v tomto směru něco chystá. Nyní přišel obchodní řetězec GameStop s informací, že Battlefield 4 vyjde určitě na next-gen konzole Playstation 4 a nový Xbox, na které už nyní začal přijímat předobjednávky, navíc pro ně oznámil i několik ingame bonusů.

Patrick Bach z DICE zatím nad next-gen verzemi krčí rameny, protože podle všeho vývojáři zatím nemají finální specifikace obou konzolí, možná i proto vyčkávají s oznámením. „Já nevím, jestli někdo má hardware s finálními specifikacemi, opravdu to tak je. Existuje několik variant, ale má někdo finální hardware? Skutečně víme, co bude konzole ve finále obsahovat? Hardware je v alfa stádiu, ale nikdo přesně neví, jak to nakonec bude,“ řekl Patrick Bach serveru CVG.

Převzato z: konzolista.cz

Video nového ovladače pro Playstation 4 z GDC 2013

Playstation 3 [anthraxCZ 30.03.13 21:08] Komentáře [0]

Xbox 360Jednou z věcí, kterou se při představení konzole Playstation 4 dušovali Sony nejvíce, byl rozhodně ovladač. Ten by dle všeho měl obsahovat mimo veškeré předchozí funkce Dualshocku 3 také dotykovou část a speciální urychlovací tlačítka. O tom všem a o designu samotného ovladače se hovoří v novém videu IGN.

Video můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Zdroj: vlastní

Nové artworky z pokračování Thief série

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.03.13 20:56] Komentáře [0]

Xbox 360Tri nové koncepty z pokračovania Thief série nám približia prostredia, do ktorých sa ponoríme. Prvý trailer uvidíme 2. apríla, zatiaľ nám autori ponúkli krátky teaser (který jste na našem webu vidět již před několika dny). Hru čakáme budúci rok na PC, nový Xbox a PS4.

Obrázky naleznete uvnitř této novinky.

Převzato ze: sector.sk

Chystají 2k Czech oznámení Mafie III?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.03.13 20:49] Komentáře [0]

Xbox 360První Mafie od tvůrčího celku Illusion Softworks (dnes 2K Czech) se stala legendou a mnoho hráčů nejen z České republiky na ni vzpomíná v dobrém. Nikoho tak nepřekvapilo, když jsme si o osm let později mohli zahrát pokračování, které v mnoha ohledech navazovalo právě na první díl. V srpnu to budou tři roky, co vyšla Mafia 2 a hráči se pochopitelně začínají ptát, jak to bude dál.

Studio 2K Czech dlouhou dobu mlčelo a s fanoušky moc nekomunikovalo. V roce 2011 připravilo Top Spin 4 a nyní to vypadá, že se chystá na velké oznámení. 19. března byl totiž založen oficiální Twitter @2KCzech, kde tvůrci po tweetu Martin Čuláka přiznali, že dlouhou dobu byli v postranní. "To se ale velmi brzy změní," slibuje 2K Czech.

Doufejme tedy, že svého slibu dostojí a my se již brzy dočkáme nějakého toho oznámení. S největší pravděpodobností půjde o Mafii 3. Spekulace o vývoji třetí Mafie se objevily již v srpnu loňského roku a v listopadu vyplynulo na povrch, že 2K Czech hledá nové talentované vývojáře pro neoznámený super tajný a zajímavý projekt.

Konkrétně hledali lidi se zkušenosti s vývoje konzolových her na pozice Lead Mission Designer, Senior Game-Engine Programmer, Senior Producer a VFX Artis. Tak aby dokázali posunout hranice špičkového hardwaru pro multi-platformní softwarový projekt se zaměřením na AAA konzolové hry a sociální/mobilní projekty. Co si o tom myslíte, půjde o Mafii nebo se vývojáři pokusí zaujmout se zbrusu novým titulem? Pokud by šlo o Mafii 3, co byste ve hře chtěli a kde by se měla odehrávat? Dejte nám vědět v komentářích.

Převzato ze: zing.cz

Videoukázka z Unreal Engine 4 na Playstationu 4

Playstation 3 [anthraxCZ 30.03.13 20:44] Komentáře [0]

Xbox 360Když Sony oznamovala konzoli Playstation 4, pustila během své tiskové konference video s technologickou demoverzí enginu Unreal 4. Dnes Epic Games vydal totéž video, jen s tím rozdílem, že je celé delší, takže si můžete udělat lepší obrázek o tom, jak engine na nové konzoli od Sony běží. Na celé tech demo se můžete podívat níže v novince.

Více asi dodávat nemusíme, takže si video užijte.

Převzato z: konzolista.cz

Primal Carnage: Genesis v druhém traileru

Playstation 3 [anthraxCZ 30.03.13 20:40] Komentáře [0]

Xbox 360V týdnu jsme vás informovali o hře Primal Carnage: Genesis na Unreal 4 enginu, která vyjde hned na start konzole Playstation 4. „Primal Carnage: Genesis je příběhové epizodické dobrodružství, odehrávající se ve světě, v němž jsou dinosauři přivedeni zpět k životu. Naším cílem je přinést pohlcující hru z vlastních očí s dinosaury, na kterou hráči tolik čekají.

Prozkoumejte tropické pralesy i člověkem vytvořená prostředí plné prehistorických tvorů, zažijte strach, až budete loveni dávno zapomenutými zvířaty,“ stojí v oficiálním popisu. Dnes vývojáři vydali na tuto svoji hru nový trailer ukazující další dinosaury. Podívat se na něj můžete níže v novince.

Převzato z: konzolista.cz

Vrátí se do série Call of Duty postava kapitána Price?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.03.13 10:49] Komentáře [0]

Xbox 360Poslední dny se na internetu hodně spekuluje o tom, kdy Activision oznámí nový díl populární série Call of Duty. Zvláště poté, co své karty odkryla konkurenční EA s Battlefieldem 4. Oznámení se podle všeho blíží, protože na něj nyní začali zřejmě teaserovat přímo vývojáři ze studia Infinity Ward. Na svůj facebookový profil nahráli jako hlavní obrázek fotografii ze své kanceláře, na které je na zdi namalovaný populární kapitán Price. Může jít o hlavního hrdinu nového dílu?

To se snad už brzy dozvíme. Na facebookový profil Infinity Ward se dostanete kliknutím na následující link.

Převzato z: konzolista.cz

Video o designu postav v titulu Destiny

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.03.13 10:46] Komentáře [0]

Xbox 360Akční hra Destiny na sebe poutá pozornost už několik měsíců. Vývojáři ze studia Bungie se zúčastnili letošního GDC, během kterého vydali nové video, zaměřující se tentokrát na design jednotlivých postav, ať už těch, které budou s vámi, tak nepřátel. Pokud vás hra zajímá, můžete se podívat na video níže v novince. Hra Destiny vyjde někdy během příštího roku pro současné (Playstation 3 a Xbox 360) a next-gen konzole (Playstation 4 a Xbox).

Více se o hře dočtete v našem obsáhlém preview.

Převzato z: konzolista.cz

Další střípky informací o očekávaném Battlefieldu 4

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.03.13 22:05] Komentáře [0]

Xbox 360Včera EA oznámila Battlefield 4, který vyjde letos na podzim pro PC, Ps 3 a X360. Je ale pravděpodobné, že se objeví i next-gen verze, ale ty zatím přímo potvrzeny nebyly. Ostatně herní obchod Gamestop s nimi počítá ve svých předobjednávkách. V posledních hodinách se objevilo několik doplňujících informací, tak proč se o ně nepodělit.

V prvním traileru se objevila na jeho konci žena jako voják. Vývojáři potvrdili, že hře sice budou ženy jako vojáci, ale nebude možné za ně hrát, ani v multiplayeru. Třetí Battlefield přinesl zvlášť kooperativní mise, ale ty se asi neosvědčily, takže ve čtvrtém dílu vůbec nebudou. Jestli je to škoda, napište do diskuze.

Poté tu máme ještě potvrzení prvního multiplayerového DLC, které se bude jmenovat Drone Strike. Pokud si hru předobjednáte, získáte toto DLC zdarma. Podobná akce byla už u trojky.

Převzato z: konzolista.cz

Teaser trailer na Thief 4 je online ke zhlédnutí

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.03.13 20:59] Komentáře [0]

Xbox 360Nedávno vývojáři ze studia Eidos Montreal konečně odhalili svoji hru Thief, na které pracovali několik posledních let. Měli jsme tu první obrázky a několik informací, brzy se navíc dočkáme prvního plnohodnotného traileru z této zlodějské next-gen hry. Než přijde příští týden, vydali vývojáři pro navnadění krátký teaser ukazující svíčku, kterou následně hlavní hrdina zhasne.

Na teaser se podívejte níže v novince. Thief vyjde v příštím roce na Playstation 4 a nový Xbox.

Převzato z: konzolista.cz

Dragon Age 3 i Mass Effect 4 na Frostbite 3

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.03.13 16:49] Komentáře [0]

Xbox 360Při včerejším představení Battlefieldu 4, který běží na novém enginu Frostbite 3, vás možná napadlo, jak to bude s dalšími hrami, které jsou aktuálně ve vývoji a je o nich známo, že využijí technologii Frostbite 2. Ta se poprvé objevila s Battlefieldem 3 z roku 2011 a následně se dostala i do Need for Speed: The Run, Medal of Honor: Warfighter či Army of Two: The Devils Cartel.

Již nějaký čas víme, že EA na technologii Frostbite připravuje nový Mass Effect, jenž je prozatím prezentován pod názvem Mass Effect 4, a také Dragon Age 3: Inquisition. Dalo by se počítat s tím, že obě dvě jmenované hry přesedlají na modernější Frostbite 3. Dnes to oficiálně na svém Twitteru potvrdil Yanick Roy, ředitel BioWare Montreal. Ten se nechal slyšet, že Mass Effect 4 i Dragon Age 3: Inquisition využijí Frostbite 3. Když se ho novináři zeptali, proč měly původně hry běžet na Frostbite 2, Roy odpověděl, že nikdy a nikde nebylo uvedena verze enginu.

Dá se tedy předpokládat, že Mass Effect 4 i Dragon Age 3: Inquisition jsou od začátku ve vývoji s využitím technologie Frostbite 3. To by mohlo poukazovat na to, že oba tituly vyjdou také na next-gen platformy. Frostbite 3 je vylepšená verze Frostbite 2, která podporuje DirectX 11 na PC. Je rovněž vybaven in-game destrukcí díky systému Destruction 4.0 a zcela novou technologií teselace.

Převzato ze: zing.cz

Spekuluje se o Batman: Arkham Origins

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.03.13 16:43] Komentáře [0]

Xbox 360Warner Bros. na začátku roku potvrdil, že připravuje nový díl z populární série Batman: Arkham. Podle francouzského serveru Gameblog.fr se tato hra bude jmenovat Batman: Arkham Origins a má být poprvé oznámena na letošní E3 pro next-gen konzole Playstation 4 a nový Xbox, ale je možné, že nakonec vznikne i verze pro současné konzole.

Podle informací francouzského serveru je hra zasazena do padesátých nebo šedesátých let, přičemž v ní nemají chybět ani ostatní členové Ligy spravedlnosti. Možná i kvůli tomu nese název Batman: Arkham Origins. No a ještě jedna drobnost na závěr, na hře mají opět pracovat vývojáři z Rocksteady Studios.

Podle nedávných informací se mají podílet na hře točící se kolem Ligy spravedlnosti, což jen potvrzuje dnešní spekulaci.

Převzato z: konzolista.cz

Capcom možná chystá Resident Evil pro next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.03.13 12:57] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoliv šestý Resident Evil nedokázal tolik zabodovat, jak si zřejmě v Capcomu přáli, pořád se slušně prodával – přes čtyři miliony prodaných kopií. To má za následek jediné. Už nyní se připravuje další díl, jak hlásá server Geimaku, který má tuto informaci od svého údajně důvěryhodného zdroje. Podle informací má tento nový díl vznikat pro next-gen konzole, přičemž se nemá jednat o regulérní sedmé pokračování, ale o další spin-off, jakým byl v minulém roce třeba Resident Evil Operation Raccoon.

Ten si také nevedl zrovna dvakrát dobře v recenzích, ale série má takové postavení u hráčů, že se ho nakonec prodalo přes 2 miliony kopií. Odhalení je podle všeho naplánováno někdy na tento rok. Možná se dočkáme už na E3, nejpozději na TGS.

Převzato z: konzolista.cz

Pár nových informací o konzoli Playstation 4

Playstation 3 [anthraxCZ 28.03.13 11:11] Komentáře [0]

Xbox 360Sony během Game Developers Conference uspořádala sezení pro vývojáře, během kterého padlo několik nových informací o Playstationu 4. Nejedná se o nic zásadního, ale i to málo jistě potěší všechny, kteří se na novou next-gen konzoli těší. Než vše narvat do krátkého popisu sem do hlavní části novinky, raději jsme vám vše podstatné sepsali níže, kde tak naleznete několik dodatečných informací o hardwaru, Dualshocku 4, Playstation Network nebo PlayStation 4 Eye. Dejte se tedy do čtení.

Systém
Jak bylo dříve potvrzeno, CPU je založené na 64-bit x86 architektuře, navíc jeho výhodou je nízká spotřeba a malé vyzařování tepla, takže nepotřebuje příliš velké chlazení. CPU má osm jader, 2MiB L2 cache a podporu pro 32kib l1 I/D-cache, PlayStation Shader Language, DirectX 11 a OpenGL 4.0. Co se týče paměti, jde o 8GB 256 bit GDDR5, která se využívá na PC pouze u těch nejlepších grafických karet. Vývojáři pro vývoj PlayStation 4 her využívají prostředí Windows 7 64-bit, v němž mají několik dalších nástrojů. Ostatně vývojáři říkají, že ladění kódu je prakticky identické, jako by dělali PC verzi. To je jistě velký posun oproti Playstationu 3. Každá konzole Playstation 4 nabídne pevný disk s velkou kapacitou.

DualShock 4
Jak už bylo dříve oznámeno, tlačítka START a SELECT byla nahrazena jedním s názvem Options, novým tlačítkem je poté SHARE. To když zmáčknete a chvíli podržíte, uděláte screen. Gamepad má také nově touchpad zvládající rozlišení 1920×900. Na zadní straně je světelný indikátor, který může značit třeba pořadí připojených gamepadů. První svítí modře, druhý červeně, třetí zeleně a čtvrtý růžově. Skvělou zprávou určitě je, že DualShock 4 bude možné nabíjet i v momentě, kdy vypnete konzoli, což nyní u Playstationu 3 nejde. Sony rovněž potvrdila, že tlačítka jsou digitální, protože analogová skoro nikdo nevyužíval.

PlayStation 4 Eye
Nový PlayStation 4 Eye je vybaven dvěma vysoce citlivými barevnými kamerami, které zvládají rozlišení 1280×800 a 60Hz. PlayStation 4 Eye se bude připojovat skrze speciální port, takže nebude zabírat USB. Kvůli speciálnímu portu nebude možné kamerku připojit k PC. Podle popisu PlayStation 4 Eye funguje prakticky identicky jako Kinect, může hráče považovat za ovladač, dokonce sám identifikuje druhého hráče, když stoupí do zorného pole.

PlayStation Network
Každý PlayStation Network uživatel bude mít dvě identity – Skutečné jméno + fotka a PlayStation Network ID + Avatar. Budete moci nastavit, jaké informace preferujete pro zobrazení. Pokud PlayStation Network propojíte s facebookem, automaticky se přesune z něj vaše skutečná identita, která se bude zobrazovat přátelům. Ale to pochopitelně budete moci upravit. Skvělou zprávou je, že už nebude omezení na 100 přátel.

PlayStation App
Pokud si na svůj mobilní telefon či tablet stáhnete PlayStation App, budete si moci skrze ní prohlížet zprávy, co zrovna vaši přátelé hrají, případně nakupovat obsah na Playstation Store, který následně necháte na dálku doma stáhnout, abyste mohli po příchodu hned hrát.

Článek převzat z: konzolista.cz

Nové screenshoty z Grand Theft Auto V

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.03.13 10:55] Komentáře [0]

Xbox 360Vývojáři z Rockstar Games se nedávno omluvili za menší přísun informací o hře Grand Theft Auto V. Prostě nechtějí před vydáním prozradit více, než je nezbytně nutné. Přesto dnes udělali fanouškům radost, protože vydali hned deset nových obrázků, ukazující třeba potápění, seskok z letadla, Trevora na motorce, Michaela s luxusním vozem nebo Franklin s velkým rotačním kulometem.

Pokud se chcete na obrázky podívat, můžete na kartě - link . Grand Theft Auto V vyjde 17. Září na konzole Playstation a Xbox 360. O next-gen verzích se zatím pouze spekuluje.

Převzato z: konzolista.cz

Acitivision prezentuje next-gen technologii obličejů

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.03.13 10:51] Komentáře [0]

Xbox 360R&D divízia Activision ukázala na GDC svoj pohľad na next-gen tváre, ktorými chcú do hry priniesť uveriteľné a fotorealistické postavy. Tváre, ktoré predstavila, fungujú na 180 fps na GTX680. Ide hlavne o vymodelovanie tvárí, shadre očí a emócie. Využití této technologie se pravděpodobně dočkáme i v novém dílu Call of Duty.

Videa z prezentace naleznete uvnitř této novinky.

Převzato ze: sector.sk

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde