Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Quantum Theory na nových screenech

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.08.10 11:54] Komentáře [0]

Xbox 360Quantum Theory od společnosti Tecmo se hodně podobná Xbox 360 exkluzivní záležitosti Gears of War (kromě prvního dílu na Pc). Tvůrci tak pravděpodobně chtějí vyplnit prázdné místo na Playstationu 3, co se týče her ve stylu Gears of War. Dnes tu máme řadu nových screenshotů, posuďte sami, zda se vám Quantum Theory zamlouvá, mně se to zatím jeví jako nepodařený klon. Několik obrázků uvnitř novinky, a zbytek zde.

Video z nového Xbox 360 Dashboardu

Xbox 360 [anthraxCZ 29.08.10 15:18] Komentáře [3]

Xbox 360Stejně tak jako se blíží listopad, blíží stejným tempem také nová periferie pro Xbox 360 s názvem Kinect. V souvislosti s ní hodlá Microsoft také těsně před launchem uvolnit na Xbox Live Marketplace update Xbox 360 Dashboardu, který připraví jednotlivé záložky a rozpoložení menu pro pohodlné a přehledné ovládání Kinectem. Preview video naleznete uvnitř novinky.

Costume Quest pro Psn a Xbla

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.08.10 12:03] Komentáře [3]

Xbox 360Od tvůrců Psychonauts, který slavil úspěch především u recenzentů, ze studia Double Fine se na letošní Haloween chystá vydání tématické hry. To vyjde pod hlavičkou THQ a ponese název Costume Quest - vaším úkolem bude zachránit všechny cukrovinky. Costume Quest bude podporovat kooperativní hru a vyjde na Xbox Live Arcade a Playstation Network. Podívejte se na první trailer uvnitř novinky.

Case Zero v gameplay videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.08.10 10:20] Komentáře [6]

Xbox 360Desitiminutová stopáž gameplay videa, která se dnes objevila na Youtube.com, vám dá solidní pohled na přicházející Xbox 360 exkluzivní prequel pro Dead Rising 2 s názvem Case Zero. Ten dorazí již za za dva dny na Xbox Live Marketplace. Samotné Dead Rising 2 vychází v září. Video naleznete uvnitř.

Varování na závěr - video může obsahovat spoilery.

Far Cry 3 potvrzeno dalším obchodem

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.08.10 09:25] Komentáře [1]

Xbox 360O tom, že Ubisoft plánuje Far Cry 3, jsme vás již informovali. Nic ale nepocházelo z oficiálního zdrojů a potvrzení - spekulace se šířily díky tomu, že Far Cry 3 na konec letošního roku zařadilo několik velkých herních obchodů.

No a dnes se tak učinil další shop, datum vydání sice uvádí na rok 2010, ale hra s největší pravděpodobností vyjde až v průběhu roku příštího. V každém případě, Far Cry 3 je na cestě.

Mafia 2 problémy s češtinou a DLC

PCXbox 360Playstation 3 [Acro 27.08.10 15:33] Komentáře [9]

Xbox 360A je to tady. Mafia 2 je vydána, spousta lidí se účastnilo půlnočního prodeje a náš recenzent hru právě hraje, aby stihl do večera napsat článek. Avšak s vydáním nepřicházejí od fanoušků jen pozitivní ohlasy.

Na Facebookové stránce jednoho z největších českých e-shopů Xzone.cz se začaly objevovat zprávy od nešťastných majitelů krabicové PC verze, kde po nainstalování prostě a jednoduše není (nebo nejde zapnout) čeština. Ti, kteří poslali mail na podporu do Cenegy (vydavatel hry v Čechách) dostali akorát automatickou odpověď s tím, že se firma stěhuje. Verze na Steamu však češtinu obsahuje, takže pokud se chystáte Mafii stáhnou z této služby, můžete to učinit bez obav.

Někteří si stěžovali na nefunkčnost češtiny v Xbox 360 verzi. Xboxová verze češtinou samozřejmě vládne, jen je třeba mít nastavené správné umístění Vašeho Xboxu v nastavení - konkrétně tedy na Czech republic.

A poslední zprávou je informace týkající se české Playstation 3 verze - ta neobsahuje kód pro stažení Playstation exkluzivního DLC přídavku. Distributor je evidentně srandista a tak ho do Playstation 3 verze prostě nepřibalil. Dle zpráv by se čeští majitelé této verze měli vyvarovat stahování přídavku za plnou cenu, jelikož by nemusel být kompatibilní s českou verzí. O toto DLC by čeští hráči přijít neměli, otázkou však zůstává, kdy bude dostupné i pro ně. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Bond v novém traileru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.08.10 17:47] Komentáře [0]

Xbox 360James Bond 007: Blood Stone vypadá podle dnes zveřejněného trailer, který naleznete tradičně v pokračování novinky, na celkem slušnou bondovku. Těšit se můžete na neutichající akci a také sekvence závodní a vůbec ty souvísející s rychlou jízdou. Dle prvních ohlasů z Games Comu je James Bond 007: Blood Stone je poměrně zábavným akčním mixem, ale technická stránka stojí za starou belu.

Jak být dobrým golmanem ve Fifa 11

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.08.10 17:31] Komentáře [2]

Xbox 360Jednou z hlavních novinek letošního ročníku Fify od EA Sports bude možnost hraní za brankáře, čímž se otevírá prostor pro kompletní matche 11 vs 11 skrze Xbox Live a Playstation Network. Tvůrci dnes vypustili do světa instruktážní video, jak být dobrým golmanem. Fifa 11 vychází v říjnu, týden před Pro Evem, které bylo nakonec odloženi na 8.říjen.

Postal III obrázky a video

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.08.10 22:11] Komentáře [2]

Xbox 360Jistě si dobře vzpomínáte na dvě hry ze série Postal, které před několika lety vyšly. Jednalo se vždy o kontroverzní tituly, které svou brutalitou a pohrdaním všemi pravidly odradily, ale zároveň přitáhly masy hráčů. Pokud sledujete herní scénu, pak vám určitě neunikla zpráva o tom ,že se chystá Postal III, který by měl vyjít na Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Již delší dobu o něm ale nebylo ani slechu ani vidu.

Dnes tu máme nové obrázky, naleznete je uvnitř novinky. Co se týče hry, přidal bych ještě jednu perličku - tvůrci ze studia Running With Scissors byli přítomni na letošním Games Comu a údajně byli tak opilí, že redaktoři herních magazínů měli problém z nich dostat kloudné informace o hře. Sami rozhodněte, zda vám tato image sedí, případně jestli vás zaujala hra samotná - uvnitř novinky naleznte zmiňované obrázky a gameplay video z GC 2010.

Zatím není jasné, kdy a jestli vůbec, Postal III dorazí.

Limitka Crysis 2 na videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.08.10 19:26] Komentáře [0]

Xbox 360Za doprovodu písničky Turn the Lights Out v instrumentální verzi od Hadoukenu vám Crytek nabídne stylové náhlednutí pod poklici limitované edice Crysis 2. Ta dorazí souběžně s klasickou 22. března příštího roku. Co všechno vám nabídne, jaký bonusový content, a co dál, uvidíte v traileru, který je uvnitř novinky.


Rock Band 3 trailer na klávesy

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.08.10 15:51] Komentáře [0]

Xbox 360Novým hudebním nástrojem, který doplní bubny, kytaru a mikrofon v třetím pokračování Rock Band od Harmonixu budou klávesy. Tvůrci do herního světa vpustili vůbec první exkluzivní trailer, který právě novou periferii prezentuje prostřednictvím gameplay záběru. Rock Band 3 video naleznete uvnitř novinky.

Saw II na obrázcích

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.08.10 15:26] Komentáře [0]

Xbox 360Lehce iritující filmová série se již dočkala své herní podoby a Konami na letošní rok, konkrétně říjen pro Xbox 360 a Playstation 3, již připravuje pokračování. Titul ponese jednak číslici dvě a druhak podtitul Flesh & Blood. Podívejte se na nové artworky, které tvůrci z Saw II: Flesh & Blood vypustili do etéru. Naleznete je uvnitř.

Portal 2 obrázky

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.08.10 22:19] Komentáře [0]

Xbox 360Nedávno jsme si dávali kraťoučký teaser trailer na kooperativní mód očekávaného Portal 2, dnes si dáme dávku nových obrázků. Ty opět ukazují originální zpracování hry. Obrázky naleznete uvnitř novinky. Co se týče tvůrců, ti momentálně hledají distributora - o hru jako v případě Orange Box či Left 4 Dead stojí EA, zatím ale není nic definitivního. Portal 2 vychází až v únoru 2011, a Valve tak mají ještě čas.

Kinect údajně bez lagů

Xbox 360 [anthraxCZ 23.08.10 19:11] Komentáře [3]

Xbox 360Nedávno jsme vám ukazovali video z Games Com 2010, konkrétně z nové hry pro Kinect - Harry Potter, kde bylo zřetelně vidět, že nový hardware Microsoftu má značné problémy nejen s včasným přenesením pohybu do virtuálního prostoru, ale také se samotnou detekcí pohybu. Redaktoři slovenského herního portálu Sector.sk jsou ale jiného názoru - podle nich byla totiž odezva sražena na minimum a ovládání bylo celkově zpřesněno.

Článek naleznete pod tímto odkazem. Kratičký článek jednoznačně vyznívá v prospěch Kinectu, který dle redaktorů bude do listopadu, kdy dorazí na trh, doladěn k dokonalosti. To, jestli Xbox 360 Kinect skutečně laguje, zjistíme pravděpodobně až sami v listopadu.

Ign recenzuje Mafii II

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.08.10 19:06] Komentáře [2]

Xbox 360Pakliže stále váháte, zda pořídit nebo nepořídit Mafii II, možná vám poradí recenze jednoho z nejznámnějších herních portálů na internetu - Ign. Ti se do Mafie II pustili hned nadvakrát, recenzují ji jak v textové formě, tak ve videorecenzi. A hodnocení? Pěkných, ale rozhodně ne očekávaných 7 z 10 možných. Nejvíce se recenzentovi líbila audio stránka hry, vše ostatní zůstava v závěsu a upadá do roviny lepšího nadprůměru - jinými slovy, celkem dobré, ale nic převratného.

Mafie II zítra vychází v Severní Americe a navzdory tomu, že tvůrci pocházejí z českých končin, v České republice se hráči dočkají až o tři dny později, tedy 27. srpna. Potěšit nás může fakt, že Mafie II vyjde na všech třech platformách v lokalizovaé verzi, tedy včetně dabingu.

Vanquish dostane demo příští týden

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.08.10 18:57] Komentáře [0]

Xbox 360Pro mně osobně poměrně tuctově vypadající third-person akce Vanquish dostane demo. Capcom to dnes potvrdil a také přidal datum jeho uvolnění - 30. srpen, tedy den před samotným vydáním plné verze. Ta vychází na Xbox 360 a Playstation 3 1. září letošního roku. Pokud tedy tuto akční střílečku od tvůrců Resident Evil očekáváte, 30. srpna čekujte Xbox Live Marketplace a Playstation Network.

Halo: Reach - assault mód

Xbox 360 [Weeman 22.08.10 23:42] Komentáře [0]

Xbox 360Na youtube se objevilo další video z očekávaného Halo: Reach. Na videu můžete vidět méod Assault. Bude se jednat o jasný cíl - získat bombu, položit na určené místo a ochránit ji dokud nevybouchne. Halo: Reach nabídne o něco lepší grafiku než předchozí díly a také má být posledním dílem série, který vytvoří Bungie. Užijte si video.


Mortal Kombat v novém gameplay videu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.08.10 18:32] Komentáře [2]

Xbox 360Nový Mortal Kombat slibuje návrat k tradičním a osvědčeným kořenům série - jednoduchý systém ovládání, komba, unikátní bojovníci, brutalita a hlavně tak známé fatality. To by měly být i devizi nového dílu série, který dorazí na konzole Xbox 360 a Playstation 3 v příštím roce. Teď máme k dispozici mix gameplay záběrů, naleznete je uvnitř novinky.

Playstation 3 - ochrana finálně prolomena?

Playstation 3 [Acro 22.08.10 09:47] Komentáře [7]

Xbox 360Na internetu již pár dní kolují zprávy o tom, že ochrana na Playstationu 3, která zabraňovala ve spouštění neoriginálních kopií, byla finálně prolomena - a to dosti kuriózním způsobem. Konkrétně se jedná o modchip, který zasunete do USB a v tom okamžiku můžete spouštět hry z Vašeho HDD.

V čem spočívá to kouzlo? Dle stránky OzModChips.com ono malé USB zařízení způsobí to, že se Playstation 3 začne chovat jako konzole, kterou dostávají vývojáři pro tvorbu her - tzv. dev kit. První modchipy by měla tato stránka expedovat do světa 27. srpna, takže po tomto datu se uvidí, zda je tento průlom legitimní, či nikoli.

Pokud se existence tohoto modchipu skutečně potvrdí, tak se jedná o zásadní průlom, který může do budoucna společnosti Sony značne snížit zisky ze softwaru, které jsou nyní, díky neexistenci pirátství na Playstationu 3, značné.

Videa, na kterých uvidíte spouštění her pomocí modchipu, naleznete v pokračování novinky.

Max Payne 3 možná vyjde již v lednu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.08.10 09:36] Komentáře [1]

Xbox 360Rockstar Games jsou, co se týče vývoje a vůbec momentálního stavu Max Payne 3, velice nesdílní a ačkoli ohlásili, že původní termín letošního roku hra nemůže stihnout a odložili ji do roku příštího, vypadá to, že v příštím roce se dočkáme dříve než bychom si mysleli. Podle Amazonu, který hru zařadil do svého seznamu, totiž Max Payne 3 vyjde již 31.ledna 2011. Uvidíme, co je na tom pravdy.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde