Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Dungeon Siege III v prvním traileru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 03.09.10 09:56] Komentáře [0]

Xbox 360Obsidian Entertainment pod záštítěním vydavatelské společnosti Square Enix chystají na příští rok již třetí pokračování akčního rpgčka Dungeon Siege. O tom jsme nedávno psali v souvislosti s novými screenshoty. Tvůrci a Square Enix ale teprve dnes konečně poskytli vůbec první debu trailer, který obsahuje také gameplay záběry přímo ze hry, a vy tak máte možnost nahlédnout blíže.

Trailer na Dungeon Siege III naleznete uvnitř novinky, hra samotná vyjde až v průběhu příštího roku, přičemž zatím nebylo specifikováno ani roční období.

Ubisoft ohlašuje Bloody Good Time

PCXbox 360 [anthraxCZ 03.09.10 09:51] Komentáře [0]

Xbox 360A hned další arkádovku včera ohlásili Ubisoft. Bloody Good Time bude již podle názvu střelenou akční fps arkádovkou, v níž se vyřádíte především díky zajímavé stylizaci a unikátním herním charakterům. Bloody Good Time vyjde již letos, přesně 27. října letošního roku a to na Steamu a Xbox Live Arcade. Hra poběží na updatové verzi Source Enginu od Valve. První obrázky po rozklknutí novinky.

Uvnitř novinky naleznete také debutový trailer, který byl vydán při příležitosti odhalení hry.

Atari chystá The Undergarden pro Xbox 360

Xbox 360 [anthraxCZ 03.09.10 09:46] Komentáře [0]

Xbox 360Malá exkluzivní hra s názvem The Undergarden od studia Vitamin G Studios se chystá pod křídly společnosti Atari. The Undergarden bude psychidelickou arkádovkou, v níž budete řešit spoustu puzzlů a logických hříček. Na první pohled zaujme určitě zajímavá stylizace hry. The Undergarden vyjde pro Xbox Live Arcade snad ještě letos. Psycho trailer uvnitř novinky.

Mortal Kombat trailer

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.09.10 19:57] Komentáře [0]

Xbox 360Nový atmosférický trailer na Mortal Kombat, který zajímavě ladí s hudbou od Disturbed (konkrétně písnička Aother Way To Die), se dnes objevil na internetu. Trailer se vyjímá především zajímavým zpracováním, kdy většinu času nesledujete přímo bojovníky, ale pouze jejich stíny.

Trailer naleznete uvnitř novinky, Mortal Kombat je výhradně záležitostí konzolí Xbox 360 a Playstation 3. Možnost zahrát si budeme mít moci začátkem příštího roku.

Nba Elite na prvních gameplay záběrech

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.09.10 19:54] Komentáře [0]

Xbox 360Nba Elite 11, další pokračování oblíbené basketbalové simulace, která ale již několik ročníků pokulhává za konkurenčním basketem od 2k Games, se dnes dočkala vůbec prvního gameplay videa. to ukazuje více než pět minut záběrů pouze ze samotného hraní. Posoudit, zda je Nba Elite 11, pro vás nebo ne, můžete uvnitř novinky, kde video naleznete.

Blood Drive závody od Activisionu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.09.10 19:50] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoliv akčně závodní počin od Activisionu s názvem Blood Drive nikdy nebyl oficiálně ohlášen a představen, podle herního server computerandvideogames.com jde o závodní titul ne nepodobný legendární sérii Carmageddon. Ostatně i název napovídá, že půjde o něco drsného - podle Amazonu by Blood Drive mělo vyjít již v letošním říjnu na Xbox 360 a Playstation 3, to se zdá být ale dosti nepravděpodobné.

Uvidíme, co nám prozradí Activision v několika dalších dnech.

Medal of Honor v novém traileru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.09.10 13:42] Komentáře [3]

Xbox 360Slušné gameplay video z připravovaného nového dílu Medal of Honor, který dorazí již v příštím měsíci na Pc, Xbox 360 a Playstation 3, dnes zveřejnili tvůrci. Tříminutové video vám nabídne náhlednutí do jedné z misí, kde se zhostíte role pilota helikoptéry. Více uvnitř novinky na zmiňovaném videu.


Lair of the Shadow Broker DLC trailer

PCXbox 360 [anthraxCZ 02.09.10 13:31] Komentáře [0]

Xbox 360Již v úterý příští týden bude dostupný dlc balík pro Pc a Xbox 360 za 800 Bioware bodů pro jejich oblíbené rpgčko Mass Effect 2. Balík ponese název Lair of the Shadow Broker a bude ke stažení z Xbox Live Marketplace. Uvnitř novinky naleznete trailer na dlc, který vám poodhalí obsah.


Kinect nebude v EU možné ovládat hlasem

Xbox 360 [anthraxCZ 01.09.10 23:51] Komentáře [4]

Xbox 360I přestože vaše plynulá angličtina se prakticky neliší od rodilých mluvčí neo dokonce jste rodilý mluvčí v angličtině, ale bydlíte momentálně v České republice (nebo dalších nezajímavých regionech) a máte konzoli Xbox 360 z regionu EU (kromě Británie), zapomeňte na ovládání Kinectu hlasem. Microsoft španělskému Eurogameru potvrdil, že Kinect bude podléhat regionálnímu zámku a tedy nebude možné jej ovládat pomocí hlasových příkazů, byť v angličtině.

Respektive, tato featura nebude zprovozněna ihned při launchi. V Evropě by ovládání hlasem mělo být zprovozněno v průběhu začátku příštího roku. Při launchi bude Kinect rozeznávat angličtinu, japonštinu (k čemu) a španělštinu. Oukej, teďka jedna soukromá - Microsofte, strč si Kinect někam! 4000Kč za to, že nebudu moct využívat tuhle featuru? Ani omylem.

Fifa 11 v 12 minutách gameplay

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.09.10 15:21] Komentáře [6]

Xbox 360Známý herní server Gamespot.com se podíval na zoubek aktuálnímu ročníku fotbalové simulace od EA s číslovkou 11 a dnes zveřejnil celých dvanáct minut čistého gameplay zápasu mezi Arsenalem a Realem Madrid. Pakliže si tedy chcete zkrátit měsíční čekání, mrkněte do novinky - naleznete tam 12 minut gameplay záběrů z Fifa 11.


Valve chystá tři překvapení

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.09.10 15:16] Komentáře [2]

Xbox 360Valve, kteří stojí za herními klenoty jako Half Life série či Portal, slibují tři velká překvapení, která budou oznámena v průběhu příštích 12 měsíců. Je fakt, že je to poměrně dost dlouhá doba, v každém případě - o co podle vás půjde? Mé soukromé tipy jsou, že půjde buď o pokračování Left 4 Dead 3, Třetí epizodu pro Half Life 2 a v nejlepším případě o plnohodnotný Half Life 3. Nechme se tedy překvapit.

Ještě k Half Life 3 - doména je již zaregistrovaná.

Arkham City bude mít multiplayer + screeny

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.09.10 14:32] Komentáře [0]

Xbox 360Batman: Arkham City, pokračování jedné z nejlepších her minulého roku Batman: Arkham Asylum, bdue narozdíl od svého předchůdce disponovat hrou pro více hráčů skrze online, Xbox Live a Playstation Network. Toto potvrzení přišlo prostřednictvím oblíbeného britského Playstation 3 Magazínu, kde se píše, že multiplayer v Batman: Arkham City nebude chybět, prozatím ale žádné bližší detaily.

Potvrzení multiplayeru zatím na fórech a herních webech provází spíše rozpačité reakce než nadšení. Batman: Arkham City zatím nemá stanovené datum vydání, pro všechny platformy ale vyjde nejspíše někdy v průběhu příštího roku.

Aktualizace: Pod tímto odkazem se skrývají nové screenshoty!

Rozporuplný start Playstation Move

Playstation 3 [anthraxCZ 01.09.10 11:22] Komentáře [0]

Xbox 360Dnes oficiálně padlo embargo na hodnocení nové periferie pro Playstation 3 Playstation Move. Ten celosvětově vychází 17. září a není tedy divu, že největší herní weby již zveřejňují své dojmy a recenze. Mezi ně patří IGN, které se podívalo jak na samotný hardware, tak na dostupné hry. Nutno podotknou, že start je více než rozporuplný - launch hra Kung fu Rider si odnesla 3.5 a Racquet Sports 4.5, mezi lépe hodnocené patří Sports Championship se 7.5 a Eye Pet s 8.0 body. Souhrný článek všech recenzí naleznete zde.

Ve zkratce lze říci, že Playstation Move získává kladné body, neboť jde o jasnou evoluci Wii Mote - Sony dotáhlo po technické stránce ovladač k dokonalosti hlavně po stránce odezvi a přesnosti. Jenže nic není dokonalé a servery se zmiňují o problémech se snímáním pohybu z různých vzdáleností, kdy každá hra vyžaduje jinou vzdálenost.

Též bude potřeba často ovladač kalibrovat a přenastavovat jednotlivé položky. Celkově si Playstation Move jako hardware odneslo pěkných 8.5 bodu. Dostupný bude 17. září letošního roku a my jsme zvědaví, jak si povede Kinect pro Xbox 360 o měsíc později.

Xbox 360 dostane nový ovladač

Xbox 360 [anthraxCZ 31.08.10 19:00] Komentáře [9]

Xbox 360Respektive nový, spíše redesign toho současného. Největších změn se dočká dlouho kritizovaný D-pad současného Xbox 360 ovladače. Ten ačkoliv já osobně jsem neměl nikdy problém vždy ho správně použít, půjde nastavit do nižší a vyšší polohy. Jak vypadá nový ovladač a v čem spočívá avizovaná novinka D-padu, naleznete uvnitř novinky na videu, kde Larry Hryb, známý jako Major Nelson, koncept ovladače představuje.

Ovladač by měl dorazit do Evropy v průběhu února příštího roku (USA na začátku listopadu). A teď se podržte, za cenu 65$, to by dle tradičního modelu cen pro Evropu, tzn. 1$ = 1libra v EU, znamenalo v přepočtu na české koruny 1900Kč - to je pěkná cena.

F1 2010 v první recenzi 9/10

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.08.10 16:53] Komentáře [12]

Xbox 36024. září letošního roku konečně dorazí závodní simulace od Codemasters s licencí závodů formulí F1. Zajímavostí je, že na Xbox budou závody F1 dostupné vůbec poprvé v historii této herní platformy, dříve se jednalo vždy o exkluzivitu Sony. Letošní ročník se bude vyjímat propracovaným dynamickým počasím, grafikou a snad i jízdním modelem.

Smutné je, že tvůrci zavrhli vydání dema, a tak nebudeme mít možnost ozkoušet kvality F1 2010 od Codemastersu ještě před vydáním. V první recenzi Oficiálního Playstationu Magazinu si ale hra odnesla neočekávaných 9/10 - tak snad finální verze pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3 naplní i očekávání hráčů.

Demo Vanquish je Live

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.08.10 14:10] Komentáře [0]

Xbox 360Tak jak tvůrci third person mech akce s názvem Vanquish avizovali, poslední srpnový den se na Xbox Live Marketplace a Playstation Network objevilo hratelné demo, které vám nabídne ozkoušet základní herní mechanismy titulu. Velikost dema je přijatelná - 480MB. Plná verze Vanquish vychází zítra.


Dungeon Siege III na nových momentkách

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.08.10 09:54] Komentáře [1]

Xbox 360Očekávané pokračovíní rpgčka Dungeon Siege s pořadovým číslem III se na letošním Games Convention 2010 v německém Lipsku také předvedlo. My vám přinášíme nové screenshoty, které vypadají opravdu dobře. Naleznete je uvnitř novinky. Co se týče verzí pro Pc a konzole, ta první bude disponovat lepší grafikou, konzolová naopak ovládáním přizpůsobeným ovladačům.

Dungeon Siege III vyjde v průběhu příštího roku.

Apache: Air Assault screeny

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.08.10 09:35] Komentáře [0]

Xbox 360Nedáno představený Apache: Air Assault pro konzole bude obsahovat 16 propracovaných misí, kde se podíváme do míst jako Afrika, Střední východ či džungle Jižní Ameriky. Všechny lokace byly vytvořeny dle reálných fotografií, pořízených satelity. Apache: Air Assault vyjde 9.listopadu, tvůrci z Gaijin Ent. hru prezentují novými screeny - ty naleznete uvnitř novinky.

Ceny Xbox Live Gold porostou

Xbox 360 [anthraxCZ 30.08.10 19:06] Komentáře [3]

Xbox 360Ač by se mohlo zdát, že trend by měl být spíše opačným směrem, tedy ne zdražování, ale zlevňování, Microsoft potvrdil, že cena za zlaté členství na Xbox Live se zvýší. Toto zdražení se týká regionů Kanady, Mexika, Spojeného království a Spojených států amerických. Od 1. listopadu letošního roku stoupne cena z dnešních $49.99 na $59.99 v USA. Měsíční členství podraží o dva dolary na $9.99.

Konkrétně v Británii by ceny měly stoupnout pouze v případě měsíčního Goldu na £5.99 - cena ročního goldu by se neměla měnit, ale zatím není nic potvrzeného. Stejně tak není potvrzeno, zda se toto zdražování týká také našeho regionu. Microsoft zdražování obhajuje množstvím obsahu na Xbox Live Marketplace, který se od roku 2002 značně rozšířil a přitom cena zůstala stejná.

"Jsme přesvědčeni, že nové ceny se promítnou do zkvalitnění služeb Xbox Live Gold," dodává Microsoft. Stříbrné členství bude stále dostupné zdarma. Tedy zatím ano.

Hot Pursuit v novém videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.08.10 15:07] Komentáře [0]

Xbox 360Need for Speed: Hot Pursuit se sice očekávaného, ale nepotvrzeného dema na Games Convention nedočkalo, k zahrání ale nefinální verze hry byla k ozkoušení všem návštěvníkům veletrhu. Redaktoři nizozemskho Eurogameru.nl pak nezapomněli hraní zdokumentovat a tak vám jej můžeme uvnitř novinky nabídnou ke zhlédnutí.


Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde