Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Fallout: New Vegas intro

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 13.09.10 13:34] Komentáře [0]

Xbox 360Tvůrci z Bethesda Softworks dnes zveřejnili herní intro z očekávaného pokračování Fallouta 3 s podtitulem New Vegas. Ono se není ani čemu divit, Fallout New Vegas totiž vychází již za měsíc a kousek na Pc, Xbox 360 a Playstation 3. 22. října budeme mít konečně možnost okusit postapokalyptické Las Vegas.

Intro naleznete uvnitř novinky.

Halo Reach - legendární edice je obrovská

Xbox 360 [Acro 13.09.10 13:30] Komentáře [4]

Xbox 360Halo Reach se na pulty obchodů podívá již zítra a mnozí z Vás mají tento titul zcela jistě předobjednán. A pokud se řadíte mezi pravé fanoušky, pak Vaše volba padla na edici Legendary, která obsahuje skutečně požehnané množství bonusového materiálu.

Možná Vás však tato verze poté, co přijde zásilkovou službou, přeci jenom překvapí - a to svojí velikostí. Tato edice je totiž zhruba 2x větší než krabice, do kterých Microsoft balí Xbox s příslušenstvím - prostě a jednoduše, je obrovská.

Nic však neukáže skutečnou velikost lépe, než fotografie, kterou naleznete v pokračování novinky.

Nový Deus Ex v subHD a nové obrázky

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.09.10 23:25] Komentáře [0]

Xbox 360Stejně jako mnoho her z poslední doby, tak i třetí pokračování kultovní série Deus Ex s podtitulem Human Revolution poběží v sub HD rozlišení, tedy v rozlišení, které počtem bodů přesně neodpovídá HD rozlišení. Naopak Pc verze, která se okamžitě stala terčem všech možných spekulací a otázek fanoušků, poběží na maximální detaily a v maximálním možné rozlišení. Aspoň tedy dle slov Jeana Francoisa Dugase, který řekl, že Pc verze nebude v žádném případě ořezaná a konzoloidní.

Navzdory tomu, že Deus Ex Human Revolution na Xbox 360 a Playstation 3 pravděpodobně poběží v sub HD, nové screenshoty jednoznačně naznačují, že i tak bude po stránce technické oč stát. Nové obrázky naleznete uvnitř novinky. Nový Deus Ex vychází v únoru příštího roku.

Halo Reach - absolutní hodnocení od OXM

Xbox 360 [Acro 12.09.10 21:31] Komentáře [3]

Xbox 360Halo Reach se dá bezesporu označit za úspěšnou hru už nyní, alespoň co se hodnocení týče a není pochyb, že díky velkému marketingovému úsilí bude úspěšné i u samotných hráčů - především pak v USA.

K marketingové kapmaňi bezesporu patří i recenze v oficiálních herních magazínech, v případě Xboxu 360 tedy velmi dobře známý Offical Xbox Magazine (OXM), který dnes vydal svoji recenzi a hře udělil absolutní hodnocení, tedy 10/10.

A aby toho nebylo málo, Halo Reach nemá dle recenze žádný zápor, jen samé klady. Prostě hra roku, klenot, který každý z Vás musí mít ve sbírce. Doufáme, že až se Halo Reach v průběhu příštího týdne dostane k Vám, hráčům, dozvíme se Vaše názory. A již nyní se můžete těšit na nefalšovanou GameZin recenzi.

Představujeme arkádovku Swarm

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.09.10 17:05] Komentáře [0]

Xbox 360Sice trošku se zpožděním, ale přeci vám přinášíme první známé informace a také trailer na novou arkádovku od Ignition Ent. a Hothead Games s názvem Swarm. Jak jsem již zmínil, půjde o arkádovku a v případě konzolí ji tedy budete moci pořídit skrze Xbox Live Arcade a Playstation Network, v případě Pc skrze službu Steam. O hře se mnohem více dozvíte z traileru a komentovaného gameplay, které naleznete uvnitř novinky.

Půjde o jakousi napodobeninu Lemmings, ale v případě Swarm nebudete dav postaviček zachraňovat, nýbrž likvidovat. Ostatně, podívejte se na zmiňovaná video. Swarm dorazí již letos na Pc, Xbox 360 a Playstation 3.

Playstation Move se vymezuje proti Kinectu

Xbox 360Playstation 3 [Acro 12.09.10 13:52] Komentáře [3]

Xbox 360"Dovedete si představit hraní bez ovladačů? To přece není možné!" I tak by se dala vystihnout kampaň, kterou Sony odstartovalo na podporu prodeje jejich nejnovějšího kusu hardwaru, kterým je Playstation Move.

Dost bylo informací o tom, co samotný Move přinese, nyní je dle Sony čas na vymezování se vůči konkurenci, v tomto případě Microsoftu, který se svým Kinectem přináší zcela jiný pohled na hraní moderních her - hraní bez ovladačů.

Na webu YayButtons.com, na kterém se dozvíte, proč jsou tlačítka tak důležitá a proč bez nich nelze žít. Já osobně jsem neměl možnost vyzkoušet ani jednu z těchto technologií (Move bych si rád osahal na některé z akcí, které bude Sony pořádat po Čechách), nicméně argumenty, kterými je na stránce "šermováno" někdy spíše vzbuzují úsměv nad snahou marketingových pracovníků vyvolat dojem, že "controller-free gaming" je nesmysl.

Multiplayerový trailer na Dead Space 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 11.09.10 10:26] Komentáře [1]

Xbox 360Nový trailer, který do světa vypustili Visceral Games ve spolupráci s Electronic Arts odhaluje hodně očekávaný a sledovaný multiplayer pro Dead Space 2. Ten bude jednou z větších novinek druhého pokračování této third person hororové vesmírné akce. Trailer naleznete tradičně uvnitř novinky, ve dvou minutách dostanete možnost zhlédnout prostřednictvím gameplay záběrů, jak bude hra pro více hráčů vypadat.

Dead Space 2 vychází na Pc, Xbox 360 i Playstation 3 příští rok v lednu.

Reach v první oficiální recenzi 9.5

Xbox 360 [anthraxCZ 11.09.10 10:14] Komentáře [3]

Xbox 360Ač zní pojem oficiální recenze jakkoli podivně, v každém případě jde v časopisu Gameinformer o rozhodně větší recenzi než kdejaké menší stránky. No a jaký je tedy verdikt redaktorů oblíbeného herního plátku? 9.5 z maximálních 10. To znamená jediné, Bungie se s Halo univerze loučí aspoň dle Gameinformeru hodně solidně, hra samotná u nás vychází až 14. září a mimo na Reach, se samozřejmě můžete těšit i na naši recenzi.

Ještě si pojďme odcitovat konečný verdikt z recenze. "Všechny rozporuplné dojmy, které vás provázely po dohrání Halo: ODST by měly díky Halo: Reach zmizet. Reach je totiž opravdovým nástupcem Halo 3. Halo se stává herním fenoménem dneška," píše se v recenzi.

Jak se hraje Dance Central v Dubaii

Xbox 360 [anthraxCZ 11.09.10 10:03] Komentáře [0]

Xbox 360Zábavné video z hraní Dance Central na Xbox 360 Kinectu se objevilo na Youtube. Na tom by nebylo nic zvláštního, ale video pochází z Spojených arabských emirátů, konkrétně z Dubaie. Na videu navíc uvidíte vtipně se kroutícího gamera.

Video slouží spíše pro pobavení, nikoli jako novinka.

První ingame obrázky z Blood Drive

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.09.10 18:23] Komentáře [2]

Xbox 360Není to tak dlouho, co jsme vás jako jedni z mála na českém herním internetu informovali o připravovaném arkádově závodním počinu od Activision s názvem Blood Drive. Již název leccos napoví a pakliže vás napadně něco podobného jako byly Carmageddon, tak nejste tak daleko od pravdy. Blood Drive sice není nástupcem, ovšem koncept drsného ježdění z Carmageddonů přebírá.

A dnes vám konečně můžeme nabídnout exkluzivní první obrázky přímo ze hry tak, jak při hraní vypadá. Pětici obrázků naleznete uvnitř. Doufám, že nadějný koncept tvůrci přenesou také do zábavné hratelnosti. Pakliže se jim to povede, máme se, na co těšit. Blood Drive vyjde v průběhu příštího roku na Xbox 360 a Playstation 3.

Bungie chystají multiplatformovku

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.09.10 16:57] Komentáře [0]

Xbox 360O tom, že Bungie definitivně opustilo Microsoft a rozhodlo momentálně zkoncovat s herní značkou Xboxu Halo, jste určitě již slyšeli nebo někde četli. Novinkou však je, že Bungie se nechali slyšet, konkrétně tedy komunitní manažer Brian Jarrard, že nový projekt, nový svět, prostě nová herní značka by se mohla rozšířit daleko za hranice Microsoftích konzolí - Xbox a Xbox 360.

Ten se totiž zmiňuje o tom, že nový projekt by se mohl mimo konkurenční platformu Xbox 360 - Playstation 3, dostat i na handheldy či mobilní telefony. Uvidíme, co pro nás Bungie po vydání Halo: Reach připraví.

V souvislosti s Bungie se dnes objevila další zaímavá zpráva - a to sice fakt, že tvůrčí tým pracuje na zcela novém herním enginu - ten by měl pohánět právě nový titul. Kdy o něm uslyšíme, je zatím ve hvězdách.

Section 8 bude pokračovat

PCXbox 360 [anthraxCZ 10.09.10 16:42] Komentáře [0]

Xbox 360Timegate Studios dnes ohlásili skvělou zprávu pro všechny fanoušky zajímavé fps střílečky s názvem Section 8. Ta vyšla koncem minulého roku a v recenzích sbírala lehce nadprůměrná hodnocení. V každém případě, druhý díl je již ve vývoji a o názvu bylo tké rozhodnuto - Section 8 s podtitulem Prejudice. V souvislosti s tím také tvůrci vydali první trailer, ten naleznete uvnitř novinky.

Section 8: Prejudice pravděpodobně vyjde příští rok a stejně jako v případě jedničky, na Pc a Xbox 360. Byť nejde o áčkový titul, zpestření za rozumnou cenu ale rozhodně zajímavé.

Nové video z Medal of Honor

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.09.10 13:08] Komentáře [3]

Xbox 360Celkem solidní video z nekončící akce nabízí nové záběry z hraní jedné z map Medal of Honor, který dorazí na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 již 15. října. Necelé dvě minuty ukazují především smršť akce, která má doopravdový spád. Ostatně, posuďte sami z videa, které naleznete tradičně uvnitř novinky a dejte nám vědět, jak se vám gameplay pozdává.

Pakliže vás i toto video přesvědčilo k objednávce již nyní, získáte exkluziví přístup k betaverzi Battlefieldu 3, tedy plnohodnotnému pokračování série. To zatím bylo jen oficiálně ohlášeno, nikoli však představeno a odhaleno. To by se mělo změnit vp růběhu příštího roku a samozřejmě se spuštěním bety.

Demo Gothic IV má datum

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.09.10 12:24] Komentáře [0]

Xbox 360Dreamcatcher Games a Jowood Entertainment potvrdili vydání hratelné ukázka Gothica IV s podtitulem Arcanie. Demo se týká pouze verzí pro Xbox 360 a Pc, neboť vývoj na Playstation 3 se potýká s blíže nespecifikovanými problémy. Teď už tedy k tomu, co vás nejvíce zajímá - demo bude na Xbox Live Marketplace a na internetu pro PC ke stažení 24. září, hra vychází v druhém říjnovém týdnu.

Demo nabídne omezenou část herního světa.

15 minut z Pro Evo dema

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.09.10 12:01] Komentáře [0]

Xbox 360A když jsme si dali povedené screenshoty z Fify 11, pojďme se podívat i na konkurenční fotbal od Konami, který slibuje návrat ke kořenům série a především novinky šité na míru fandům opravdové simulace. Celých patnáct minut z Playstation 3 verze dema Pro Evolution Soccer 2011 tak naleznete uvnitř novinky. Video nabízí solidní pohled na to, jak bude hra vypadat a bude se hýbat.

Pro Evolution Soccer 2011 dorazí na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 na přelomu září a října, demo několik dnů před samotným vydáním. Rýsuje se nám doopravdy zajímavý souboj fotbalových velikánů. Komu fandíte?

Nové screeny z Fifa 11

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.09.10 11:28] Komentáře [1]

Xbox 360Nové obrázky z Fifa 11 nám ukazují brankářskou akci. To bude ostatně jedna z hlavních novinek nové Fify 11 - totiž možnost ovládání pouze brankáře. Tím se otevírá možnost online hraní 11 vs 11 živých hráčů skrze online služby jak na Pc, tak na Xbox Live a Playstation Network. Trojici screenů naleznete uvnitř novinky.

Fifa 11 vychází příští měsíc, demo by mělo dorazit v půlce září.

Quantic Dream chystají multiplatformovku?

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.09.10 11:16] Komentáře [0]

Xbox 360Všeobecně výborně hodnocený Playstation 3 exkluzivní titul s názvem Heavy Rain od vývojářů ze studia Quantic Dream by se možná mohl dočkat znovuvydání ve verzi pro Xbox 360. To je jedna z možností, která se nabízí z odpovědí Davida Cage, zakladatele studia, v rozhovoru pro cvg.com. Tam se zmiňuje o tom, že jejich další práce budou směřovat více směry.

Druhou možností je, že třetí titul, který Quantic Dream chystají, bude multiplatformový. "Ceníme si podpory, kterou nám poskytlo Sony při vývoji a distribuci Heavy Rain, ale teď, když jsme si upevnili pozici, vidíme nové možnosti," dodává Cage.

Doufejme tedy, že další herní projekt od Quantic Dream dorazí také na Xbox 360 či Pc.

Plants vs Zombies na Live

Xbox 360 [anthraxCZ 09.09.10 11:10] Komentáře [0]

Xbox 360Arkádovka od Pop Games, která na Pc a iPod vyšla již v minulém roce, včera dorazila také na Xbox Live Marketplace v rámci středečních Xbox Live Arcade her. Pokud váháte, zda Plants vs Zombies pořídit, vyzkoušejte trial verzi hry. Oproti Pc verzi Xbox 360 verze přináší multiplayer a možnost kooperativního hraní. Samozřejmostí je přepracované ovládání a formát herní obrazovky je v 16:9, díky čemuž se rozšíří herní pole a zombíky tak vidíte daleko dříve než na Pc.

Dle Sectoru je každý nový herní prvek zjednodušením samotného gameplaye, přesto ale hra nabízí solidní zábavu, kor pro ty, kteří ještě nehráli první verzi.

Příští Xbox s Blu-ray mechanikou?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.09.10 17:53] Komentáře [1]

Xbox 360Spekulace o tom, že Xbox 360 dostane Blu-ray mechaniku byly aktuální v minulém roce a zprávy o tom, že by se tomu mělo tak stát, se prakticky již neobjevují. Teprve teď, po delší době, se opět objevují náznaky, ovšem ne v souvislosti s Xbox 360, ale spíš s konzolí další generace od Microsoftu. Graham Heaton, zástupce BDA, se nechal slyšet, že Microsoft, pokud vznese požadavek adoptování Blu-ray formátu, bude vítán.

Vše údajně záleží pouze na Microsoftu, protože ze strany evropské odnoše BDA by nebyl problém pro příští Xbox Blu-ray licencovat, i přestože tento formovat již podporuje největší konkurent Sony, nebo například Samsung či Warner Bros. Uvidíme tedy, zda příští generace konzolí bude již pouze na Blu-ray discích nebo hodně diskutované digitální distribuci.

Prvních patnáct minut z Enslaved

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.09.10 09:42] Komentáře [0]

Xbox 360Příští měsíc vychází zajímavý akční adventurní mix s názvem Enslaved Odyssey to the West, což je počin od tvůrců Ps3 exkluzivního titulu Heavenly Sword, tvůrců ze studia Ninja Theory. Enslaved Odyssey to the West je již multiplatformním kouskem a dorazí v říjnu na Xbox 360 a Playstation 3.

Pokud Enslaved Odyssey to the West očekáváte, nenechte si ujít prvních patnáct minut ze hry, které naleznete uvnitř novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich