Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Nové obrázky z F1 2010

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 17.09.10 12:39] Komentáře [0]

Xbox 360F1 2010 od Codemasters vychází již příští týden na všechny tři stěžejní platformy, tedy Pc, Xbox 360 i Playstation 3, a není tedy divu, že první recenze již brázdí vody internetu. A jaké tedy první hodnocení očekávané herní F1 jsou? Slušné. V prvních dvou recenzích si hra odnesla sedm a osm bodů z deseti možných.

To naznačuje, že snad půjde o kvalitní titul - pakliže hledáte odpověď na to, jestli je F1 2010 simulací nebo arkádovkou, v recenzích se nejvíce zmiňuje, že ani jedno - spíše něco mezi. F1 2010 vychází 24. září letošního roku a dnes se na internet dostala také desítka zbrusu nových obrázků. Ty naleznete tradičně uvnitř novinky.

Codename D, novinka pro Xbox 360

Xbox 360 [anthraxCZ 17.09.10 10:09] Komentáře [0]

Xbox 360Další hrou, která byla ohlášena pro Xbox 360 Kinect na Tokyo Games Show, je počin, který vyjde ve spolupráci s Grasshopper a Microsoftu pod křídly studia Suda 51. Pakliže je vám pojem Suda 51 povědomý, rozhodně to není omylem. Toto studio totiž stojí za dvě známými tituly pro Nintendo Wii - a to sice Killer 7 a No More Heroes. Právě tito tvůrci teď představili zbrusu nový titul s názvem Codename D, který vyjde pouze na Xbox 360 v příštím roce.

To je ale vše, co víme. Více vám možná napoví trailer, který naleznete uvnitř novinky. Otázkou zatím zůstává jak samotná hratelnost, tak náplň či žánr hry.

Battlefield ve Vietnamu v traileru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 16.09.10 20:48] Komentáře [0]

Xbox 360Ne příliš často se stává, abychom o jedné hře psali hned dvakrát nebo dokonce vícekrát za jeden den - jelikož ale výjimky potvrzují pravidlo, pojďme na jedun výjimku - tou je Battlefield Bad Company 2: expanze Vietnam. Vedle dnes avizovaných gameplay záběrů tu totiž máme také oficiální trailer, který za doprovou Buffalo Springfields, stylově prezentuje atmosféru ve Vietnamu.

Obsahem dlc, který by měl vyjít ještě letos, budou multiplayerové věcičky - zbraně, vozidla, mapy a herní módy. Jedná se tedy o multiplayerovou expanzi pro původní Battlefield Bad Company 2, který nás vrhne na virtuální bojiště Vietnamu.

Nové screeny z Fable III

PCXbox 360 [anthraxCZ 16.09.10 20:44] Komentáře [0]

Xbox 360Až z dalekého Japonska a tamní největší herní výstavy Tokyo Games Show dorazila šestice povedených screenshotů z očekávaného třetího pokračování rpgčka od Lionhead a Microsoftu - Fable III. Obrázky, které tentokrát prezentují pestrou paletu zbraní, naleznete tradičně uvnitř novinky. Fable III vychází na Pc a Xbox 360, narozdíl od Xbox 360 verze, která vychází na konci příštího měsíce, se ale neví, kdy vyjde Pc verze.

Rovněž stále zůstává otázkou, kdy dorazí slibovaná podpora Xbox 360 Kinectu ve hře - ta by měla být zprovozněna někdy po launchi - možná spolu s launche Pc verze?

Hot Pursuit v novém videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 16.09.10 20:24] Komentáře [0]

Xbox 360Criterion Games finišují práce na Need for Speed: Hot Pursuit, což by měl být díl, který navrátí sérii slavné jméno, a díky tomu můžeme zhlédnout téměř finální build hry. Uvnitř novinky naleznete slušné video, které nabídne ucelený obrázek o tom, jak Need for Speed: Hot Pursuit bude vypadat.

To, jak se bude hrát, je již druhá věc. Mně osobně se jeví Need for Speed: Hot Pursuit jako Burnout s policajty, neboť i jízdní model vypadá identicky. Uvidíme, snad Criterioni překvapí a nepřinesou jen další Burnout.

Ohlášen Project Draco pro Kinect

Xbox 360 [anthraxCZ 16.09.10 11:24] Komentáře [2]

Xbox 360Dalším titulem pro Xbox 360 Kinect je Project Draco. To nám napovídá, že ve hře se zhostíme role řidiče dráčka. Hra byla opět ohlášeno na Tokyo Games Show tvůrčím týmem Grounding, o produkci se stará samotný Microsoft. Project Draco bude akční adventurou, kde budete pomocí Kinect periférie ovládat svého dráčka, ne ale ledajakého. Postupně se totiž od malých ještěrek propracujete k gigantním monstrům.

Titul Project Draco dorazí stejně tak jako ostatní ohlášené Kinect tituly až v příštím roce exkluzivně na Xbox 360, bližší informace zatím nejsou dostupné.

Haunt, fps pro Kinect

Xbox 360 [anthraxCZ 16.09.10 11:11] Komentáře [3]

Xbox 360Další hrou pro Xbox 360 Kinect, která byla oznámena na letošním ročníku veletrhu Tokyo Games Show, je titul s názvem Haunt. Na něm se podílí v Japonsku známí NanaOn-Sha a Masaya Matsuura kteří Haunt nazývají hororovou fps střílečkou. Pohybovat se budeme po opuštěném sídle - ne ale tak docela opuštěném, v domě totiž straší. Těšit se můžete na svícení baterkou, temnou atmosféru s všudypřítomnými duchy a grafiku v kresleném stylu.

Microsoft Haunt přinese v průběhu příštího roku a exkluzivní záležitostí tohoto titulu bude využití Xbox 360 Kinect technologie. Uvnitř novinky naleznete první obrázky, které toho ale moc neprozradí.

První hardcore hra pro Kinect!

Xbox 360 [anthraxCZ 16.09.10 11:04] Komentáře [0]

Xbox 360Že by se hardcore hráči, pro něž očividně zatím nebyla představena jediná hra pro Kinect periférii, konečně dočkali? To zatím nedokážu posoudit, v každém případě mohu říci, že první hardcore tituly jsou na cestě. Tokyo Games Show přinesla oznámení hned několika - tohle je první, její název je Steel Battalion Heavy Armor, vyvíjí ji From Software ve spolupráci s Capcomem a vypadá poměrně zajímavě.

Steel Battalion Heavy Armor se bude odehrávat v roce 2082, ve světe bez počítačů, kde je válka vedena je pomocí tradičních zbraní. Spojené státy podnikají invazi do Ameriky, která byla zabrána nepřátelskými vojsky a snaží se vybojovat zpět svou domovinu. Na bojištích dominují mech tanky, které jsou však bez svých lidkých posádek k ničemu.

První díl této hry vyšel na původní Xbox a prodával se k němu speciální ovládácí pult [zde obrázek]. Steel Battalion Heavy Armor vyjde příští rok pouze na Xbox 360 a bude jednoi z prvních hardcore her pro Kinect. Uvntiř novinky naleznete trailer z TGS a vytípané obrázky.

Vietnam dlc pro Battlefield 2 na videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 16.09.10 10:53] Komentáře [0]

Xbox 360electronic Arts spolu s Dice vypustili video prezentující expanzi s všeříkajícím názvem Vietnam pro majitele hry Battlefield Bad Company 2. Video naleznete uvnitř novinky spolu s rozhovorem, který poskytli tvůrčí z týmu Dice. Co se týče hry samotné, tak ta bude distribuována jako expanze skrze digitální distribuci a doufejme, že i za adekvátní cenu. Battlefield Bad Company 2 Vietnam vyjde pro Pc, Xbox 360 i Playstation 3.

Video můžete zhlédnout po rozkliknutí novinky.

Nové obrázky a trailer z Last Guardian

Playstation 3 [anthraxCZ 16.09.10 10:24] Komentáře [0]

Xbox 360Pro mě osobně, jakožto hráče, který okusil kvality Ico a Shadow of the Colossus na Playstation 2, je titul The Last Guardian vůbec nejzajímavějším herním počinem příštího roku, kvůli němuž bych byl i schopen koupit Playstation 3. Zpět ale od osobní zpovědi k novince týkající se hry. Tu, jak jsme vás také informovali, představili tvůrci v Tokyo Games Show, za zavřenými dvěřmi byl prezentován gameplay, k široké veřejnosti se dostalo alespoň pár skvělých obrázků.

Obrázky naleznete pod tímto odkazem. Tvůrčí tým spolu se Sony také na konferenci Sony zveřejnili tolik očekávaný datum vydání - Last Guardian je ale pekelně daleko, vyjde až v roce 2011 na Vánoce. Trailer uvnitř novinky.

Ohlášeno Ninja Gaiden 3

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.09.10 17:41] Komentáře [0]

Xbox 360V předchozí novince jsem avizoval, že novým hrám ještě není konec - to potvrzuje i fakt, že na Tokyo Games Show Tecmo Koei oznámilo práce na třetím plnohodnotném pokračování oblíbené série Ninja Gaiden. Bez dalších detailů, data vydání a upřesnění platforem, na které hra vyjde, vypustili tvůrci jeden jediný artwork, ten naleznete uvnitř novinky.

Capcom chystá ohlásit ještě jednu hru a to v průběhu zítřejšího dne. Nejvíce se spekuluje o oznámení šestého dílu Resident Evil. K oznámení dojde buď na Sony nebo Microsoft konferenci, aspoň tedy to se předpokládá a očekává.

Shadow of the Damned, novinka od EA

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.09.10 17:14] Komentáře [0]

Xbox 360Mezi další herní novinky Electronic Arts patří také titul Shadows of the Damned, což titul oddvou japonských legend Goichiho Sudy a Shinja Mikamiho. Shadows of the Damned je charakterizovaná jako temná psychologická akce říznutá punkovým stylem - co si pod tím představit? Možná vám více napoví první dostupná média z Tokyo Games Show - obrázky a první video naleznete uvnitř této novinky.

Shadows of the Damned vyjde příští rok na Xbox 360 a Playstation 3.

Alice na novém teaseru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.09.10 17:08] Komentáře [0]

Xbox 360Rovněž Electronic Arts nechyběli na letošním ročníku Tokyo Games Show. Mimo ohlášení nových her a představení Create, se také dočkala Alenka v říši divů. Tu prezentovali tvůrci ze studia Spicy Horse dalším temným, ale kraťoučkým teaser trailer, ten naleznete již tradičně uvnitř novinky.

Alice: Madness Returns je záležitostí příštího roku.

Capcom chystá epilog pro Dead Rising

Xbox 360 [anthraxCZ 15.09.10 16:54] Komentáře [0]

Xbox 360Dead Rising dostane další přídavek. Bude se jednat o další příběhovou část pro doplnění první hry, narozdíl od Case Zero ale půjde v Dead Rising 2: Case West o událostech po skončení Dead Rising 1, jedná se tedy o epilog. Hlavní postavou bude Frank West, známý právě z prvního dílu hry. Miniepizoda bude dostupná pouze pro majitele Xbox 360 skrze Xbox Live Marketplace za 400MS bodů.

Na expanzi pracují smozřejmě Blue Castle Games, kteří se stávají součástí Capcomu - ten je totiž odkoupil a studio se stalo interním týmem gigantu. Uvidíme, co nám přinesou v budoucnu za hry. Uvnitř novinky naleznete ohlašovací trailer.

Demo Pro Eva, Fify, Enslaved, Nba live

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.09.10 16:36] Komentáře [0]

Xbox 360Přesně tak jak praví nadpis, Tokyo Games Show přináší hned několik hratelných dem na očekávané hry letošního roku. Prvním je hratená ukázka Enslaved, které vychází příští měsíc na Xbox 360 a Playstation 3. Demo vám nabídne část herního světa, zatím je demo dostupné pouze na Playstation Network. V nejbližší době ale dorazí i na Xbox Live Marketplace.

Další dema potěší především fandy fotbalu - Konami totiž vypustilo demo Pro Eva 2011 pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3, které nabízí desetiminutové zápasy. Velikost dema je 1.3gb. Rovněž vyšlo demo na konkurenční fotbal od EA - Fifa 11.

Do bitvy demíček se pouští také 2k, kteří uvolnili demo na Nba 2k11.

Devil May Cry 5 oficiálně ohlášené

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 15.09.10 16:31] Komentáře [0]

Xbox 360To, o čem se již delší dobu spekulovalo v souvislosti s právě probíhajícím herním veletrhem Tokyo Games Show, a sice že bude ohlášen nový díl Devil May Cry série, se stává skutečností. Devil May Cry 5 potvrdili tvůrci příští měsíc vycházejícího Enslaved a Ps3 exkluzivního Heaveny Sword, programátoři ze studia Ninja Theory.

Dle prvních informací bude Devil May Cry 5 restartem série, které nabídné toulky hlavního hrdiny Danteho v San Franciscu. Uvnitř novinky naleznete vůbec první obrázky a trailer, hra vyjde na Xbox 360 a Playstation 3 v průběhu příštího roku.

Halo Reach edice Xboxu 360 - rozbalování

Xbox 360 [Acro 15.09.10 09:58] Komentáře [0]

Xbox 360Nemáte ještě konzoli Xbox 360? A plánujete ji koupit? Pokud jste na obě dvě otázky odpověděli kladně, pak by Vaši pozornost měla upoutat Halo Reach edice Xboxu 360 ve slim provedení, které se na pulty obchodů dostává souběžně s hrou, jenž vyšla včera.

Jeden z majitelů této konzole, jmenovitě Robin ze známého (a dosti úchylného, ale to je zcela jiný příběh...) Xbox fóra zveřejnil záběry, kde tuto nádhernou verzi rozbaluje.

Samotné video naleznete uvnitř novinky.

Další díl Geometry Wars neočekávejte

Xbox 360 [anthraxCZ 14.09.10 19:20] Komentáře [2]

Xbox 360Oblíbená hříčka pro Xbox Live Arcade od Bizzare Creations Geometry Wars Retro Evolved 2 vyšla před dvěma lety v létě a fanoušci sére již netrpělivě očekávají další pokračování. Pro ně si ale připravil špatnou zprávu Peter Colliere z vývojářského studiu, který se nechal slyšet, že v nejbližší době rozhodně žádné Geometry Wars nevyjde, respektive, že momentálně nemájí žádné plány s touto herní značkou.

Druhým dechem ale dodává, že budoucnost Geometry Wars není až tak černobílá, jak se zdá. Colliere sám říká, že neví, co bude v budoucnu. Navzdory tomu, že Geometry Wars je jednou zn ejpopulárnějších Xbox Live Arcade her, ale v nejbližší době nový díl nevyjde.

Nová gameplay videa z Jamese Bonda

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 13.09.10 19:19] Komentáře [0]

Xbox 360Nové dílo s licencí Jamese Bonda od Bizzare Creations (tvůrci Project Gotham Racing série) dorazí již koncem letošního roku na obě stěžejní konzole Xbox 360 a Playstation 3. Sami tvůrci hru charakterizují jako mix závodní a střílecí akce. Ostatně, to potvrzují i dvě nová videa, která se objevila na stránkách Gametrailers.com. Jde sice o videa kamerovaná, přesto nabízí zajímavou podívanou.

James Bond 007: Blood Stone videa naleznete uvnitř novinky. Ukazují jedna akci přímo v džungli a druhak zběsilou stíhajíc jízdu za ujíždějícím vlakem.

Nový dashboardu na videu

Xbox 360 [anthraxCZ 13.09.10 13:43] Komentáře [0]

Xbox 360Beta nového dashboardu je vyvoleným hráčům a herním novinářům již dostupná. Někteří z nich si nové featury uživají v klidu doma a někteří se i podělí s ostatními hráči a nabídnou pěkné video z updatu hlavního menu Xbox 360. Mezi tu druhou skupinu patří i redaktoři portálu beefjack.com, kteří nabízí přehledné video, představující právě nový dashboard.

Video naleznete tradičně uvnitř novinky. Mezi nejvýraznějšími změnami jistě nejvíce vystupuje rychlost dashboardu a ostatně i kosmetické změny interfacu. Ostatně, přesvědčte se sami na zmiňovaném dva a půl minuty dlouhém videu uvnitř novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde