GameZin - novinky ze světa her pro Xbox One a Playstation 4

Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Bydlení ve Fable III v traileru

PCXbox 360 [anthraxCZ 22.09.10 14:10] Komentáře [0]

Xbox 360Fable III bude opravdu rozsáhlá hra. Ostatně, to naznačily již předchozí díly - nejnovější pokračování je připravováno na podzim letošního roku, zatím ale pouze na Xbox 360. Byť Lionhead a Microsoft ohlásili příchod i Pc verze, o té zatím ani vidu ani slechu, natož pak oznámení data vydání. Nejnovější trailer potvrzuje první větu této novinky.

Ve videu, které je doplněno komentářem tvůrců, se totiž podíváme na zoubek virtuálnímu bydlení ve Fable III. Vybavování vlastního býváku pomalu ale jistě začíná připomínat Sims sérii. Video naleznete tradičně uvnitř novinky.

Microsoft: na co Blue-ray?

Xbox 360Playstation 3 [Weeman 22.09.10 14:01] Komentáře [4]

Xbox 360MS se vyjádřilo prostřednictvím šéfa MS v UK Stephena McGilla ohledně Blue-ray mechanik na Xboxu.
Stephen řekl - "Myslím, že v dnešní době lidé poznali a oceneli snižování nebo stagnování cen a vlastně Blue-ray začíná být mminulostí jako formát. Lidé se přesunuli od DVD k online streamování, takže nabízíme rovnou full HD streamování, žádné stahování, žádná prodleva. Tak kdo potřebuje Blue-ray?"

Tento komentář přisel po schůzce Capcomu a Mercury Steam, na které se řešil problém vydávání her na více nosičích DVD.

Osobně si myslím, že pan McGill má v zásadě pravdu. Kolik z nás má doma Blue-ray přehrávač a kupuje si/půjčuje si/vypaluje si Blue-ray disky. Dnes je možno stáhnout film například ve formátu mkv (o legálnosti bych tu raději deabtu nerozjížděl) a v pohodě si ho řpehrát například z multimediálního centra - žádné zbytečné placky. Podle mého názoru není Blue-Ray mechanika v Xboxu nutná - nevyužil bych ji.

Na Psn + je demo Castlevanie

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.09.10 13:58] Komentáře [0]

Xbox 360Očekáváte moderní remake klasiky Castlevanie pro Xbox 360 a Playstation 3? A máte to štěstí, že vlastníte Playstation 3, žijete v Evropě a máte zaplacenou službu Playstation Network? Pak se s cuhtí můžete vrhnout na demo, které je momentálně pro Evropany dostupné. Ti, co nejsou členi Playstation network Plus, se dočkají o týden později.

Zatím není jasné, zda demo dorazí i na Xbox Live Marketplace.

Deal of the Week - jasná chvilka MS?

Xbox 360 [Weeman 22.09.10 11:12] Komentáře [1]

Xbox 360Ovlivníme obsah Deal of the Week! Od dnešních dnů si můžeme zahlasovat v anketě o to, co bude vždy v následujícím Deal of the Week. Anketu najdeme v Xbox dashboardu a můžeme se přimluvit za svého "favorita" z nabídky.
Tato novinka potěší asi každého a i toho (jako já), který služby moc nevyužívá, ale přeci jen ho těší, že gigant jde naproti lidem - prostě hora se pohla :)

HALO Reach - ohromující prodej

Xbox 360 [Weeman 22.09.10 10:41] Komentáře [2]

Xbox 360Kdo se jen trošku pohybuje po webech herních komunit a zvláště pokud ho zajíma HALO všeobecně, tak už se možná doslechl o naprosto šokujícím nástupu HALO Reach na trh. Prodeje a další jiné statistiky podle vyjádření odpovědných osob ( MS, Bungie atd.) jsou ohromující.
Tak například v UK se prodalo za první den prodejů HALO Reach 300 000 kopií. Toto neuvěřitelné číslo podpořilo další neuvěřitelné číslo a tím je utržená suma za první den prodeje HALO Reach - $ 200kk.
Toto se událo za prvních 24 hodin! Stephen McGill prohlásil, že nikdo nepochyboval o potenciálu celé série HALO a všichni věřili, že Reach bude mít úspěch, ale když si přečetli výdělek za prvních 24 hodin, tak nemohli uvěřit vlastním očím. HALO si upevnilo pro tento rok jednoznačně první příčku v pomyslné kategorii, která by se dala nazvat jako "nejzběsilejší start hry" a navíc je to nejlépe prodávaná hra v celé historii, která je exkluzivně pro Xbox.
Ještě trošku čísel - za první týden se odehrálo více jak 2000 člověko/roků v kampani a MP.

Shrnul bych to jedním slovem, kterým nešetří Bungie ani MS - INCREDIBLE!

10 minut hraní Bioshock Infinite

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.09.10 18:36] Komentáře [4]

Xbox 360Před pár dny jsme slibovali první záběry z přímého hraní nového dílu Bioshock, který ponese podtitulem Infinite a bude situován ve zcela novém světě než předchozí dva díly. Jedná se o městě v oblacích - Columbia. Sliby plníme, a proto vám nabízíme celých deset minut kouzelné ingame stopáže z Bioshock Infinite, trojky série.

Video naleznete uvnitř novinky. Bioshock Infinite zatím nemá datum vydání, počítám s ním ale lze v průběhu příštího roku. Platformy jsou jasné - Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Video doporučujeme!

Odhalen seznam songů Dj Hero 2

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.09.10 16:58] Komentáře [0]

Xbox 360Activision dnes zveřejnil seznam všech písniček, které se objeví v pokračování překvapivě úspěšného simulátoru Dj Hero. Nutno dodat, že seznam je doopravdy obsáhlý a kompletní výpis naleznete uvnitř novinky. Jedná se o celkem 83 mixů, které poskytnou budoucím hráčům Dj Hero 2 skvělý hudební zážitek.

Dj Hero 2 vychází na Xbox 360, Playstation 3 a také Nintendo Wii. K dostaní bude stejně tak jako v případě prvního dílu speciální hardware, tedy herní napodobenina mixážního pultu. K dispozici bude Dj Hero 2 19. října letošního roku.

50 bouraček z F1 2010

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.09.10 15:11] Komentáře [0]

Xbox 360Luxusní kompilaci padesáti bouraček z přicházející F1 od Codemasters zveřejnili na své stránce redaktoři zahraničního serveru Gamesradar. Dvě a půl minuty čistých gameplay záběrů vás prostě a jednoduše přesvědčí o tom, že F1 2010 bude mít jeden z nejlepších modelu poškození. Ostatně, přesvědčit se můžete sami na zmiňovaném videu, které naleznete uvnitř novinky

Závodní počin F1 2010 bude po dlouhé době další hrou na námět závodů F1. Již za tři dny, tedy 24.září si je po celém světě budou moci vychutnat hráči na Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Nezapomeňte dát vědět, jak se vám video líbí a zdá F1 plánujete.

Shaun White v novém traileru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.09.10 12:29] Komentáře [0]

Xbox 360Shaun White Skateboarding je vedle Skatu od EA a Tony Hawk série od Activisionu dalším významným jménem v herní branži na poli extrémních sportů. Nová hra ze série Shaun White vychází již 24. října na Pc, Xbox 360, Playstation 3 a Nintendo Wii a tvůrci ji prezentují prostřednictívm zbrusu nového traileru, který nám ukáže unikátní herní prvky Shaun White Skateboarding.

Něco málo pod dvě minuty záběrů naleznete po rozkliknutí této novinky. Shaun White Skateboarding se mi zatím jeví jako návrat ke klasickému arkádovému modelu prvních dílů ze série Tony Hawk Pro Skater. Uvidíme v říjnu, jak tento titul dopadne.

Nba Elite 11 demo ke stažení

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.09.10 10:13] Komentáře [0]

Xbox 360Na Playstation Network se dnes ráno objevilo hratelné demo dalšího ročníku Nba od Electronic Arts, tentokráte s číslovkou 11 a podtitulem Elite. Co se týče Xbox 360 dema, do by mělo dorazit v průběhu dneška na Xbox Live Marketplace. Demo obsahuje zápas finálového zápasu týmů Lakers proti Celtics. K ozkoušení je také Legendary mode a practice mod.

Nba elite 11 vychází příští měsíc na Xbox 360 a Playstation 3.

Combat trailer na Blood Stone 007

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.09.10 20:11] Komentáře [0]

Xbox 360V listopadu vychází slušně vypadající Bondovka od tvůrců Project Gotham Racing série, vývojářů z Bizzare Creations, kteří dnes vydali zbrusu nové video, které ukazuje James Bond 007: Blood Stone bojové scény. Přesněji řečeno, na takzvaném Combat traileru můžete vidět, co tvůrci virtuálního Daniela Craiga alias Jamese Bonda naučili za chvaty - a rozhodně je, na co se dívat.

Video naleznete tradičně uvnitř novinky - to nabídne 1 minutu gameplay záběrů. James Bond 007: Blood Stone vychází v listopadu letošního roku na všechny tři hlavní platformy - Pc, Xbox 360 a Playstation 3.

Alien Breed bude pokračovat

PCXbox 360 [anthraxCZ 20.09.10 19:46] Komentáře [0]

Xbox 360Zajímavá arkádovka Alien Breed dostane pokračování. Team 17 ohlásil práce na dvojce této zajímavé mimozemské akce viděné zezhora - titul ponese název Alien Breed 2: Assault a znovu se zhostíme postavy Conrada, jenž se na palubě zničené lodi Leopold snaží přežít. Před kým? Mimozemskou rasou, která ji ovládla.

Novinkou dvojky bude Survival Mód a hlavn možnost koooperativního hraní pro dva hráče. Alien Breed 2: Assault vyjde pro Pc skrze službu Steam a na Xbox Live Marketplace v rámci Xbox Live Arcade her. Zatím není jasné kdy. Uvnitř novinky naleznete ohlašující trailer.

The Writer bude poslední dlc k Alan Wakeovi

Xbox 360 [anthraxCZ 20.09.10 19:25] Komentáře [0]

Xbox 360Jedna z nejlépe hodnocených her letošního roku, která vyšla exkluzivně pouze na Xbox 360 již v květnu, se dočká ještě jednoho dlc příběhového balíčku. To sice není novinka, novinkou ale je, že balík The Writer, který vyjde ještě do konce roku bude po přídavku The Signal posledním stažitelným obsahem ke hře. Dnes to potvrdil CEO společnosti Remedy Matia Myllyrinne, který zároveň dodal, že uzavře části příběhu a bude obsahovat intenzivní akci.

Alan Wake si od nás odnesl více než slušných 8/10, kdy se strhávalo především za krátkost hry. Remedy se epizodickým pokračováním původní hry ještě před samotným vydáním poměrně dost chlubilo, nakonec z toho ale jsou pouze dvě epizody. Dost možná za to můžou přes nezpochybnitelné kvality titulu nízké prodeje.

Trojské legendy ožijou již v říjnu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.09.10 18:21] Komentáře [1]

Xbox 360Hodně přehlížená, zato ale velice zajímavě vypadající third person mlátička od Tecmo Koei s názvem Warriors: Legends of Troy vychází již 19. října letošního roku. A i proto je nejvhodnější čas si tento slušně se tvářící titul ukázat prostřednictvím gameplay záběrů z Tokyo Games Show 2010. Jeden trailer z veletrhu a gameplay záběry naleznete tradičně po rozklknutí této novinky.

Jak již bylo řečeno, Warriors: Legends of Troy vyjde příští měsíc a to ve verzi pro Xbox 360 a Playstation 3. Zmíněná videa můžete zhlédnout uvnitř novinky.

Rise of the Nightmares, další horor pro Kinect

Xbox 360 [anthraxCZ 19.09.10 15:59] Komentáře [0]

Xbox 360V kopici nových exkluzivních oznámení na Tokyo Games Show jsem nešťastnou náhodou opomenul zmínit také survival horor Rise of the Nightmares, který se chystá pro Xbox 360, exkluzivně s podporou ovládání pomocí vlastního těla skrze kameru Kinect. Vedle Haunt je to tak hned druhý strašidelný počin z Japonska pro Xbox 360 Kinect.

Dle prvního traileru, který naleznete uvnitř novinky, se můžete těšit na klasický japonský atmosférický horor. Zážitek z hrůzy by měl být díky Kinectu ještě intezivnější. Rise of the Nightmares vyjde ale až v průběhu příštího roku.

Mindjack na videu a obrázcích z TGS

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.09.10 15:31] Komentáře [0]

Xbox 360Square Enix na Tokyo Games Show prezentoval také jednu z novějších her, která se zatím řadí mezi ty méně očekávané a spíše béčkové tituly. Nebuďme ale plni předsudku a neodsuzujme Mindjack ještě před samotným vydáním. To je ale určeno na letošní podzim, a proto tvůrci nechávají celkem rozpačité dojmy z aktuálního stavu. Základním nápadem Mindjacku je ovládání lidských myslí a těl.

Uvnitř novinky naleznete nové obrázky a pokud umíte japonsky, plnohodnotně si vychutnáte i Tokyo Games Show trailer. Mindjack by měl dorazit letos na podzim ve verzích pro Xbox 360 a Playstation 3.

Exkluzivní záběry z Bioshock Infinite

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.09.10 12:49] Komentáře [0]

Xbox 360Řekněme si narovinu, že 1 minuta, z čeho pouze půl minuty nabízí exkluzivních gameplay záběrů z Bioshock Infinite, není až tak uplně exkluzivní materiál. Pro všechny fandy série a především pro všechny hráče, kteří se na zcela nový Bioshock těší, ale i třicet vteřin nabídne zajímavý výlet do oblaků světa Columbie. Video naleznete uvnitř novinky. 2k Games vydají Bioshock Infinite na Pc, Xbox 360 i Playstation 3 v průběhu příštího roku.

Krátkost videa je záměrná, jedná se totiž pouze o upoutávku na plnohodnotnou reportáž, kterou GT zveřejní na svém webu v úterý.

Nové záběry z Kinect Sports

Xbox 360 [anthraxCZ 18.09.10 11:44] Komentáře [0]

Xbox 360Prezentace Xbox 360 v Tokyu se nesla hodně v duchu představování novinek pro novinku Xbox 360 kinect, která dorazí v listopadu, jak na východě, v zámoří tak u nás v Evropě. Kinect Sports bude jedním z launch titulů, který budete moci pořídit spolu s periférií.

Rare na svět vypustilo slušný balík nových screenshotů a pokud máte zájem je zhlédnout, mrkněte do novinky. Obrázky nám přiblíží, jak budou vypadat dva ze sportů - a to sice stolní tenis a volejbal.

F1 hotová, Codemasters pracuji na Dirt 3

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 18.09.10 10:08] Komentáře [1]

Xbox 360Příští týden vychází očekávaná F1 2010 na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 a Codemasters hlásí, že hra je již hotová. Ostatně, ot potvrzuje fakt, že se na internetu objeví první recenze - ty hovoří jednoznačně v prospěch hry, hodnocení se pohybuje kolem 7-8 / 10. A jelikož mají tvůrci hotovo, Codemasters se může plně soustředit na vývoj třetího dílu Dirt. Ten by měl dorazit někdy na začátku příštího roku.

Dnes Codemasters vydali několik nových obrázků - důležité je upozornit, že se samozřejmě nejedná o screenshoty přímo ze hry, ale jen target rendery, které zachycují představy vyvojářů, jak by Dirt 3 ve finále měl vypadat. Obrázky uvnitř novinky.

WRC demo na Live Gold

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 17.09.10 15:38] Komentáře [6]

Xbox 360Black Bean Games právě oznámili, že majitelům zlatého členství je přístupno ke stažení hratelné demo očekávaného pokračování WRC: Championship. To dorazí do konce roku na Pc, Xbox 360 i Playstation 3. Demo je ale zatím dostupné pouze pro majitele Xbox Live Gold, dle tradičního modelu by mělo být demo ke stažení majitelům Silver účtů za týden. To se dá předpokládat, že vyjde i Pc a Playstation 3 demo.

Pokud tedy očekáváte nový díl Wrc, mazejte na Xbox Live Marketplace, demo obsahuje jen omezenou část celé hry, ale nabídne střízlivý pohled na jízdním model a grafiku finální verze WRC: Championship.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka