Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Pro Evo 2011 beta videa

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.10.10 19:01] Komentáře [0]

Xbox 360Stále si nejste jisti, do jakého fotbalu letos jít? Zda naletět slibům z Konami nebo vzít další ročník Fify, který se neliší od předchozích? Ok, tak jsme si rejpli. Pokud stále váháte, máme pro vás osmiminutové video z hraní Pro Evolution Soccer 2011 betaverze online hraní skrze Xbox Live.

Video naleznete tradičně uvnitř novinky.

Novinky ze světa Halo

Xbox 360 [Weeman 06.10.10 10:50] Komentáře [0]

Xbox 360Po menší herní pauze jsem dostal Halo absťák, tak jsem prošel weby a ofiko web Bungie a zase nabral nějaké novinky, abych nevypadl z tempa. Za posledních pár dní se odehrálo dost zajímavého.

Jako první nakousnu trest pro podvádějící hráče, kteří se jakýmkoliv nedovoleným způsobem zvýhodňovali na úkor ostatních hráčů. 15 000 účtů pocítilo tento trest v podobě resetu ranků a creditů a 1 den se nemohli připojit do online hraní. Budiž to dostatečná výstraha plevelu v podobě cheaterů.

Další, poněkud veselejší záležitostí je vydání update pro Reach. Změn je orpavdu dost a proto se odkazuji na předchozí článek, kde jsem některé změny avizoval a jejich kompletní aktuální seznam najdete na stránkách Bungie.

Sega chystá hru na námět Captain America

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.10.10 21:35] Komentáře [0]

Xbox 360Sega dnes oficiálně ohlásila, že chystá herní zpracování komiksové předlohy Captain America. Hra vyjde v průběhu příštího roku na Xbox 360 a Playstation 3, vedle nich také na handheldy PSP a Nintendo DS. Dočkají se také majitelé Nintenda Wii.

Název titulu bude Captain America: Super Soldier a předlohu pro hru vytvořil spisovatel Christos Gage, autor řady komiksů jiných.

Nové Call of Duty bude podporovat 3d

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.10.10 15:33] Komentáře [2]

Xbox 360Očekávaní pokračování dlouhé série fps stříleček z válečného prostředí, tentokráte s názvem Call of Duty Black Ops, bude první VELKOU 3d hrou této generace. Jakto? Vždyť první mělo být Crysis 2. Jenže to vzhledem k tomu, že bylo odloženo, odpadá. Naproti tomu Activision potvrdil, že 3d bude v Call of Duty Black Ops na všech platformách a to již na podzim letoška, kdy vychází samotná hra.

Autorům se podařilo udržet stabilních 60 fps za sekundu na obou konzolích za cenu snížení detailů grafiky, na Pc si můžete grafiku nastavit podle toho, jak výkonný váš počítač je. 3d featura bude volitelná, kdykoli během hry ji budete moci vypnout. Dle dojmů IGN je 3d vidět hlavně na modelu zbraně, létajících objektech a zvýrazněných nepřátelech, které nesplývají s prostředím.

Call of Duty Black Ops vychází 9.11.2010.

Aktualizace: Call of Duty nebude PRVNÍ, ale další velkou hrou, která obsáhne featuru 3d zobrazení.

Blíží se konec Xbox 360 ?

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.10.10 10:15] Komentáře [3]

Xbox 360Ač může titulek novinky znít jakkoli bulvárně, přiznejme si realitu. Život Xbox 360 se pomalu ale jistě blíží ke konci. A odklad Gears of War 3 jednoznačně potvrzuje skutečnost, že Microsoft již nemá žádné exkluzivní tituly, a proto jedinou velkou exkluzivitu odkládá a tím uměle prodlužuje život konzole. Společnost se sice nechala slyšet, že Kinect by mohl prodloužit cyklus současné konzole o pět let, jenže to je holý nesmysl.

Zatímco konkurenční Sony produkuje a teasuje jednu lepší exkluzivitu za druhou (zmiňme například Little Big Planet, Gran Turismo, Infamous, Killzone či Last Guardian), Microsoft toho v zásobě již moc nemá. Pomineme-li casual tituly, které se chystají pro Xbox 360 Kinect, je platforma jako taková téměř mrtvá.

A co dělá krále konzolí králem? Dle mého subjektivního názoru je to jednoznačně počet exkluzivních titulů, které mohou táhnout konzoli. Microsoft ale zřejmě na tohle zapomíná, místo toho zvyšuje cenu Xbox Live a neustále mluví o připravovaných nových exkluzivitách, jenže mimo Kingdoms od Cryteku nic takového neexistuje.

Co si myslíte vy? Kolik měsíců má Xbox 360 ještě před sebou?

Nové obrázky z Fighters Uncaged

Xbox 360 [anthraxCZ 05.10.10 09:48] Komentáře [0]

Xbox 360O bojovce od Ubisoftu s názvem Fighters Uncaged jste určitě již slyšeli. Microsoft se tak snaží přilákat na novou technickou půeriférii pro Xbox 360 - Kinect, která vychází i u nás již v listopadu letošního roku. Fighters Uncaged bude překvapivě launchovým titulem a bude tedy dostupný hned v den launche samotného Kinectu.

Ubisoft dnes zveřejnil nové obrázky. Všechny pohromady je naleznete uvnitř této novinky.

Nascar 2011 teaser

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.10.10 15:00] Komentáře [0]

Xbox 360Teprve včera dorazila zpráva z Activisionu, že ve studiu Eutechnyx vzniká nový ročník závodní série Nascar. Tentokráte s číslovkou 2011 se do vývoje pustili tvůrci lehce nadprůměrného závodního titulu Ferrari pro Playstation 3. Uvidíme, jak se nakonec s nově získanou licencí poperou.

V každém případě, po včerejších obrázcích, tu máme také vůbec první video, konkrétně teaser, který v pěkně zpracované animaci prezentuje adrenalinové závody. Video naleznete uvnitř novinky.

Duke Forever v novém videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.10.10 14:54] Komentáře [0]

Xbox 360Duke Nukem Forever je realita. Ač se to může zdát jako neskutečné, Gearbox Software pracují na Duke Nukem Forever již nějaký ten pátek. To byla ostatně pravděodobně největší novinka a ohlášení na letošní E3. Bohužel se k nám zatím nedostala kloudná média, rozuměj ingame záběry, ať už v podobě obrázků či videa. Dnešek nebude bohužel výjimkou, nabídnout vám můžeme pouze 20 minut off screen gameplay záběrů, které ale nabízí zajímavý výlet do univerza Duka.

Těšit se tak můžete na vtipné sekvence a také ty klasické, jako je například boj s bossem na fotbalovém hřišti. Videa pochází z prezentace demoverze Duke Nukem Forever v Holandsku. Videa naleznete uvnitř novinky.

Nascar 2011 oficiálně

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 03.10.10 12:33] Komentáře [0]

Xbox 360Před nedávnem jsme vás informovali, že licenci Nascar závodů po dlouhých letech opustilo Electronic Arts. Ne dlouho trvalo, než se licence ujala jiná firma - a to hned druhý herní gigant Activision. V souvislosti s tím se spekulovao, že Activision chystá hru Nascar - to se dnes stává oficiálně potvrzenou informací.

Na hře pracují Eutechnyx (Ferrari hra pro Playstation Network) a Nascar 2011 vydají již v únoru příštího roku na Xbox 360, Playstation 3 a Nintendo Wii. Uvnitř novinky naleznete první dostupné obrázky.

Blood Drive ukazuje intro

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 03.10.10 12:25] Komentáře [0]

Xbox 360O tom, že Activision chystá zajímavý adrenalinový mix závodů a zombie akce, jsme vás informovali na českém internetu jako jedni z prvních. Blood Drive se nakonec ukázalo jako reálný projekt a Activision dnes vypustil vůbec první video, které přibližuje jednotlivé závodníky, lokace a vozidla.

Trailer naleznete uvnitř novinky. Docela překvapivý je fakt, že Blood Drive má pro Xbox 360 a Playstation 3 vyjít ještě letos, dle videa konkrétně na začátku listopadu 2010. Uvidíme, co z toho nakonec vyleze.

Zveřejněn boxart Bulletstorm

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 02.10.10 12:26] Komentáře [13]

Xbox 360Epic Games včera odložili třetí pokračování Gears of War až na konec příštího roku, to znamená jediné - mohou se plně soustředit na prezentaci jejich druhého zajímavě vypadajícího titulu příštího roku Bulletstorm. Ten narozdíl od Gears of War 3 vychází v první polovině roku příštího roku a potká se tak s Duke Nukem Forever či Crysis II, budeme-li brát v potaz pouze fps střílečky.

Každopádně, Epic Games a People Can Fly začali prezentovat hru - prvním krůčkem je zveřejnění podoby boxartu, jenž bude zdobit každou kopii krabicové edice Bulletstorm pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Obrázek boxartu naleznete uvnitř novinky.

Nenechte si ujít ...

PCXbox 360Playstation 3 [Weeman 02.10.10 01:29] Komentáře [13]

Xbox 360Přinášíme seznam pár titulů, které stojí za to mít ve sbírce. Níže uvedené jsou asi nejočekávanější hry blízké doby a to zejména Call of Duty: Black Ops nebo hodně očekávaný Fallout: New Vegas. Za povšimnutí stojí také Medal of Honor, který by měl být dobrou konkurencí pro Black Ops. Takže malá rekapitulace datumů vydání a cen. U všech her je předpokládaná cena shodná - $59.59.

Podrobnosti naleznete uvnitř novinky ..

Gears of War 3 odloženo

Xbox 360 [anthraxCZ 01.10.10 19:44] Komentáře [0]

Xbox 360Špatná zpráva dnes dorazila z Microsoftu. Gears of War 3, které mělo vyjít již na začátku příštího roku, konkrétně v dubnu, se odkládá. Microsoft tak zcela zjevným marketingovým tahem odkládá pravděpodobně nejočekávanější hru příštího roku na konec 2011. To znamená jediné, na Gears of War 3 si počkáme o minimálně půlrok více než původně bylo plánováno.

Microsoft tak činí s cílem dosáhnout větších zisků v období Vánoc a Gears of War 3 posouvá z hodně nabitého prvního čtvrtletí příštího roku. Obě dvě předcchozí hry z univerza Gears of War byly vydány právě v obdoví před Vánoci.

Pro Evo 2011 zrecenzováno u IGN

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.10.10 14:47] Komentáře [0]

Xbox 360Rovněž Pro Evolution Soccer 2011, mkteré vychází na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 v průběhu listopadu letošního roku, se dočkalo první recenze. Na paškál si nový ročník fotbalu od Konami vzalo IGN. To hře udělilo více než slušných 9/10. A co finální verdikty? Pro Evolution Soccer 2011 je údajně adeptem na nejlepší fotbalovou simulaci. Nejméně se líbily zvuky, konkrétně komentář a divácká kulisa na stadionech, vyzdvihují ale povedený indie soundtrack.

Pro Evolution Soccer 2011 si můžete ozkoušet také na vlastní kůži v hratelném demu, které naleznete jak na herních Pc serverech, tak na konzole na Xbox Live Marketplace a PSN.

Fallout: New Vegas video

PCXbox 360Playstation 3 [Weeman 01.10.10 14:46] Komentáře [0]

Xbox 360Máme tu video z Fallout: New Vegas, které byo uveřejněno na Eurogamer Expo 2010. Ve videu můžeme vidět dialogy a něco málo z herního světa obecně. Problem předchozích dílů byl v omezenosti dopravních prostředků, které urychlí postup na mapě - uviídíme co nabídne New Vegas.

Fallout: New Vegas vyjde v Evropě na Xbox360, PS3 a PC 22. října.

První recenze Enslaved a Vanquish

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.10.10 14:38] Komentáře [0]

Xbox 360Říjen je měsícem, kdy na konzole současné generace, tedy Xbox 360 a Playstation 3, dorazí hned dvě zbrusu nové herní značky. O které hry že se jedná? No přeci o Enslaved: Odyssey To The West od tvůrců Heavensly Sword - vývojářského týmu Ninja Theory a Vanquish, což je futuristická third person střílečka z dílen tvůrců Resident Evil série. Tyto hry vychází, jak již bylo zmíněno, příští měsíc, pojďme se tedy podívat, jak si vedou v prvních recenzích.

Enslaved: Odyssey To The West je pro mě osobně jedna z nejočekávanějších her konce roku, zvlášť tedy po tom, co jsem vyzkoušel neuvěřitelně dynamické a zábavné demo. IGN a Eurogamer hře shodně udělili 8/10, což je zvláště v případě Eurogameru hodně slušná známka. Vanqusih si vedl ještě lépe, na Gametrailers si odnesl 93/100! V říjnu se máme, na co těšit.

Beyond Good and Evil vyjde v HD

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.10.10 10:51] Komentáře [0]

Xbox 360Zatímco většina fanoušků původní Beyond Good and Evil netrpělivě očekávají informace o před několika teasovaném pokračování, Ubisoft ohlásil, že vydá původní hru v HD pro Xbox 360 a Playstation 3. Beyond Good and Evil HD vyjde v průběhu příštího roku skrze digitální distribuci. Uvnitř novinky také naleznete první obrázky.

Ubisoft sice sliboval vylepšenou technicku stránku hry, ale zmíněné screenshoty ukazují, že nic velkého kromě převedení do rozlišení 1080p se nejedná.

Almaverse trailer na Fear 3

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.09.10 20:05] Komentáře [0]

Xbox 360Warner Bros ve spolupráci s tvůrčím studiem Day 1 Studios chystají již třetí pokračování first person střílecí série Fear, pod jejíž zkratkou se skrývá název First Encounter Assault Recon. Fear 3 vyjde na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 pravděpodobně někdy v prvním čtvrtletí příštího roku, a tak je ještě spoustu času. Nicméně, čekání si můžete zkrátit novým trailerem, který nese název Almaverse.

Nenaleznete ho jinde, než tradičně po rokliknutí novinky.

Undead Nightmare pack média

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.09.10 18:40] Komentáře [3]

Xbox 360Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že dle mého názoru nejlepší hra letošního roku Red Dead Redemption, se dočká speciálního stažitelného balíčku skrze online služby Xbox Live Marketplace a Playstation Network. Teto speciální balík ponese název Udnead Nightmare Pack a přidá dle slov tvůrců neviděné dobrodružství se zombíky.

Dnes Rockstar Games konečně zveřejnili první média a vy tak můžete uvnitř novinky zhlédnout vůbec první trailer a také obrázky.

Debutový trailer k Outland

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.09.10 10:52] Komentáře [0]

Xbox 360Debutový trailer k zajímavé hříčce Outland vypustili do světa její tvůrci. Ukazuje nám tak jednu z hlavních deviz, a to sice technické zpracování a stylizaci, v pohybu. Trailer naleznete tradičně uvnitř novinky. Indie počin bude kombinovat prvky jednoduché arkádovky a právě oné technické stránky.

Outland vyjde do konce roku na Xbox Live Arcade a PSN.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich