Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Two Worlds II trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.10.10 17:19] Komentáře [0]

Xbox 360Two Worlds II stále nikde. Přestože tvůrci ohlásili příchod pokračování průměrného předchůdce již na období mezi zářím a říjnem, prozatím hra stále nevyšla. Místo hry vám tak tvůrci servírují nový trailer, který je všeobecně považován za parádní, mně ale neoslovil.

Naleznete ho tradičně uvnitř novinky.

Thq ohlašuje Fantastic Pets

Xbox 360 [anthraxCZ 23.10.10 11:40] Komentáře [0]

Xbox 360Další velké herní vydavatelství ohlašuje vůbec první Kinect titul pro Xbox 360. Tím herním vydavatelem je Thq a hrou je Fantastic Pets, což bude pravděpodobně obdoba Eye Toy Pet pro Playstation 3 kamerku. Hra se bude odehrávat v pokoji, kde se budou pohybovat vaše zvířata a vy je budete ovládat hlasem a pohyby.

Jádrem hry bude vychovat z vašeho malého virtuálního domácího mazlíčka velké zvíře. Abychom si to uvedli na pravou míru, budete mít na výběr z psa, kočky, koně a ještěrky. Postupným procházením různými minihrami nebo talentové show vám pak ze zvoleného zvířatka vyroste například jednorožec či drak. Thq plánuje Fantastic Pets na březen příštího roku. Obrázek je pouze ilustrační.

Nový dashboard již příští týden?

Xbox 360 [anthraxCZ 23.10.10 11:30] Komentáře [0]

Xbox 360Byť nejde o oficiální stanovisko Microsoftu, dost hlasitě se nyní spekuluje nad tím, že nový Xbox 360 Dashboard, který zahrne spoustu novinek od featur pro Kinect až po upravený design, vyjde již příští týden. A to konkrétně 26. října, což je úterý.

Mimo Kinect novinky update přinese aktualizaci a nové Family Center a podporu ESPN. Uvnitř novinky naleznete obrázky dashboardu.

Ceny Rock Band nástrojů

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.10.10 20:10] Komentáře [0]

Xbox 360A povězme si to hezky upřímně a hned na začátku - šílená drahota. Nevím, kam herní byznys směřuje, ale rozhodně ne správným směrem. Z nejbližší doby na nás čeká šíleně předražený Kinect a pakliže jste fanoušci série Rock Band a hodláte pořídit trojku se vším všudy, bude to pořádná facka přes vaši peněženku. Ostatně, posoudit můžete i sami, uvnitř novinky totiž naleznete jednoduchý a přehledný výpis periférií s jejich cenami v eurech. Pakliže si chcete hru užít naplno, připravte si stovky eur.

Co z toho vyplývá? Kupte si raději opravdový hudební nástroj, aspoň toť můj názor.

Undead Nightmare bude mít vlastní mp mód

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.10.10 11:33] Komentáře [0]

Xbox 360Těžko mě napadá lepší vývojářské studio než je Rockstar Games. Ať už je to v souvislosti se samotnými hrami, tak v konkrétně této novince v souvislosti se stažitelným a dodatečným obsahem. Již v případě Grand Theft Auto IV a dvou stažitelných epizod tvůrci dokázali, že v takové podobě, jako dlc servírují Rockstaři, má dlc budoucnosta opodstatnění.

To ostatně potvrzují i u Undead Nightmare Packu pro nejnovější hru z těchto díle Red Dead Redemption. Tento balík nabídne speciální herní módy a také singleplayer kampaň, jejíž tématikou stále oblíbenější zombíci. Novinkou je také speciální multiplayerový mód, který prezentuje zbrusu nový trailer uvnitř novinky.

Trailer na Joeovo dobrodružství

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.10.10 11:24] Komentáře [0]

Xbox 360Další, ale tentokráte především příběhový stažitelný obsah k Mafii II dorazí 23. listopadu na Steam, Xbox Live Marketplace a Playstation Network. Jak již jistě víte, bude se jednat o balík s názvem Joe´s Adventure, který nám přiblíží život a osudy Joea Barbary, jedné z nejvýraznějších postav hry.

2k dnes zveřejnili vůbec první trailer, který nám přibližuje, oč v dlcčku půjde. Naleznete ho samozřejmě jako vždy uvnitř novinky.

Bioshock Infinite na nových screenech

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.10.10 20:09] Komentáře [0]

Xbox 360Nově ohlášený Bioshock s podtitulem Infinite se zatím prezentuje velice skromně. Nejen že tu nemáme zatím žádné pořádné gameplay video, ale i obrázky tvůrci šetří - nicméně, dnes nám servírují čtveřici zbrusu nových. Naleznete je uvnitř novinky.

Infinite vyjde v roce 2011 na Pc, Xbox 360 a Ps3.

Mortal Kombat Scorpion trailer

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.10.10 15:28] Komentáře [0]

Xbox 360V roce 2011 se všichni příznivci a fanoušci série bojovek se značkou Mortal Kombat konečně dočkají. Vyjde totiž další toužebně očekávaný díl této slavné série. Tvůrci dnes zveřejnili nový trailer, ten nám prezentuje jeden z charakterů hry a to sice Scorpiona.

Trailer naleznete uvnitř novinky.

Brotherhood ve story traileru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.10.10 15:23] Komentáře [0]

Xbox 360Nový trailer, který přibližuje povedenými animacemi příběh očekávaného pokračování série Assassinš Creed s podtitulem Brotherhood, dnes zveřejnili tvůrci ze montreálského studia Ubisoftu. Pakliže Brotherhood očekáváte, nenechte si trailer ujít.

Naleznete ho tradičně uvnitř novinky.

New Vegas dostane Xbox exkluzivní dlc

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.10.10 10:30] Komentáře [0]

Xbox 360Fallout: New Vegas je tu co nevidět a tak není divu, že padlo informační a hlavně recenzenční embargo. Proto se můžeme podívat, jak tento očekávaný přídavek dopadl. Mezi první recenze patří ta na portálech Filefront a G4TV, přičemž obě hodnocení se řadí mezi hodně nadprůměrné. Na filefrontu si hra odnesla 91/100 a na G4TV 4/5.

Bethesda také dnes ohlásila příchod exkluzivního obsahu pro Xbox 360. Dodatečný obsah Fallout: New Vegas dorazí koncem tohoto roku, přičemž pravděpodobně nepůjde o absolutní exkluzivitu, ale pouze o časovou, to znmená, že později hra vyjde, jak na Pc, tak Playstation 3. Uvnitř novinky nové gameplay video.

Rekapitulujeme s Kinectem

Xbox 360 [anthraxCZ 18.10.10 20:07] Komentáře [0]

Xbox 360Rozhodně ne rekapitulace, protože Kinect ještě nedorazil, ale jakési malé shrnutí toho, co nás čeká při launchi periférie, si pro nás připravil Microsoft. A o co že se tedy přesně jedná? Jde především o shrnutí všech launch titulů, které naleznete uvnitř této novinky, a Microsoft také zveřejnil účet, s kterým počítá na reklamní kampaň a samotný launch Kinectu - ten Microsoft vyjde na 500 milionů dolarů.

Samotný Kinect pro Xbox 360 vychází 10. listopadu a bude stát 149 eur. Seznam všech launchových her, tedy her, které budou dostupné v den uvedení Kinectu do obchodů, naleznete uvnitř novinky. Na závěr bych ještě dodal, že Playstation Move je na trhu měsíc a zatím slaví poměrně úspěch - v Evropě se prodalo 1.5 milionů kusů, zklamáním je ale 300 000 kusů v Americe. Japonsko stále čeká.

Dragon Age předobjednávky s bonusem

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 18.10.10 15:01] Komentáře [0]

Xbox 360Ihned po ohlášení pokračování povedeného rpgčka od Bioware, Dragon Age II, se vzedmula vlna pozitivních reakcí. Hra samotná sice vychází až 25, března příštího roku, ale tvůrci cítí, že je ten správný a pravý čas na nalákání fandů na exkluzivní obsah pro předobjednavatele. A ten je následující:

- kód na bonusovou postavu a mise
- přístup ke stažení soundtracku
- exkluzivní výbava do hry - palice, štít, luk a meč
- další doplnky ke stažení

Ještě je důležité upozornit, že Dragon Age II si musíte objednat do 11. ledna příštího roku, abyste měli na exkluzivní obsah nárok. Více naleznete na stránce Bioware.

Recenze z Game Informeru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 18.10.10 14:55] Komentáře [0]

Xbox 360Nové číslo Game Informeru brzy dorazí na stánky zahraničních trafik a čtenáři se tak konečně dočkají recenzí svých očekávaných her. Kompletní seznam recenzovaných her naleznete uvnitř této novinky. Pojďme se ale na některé blockbustery letošního podzimu, které dopadly ne tak uplně očekávaně.

Za vypíchnutí určitě stojí Civilizace V, která si odnesla 9.5/10, nová Castlevania rovněž míří vysoko s devítkou, Rock Band 3 také devět z deseti a stejně tak i Dead Rising 2. Co ale trošičku překvapí je nižší hodnocení Medal of Honor a Star Wars: Force Unleashed II, které si odnesly známky sedm a sedm a půl. Více uvnitř novinky.

Duke v novém infu + obrázky

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 17.10.10 13:45] Komentáře [0]

Xbox 360Zatímco většina fanoušků Duka stále čeká na regulérní ohlašovací trailer a kloudné záběry z hraní, Gearbox a Take 2 vydali artworky prezentující jednu nedílnou součást Dukeovi historie, totiž striptýz. Vydali trojici artworku, které naleznete tradičně po rozklknutí této novinky.

Co se týče nových informací zmiňovaných v nadpisum Gearbox se nechal slyšet, že singleplayerová část bude třikrát delší než ta v Call of Duty. To znamená tedy nějakých - hodin a to je na dnešní poměry hodně slušné číslo. Artworky uvnitř, Duke vyjde na Pc, Xbox a Ps3 v příštím roce.

Vietnam v nových obrázcích a info

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 17.10.10 11:08] Komentáře [0]

Xbox 360Slušně vypadající multiplayerová expanze pro Battlefield Bad Company 2 s názvem Vietnam se konečně dočkala bližších informací. Ne sice nijak závratných, ale přesto potěší, že o dlc víme něco málo víc, jako bonus tu máme dva povedené obrázky. Ty naleznete uvnitř této novinky.

Co se týče nových informací, tak expanze Vietnam obsáhne 15 zbraní, šest vozidel a čtyři multiplayerové mapy. To všechno samozřejmě v odpovídající dobovému provedení. Expanze vyjde pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3 do konce letošního roku.

Red Dead balíky vyjdou pospolu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 16.10.10 11:42] Komentáře [0]

Xbox 360Stejně tak jako v případě Grand Theft Auto IV a samostatně fungujících expanzí Ballad of Gay Tony a Lost and Damned i další hra od Rockstar Games dostane speciální komplet expanzí v diskové edici. Red Dead Redemption Undead Nightmare bude název celého kompletu, bude stát 30$ a obsáhne singleplayerový zombie přídavek Undead Nightmare, Outlaws to the End a Legends and Killers.

Přičemž dva poslední zmíněné expanze obsahují obsah pro multiplayerovou část hry. ZAtím není jasné kdy komplet dorazí, Undead Nightmare Pack samostatně vyjde 27. října za 10$.

Fable II zdarma

Xbox 360 [anthraxCZ 16.10.10 11:27] Komentáře [3]

Xbox 360Věřte nevěřte. Ačkoli se to může zdát více než nepravděpodobné, Microsoft nabízí na Xbox Live Marketplace ke stažení druhý díl legendárního rpgčka Fable II ke stažení zcela zdarma. Hra má 6,5GB a stáhnout si jej můžou všichni uživatele Xbox Live služeb.

Zatím není jasné, zda je o technickou chybu a nechtěný zásah Microsoftu, anebo o součást promo akcí před blížícím se vydáním Fable III. To totiž vychází tento měsíc. Microsoft zatím neposkytl žádné oficiální zprávy, proto stahujte, dokud to jde!

Ferari trailer na Test Drive 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.10.10 14:44] Komentáře [0]

Xbox 360A vedle nádherně zpracovaného Fable III traileru (jestliže jste ještě neviděli, rozhodně na něj mrkněte), tu máme další. Tentokráte ale z jiného soudku, jde totiž o Ferarri trailer na Test Drive Unlimited 2, které vyjde pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3 v průběhu příštího roku. Název videa nám pak napovídá, oč v něm půjde - samozřejmě o prezentaci značky Ferarri, zato ale skvělým minimalistickým způsobem.

Ostatně, trailer můžete sami zhlédnout uvnitř novinky.

Parádní tv spot Fable III

PCXbox 360 [anthraxCZ 14.10.10 09:59] Komentáře [0]

Xbox 360Třetí díl oblíbeného xbox exkluzivního rpgčka Fable vychází již koncem tohoto měsíce exkluzivně pro Xbox 360 a Microsoft vypouští do světa televizní spot. V každém případě si ho nenechte ujít, protože je doopravdy luxusní, i přestože (možná právě proto) neukazuje nic ze samotné hry.

Tv spot naleznete uvnitř této novinky. Fable III pro Xbox 360 na konci října letošního roku na pultech vašich oblíbených obchodů.

Trojice screenů z Kingdoms of Amalur

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 14.10.10 09:54] Komentáře [0]

Xbox 360Kingdoms of Alamur: Reckoning je teprve nedávno představeným rpgčkem od Electronic Arts. A byť je hra samotná ještě hodně daleko, vyjde totiž až na podzim roku příštího, tvůrci nám servírují trojici nových screenshotů.

Naleznete je tradičně uvnitř novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde