Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Shadows of the Damned horor trailer

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.11.10 14:44] Komentáře [0]

Xbox 360A abych dostál opodstatnění předchozí novinky, respektive oné Halloweenské vložky, máme tu další Halloweenský trailer. Tentokráte ze hry Shadow of the Damned, specifické fantasy akce od studia Suda 51, kteří našli zaštítění pod gigantem Electronic Arts. Pěkný Halloween vám tedy přeje i Shadow of the Damned.

Trailer naleznete opět uvnitř novinky.

Dead Space 2 - Halloween trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.11.10 14:37] Komentáře [0]

Xbox 360Halloween je tradičním svátkem především v západním anglicky mluvícím světe - a hlavně ve Spojených státech amerických. Byť i zde ve střední Evropě jsou jakési pokusy o tradiční symboliku Halloweenu - dnes jsem například po cestě ze školy viděl v jedné zahradě pravou Halloweenskou dýni - a nutno uznat, že poměrně povedenou. Ovšem zpátky k hrám - EA do světa vypustili tématický trailer na Dead Space 2.

Dead Space 2 Halloween trailer naleznete uvnitř novinky.

Update dashboardu již zítra

Xbox 360 [anthraxCZ 31.10.10 18:24] Komentáře [9]

Xbox 360Očekávaný a hlavně update plný novinek dorazí již zítra. Dle oficiálních informací Microsoftu bude update dostupný postupně všem hráčům na Xbox Live Marketplace právě v průběhu zítřejšího dne. Největší novinkou bude možnost ovládat dashboardu menu Kinectem a hlasem (to neplatí pro Evropu). Mezi dalšími vychytávkami je pak zlepšení přenosu hlasu na chatu nebo například nový vzhled avatarů.

Update dorazí v průběhu zítřka. Ti, co si jej nestáhnou skrze Xbox Live, můžou tak učinit na oficiálních stránkách xbox.com.

Několik nových screenů z Never Dead

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 31.10.10 11:59] Komentáře [0]

Xbox 360Konami má spoustu nových her, které chystá ještě do konce letošního a v průběhu příštího roku vydat multiplatformně na Xbox 360 a Playstation 3. Většinu gigant ohlásil na Games Convention, které proběhlo před dvěma měsící. Jedním z takových titulů je i originálně vypadající akce Never Dead, jejíž název říká o hře samotné uplně vše - v této hře totiž nikdy neumřete.

Dnes tvůrci vydali nové screeny, podívejte se na ně uvnitř novinky.

Battlefield Vietnam v nových obrázcích

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.10.10 13:57] Komentáře [0]

Xbox 360Expanze Vietnam pro Battlefield Bad Company 2 dorazí na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 ještě do konce letošního roku. Dlc se bude zaměřovat pouze na multiplayerovou část hry. Přídavek přinese nové mapy, nové zbraně a především dobovou atmosféru války ve Vietnamu.

Dnes si můžete zkrátit čekání novými screenshoty zde.

Nové obrázky z Bulletstorm

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 30.10.10 13:36] Komentáře [0]

Xbox 360People Can Fly připravují na příští rok hodně zajímavou akční střílečku s názvem Bulletstorm - neboli v hodně volném překladu Olověná sprcha. To znamená jediné - v téhle hře se bude hlavně střílet. Ono se není čemu divit, pakliže si pamatujete starší hru Painkiller, tak to jsou právě lidé ze studia People Can Fly.

Dnes zveřejnili nové screenshoty, mrkněte na ně do novinky.

Hybrid, nová exkluzivita pro Xbox

Xbox 360 [anthraxCZ 29.10.10 11:35] Komentáře [0]

Xbox 360V klidu a bez jakékoli pompy proběhlo ohlášení Xbox 360 exkluzivního titulu Hybrid. To je nová akční hra od vývojářského studia 5th Cell. Ohlášení proběhlo prostřednictvím debutového teaser traileru, který naleznete uvnitř této novinky. Trailer mimochodem vypadá naprosto luxusně, stejně tak jako zcela pravdivé povídání, které ho doprovází.

Jediným vodítkem ke hře je fakt, že na konci teaseru se objeví nápisek Xbox Live Arcade a to znamená jediné, pravděpodobně půjde o budgetový a arkádový titul. No škoda, trailer vypadal hodně dobře, ale absence pořádných exkluzivit na Xbox 360 stále pokračuje.

Brotherhood je hotové + trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 29.10.10 11:22] Komentáře [0]

Xbox 360Očekávané třetí pokračování série Assassin´s Creed s podtitulem Brotherhood se nezadržitelně blíží. Tvůrci z Ubisoftu již včera oficiálně ohlásili, že hru mají hotovou a tedy přechází do statutu Gold - připraveno k vydání. Při příležitosti toho vydali také zbrusu nový trailer.

Ten naleznete tradičně uvnitř této novinky. Assassin´s Creed: Brotherhood dorazí na Xbox 360 a Playstation 3 19. listopadu letošního roku, na PC se zpožděním na začátku roku příštího.

Nový James Bond v 3d screenech

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.10.10 19:16] Komentáře [0]

Xbox 360Dnes pro vás máme speciální obrázky z James Bond Blood Stone, který dorazí již za nedlouho na Pc, Xbox 360 a Playstation 3. Jak už jste si přečetli v nadpise, nejedná se totiž o klasické obrázky ale o screenshoty ve 3d, které vám nabídnou ještě komplexnější pohled na novou bondovku od Bizzare.

Obrázky naleznete tradičně uvnitř novinky.

Fear 3 má nový datum + trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 28.10.10 11:16] Komentáře [0]

Xbox 360F.e.a.r. 3 měl původně vyjít již na konci letošního roku, kvůli tvrdému konkurenčnímu prostředí ale stejně tak jako další hry ustupují až na začátek roku. Warner Bros dnes oznámili, že F.e.a.r. 3 dorazí na Pc, Xbox 360 a Playstation 3 v březnu, konkrétně 22. března příštího roku. Pro nás to znamená čekání, pro tvůrce čas doladit slušně vypadající hororovou akci.

Ostatně, posuďte sami na novém traileru uvnitř novinky. Atmosféra vypadá, že by se dala krájet. Doufejme, že i po hratelnostní stránce bude vše vyladěné.

Crossboard 7 na nových screenech

Xbox 360 [anthraxCZ 28.10.10 11:04] Komentáře [0]

Xbox 360Možná se po přečtení nadpisu novinky divíte, co že to ten Crossboard 7 vlastně je. Abych vás uvedl v obraz, jedná se o stejnou hru jako Adrenalin Misfits od Konami. Crossboard 7 je totiž název pro evropský region, v zámoří se bude hra prodávat pod názvem Adrenalin Misfits. Těžko říct, co je důvodem k dvojímu názvu.

V každém případě, Konami vydalo sérii nových záběrů z této adrenalinové Kinec hříčky a pakliže máte zájem, zamiřte do novinky a mrkněte na ně.

Rozbalujeme Kinect

Xbox 360 [anthraxCZ 27.10.10 19:31] Komentáře [11]

Xbox 360Respektive ne přímo naše redakce, neboť těžko z nás by si to někdo mohl dovolit, ale redaktoři Ign od Microsoftu konečně obdrželi finální balení Xbox 360 Kinectu, což je zbrusu nová periferie, která dokáže snímat váš pohyb těla bez potřeby jakéhokoli ovladače. Komplet balení obsáhne mimo jiné samotnou kameru, hry atd. To vše ostatně uvidíte ve videu, které naleznete uvnitř novinky.

Xbox 360 Kinect dorazí na náš trh stejně jako na všechny ostatní v polovině listopadu a pakliže máte již zřízenou předobjednávku, můžete se připravit, co na vás v krabici Kinectu čeká. K tomu dostanete solidní instruktáž redaktora ign.

Demo Need for Speed je online

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.10.10 15:13] Komentáře [0]

Xbox 360Tak, jak jsme vás již včera informovali, dnes na Xbox Live Marketplace dorazilo hratelné demo očekávaného pokračování série Need for Speed s podtitulem Hot Pursuit, které letos vyvíjeli tvůrci série Burnout, lidé z Criterion Games. K demu se sluší dodat jedna důležitá informace a to sice, že momentálně můžou stahovat pouze majitelé gold účtů.

Všem bude zpřístupněna za týden a dostupná bude pouze do 9.listopadu. Jestliže tedy váháte, se stahováním demoverze nezahálejte.

Nový trailer na Dragon Age II

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.10.10 15:08] Komentáře [0]

Xbox 360Na oficiálním kanálu české pobočky Bioware na Youtube se dnes objevil nový trailer na očekávané pokračování rpgčka Dragon Age II. Ve zbrusu novém traileru můžete zhlédnout části příběhové linie a nebude chybět ani hlavní hrdina.

Trailer s epickým nádechem naleznete po rozkliknutí této novinky.

Majin demo ke stažení

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.10.10 15:02] Komentáře [0]

Xbox 360Již 23. listopadu vypadá poměrně zajímavě vyhlížející akční adventura od Namco Bandai s názvem Majin and the Forsaken Kingdom. Tvůrci včera poslali na Xbox Live Marketplace všem hráčům pozvánku do dema, respektive hratelnou ukázku, která vám nabídne nahlédnutí pod pokličku slušně vypadající arkádovky.

Jak již bylo řečeno, demo můžete stáhnout zatím pouze z Xbox Live, finální hra vyjde 23. listopadu kromě na Xbox 360, i na Playstation 3.

Back to the Future nebude na Xbox?

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.10.10 10:31] Komentáře [0]

Xbox 360O vývoji herního zpracování slavné filmové série Back to the Future (Návrat do budoucnosti), jsme vás již před týdny informovali. Všeobecně se předpokládalo, že hra vyjde také na Xbox 360, jenže to se zdá být nyní jako velký omyl. Oficiální stránka Telltale Games totiž Xbox 360 verzi v seznamu neuvádí, zatímco ostatní verze dostaly datum na prosinec letošního a začátek příštího roku.

Zatím neexistuje oficiální stanovisko, ale vypadá to, že herní Back to the Future se stalo další obětí nesmyslných restrikcí Microsoftu a jejich her pro Xbox Live Arcade, jejichž velikost nesmí překročit stanovený limit. Jak to doopravdy je, se snad dozvíme záhy.

Noble Pack trailer

Xbox 360 [anthraxCZ 26.10.10 10:24] Komentáře [0]

Xbox 360Halo: Reach si u nás před měsícem vysloužilo zcela oprávněné vysoké hodnocení a Bungie, přestože si dávají oddech od série, nachystali pro všechny fandy balík map s názvem Noble Map Pack. Ten zahrne trojici map - Anchor 9, Tempest a BReakpoint, bonusem budou nové achievementy v podobě 250G.

Balík dorazí 30. listopadu letos a pořídit jej budete moci skrze Xbox Live Marketplace za 800MS bodů. Dnes se na internet dostal stylový trailer prezentující právě tento balík. Naleznete ho uvnitř této novinky.

Fable III dostalo hodnocení 5.5

PCXbox 360 [anthraxCZ 26.10.10 10:12] Komentáře [2]

Xbox 360Je to tak, nicméně jen od jednoho herního portálu a tím je Destructoid, který hře vytkl prakticky vše co mohl. Další známky ale již naznačují, že půjde o důstojného nástupce Fable II. Podrobný výpis všech známek a všech serverů naleznete uvnitř novinky, vesměs se pohybují v rozmezí 8-9.

Mezi vyzdvihovanými aspekty je rozsáhlost hry a upgrady po každé stránce - jak hratelnostní, herní tak grafické a v rozmanitosti questů. Plusy hra sbírá také za zábavnost, humor, design a kvalitní dabing. Z mínusů jsou to grafické chybky, nicméně nic co by kazilo celkový dojem. Fable III vychází na Xbox 360 pozítří a na Pc příští rok.

Crysis 2 záběry z pre-alpha

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.10.10 17:30] Komentáře [0]

Xbox 360Záběry ze starší pre-alpha verze Crysis 2 se objevily na Youtube. Pět minut záběrů nám ukazuje již známou multiplayerovou mapu. Jedná se o Xbox 360 verzi hry, která dle mých dojmů nevypadá zle, ale trpí neduhy jako je screen tearing nebo dokreslování textur - lze ale počítat s tím, že finální verze bude vychytanější.

Ostatně, video můžete posoudit sami uvnitř novinky.

Need for Speed dostanou demo

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.10.10 17:22] Komentáře [0]

Xbox 360Nejste rozhodnuti, zda pořídit nejnovější přírustek do rodiny Need for Speed s podtitulem Hot Pursuit? Pak vám tato zpráva zaručeně udělá radost, protože Criterion Games dnes ohlásili, že již zítra dorazí na Pc, Xbox Live Marketplace a Playstation Network hratelná ukázka.

Demo nabídne pouze minimální část celé hry, kterou tvůrci prezentují jako obří - herní svět by měl odpovídat trojnásobku z Burnout Paradise.

Update: demo nedorazí na Pc.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich