Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Armored Core 5 bude meškat

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.11.10 11:18] Komentáře [0]

Xbox 360From Software dnes potvrdili, že jejich pátý díl oblíbené mech série Armored Core nestíhá původní termín, který byl stanoven na konec letošního roku. Důvodem jsou problémy s vývojem a především nutnost dokončit veškeré aspekty hry. Nicméně, mimo to také společnost ohlásila, že hra dorazí někdy na začátku roku příštího.

Armored Core 5 vyjde pouze na Xbox 360 a Playstation 3.

Dj Hero 2 je kvalitativním skokem od 1

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.11.10 21:12] Komentáře [0]

Xbox 360Ač se o Dj Hero ani v souvislosti s prvním dílem příliš nemluvilo, je možná na čase se o této sérii začít bavit vážně. Protože nejen že již první díl se svými více než dvěma miliony! prodaných kusů předznamenal prodejní úspěch, ale k tomu ještě sbíral poměrně slušné známky u kritiků. Dvojka je na tom zatím opačně, zatímco u kritiků sbírá vysoká hodnocení, prodejní čísla stagnují. Recenze se vesměs shodují v tom, že Dj Hero 2 představuje skvělou zábavu nejen pro majitele jedničky, ale rovněž pro nové hráče.

Zvláště pak setlist se zavděčí všem fanouškům tohoto hudebního žánru. Pokud tedy hledáte hru podobného ražení, je vám blízký hudební styl Dj Hero nebo přemýšlíte o koupení nástupce jedničky, nemáte, proč váhat, neboť Dj Hero 2 je zbytněním toho, co hledáte.

Demo Apache Air Assault ke stažení

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.11.10 19:57] Komentáře [0]

Xbox 360Apache: Air Assault se dočkalo dema. Ono není se čemu divit, hra vychází již přespříští týden, konkrétně 18. listopadu letošního roku. Na Xbox Live Marketplace a Playstation Network tak přistálo hratelné demo, které vás buď odradí nebo naopak naláká na plnou verzi.

Apache: Air Assault je hra od tvůrců il sturmovik.

Povedené screenshoty z Crysis 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.11.10 19:41] Komentáře [0]

Xbox 360Čtveřice nových screenshotů z Crysis 2 počínaje dneškem začala brázdit vody internetu. Ty nám opět prezentují multiplayer a nabízejí tak statický pohled na to, co jsme již mnohokrát viděli v pohybu - ale v úžasné kvalitě. Screenshoty naleznete uvnitř novinky.

Crysis dorazí na začátku příštího roku pro všechny tři platformy.

Screenshoty z nové Nascar hry

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.11.10 17:10] Komentáře [0]

Xbox 360O tom, že licence ve Spojených státech amerických velice populárních Nascar závodů, letos udělala zajímavý pohyb - sice že přešla od Electronic Arts pod křídla Activisionu, jsme vás již informovali. Tvůrčím tým z Eutechnyxu mimo staršího teaser traileru na dnešek přichystal především zbrusu nové screenshoty přímo ze hry.

Ty můžete zhlédnout uvnitř této novinky.

Demo Kinect Joyride na Marketplace

Xbox 360 [anthraxCZ 05.11.10 16:15] Komentáře [0]

Xbox 360Ano, pro evropské hráče je tato zpráva asi svým způsobem off topic, protože ozkoušet Xbox 360 Kinect na vlastní kůži ve svém vlastním obýváku budou moci teprve od příštího týdne. Nicméně, Microsoft dnes na Xbox Live Marketplace uvolnil hratelné demo Kinect Joyride. Pakliže tedy máte Kinect předobjednaný či jej budete kupovat a nemáte Joyride v bundlu, máte možnost hru vyzkoušet prostřednictvím dema.

To vám nabídne jen část plné hry.

The Cursed Crusade ohlášeno + trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.11.10 11:44] Komentáře [5]

Xbox 360Luxusní záběry dnes zveřejnili tvůrci ze studia Atlus, kteří tak oznámili a představili svůj nový chystaný titul pro Xbox 360 a Playstation 3. The Cursed Crusade, což je název titulu, bude zasazen do konce 12. století, kde se vcítíte do role rytíře křížové výpravy, který se snaží očistit svou duší.

Nezapomeňte zhlédnout luxusní gameplay záběry uvnitř novinky.

Aktualizace: Hra vyjde také pro PC.

Plamenomet trailer na Battlefield Vietnam

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.11.10 11:36] Komentáře [10]

Xbox 360Nedávno jsme si ukazovali několik slušných screnshotů z připravované online expanze pro Battlefield Bad Company 2 s jednoduchým názvem - Vietnam. Už podle názvu je jasné, že půjde o balík, který zahrne bojiště, zbraně a vehikly vietnamského konfliktu.

Dnes EA zveřejnili zbrusu nový trailer, který nám mimo samotného gameplaye prezentuje hlavně plamenomet. Trailer uvnitř novinky.

Nové Ferrari screeny z Test Drive 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 05.11.10 11:13] Komentáře [0]

Xbox 360Test Drive Unlimited 2 Atari sice odložilo až na začátek příštího roku, nicméně již proběhlý betatesting částečně naznačil, jak se dvojka úspěšné jedničky bude hrát. V každém případě, tvůrci si pro fajnšmejkry připravili sadu několika obrázků, které ukazují Ferrari.

Obrázky naleznete uvnitř novinky.

Gameplay z Homefront

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.11.10 12:59] Komentáře [6]

Xbox 360Zatím hodně průměrně a béčkově vypadají gameplay záběry z chystané first person akce s názvem Homefront. Ta simuluje fiktivní konflikt v nedaleké budoucnosti, v roce 2037 mezi severem a západem. Tvůrci, kteří stojí také za lehce nadprůměrným Frontlines Fuel Of War, vydali nové záběry z hraní.

Pakliže máte zájem se podívat na to, jak to na bojištích v Homefront vypadá, zamiřte na pcgames.de a jejich reportáž. Zmiňované gameplay záběry se skrývají pod tímto odkazem.

Zítra vychází Blood Stone, launch trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 04.11.10 10:36] Komentáře [0]

Xbox 360Již zítra vychází další herní James Bond 007, tentokráte s podtitulem Blood Stone. A přesně právě proto pro vás máme také launch trailer, který vydání hry zítra připomíná. Naleznete ho tradičně po rozkliknutí této novinky. Co se týče samotné hry, ta je v rukou tvůrců Project Gotham Racing série, vývojářů z Bizzare, což se ostatně promítlo i v hodnocení.

První recenzí totiž naznačují, že zatímco akční scény jsou nudné, ty závodní a honičkové přímo excelují, jak po stránce hratelnostní, tak grafické. Hodnocení se pohybují nejčastěji v rozmezí 5 - 6, tedy lehký nadprůměr.

Kinect vychází v USA, první recenze

Xbox 360 [anthraxCZ 04.11.10 10:22] Komentáře [3]

Xbox 360Kinect dnes debutuje v zámoří a v souvislosti s tím padlo i informační embargo. Největší herní servery tak plodí jednu recenzí samotné Kinect periférie a také launchových her za druhou. Uvnitř novinky naleznete opravdu obsáhlý rozpis všech dostupných recenzí, v této novince bych se ale chtěl zaměřit na bližší rozbor recenze pouze Kinectu a pouze na Ign. Finální hodnocení periférie je 7.5 bodu z 10.0 možných.

Ign hodnotili v několika ohledech, performance: precizně snímá pohyby, nicméně jsou postřehnutelné lagy mezi pohybem hráče a pohybem ve hře. Stavební kvalita - dobrá konstrukce, nicméně křehká. Featury - hlasové ovládání, obrazové rozeznávání a menu ovladatelné pohyby těla jsou skvělými bonusy Kinectu. Hodnota - $149.99 za Kinect je příliš mnoho.

Sumasumárum, Kinect není úžasnou periférií. Nicméně to, co sliboval, tedy ovládání vlastním tělem, funguje, stejně tak jako ovládání hlasem. Problémem je jednoznačně přítomnost odezvy. Rovněž launchové hry se dočkaly hodnocení, nejhůře zatím dopadá Kinect Joyride a Fighters Uncaged, nejlépe Dance Central, Kinect Sports a Kinectimals.

Mafia II vyjde v reedici s dlc

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 03.11.10 16:58] Komentáře [6]

Xbox 360Mafia II se dočkala již dvou stažitelných balíčků. Ať už je váš nebo můj názor na dodatečný stažitelný obsah jakýkoli, 2k dnes oznámili, že chystají reedici Mafie II, která zahrne všechny doposud vydané dlc a Joe´s Adventure balík, který vyjde koncem tohoto měsíce. Za jednu ceny tedy dostanete Mafii II, dva balíky JImmyho Vendetty a Joe´s Adventure dlc.

Samostatně Joeovo dobrodružství vychází již na konci listopadu, reedice se všemi dlc pak dorazí nedlouho poté - 2k ji totiž plánují už na začátek prosince. Pokud jste tedy Mafii II nebo nějaký dlc nepořídili, vyčkejte do prosince. Jen tak mimochodem - tohle je pěknej podvod například na předplatitele, kteří kupují hru za nejvyšší cenu a ihned a přitom dostanou nejméně obsahu.

Hot Zone dlc pro Medal of Honor online

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 03.11.10 14:49] Komentáře [0]

Xbox 360Nedlouho po vydání Medal of Honor přichází první stažitelný přídavek do hry. Ten se zaměřuje na multiplayerovou část hry. Dlc nese název Hot Zone, což je také název stejnojmenného herního módu, který se nejvíce podobá klasickému King of the Hill - jinými slovy, spolu se svými spolubojovníky se budete snažit ovládnout určitou oblast.

Hot Zone je dostupné za deset babek na EA Store pro Pc a na Playstation Network pro Playstation 3. Na Xbox Live Marketplace zaplatíte 800MS bodů. Balík je dostupný ode dneška, kdy také vyšel trailer prezentující novinky. Naleznete ho uvnitř novinky.

Leaked Gameplay COD: Black Ops

Xbox 360PCPlaystation 3 [JohnnyWhatever 02.11.10 15:22] Komentáře [8]

Xbox 360Na internet uniklo 7 minutové video z hraní Call of Duty: Black Ops které vychází až 11. listopadu. Samotný gameplay ukazuje misi kde řídíte loď se stacionárním kulometem a raketometem a ničíte vše co se pohne. Hudba která má pravděpodobně navnadit atmosféru války ve Vietnamu, se spíš podobá soundtracku ze Shreka. Detaily postav a okolního prostředí taky vypadají dosti uboze.

SPOILER ALERT: Klikejte na video pouze pokud vám nevadí že se připravíte o skvělý zážitek z plné hry.
http://www.youtube.com/watch?v=BNWnjc-ifCA

Edited by Weeman >
Video již není aktivní - Activision si nárokuje autorská práva na ten hnus ;)

Kinect Tour po Česku? Ne, jen v Praze a Brně

Xbox 360 [anthraxCZ 02.11.10 12:10] Komentáře [2]

Xbox 360Na Facebooku se dnes objevily data Kinect Tour, která se stejně tak jako v jiných světových metropolích, uskuteční i u nás. Bohužel, ač název říká, že jde o Tour po Česku, tedy bych počítal s tím, že zavítají do největších krajských měst, jde jen o Tour po Praze a Brně. Pakliže nejste ani z jednoho, ostrouhali jste, protože Microsoft se na reklamní kampaň v ostatních městech vykašlal.

Pakliže jste z Prahy nebo Brna, mrkněte dovnitř novinky a najděte si vám vyhovující místo a termín pro vyzkoušení Xbox 360 Kinectu.

Chystá se nový díl série Project Gotham?

Xbox 360 [anthraxCZ 02.11.10 10:52] Komentáře [2]

Xbox 360Pakliže existuje jedna z větších značek Microsoftu, která by stála za obnovení, respektive by si zasloužila následníka, pak mezi ně rozhodně patří arkádová závodní série Project Gotham Racing, která na Xbox 360 ukázala dva velice slušné díly - třetí a čtvrtý. Oba sbíraly slušné známky u herních kritiků. Pakliže jste fanoušky série, tak zpozorněte, protože se něco chystá.

Aspoň to tedy tvrdí server Develop, který se odvolává na samotný Microsoft, který prý jedná o obnovení série a vydání nového dílu. Microsoft údajně hledá schopné nezávislé studio z Evropy - jisté prozatím je, že série se neujmou její tvůrci z Bizzare Creations a ani dříve spekulovaní Turn 10. Co vy, uvítali byste následníka Project Gotham Racing 4?

První recenze na Kinect hru

Xbox 360 [anthraxCZ 02.11.10 07:12] Komentáře [0]

Xbox 360Kinect dorazí do celého světa během několika málo dní a tak není divu, že se již brzy začnou objevovat recenze na hry a také samotný hardware. Co se týče her, první recenzovanou na Ign se stala Sonic Free Riders od Segy. A verdikt ? 7.5/10.0. Kvalitně designované tratě a hlavně zábava, která by neměla chybět v naší sbírce.

Uvidíme, jak si povedou další Kinect tituly.

Launch trailer k Call of Duty

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.11.10 15:05] Komentáře [2]

Xbox 360Call of Duty s podtitulem Black Ops sice vychází až za celých deset dní - Activision si ale od hry slibuje nejen vysoká hodnocení u herních recenzentů, ale hlavně vysoká čísla v prodejích, a proto není divu, že potenciální zákazníky se snaží nalákat dnes vydaným launch trailerem. Ten naleznete uvnitř novinky.

Další zajímavostí ohledně Call of Duty je fakt, že hra opět unikla na internet o týdny dříve než je oficiální datum vydání. Uvidíme, jak s piráty Activision naloží - tato informace má pouze informační charakter.

Launch trailer k Blood Drive

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 01.11.10 15:00] Komentáře [0]

Xbox 360Stále nejste znechuceni neustálou přítomností zombie variací v každé druhé hře? Jmenovitě Call of Duty Black Ops, Red Dead Redemption atd? Pakliže jako já jste, ani nečtěte dále, pokud nejste a zároveň jste fanoušky arkádového ježdění, zpozorněte. Activision totiž již tento týden vydá Blood Drive - titul odpovídající výše zmíněným charakteristikám.

A i proto tvůrci vypustili launch trailer - hledejte to ho po rozkliknutí této novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain