Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Kinect Star Wars až příští Vánoce

Xbox 360 [anthraxCZ 10.11.10 16:26] Komentáře [0]

Xbox 360Lucasarts a Microsoft již před delší dobou uzavřeli partnerství, které ohlásili na letošní E3. Ze spolupráce vzešlo oznámení hry z universa Hvězdných válek, která vyjde exkluzivně pro periférii Kinect pro Xbox 360. O titulu se spekulovalo jako o titulu, který by mohl dorazit možná dříve, než bychom čekali.

Nicméně, tato zpráva byla dnes dementována - Star Wars hra určená pro Xbox 360 Kinect bohužel dorazí až příští Vánoce.

Moto GP 10/11 oficiálně + trailer

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 10.11.10 16:21] Komentáře [0]

Xbox 360Capcom definitivně dnešním stvrdil veškeré dohady o tom, zda bude nový ročník závodní série MotoGP. Ohlašovacím trailerem, který naleznete po rozkliknutí této novinky, jsme se tak dozvěděli, že Moto GP 10/11 je oficiálně ve vývoji. Capcom k tomu dodal informaci, že hru chystá již na březen příštího roku.

Trailer naleznete uvnitř novinky.

Red River v první polovině příštího roku

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.11.10 18:11] Komentáře [0]

Xbox 360Další zajímavou zprávu týkající se data vydání dnes přinesl Eurogamer. Ten zveřejnil informaci, že Rod Cousens, což je CEO společnosti Codemasters, se nechal slyšet, že nový díl série Operation Flashpoint má již přibližný datum vydání - a kdy že tedy Red River vyjde?

Podle Cousense někdy v období mezi 1. dubnem a koncem června příštího roku. Informace o hře samotné snad brzy.

Black Ops hezčí na Xbox 360

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.11.10 14:56] Komentáře [0]

Xbox 360Call of Duty: Black Ops vychází právě dnes a tak začíná neuvěřitelné Call of Duty šílenství - ostatně jako každý rok, nicméně letos je to ještě o něco silnější. Naši recenzi jste si mohli exkluzivně přečíst již včera a mohli jste se dozvědět, že hra si odnesla 6/10. Nicméně, jak už to tak bývá u velkých multiplatformových titulů, i u Black Ops se dostala ke slovu skupinka fanboyů, kteří říkají, že jejich verze je lepší.

Já posouzení nechám tentokráte zcela na vás, pouze vás odkáži na povedené srovnávací záběry z Lens of Truth uvnitř této novinky. Zatímco Playstation 3 verze je vybledlá a mnohdy neostrá, Xbox 360 dominuje skvělými stíny, barvami a také kvalitnějšími textura. Každopádně, high-end verzí zůstává Pc verze. Více informací s obrázky uvnitř novinky.

Screeny z Homefront

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.11.10 12:05] Komentáře [0]

Xbox 360Nedávno jsme si dávali záběry z first person akce Homefront, dnes tu máme další. Tentokráte se ale jedná se o sbírku hned několika zajímavých screenshotů přímo z gameplay hry. Ta nám nabídne po stránce příběhové fiktivní konflikt mezi západem a východem v blízké budoucnosti a hlavně multiplayer, který by měl skýtat mnoho možností.

Tvůrci se tak možná chtějí trošičku přiživit na komerčním úspěchu Call of Duty Black Ops a zveřejňují sadu nových obrázků. Všechny uvnitř.

Case West obrázky

Xbox 360 [anthraxCZ 09.11.10 11:54] Komentáře [0]

Xbox 360Exkluzivně pro Xbox 360 chystá Capcom přídavek pro Dead Rising 2, jejich zombie sérii. První balík Case Zero se svého vydání již dočkal, Case West teprve dorazí. Samotná expanze nás zasvětí do příběhu Franka Westa, čímž se propojí příběh s Dead Rising 2. Ke Case West nebudete potřebovat Dead Rising 2.

Expanze vyjde v průběhu několika měsíců, tvůrci teď zveřejnili záběry z bezpečnostních kamer Case West. Hledejte je uvnitř této novinky.

Two Worlds II sbírá skvělé známky

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.11.10 11:40] Komentáře [3]

Xbox 360Vydání Two Worlds II je sice složitou záležitostí a po nekonečných odkladech, kdy hra měla původně vyjít v září letošního roku, se nakonec dočkáme pravděpodobně až někdy v tomto měsíci. Zatím ale konečné datum stále není. Ale vzhledem k tomu, že se objevují již první recenze, vydání plné verze pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3 je na spadnutí. No a jak tyto recenze dopadly? Nadmíru dobře a možná trochu neočekávaně.

Zatím se totiž známky pohybují v rozmezí mezi 9.0 a 10.0, tedy absolutní top. Hra je označována za hru, která vás totálně pohltí a na jejím světě se stanete i závislí, pakliže nebudete správně dávkovat hraní. Uvidíme, kdy Two Worlds II konečně dorazí i do našich končin, podle prvních recenzí na německém eurogamer (9), iamgamer.de (9) či rpgitalia.net (9) ale opravdu je, na co se těšit. Pod tímto odkazem naleznete video s úvodními deseti minutami hry.

Ign recenze Hot Pursuit

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.11.10 10:29] Komentáře [2]

Xbox 360Jedna z prvních větších recenzí nového dílu závodní série Need for Speed se objevila na mezinárodně uznávaném herním portálu Ign. Letos hra nese podtitul Hot Pursuit a byla v rukou Criterion Games, kteří měli sérii navrátit původní šmrnc - alespoň podle recenze na Ign, se jim to podařilo. Finální verdikt totiž zní - 9.0/10.0 - outstanding.

Need for Speed: Hot Pursuit vychází 16. listopadu na Pc, Xbox 360 i Playstation 3 - k ozkoušení bylo také hratelné demo pro konzole. Mínusy, které recenzent zmiňuje, jsou následující - repetitivní kariéra a chybějící pohled z kokpitu. Největšími plusy jsou naopak multiplayer a hratelnost, pocit z rychlost.

Kinect recenze od Vás, hráčů

Xbox 360 [Acro 08.11.10 16:45] Komentáře [1]

Xbox 360Všichni dobře víme, že ty nejzajímavější reakce na novou technologii či hru bývají z řad komunity, která se z danou věcí obvykle nepáře a dokáže - v případě, že je názorů dostatečné množství - vypíchnout ty pravé neduhy, či naopak obrovské klady, které jeden člověk není - byť je to tzv. profesionální herní recenzent - schopen podchytit.

Proto bych všechny naše návštěvníky, kteří jsou zároveň majiteli nové převratné technologie jménem Kinect, jménem Gamezinu chtěl poprosit o jejich názor. Můžete jej vložit například jako komentář, můžete ho poslat mailem na adresu acro@gzin.info, můžete třeba nahrát komentované video na Youtube a poslat nám link.

Myslím, že takováto spolupráce nepotěší jenom nás, redaktory, ale především ty, kteří o Kinectu vážně uvažují jakožto o dárku na Vánoce.

Naughty Bear a Wet dostanou pokračování

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.11.10 16:45] Komentáře [0]

Xbox 360Vývojáři ze studia a2m chystají pokračování svých titulů. Tomu všemu ale předcházelo přejmenování tvůrců na Behaviour Interactive - mezi dnes ohlášené tituly, které dostanou druhé pokračování je slušná third person akce Wet a propadák Naughty Bear. Pokračování obou her vyjdou nejspíše v průběhu příštího roku.

Mimo to se vývojářské studio nechalo slyšet, že chysta ještě další řadu zatím neohlášených titul pro Xbox 360 a Playstation 3.

Metal Gear Solid až v roce 2012

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 08.11.10 14:40] Komentáře [3]

Xbox 360Zní to sci-fi že? Nicméně to vypadá, že Kojimův tým příští rok tak, jak bylo představeno na letošní E3, nestíhá. Podle všeho totiž budou tvůrci na dokončení Metal Gear Solid: Rising, což je první multiplatformový Metal Gear Solid na tuto generaci konzolí, potřebovat mnohem více času než se očekávalo.

Plánované vydání 2011 se tak nejspíše změní až na rok 2012. S touto informací přišel portál Kotaku.com s odvoláním na Kojima Productions.

Halo: Reach - XP boost

Xbox 360 [Weeman 08.11.10 09:32] Komentáře [16]

Xbox 360Každý fanoušek Halo série nebo alespoň občasný trýznitel Covenantů jistě slyšel o tzv. XP boostingu v Halo Reach. Reach má systém hodnocení hráče na základě XP, respektive kreditů, které dostává za zabíjení nepřátel, plnění "výzev" (challengů) a za plneni comendations (jakési milníky).

Protože člověk je tvor líný a hráč asi dvojnásob, tak některé chytré hlavičky přišli s nápadem, který spočívá v odpojování se od přípojení k internetu při splnění některé z commendation. Splnil se commendation, vytáhl se kabel, zasunul zpět, znovu se připojilo k Xbox Live, restartoval se checkpoint a znovu dokola. Docela chytré, že? Jenže když je člověk nenažraný idiot, tak se na něj pokaždé přijde a chlapci z Bungie na tom nejsou inteligenčně vůbec špatně a když uděláte za hodinu hraní 60 - 70k XP, tak to dojde každému. To dojde vlastně i mrtvému koni, který má místo mozku gumovou koblihu. Na oslavu tohoto činu, kterého se někteří dopouštěli přišlo Bungie a proměnilo vodu ve víno, respektive víno ve vodu, respektive XP na BAN. Ban ani nebyl moc krutý - reset XP a nějakých pár dní bez online hraní.

Tím se dostávám dále - tímhle se porušují pravidla, tak vymyslíme další boost bez porušení pravidel. Ten sem včera vyzkoušel a funguje. Pravda je, že není tak rychlý, ale taky za něj nedostanete ban. Jak na to? Koukněte na video dovnitř novinky.

Nevnímejte to tak, že nabádám lidi ať si boostují XP vychcanostmi, ale chci jen upozornit na rizika a taky na dobrou cestu jak dosáhnout achievementu "Make It Rain".

Trailer na Deca Sports Freedom

Xbox 360 [anthraxCZ 08.11.10 09:05] Komentáře [0]

Xbox 360Tak, ale teď jsem vážně přecpanej podobnýma hříčkama. Vedle Kinect Sports a Motion Sports přichází další zpracování sportů ve formě Kinect hry. Tentokráte od společnosti Deca v titulu s názvem Sports Freedom. V plné verzi vás čeká řada originálních (?) miniher.

Dnes byl zveřejněn trailer, hledejte uvnitř novinky.

Nový teaser na Black Ops

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.11.10 20:58] Komentáře [4]

Xbox 360Pouhé dva dny nás dělí od vydání jedné z nejočekávanějších her letošního roku. Jde o Call of Duty s podtitulem Black Ops, tentokráte od studia Treyarch. Ve hře se podíváme hned do několika koutů naší země a okusíme na vlastní kůži méně známé vojenské operace studené války.

Dnes se na youtube objevil zbrusu nový teaser trailer, který ve zkratce prezentuje to, co nás čeká. Trailer naleznete uvnitř této novinky.

Hitman 5 přeci jen ve vývoji

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.11.10 19:18] Komentáře [0]

Xbox 360O spekulacích ohledně možného vývoje Hitman 5 jsme vás již dříve informovali. Poté jsme vás také informovali o tom, že tvůrci IO Interactive tuto informaci dementovali. Dnes tu mame další novinku ohledně vývoje Hitman 5 - portál System Link se totiž vydal po pátrání, zda Hitman 5 je ve vývoji a našel zajímavé informace.

Více vám napoví obrázky uvnitř novinky, které jednoznačně ukazují, že hra je v plánu IO Interactive - dle těchto informací by tedy mohl nový Hitman spatřit světlo světa již v průběhu příštího roku a to je rozhodně dobrá zpráva pro všechny fanoušky této populární série.

Dragon Age II v pěti minutách záběrů

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 07.11.10 15:05] Komentáře [0]

Xbox 360Kritiky ceněné a hráči dobře přijímané rpgčko Dragon Age se v průběhu příštího roku dočká druhého pokračování. Užitečnou informací pro všechny majitele prvního dílu je fakt, že veškeré dlc obsahy, které ke hře vyšly, jsou nyní dostupné za snížené ceny.

Co se týče dvojky, žádné oficiální informace nejsou, ale můžeme vám nabídnout pět minut bohužel off screen kamerovaných záběrů z hraní Dragon Age II. Video naleznete uvnitř novinky.

Kinect bloopers brázdí net

Xbox 360 [anthraxCZ 07.11.10 09:23] Komentáře [3]

Xbox 360Kinect konečně dorazil do Severní Ameriky a tak není divu, že se objevují první autentická videa z hraní her přímo v domacnostech hráčů. S tím ale také souvisí faily a tzv. bloopery, což jsou nechtěné události, které se stanou při hraní. I taková zranění jako uvidíte na videích se můžou stát.

Obě videa naleznete uvnitř novinky.

Test Drive v dalších záběrech

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.11.10 20:32] Komentáře [0]

Xbox 360Včera jsme vám servírovali slušné záběry z Test Drive Unlimited 2, které se soustředily pouze a jen na vozidla značky Ferrari. Dnešní nabídka bude mnohem pestřejší - ostatně posuďte sami uvnitř novinky, kde naleznete sérii několika záběrů vytípaných přímo ze hry.

Test Drive vyjde příští rok, momentálně je v betatestingu.

Nový dev diary k Brotherhood

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.11.10 19:03] Komentáře [0]

Xbox 360Nové dev diary video vydali tvůrc ze studia Ubisoftu, tedy tvůrců Assassin´s Creed série. Jedná se o vývojářský deník, v kterém nám tvůrci přiblíží přístroj Animus a jeho roli v singleplayerovém a multiplayerovém virtuálním světě Brotherhood. Brotherhood dorazí v konzolových verzích ještě letos, na Pc až v průběhu příštího roku.

Dev diary naleznete uvnitř novinky.

Nové screenshoty z Dead Space 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 06.11.10 15:01] Komentáře [3]

Xbox 360Druhé pokračování pozitivně přijaté akční střílečky Dead Space od Electronic Arts bude obsahovat jako jednu z největších novinek multiplayer. Ten také prezentuje série zbrusu nových obrázků. Ty naleznete po rozkliknutí této novinky.

Dead Space 2 vychází na Pc, Xbox i Playstation v lednu.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde