Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Nový trailer na Splatterhouse

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.11.10 07:30] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže vás zaujala third person sekačka s názvem Splatterhouse, mám pro vás skvělou zprávu - tvůrci totiž zveřejnili zbrusu nový gameplay trailer, který opět ukazuje, jak brutální tato sekačka bude. Splatterhouse vychází na konzole současné generace Xbox 360 a Playstation 3 během několika málo dnů.

Trailer naleznete tradičně uvnitř této novinky.

High res obrázky z Shift 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.11.10 07:26] Komentáře [1]

Xbox 360Nedávno jsme se dočkali oznámení pokračování dalšího dílu závodní série Need for Speed. Tentokráte již hra nenese přízvisko Need for Speed, ale jmenuje se pouze Shift 2, přičemž dostává nový podtitul - Unleashed. Hra dorazí v průběhu příštího roku a my pro vás máme obrázky ze hry ve vysokém rozlišení.

Zhlédnout je můžete uvnitř novinky.

Red River debut gameplay trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.11.10 21:27] Komentáře [2]

Xbox 360Před pár dny se internetem prohnalo docela trapné video na nový díl Operation Flashpoint s podtitulem Red River. To nám ukázalo záběry z real life akce, ale nic ze samotné hry. To se mění s dnešním dnem, kdy nám exkluzivní debutový gameplay trailer přináší IGN. Tak posuďte, jak se vám hra jeví a třeba dejte vědět do komentů.

Debutový trailer na Operation Flashpoint Red River uvnitř.

Apache: Air Assault launch trailer

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.11.10 21:11] Komentáře [1]

Xbox 360Launch trailer k Apache: Air Assault dnes zveřejnili Activision ve spolupráci s tvůrčím týmem vývojářů ze studia Gaijin Entertainment. Ten prezentuje hru, která sice vyšla již před více než týdnem, na druhou stranu vypadá poměrně slibně. Dodatečnou informací je, že hra vyšla mimo na konzole také pro Pc, s čímž se původně nepočítalo.

Launch trailer k Apache Air Assault naleznete uvnitř novinky.

Recenze her pro Playstation 3 na GameZin!

PCXbox 360Playstation 3 [Konzul 22.11.10 20:10] Komentáře [14]

Xbox 360Na doposud převážně xboxově zaměřený GameZin přicházejí recenze na Playstation 3! Už je to tak a za jejich tvorbu jsem z pověření admina Anthraxe zodpovědný já, slovutný Konzul. První recenzi na Resistance: Fall of Man jste si mohli přečíst již včera. Za dva týdny se můžete těšit na recenzi pokračování. Do budoucna pak jistě přijdou recenze na takové pecky jako inFamous, Killzone 2, anebo hrubě nedoceněný Lair. Co největší diverzita článků a her na různé platformy je naším cílem, aby si zde každý zkrátka našel to své.

Joe´s Adventures v pěti minutách na videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.11.10 17:39] Komentáře [4]

Xbox 360Přídavek Joe´s Adventures pro Mafii II, který by měl dorazit již během zítřejšího dne, je pro majitele hry jedním z nejočekávanějších dlc tohoto roku. Ono se není, čemu divit - dlc totiž poodkroje patálie Joea, do jehož kůže jakožto hráči se vcítíte. Pakliže vám nevadí spoilery, máme pro vás pět minut čistého gameplay z Joe´s Adventures.

Video naleznete uvnitř novinky.

Majin and the Forsaken Kingdom na obrázcích

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.11.10 14:28] Komentáře [0]

Xbox 360Za méně než dva týdny, tedy koncem toho měsíce vyrazí do obchodů dobrodružná arkádovka od Namco Bandai s názvem Majin and the Forsaken Kingdom. Hra vychází ve verzích pro konzole Xbox 360 a Playstation 3 - dnes tvůrci zveřejnili nové obrázky. Hru rovněž můžete ozkoušet v demu, které je dostupné na obou online službách.

Screenshoty naleznete uvnitř této novinky.

První dlc pro Hot Pursuit online

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 22.11.10 14:18] Komentáře [0]

Xbox 360Need for Speed: Hot Pursuit jsou na trhu teprve pár dnů a Electronic Arts již hlásí první dlc, které je nyní dostupné ke stažení na Xbox Live Marketplace. Tentokráte je to ale od EA superzlodějna - dva balíky po 320 MS (ekvivalent na PSN) vám totiž umožní pouze otevřít snadnější cestou všechny vozidla ve hře.

Co mi na to řeknete? Já už politiku dlc komentovat raději nebudu.

Carmack by rád Kinect hru na Xbox Live

Xbox 360 [anthraxCZ 22.11.10 08:42] Komentáře [0]

Xbox 360John Carmack, šéf společnosti id software, se rozpovídal o tom, že v budoucnosti by rád vytvořil hru pro Xbox 360 Kinect. Pokud ale myslíte, že by to měl být například nový Doom nebo Rage, jste na omylu. "Kinect nemůžeme použít pro naše velké hry, pro FPS střílečky pro něj zatím není místo, je to ale velice zajímavá technologie a Xbox Live by byl perfektní platformou pro něco takového," řekl Carmack.

Co se týče Rage, ten by měl na Pc, Xbox 360 a Ps3 vyhát příští rok.

Nové obrázky z Nascar 2011

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.11.10 21:45] Komentáře [0]

Xbox 360Migrace Nascar licence zdá se zatím prospívá, alespoň to naznačují poměrně slušně vypadající nové obrázky ze závodního titulu Nascar 2011 od Eutechnyxu, kteří hru vydají na začátku příštího roku na Xbox 360 a Playstation 3 pod křídly Activisionu.

Čtveřici nových screenů hledejte uvnitř novinky.

Vga video teasuje zombie hru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.11.10 18:12] Komentáře [0]

Xbox 360Zatím neznámou hru teasují video upoutávky MTV na Video Game Awards, které se již nezadržitelně blíží. Letošní vyhlašování cen tak dost možná bude obohaceno o ohlášení hned několika her - od Bioware Mass Effect 3 a pravděpodobně Left 4 Dead 3 nebo Dead Rising 3. To jsou zatím série, jejichž ohlášení pokračování se nabízí asi nejvíce.

Zatím ale není vyloučena ani uplně nová zombie hra. V každém případě, 8. prosince budeme všichni moudřejší, protože Vga proběhnou.

Ubisoft neví, kde je Moskva

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.11.10 16:47] Komentáře [15]

Xbox 360Ač by se možná mohlo zdát, že Rusko patří k světovým velmocím dnešního světa, pro montreálský Ubisoft je to zdá se pouze tečka na mapě. To je první možnost, druhou je, že prostě tvůrci měli ze zeměpisu za pět, protože virtuální mapa Assassin´s Creed: Brotherhood ve hře zobrazuje hlavní město Ruska docela jinde, než ve skutečnosti je.

Ostatně posuďte sami uvnitř novinky.

Afterfall: Insanity na novém videu

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 21.11.10 10:19] Komentáře [0]

Xbox 360Afterfall: Insanity se sice nemůže chlubit velkým mediálním zájmem, kor v období Vánoc, kdy vychází jedny z nejočekávanějších her roku - například Call of Duty či Assassin´s Creed. Nicméně, pro všechny fanoušky hry, kteří hru v následujícím roce očekávají mají tvůrci překvápko - a to sice více než deset minut dlouhé gameplay záběry.

Naleznete je uvnitř novinky.

Nové info o LA Noire + obrázky

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.11.10 14:48] Komentáře [0]

Xbox 360Teprve nedávno jsme se dočkali gameplay traileru na LA Noire po dlouhé době, s čímž přišlo potvrzení data vydání na jaro příštího roku pro Xbox 360 a Playstation 3. Dnes tu máme další média, pětici povedených screenshotů, které se zaměřují na perfektní zpracování mimiky a postav. Ostatně, dle prvních dojmů velkých herních webů, bude právě toto dominanta LA Noire. Zatímco tedy zdánlivě podobné Grand Theft Auto se soustředí na volnost v herním světě, LA Noire bude daleko lineárnější záležitostí.

To ale může být také k dobru - tvůrci se totiž soustředili především na detailní propracování detektivní činnosti, kam patří dohledávání důkazů a umět číst obličeje podezřelých a svědků. Redaktoři Ign se ale obávají možné repetitivnosti úkolů a slabé hratelnost, zatímco atmosféra bude geniální. No uvidíme na jaře, teď si vychutnejte pětici screenů uvnitř novinky.

Homefront dev diary

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.11.10 14:05] Komentáře [0]

Xbox 360Zajímavě vyhlížející konkurence pro Medal of Honor a Call of Duty s názvem Homefront vychází sice až příští měsíc, nicméně - tvůrci z Kaos Studia vydali první vývojářský deník, který nám ukazuje také leccos z gameplaye samotné hry. Vývojáři se v něm ale soustředí především na příběhové pozadí konfliktu.

Dev diary naleznete uvnitř novinky.

Nový Bioware projekt je Mass Effect 3

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 20.11.10 12:09] Komentáře [4]

Xbox 360Nedávno jsme vás informovali o neznámém připravovaném projektu společnosti Bioware. Ten byl teasován prostřednictvím obrázku a také teaseru na VGA. Nicméně to vypadá, že nepůjde o žádné překvápko a hlavně novou hru - ale půjde o oznámení třetího dílu Mass Effect 3.

Ten by podle všeho mohl dorazit příští rok na všechny platformy.

Kinect upoutávka na Harryho Pottera

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.11.10 16:43] Komentáře [2]

Xbox 360Harry Potter and The Deathly Hallows již dorazil na pulty i našich kamenných a online obchodů, a proto není divu, že se objevují první recenze. Ty ovšem nehovoří příliš v prospěch kouzelníka z Bradavic. Ign udělilo hře pouhých 2.5/10.0 značící dost silný podprůměr, Gamespot byl mírnější a nadělil 5.0/10.0, čili čirý průměr.

To, jestli je Harry Potter and The Deathly Hallows pro vás hrou, která vás bude bavit, posuďte sami. Možná vás láká i podpora Xbox 360 Kinect periférie, její fungování ve hře můžete zhlédnout na zbrusu novém traileru. Ten naleznete tradičně uvnitř této novinky.

War in the North v novém traileru

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.11.10 16:37] Komentáře [0]

Xbox 360Univerzum Pána prstenů se v příštím roce pokusí oživit herním zpracování vývojáři z tvůrčího studia Snowblind. Hra ponese název Lord of the Rings: War in the North, která bude mapovat jeden z prvních konfliktů mezi Sauronem a lidem Středozemě. Tvůrci dnes zveřejnili nový trailer, který ukazuje také leccos ze samotné hry.

Naleznete ho uvnitř novinky. Lord of the Rings: War in the North dorazí na začátku příštího roku na Xbox 360 a Playstation 3.

Piráti z Karibiku v Lego sérii

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.11.10 16:25] Komentáře [0]

Xbox 360Pakliže ještě nemáte dost lego her, máme pro vás dobrou zprávu. Mimo Star Wars či Indiana Jonese nebo Rock Band či Batmana, se dočká i další komerčně úspěšná značka. Lego hru totiž dostanou Piráti z Karibiku. LEGO: Pirates of the Caribbean dorazí v průběhu příštího roku a doplní tak premiéru nového filmového dílu.

Traveller´s Tales hru přinesou na Pc, Xbox 360 i Playstation 3.

Dirt 3 v gameplay videu + obrázky

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 19.11.10 16:07] Komentáře [1]

Xbox 360Nedávno jsem si stěžoval nad vývojářským deníkem tvůrců z Codemasters týkající se Dirt 3, kde prakticky neukázali nic ze samotné hry. Vývojáři mne zdá se vyslyšeli a vydali solidní minutové video, které nám ukáže hru v pohybu v replayi. Plus tu máme čtyři nové scree(bull)shoty.

Všechna média naleznete uvnitř novinky.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich