Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Arkham City bez vozítek

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.11.10 19:52] Komentáře [0]

Xbox 360Dvojka Batmana nebude obsahovat žádná vozítka - tak přesně tahle zpráva dnes zklamala fanouškovskou základnu her z impéria Batmana s podtitulem Arkham City. Pakliže jste se tedy těšili, že v novém dílu konečně usednete za řídítka Batmobilu, můžete na to zase rychle zapomenout. Fakt konstatovat Sefton Hill, šéf vývojářského studia.

Batman: Arkham City se nám podle dostupných informací více představí na letošním vyhlašování Video Game Awards (VGA) na Spike.tv, které proběhne na začátku prosince. Arkham City je plánováno na příští rok na Pc, Xbox 360 a Ps 3.

Gran Turismo - grafika budoucnosti? Ne!

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.11.10 14:53] Komentáře [9]

Xbox 360Neexistuje snad člověk, který aspoň trošičku sleduje herní scénu celkově, který by nebyl zasažen obrovským marketingovým a také fanboyovským hypem ohledně Gran Turismo. Nedávno jsme psali, že hra až tolik v recenzích neexceluje - což o to, recenze je vždy subjektivním pohledem na hru, ale pojďme se podívat jakými dalšími neduhy Gran Turismo 5 disponuje.

Ač tvůrci z Polyphony Digital teasovali nějakých 800 vozidel, zdá se že kompletně zpracovaných je "pouze" dvě stě. Některé modely vozidel, tedy především ty standardní, totiž tvůrci jednoduše implementovali ze starších verzí Gran Turismo. Jak to ve výsledku vypadá, můžete posoudit na přiložených obrázcích uvnitř novinky.

Můj názor je jasný - další výsměch hráčům a facka fanouškům série. Jak si tohle vůbec můžou tvůrci dovolit, je mi záhadou. Na druhé straně je to ale také docela zábava - vidět brečící fanboye, kteří by za Gran Turismo ještě před samotným vydáním položili život.

Odemkněte dlc pro Hot Pursuit

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.11.10 11:19] Komentáře [0]

Xbox 360Hodně zajímavou a sympatickou strategii připravili tvůrci ze studia Criterion Games k nejnovějšímu pokračování závodní série Need for Speed s podtitulem Hot Pursuit. Chystají totiž stažitelný balík, který bude obsahovat tři vozidla (Bentley Continental Supersports Convertible; Lamborghini Murcielago LP 650-4 Roadster; a Dodge Viper SRT10 Convertible Final Edition). Což to by nebylo samo o sobě nic tak zázračného, vtip spočívá v tom, že ho můžeme mít ke stažení zdarma.

Jak už to ale bývá, tak samozřejmě něco za něco - a v tom se skrývá zakopaný pes. Pokud totiž budeme chtít balík ke stažení zdarma skrze online služby, musíme společně, jakožto fanouškovská základna, shlédnout nový trailer na Hot Pursuit milionkrát. Konečný termín, kdy video musí dosáhnout milionu zhlédnutí je 12. prosinec. Jak jednoduché a zábavné - trailer naleznete uvnitř novinky, případně na youtube.

Nový trailer na Dead Space 2

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 27.11.10 11:07] Komentáře [0]

Xbox 360Visceral Games a Electronic Arts plánují na leden příštího roku druhé pokračování third person vesmírné horor akce Dead Space. Dnes tvůrci zveřejnili nový trailer, který nese název Evolution of Issac a v doprovodu s komentářem tvůrců, nám ukáže nové záběry ze hry.

Trailer naleznete uvnitř novinky.

Nový Assassin´s Creed? Možná už příští rok

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.11.10 22:08] Komentáře [0]

Xbox 360A máme tu novou herní sérii, která bude pokračovat ve šlépějích sportovních her a hlavně Call of Duty série. Rok co rok tu máme nový díl - zdá se, že podobné myšlenky a plán mají i zástupci Ubisoftu. A důvod je naprosto jednoduchý - Assassin´s Creed s podtitulem Brotherhood, jakožto zatím poslední hra ze série, zaznamenala obrovský nejen prodejní úspěch.

Berme také v potaz, že hra prozatím vyšla pouze na konzole Xbox 360 a Playstation 3 a Pcčková verze dorazí na počátku příštího roku - to bude znamenat další nárůst prodejů. Zatím sice nové Assassin´s Creed hra na příští rok ohlášena nebyla, ale jelikož to vypadá na slušnou pračku peněz - nedivili bychom se, kdyby k tomu brzy došlo.

Chceme nový Half Life!

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.11.10 22:05] Komentáře [0]

Xbox 360Zní prakticky ze všechn stran. Nejnovější článek o tom, jak nám chybí dobrodružství nemluvícího, ale stále naprosto kultovního hrdiny Gordona Freemana, jeho parťacky Alyx anebo třeba cool robota Doga. Valve zatím bez odpovědi stále mlčí a zatímco možná připravují trojku Left 4 Dead, finišují Portal 2, o novém Half Lifu ani zmínka.

Pakliže máte chuť na zajímavé čtení o Half Life, směřujte na Ign a třeba přidejte něco do komentářů - snad to rozhoupe samotné tvůrce a ti nám v nejbližší době představí Half Life 3. A co vy - chybí vám Gordon Freeman?

Tdu 2 na nových screenech + datum vydání

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.11.10 21:54] Komentáře [0]

Xbox 360Předevčírem jsme vás informovali o tom, že Atari oficiálně ohlásilo americké datum vydání očekávané dvojky závodné série Test Drive Unlimited. Dnešní tisková zpráva konečně zmiňuje také datum vydání pro evropský region a ten zní - 10. února 2011 - což znamená, že hra dorazí pouze o dva dny později než verze pro USA.

V souvislosti s tím nám Atari nabízí pohled na samotnou hru prostřednictvím pořádného balíku screenshotů z Test Drive Unlimited 2. Část z nich naleznete uvnitř novinky, zbytek pod tímto odkazem.

Xbox Live Gold Free zítra, ale v CZ ne

Xbox 360 [anthraxCZ 26.11.10 21:36] Komentáře [0]

Xbox 360Nechci vyznít až příliš kriticky a ironicky, ale to, co jsem se dnes dozvěděl ohledně chystaného Gold Membership Free víkendu, mě opravdu překvapilo. Nedávno jsme vás totiž informovali, že od zítřka až do neděle budete mít možnost vyzkoušet Xbox Live a konkrétně jeho zlaté členství se všemi výhodami zdarma. To je sice pravda, ale jen pouze, pokud jste nezměnili účet na český.

To znamená, že pakliže jste stále zůstali na svém původním účtu v Británii nebo USA, udělali jste dobře - od zítřka můžete do neděle hrát online zdarma. Pakliže jste migrovali na český Xbox Live, máte smůlu. Krásná to podpora Microsoftu. Proto platí jednoduchá rada - svůj účet na český Xbox Live nepřevádějte - získat totiž můžete jedině vyšší ceny a další nevýhody.

Práce na Splinter Cell 6 začaly

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.11.10 21:31] Komentáře [0]

Xbox 360Splinter Cell s podtitulem Conviction, jakožto šestý díl v řadě, vyšel v dubnu letošního roku na Pc a Xbox 360. Ať už jste si posledního, trošičku jiného Sama Fishera, oblíbili či nikoli, dnes z Ubisoftu dorazila skvělá zpráva - šestý díl bude a momentálně je již ve fázi produkci. Více vám o započatém vývoji prozradí Jade Raymond z Ubisoftu na videu.

Toto video naleznete uvnitř novinky. Zatím nejsou jasné platformy.

Vga bude přehlídkou nových her

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 26.11.10 19:46] Komentáře [0]

Xbox 360Vypadá to, že letošní předávaní herních cen za nejlepší hry roku Vga na Spike.tv bude více než zajímavé. Ne proto, že budou udělovány ceny, ale spíše proto, že má během akce dojít hned k několika velkým ohlášením! Tím prvním je vám již známé ohlášení Bioware - to bude pravděpodobně Mass Effect 3. Další teasovaná hra je jakási zombie hra, nabízí buď Dead Rising 3 nebo Left 4 Dead 3.

A dnes přibydou k seznamu spekulací také hry jako Prototype 2 a nový díl Resident Evil. První zmiňovaný titul teasuje obrázek s nápisem Murder Your Maker, zatím není jasné, zda půjde o novou hru nebo právě pokračování Prototypu. O novém Resident Evilu se dokonce již mluví jako o hotové věci. Mimo to zástupci Microsoftu příslibili také ohlášení nové Xbox 360 exkluzivní hry.

Launch trailer k Joe´s Adventures

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.11.10 10:36] Komentáře [0]

Xbox 360Vedle Enslaved: Odyssey to the West také 2k zveřejňují stylový launch trailer k jejich přídavku pro Mafii 2 Joe´s Adventures. Ten nám již podle názvu přiblíží příběh Joea, jeho počínání si v době Vitovy nepřítomnosti. Přídavek můžete nyní stahovat ze Steamu, Xbox Live Marketplace a také Playstation Network.

Cena je 800MS bodů, respektive 10$ na Steamu a Psn.

První dlc pro Brotherhood bude zdarma

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 25.11.10 07:56] Komentáře [0]

Xbox 360Ubisoft ohlásil vydání prvního multiplayerového přídavku pro Assassin´s Creed: Brotherhood, nejnovější díl série, který na konzole vyšel minulý týden. Tento přídavek vyjde 14. prosince a bude zcela zdarma. Jeho název je The Animus Project Update 1.0 a obsáhne nový mód Advanced Alliance, který bude přidán do multiplayerové části hry.

Součástí přídavků bude rovněž jedna nová mapa - sice ostrov s Mont Sain-Michel. Uvnitř novinky naleznete dva obrázky přibližující dlc.

Nové vychytávky v Unreal Engine 3

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.11.10 19:47] Komentáře [2]

Xbox 360Epic Games, tvůrčí studio, které stojí za hrami jako Unreal Tournament nebo Xbox 360 exkluzivní sérií Gears of War, nedávno zveřejnilo trailer, který ukazuje nové technické vymoženosti Unreal Enginu 3. Všechny nové funkce budeme možnost určitě vidět také v třetím dílu Gears of War, který vyjde až za rok. Každopádně se jedná o cool vychytávky.

Posuďte sami na traileru uvnitř této novinky.

Test Drive Unlimited 2 v USA v únoru

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.11.10 18:57] Komentáře [0]

Xbox 360Není to tak dlouho, co Atari oznámilo odklad očekávaného pokračování závodní série Test Drive Unlimited. No a dnes tu máme další zprávu, tentokráte pozitivnější. Atari totiž plánuje Test Drive Unlimited 2 už 8. února. To je tedy nakonec termín, který byl po odkladu nereálný. Špatnou zprávou je, že únorové datum vydání se týká pouze regionu Spojených států, nikoli však Evropy.

Kdy Test Drive Unlimited 2 ve verzi pro Pc, Xbox 360 a Playstation 3 dorazí také do Evropy, je zatím nezodpovězenou otázkou. Evropské datum bychom se podle Atari měli dozvědět během několika dní, snad v pátek.

Gran Turismo 5 není takový trhák

Playstation 3 [anthraxCZ 24.11.10 18:51] Komentáře [7]

Xbox 360Ačkoli se do pravděpodobně největší exkluzivity pro Playstation 3 letošního roku vkládali neuvěřitelné naděje, zdá se, že Polyphony Digital nedokázali tak úplně naplnit obrovská očekávání recenzentů. I když si totiž Gran Turismo 5 vede v recenzích skvěle (sbírá nejčastěji 7-8), verdikty jako nejlepší hra všech dob či nejlepší hra, nezaznívají. Proč? To je pravděpodobně neuvěřitelným hypem a mediální bublinou, které se kolem pětky závodní série vytvořily.

Pojďme se ale podívat na to, co je nejvíce vytýkáno Gran Turismo 5 v samotných recenzích. Konkrétně v ign recenzi zazněly argumenty jakože Gran Turismo je "pouze" další závodní hrou, další dílem série Gran Turismo, že jsou hodně viditelné rozdíly ve zpracování vozidel a krajiny a v neposlední řadě také online. Konkrétně ign udělilo hře finálních 8.5 z 10.0. Gran Turismo 5 vychází po dlouhých letech vývoje na Playstation 3 dnes.

Představena arkádovka Stacking

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 24.11.10 14:11] Komentáře [1]

Xbox 360Poměrně zvláštní arkádovku dnes předvedli tvůrci z Double Fine. Chystají totiž arkádovku pro Xbox Live Arcade a Playstation Network s názvem Stacking, kde se podíváme do třicátých let 20. století, nicméně prostřednictvím matrjošek - konkrétně se ujmeme role nejmenší z nich - Charlie Blackmorea.

Více informací o hře přineslo Ign, Thq zveřejnilo také debutový trailer - ten naleznete uvnitř novinky. Stacking dorazí na začátku příštího roku jako arkádovka na Xbox 360 a Playstation 3. Co na to říkáte ? Dejte vědět do komentářů.

První screeny z Back to the Future

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.11.10 21:05] Komentáře [0]

Xbox 360První trojici ingame screenshotů z herního zpracování legendární série Návrat do budoucnosti dnes zveřejnili vývojáři z Telltale Games. Ty plánují Back to the Future: The Game vydat na Pc a Playstation Network, zatím není jasné, zda hra dorazí také na Xbox 360 v rámci Xbox Live Arcade.

Screenshoty naleznete uvnitř novinky.

Stahujte demo Sonic Free Riders

Xbox 360 [anthraxCZ 23.11.10 14:50] Komentáře [0]

Xbox 360Sonic Free Riders byla jedna z launchový her periférie Xbox 360 Kinect. Sega hru připravila na listopad a od té doby je tedy k mání - teprve dnes však Sega zveřejnila demo. To můžete nyní stáhnout zcela zdarma z online služby Xbox Live Marketplace. Na ign si hra vedla slušně, získal 7.5/10.0 bodů.

Můžete tak ozkoušet další z Kinect titulů.

Elder Scrolls V údajně ve vývoji

PCXbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 23.11.10 11:24] Komentáře [11]

Xbox 360Jedna z nejvíce ceněných rpg sérií od Bethesda Softworks se pravděpodobně dočká fanoušky toužebně očekávaného comebacku a hlavně nového pokračování. Čtvrtý díl debutoval také na konzolích Xbox 360 a Playstation 3 a to sice v roce 2006 (na Xboxu). S informací o přípravách Elder Scrolls V informovala dánská verze portálu Eurogamer.

Nám nezbývá nic jiného, než čekat na oficiální oznámení.

GOLD zdarma na víkend

Xbox 360 [Weeman 23.11.10 09:38] Komentáře [3]

Xbox 360Všichni hráči, kteří ještě neokusili výhody GOLD účtu, tak budou mít možnost o víkendu ve dnech 26. - 28. listopadu. Free (silver) účty všech hráčů budou přehozeny na GOLD membership a tím vznikne super šance otestovat například online hraní, Facebook a Twitter v dashboardu, poslech hudby v Zune atd. Dále se chystají slevy na různé položky na live (musíme se nechat překvapit ..).

Další zpráva je pozitivní pro všechny, kteří v poslední době propadli Call of Duty Black Ops, budou totiž odměněni formou double XP víkendu.

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain