Nejnovější článek na našem portálu

Oficiálně: představujeme Xbox One

[článek - anthraxCZ] Xbox 360

Konzolista.cz píše: Microsoft dnes představil svoji novou herní konzoli Xbox One, která bude dostupná letos na podzim po celém světě, tedy i u nás v Evropě. Podrobnosti o ceně, případně verzích, v jakých se bude prodávat, se dozvíme později, pravděpodobně až se bude blížit termín vydání...

Spekulace: propagační bannery nového Xboxu?

Xbox 360 [anthraxCZ 19.04.13 09:28] Komentáře [0]

Xbox 360Šílenství kolem next-gen konzolí stále roste - není divu, očekávaný start obou velkých konkurenčních společností s novými konzolemi Xbox 720 a Playstation 4 se očekává již koncem tohoto roku. Dnes se na internetu objevily reklamní bannery, které by potenciálně mohly být billboardy nové konzole Microsoftu - Xbox 720.

Obrázky naleznete uvnitř této novinky.

Zdroj: vlastní

O novém Call of Duty uslyšíme již brzy

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 18.04.13 17:09] Komentáře [0]

Xbox 360Pokud je každý rok nějaká jistota, je to vydání nového dílu populární akční série Call of Duty. Ačkoliv mnozí na sérii Call of Duty nadávají, každý díl patří k tomu nejprodávanějšímu, co se objeví na trhu. Jinak tomu nebude ani letos. Na odhalení nového dílu navíc nebudeme muset čekat příliš dlouho, protože jak dnes řekl komunitní manažer Activisionu, Dan Amrich, oznámení se plánuje už v brzké době, ještě před výstavou E3, která se odehraje začátkem června.

Ostatně Activision vždy oznamoval nové Call of Duty koncem dubna nebo začátkem května, takže nejde zase o tak překvapivou informaci. Jen bude zajímavé sledovat, jestli se bude jednat o spekulovaný Modern Warfare 4 nebo něco jiného. Máte nějaký tip?

Převzato z: konzolista.cz

Playstation 4 se představí v první TV reklamě v květnu

Playstation 3 [anthraxCZ 18.04.13 17:05] Komentáře [0]

Xbox 360První TV reklama pro PS4: Poběží 25. května během finále Ligy mistrů, které se bude hrát ve Wembley. Prozatím není jasné, zda půjde o krátkou reklamu nebo o delší. V každém případě si Sony tímto krokem zajišťuje další kvalitní a masový reklamní tah na veřejnost. Finále Ligy mistrů totiž patří mezi nejsledovanější pořady.

Uvidíme, co nám Sony ukáže.

Převzato ze: zing.cz

Whore of the Orient pravděpodobně zrušeno

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 18.04.13 09:57] Komentáře [0]

Xbox 360Whore of the Orient zrušený, štúdio zatvorené? Tím LA Noire je už pravdepodobne rozpustený potom ako ďalší vydavateľ zrušil podporu titulu. Titul bol naplánovaný až na rok 2015, takže je stále ďaleko od dokončenia. Dodatek: hra nebyla oficiálně nikdy představena, práce na ní však byly ohlášeny a fungovala i homepage.

Oficiální stanovisko k vývoji ale dosud nebylo vydáno.

Zdroj: sector.sk

Únik informací o X720 potvrzuje zpětnou kompatibilitu

Xbox 360 [anthraxCZ 17.04.13 18:39] Komentáře [0]

Xbox 360Ďalšie leaky Xbox720 ponúkajú detaily už známych informácii ale upresňujú jednu novú informáciu a to spätnú kompatibilitu. Samozrejme znovu neoficiálne a neoverené:

Always Online - Microsoft vraj nikdy nad niečim takým neuvažoval.

Spätná kompatibilita - Xbox720 čip je navrhnutý tak, že dokáže spolupracovať aj Xbox360 čipom, podľa informácii ho bude mať konzola priamo v sebe. Okrem toho, že by to zaistilo 100% spätnú kompatibilitu, má to zároveň zvýšiť výkon konzoly. Microsoft vraj túto informáciu tajil až doteraz a práve pre to najal veľa ľudí z IBM a AMD.

Kinect 2.0 – leaknuté špecifikácie s 1080p rozlíšením sú vraj pravdivé, a v zásade bude presnejší a rýchlejší ako prvý kinect bez pozorovateľného lagu.

Ovládač - ovládač je viac menej rovnaký ako pri Xbox360, vylepšil sa však D-pad, nový systém pre wireless prenos ušetrí 16% batérie.

Xbox Mini/Xbox TV: Druhú konzolu robí iný tím v MS a bude obsahovať Xbox360 čip, nebude mať mechaniku ani zabudovaný HDD, ale dokáže prehrať Xbox Live Arcade a Games of Demand hry.

Systém: v konzole bude vraj plný Windows 8 ale štandardného interface, ktoré vymení špeciálna s WinRT framework nadstavba, čo vraj z konzoly spraví najpriateľskejšiu konzolu pre indie vývojárov. Vývojári budú môcť vyvíjať hry bez nutnosti devkitov, len submitnú svoje hry na Store.

Virtuálne okuliare: Microsoft na nich pracuje,ale ešte ich nepredstaví

Microsoft predstaví konzolu o mesiac a uvidíme ako to nakoniec bude. Hlavne uvidíme ako to bude okolo spätnej kompatibility, ak by to bola pravda vyzerá, že Microsoft zachová spätnú kompatibilitu v každom Xbox720 a zároveň aj v Xbox Mini, čím by mohol postupne prestať vyrábať staré Xboxy360. Hry na starú konzolu by však mohli prúdiť aj nadalej, keďže budu hrateľné na všetkých Xboxoch.

Převzato ze: sector.sk

Konzole Playstation 4 bude pro každého

Playstation 3 [anthraxCZ 17.04.13 14:07] Komentáře [0]

Xbox 360Michael Denny, vice president Sony Worldwide Studios, se nedávno sešel s redaktory magazínu Edge, aby jim prozradil něco málo nekonkrétních informací o novém PlayStationu. Většina rozhovoru se točí kolem náročnosti vývoje herního přístroje a toho, že v Sony dělali vše proto, aby se vyhnuli chybám, kterých se dopustili u PS3. Pár částí je ale přeci jen zajímavějších. Obzvlášť ta, v níž se Denny nechal slyšet, že si jsou moc dobře vědomi problémů s příliš vysokou cenou, na něž trpěl PlayStation 3. V případě nástupce by se něco takového údajně opakovat nemělo. Vše bude podle všeho nastaveno tak, aby nemusel být PS4 pouze snem mnoha hráčů, ale aby si ho drtivá většina z nich skutečně mohla dovolit hned po vydání. Kolik přesně bude stát, však Michael neprozradil, z informací pravděpodobně můžeme vyvodit své vlastní závěry a předpokládat, že bude rozhodně levnější, než třetí generace konzole. O jak moc, to už je jiná otázka.

Dočkali jsme se také vysvětlení, proč jsme dosud neviděli konzoli samotnou. Rozhodně to nebylo proto, že Sony samo nevědělo, jak by měla konzole vypadat. Postupné dávkování informací bylo dlouho plánováno a je klíčovým marketingovým tahákem, především proto, že na to jde výrobce tentokrát zcela jinak. Cílem premiérové prezentace bylo upoutat pozornost hráčů a diváků na vizi samotnou, nikoliv vizuální vjemy. Vysvětlit, co sebou bude konzole představovat, nakolik výkonnou bude a co znamenají změny ve struktuře pro vývojáře a hráče. Netřeba dodávat, že podobný krok fungoval a většina veřejnosti je nyní zaměřena na to, nakolik přístupnou konzole bude, nikoliv na to, kolik USB portů bude mít na těle.

Nenechme se však oklamat, vizuální představení se chystá a prý se máme na co těšit. Akorát si budeme muset ještě chvíli počkat. Že by E3?

Převzato ze: zing.cz

The Witcher 3: Wild Hunt v nových screenech

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 13.04.13 20:27] Komentáře [0]

Xbox 360Tvůrci z CD Projektu o sobě v souvislosti s The Witcher 3: Wild Hunt nedali delší dobu vědět. Dnešním dnem to však konečně napravují a všichni fanoušci a hráči se tak můžou pokochat čtveřicí zbrusu nových screenshotů přímo z herního enginu. Co na to říkáte? Připadá vám The Witcher 3 z hlediska technického jako next-gen titul?

Screenshoty naleznete uvnitř této novinky.

Zdroj: psmania.net

Za tři dny bude představeno Nhl 14, první obrázek

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.04.13 22:06] Komentáře [0]

Xbox 360Příští týden dojde k oznámení sportovní hry NHL 14, která má přinést opět o něco uhlazenější grafiku a několik novinek, abyste ji rozeznali od staršího dílu. Abyste přežili čekání na pondělí, vydala EA teaser obrázek, který toho ale zase tak moc neprozrazuje, spíše nic, no podívat se na něj můžete uvnitř této novinky.

Bude zajímavé sledovat, jestli se NHL 14 dostane jenom na současné konzole, nebo EA přijde i s verzí pro next-gen, která by mohla přinést ještě více změn. Musíme si počkat na pondělí.

Převzato z: konzolista.cz

Studio Insomniac Games pracuje na next-gen titulu

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.04.13 19:19] Komentáře [0]

Xbox 360Studio Insomniac Games se proslavilo především sérií plošinovek Ratchet and Clank, ale stojí také za trilogií Resistance. V současnosti vývojáři z tohoto studia dokončují kooperativní akci FUSE, kterou vydá EA na konci května, jak bylo nedávno oznámeno. Protože je FUSE už téměř dokončen, je jasné, že ve studiu už probíhají práce na další hře, která podle popisu profilu Jeffa Williamse starajícího se o design postav vzniká pro next-gen platformy.

Alespoň má v popisu „neoznámený next-gen titul“. Vývojáři z Insomniac Games se nechali několikrát slyšet, že milují Ratchet and Clank sérii, takže ji nehodlají opouštět. Je tak možné, že připravují nový díl. Možností je ale také něco úplně nového. Každopádně budoucnost Insomniacu se bude s největší pravděpodobností odvíjet podle toho, jak dopadne právě FUSE.

Převzato z: konzolista.cz

Destiny z každé konzole vymáčkne maximum

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.04.13 19:16] Komentáře [0]

Xbox 360Tak především, Destiny se objeví na výstavě E3 v hojném zastoupení a my se o hře dozvíme mnoho nového, prozatím ale musíme sbírat ždíbky z toho, co máme. Staten se nedávno nechal slyšet, že navzdory vydání na mnoha platformách bude Destiny držet ucelený vizuál, ať hrajete na čemkoliv. „Pokaždé, kdy dostanete do rukou nový hardware, snažíte se s ním hrát a využít jej na maximum."

Staten pokračuje: "Na E3 budeme hodně mluvit o hardwarové problematice a o technické stráncenašeho titulu, pravdou ale je, že Destiny vymáčkne maximum ze všech platforem, na které vyjde. Bude to vypadat skvěle na PS3, párádně na Xboxu a úchvatně na PS4. Nehledě na to, kde titul budete hrát, bude to zážitek,“ dodal. Ať už nás ale krmí sliby jakkoliv, máme tušení, že bude mít nová generace konzolí přecejen navrch.

Převzato ze: zing.cz

Spekulace: Criterion pracují na NFS Underground

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.04.13 13:07] Komentáře [0]

Xbox 360Studio Criterion Games nedávno potvrdilo, že na letošní rok připravuje novou závodní hru, která má být oznámena v brzké době, předpokládáme na E3. Fanoušci už si začali myslet, že půjde o nový Burnout, o kterém sní pár let. Na něj si zřejmě budou muset ještě počkat, protože nyní se objevila spekulace, podle které studio pracuje na hře Need for Speed: Underground, která bude vycházet ze starších dvou úspěšných dílů.

Vzhledem k tomu, že Criterion Games svoji vlastní Need for Speed ještě neudělalo, je vzkříšení dalšího dílu zcela logické. Spekulaci dnes přinesl EGM, který dostal od anonymního zdroje logo, které má být na krabici s hrou. Samozřejmě může jít o podvrh, takže musíme počkat na oficiální oznámení.

Převzato z: konzolista.cz

Ubisoft stanovil datum své E3 konference

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 12.04.13 11:34] Komentáře [0]

Xbox 360Herní výstava E3 2013 se pomalu blíží. V následujících týdnech se tak dozvíme, kdy přesně proběhnou tiskové konference všech velkých vydavatelů. Mezi nimi je pochopitelně i UbiSoft, který nyní potvrdil, že svoji tiskovou konferenci bude mít 10. června. Přesný čas bude ještě stanoven, každopádně tisková konference proběhne den před začátkem celé E3.

Co přesně UbiSoft na své tiskové konferenci ukáže, oznámeno nebylo. Dá se ale počítat s hrami Watch Dogs, Assassins Creed IV: Black Flag, Rayman Legends nebo Splinter Cell: Blacklist. Zcela jistě se také dočkáme oznámení nějaké té novinky.

Převzato z: konzolista.cz

Obchod ASDA: nemáme potvrzený letošní launch PS4 v UK

Playstation 3 [anthraxCZ 11.04.13 18:48] Komentáře [0]

Xbox 360PR oddělení obchodu ASDA upřesnilo stránce PushSquare, že jejich datum vydání u předobjednávek next-gen konzole PlayStation 4 je pouze jejich odhad. Nemají tak od Sony potvrzeno, že PS4 vyjde letos také ve Velké Británii. Konec letošního roku uvádí u předobjednávek PS4 většina obchodů. Otázkou je, zda od Sony něco vědí a nemohou to potvrdit nebo jde opravdu jen o jejich odhad.

Sony v únoru odhalila PlayStation 4 s tím, že vyjde o letošních Vánocích minimálně na jednom velkém trhu. S produkty PlayStation bývá problém s distribucí, většinou vycházejí v Japonsku a Severní Americe dá se říci zároveň a za nějaký čas následuje Evropa. Něco nového bychom se měli dozvědět na červnové E3 v Los Angeles.

Převzato ze: zing.cz

Spekulace: známe první launch hry nového Xboxu

Xbox 360 [anthraxCZ 11.04.13 16:58] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoliv Microsoft zatím svoji next-gen konzoli neoznámil, v posledních hodinách unikají na internet celkem konkrétní informace. Pokud si je Microsoft schovával až na svoji tiskovou konferenci, kterou hodlá uspořádat koncem května, má zřejmě smůlu. Dnes důvěryhodný server The Verge informuje, že Microsoft bude mít na startu hned čtyři své vlastní hry. První je středověká řežba Ryse, kterou připravuje studio Crytek. Ta byla původně oznámena v roce 2011 na Xbox 360 a Kinect, ale v posledním roce se začalo předělávat na next-gen Xbox. Ryse tak bude velkou launch hrou pro nový Xbox.

Dále na startu nemá chybět ani nový díl série Forza Motorsport, který má přinést několik novinek a samozřejmě uhlazenější vizuální zpracování. Microsoft má také pracovat se svými studii na zombie akci a dětské kinect hře odehrávající se na ostrově s hrdiny od Pixaru. Launch hry pro nový Xbox dnes nepřímo potvrdili i vývojáři z Ubisoftu. Asi nepřekvapí, že jde o duo Watch Dogs a Assassins Creed 4: Black Flag

Převzato z: konzolista.cz

Nový Xbox multimediální TV spíše než konzolí?

Xbox 360 [anthraxCZ 10.04.13 20:55] Komentáře [0]

Xbox 360Vyzerá, že Microsoft má s Xboxom svoj vlastný smer a to smer TV, ktorá bude popri hrách výrazným elementom konzoly. Konkrétne má konzola dokázať komunikovať aj s vašou káblovkou. Podľa nových (nepotvrdených) informácií bude Xbox toľko omielané "always online" pripojenie potrebovať na používanie týchto zábavných služieb, ktoré budú podporovať streaming a prístup k TV signálom. Viac menej čiastočne to má už aktuálny Xbox, ale ďalší to posunie ďalej a stane sa prakticky káblovým settop boxom a to a v prípade, že u nás nebudú digitáne programy cez Xbox Live dostupné. V tom prípade budeme môcť zapojiť výstup z káblovky do Xboxu cez HDMI vstup a ten na obraz pridá svoje menu a svoje možnosti.

Podľa toho čo informácie hovoria je to kľúčová záležitosť pre nextgen xbox a konzola tým pokročí vpred oproti Google TV. Nová konzola následne bude neustále rozširovať vlastnú ponuku poskytovateľov a uvidíme, či časom ponúkne niečo aj u nás. K tomu samozrejme pribudne aj nextgen kinect, ktorý bude sledovať postavy pred TV a napríklad dokáže zapauzovať TV, keď sa ľudia nepozerajú, alebo prepínať programy hlasom. Budú tam rôzne funcie zapracované priamo do UI. TV je teda budúcnosť oslovenia causal más a Microsoft nie je v poskytovaní TV služieb žiadny nováčik. Len pred pár dňami predal svoj Mediaroom IPTV biznis Ericssonu, ktorý bol najrozšírenejším softvérom pre settopboxy. Odteraz sa bude teraz plne orientovať na TV implementáciu v Xboxe a ten sa stane ich primárnym obývačkovým zariadením.

Tieto informácie zároveň potvrdzujú aj plány Microsoftu vydať orezaný Xbox720, ktorý by slúžil primárne ako settopbox (možno bez mechaniky a bez kinectu). Pôvodne ho plánovali ako Xbox Loop ešte so starým Xboxom, teraz by mal prejsť a novú technológiu aj keď tento rok to vraj nebude. K tomu to celé vyzerá tak, že always online funkcie by vôbec nemuseli súvisieť s hrami, ktoré ju nepotrebujú. Aj keď ostáva otázne, či to always online nebude povinné všeobecne pre celý Xbox. V máji nám to Microsoft celé potvrdí, alebo vyvráti.

Převzato ze: sector.sk

Studio Level-5 pracuje na Playstation 4 hře

Playstation 3 [anthraxCZ 10.04.13 16:01] Komentáře [0]

Xbox 360Studio Level-5 se naposledy připomenulo hráčům skvělou JRPG pohádkou Ni no Kuni: Wrath of the White Witch. Pokud jste si ji oblíbili, určitě vám udělá radost, že stejní vývojáři už nyní připravují svoji novou hru pro Playstation 4, jak řekl v posledním rozhovoru Akihiro Hino, šéf studia Level-5. „Stále jsme ve fázi spíše plánování, ale už pracujeme na Playstation 4 hře.

Mohli bychom být schopni v brzké době oznámit více informací,“ řekl Akihiro Hino. Podle jeho dalších slov nechtějí vývojáři ve své další hře využít jenom hardwarový výkon konzole, ale i síťové funkce a další novinky.

Saints Row 4 může později vyjít i na next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.04.13 21:17] Komentáře [0]

Xbox 360Není pochyb o tom, že většina vydavatelských společností bude chtít své hry nabídnout hráčům také na next-gen konzolích, které teprve vyjdou. Jednou z takových her by mohla být i šílená akce Saints Row 4. Ta je sice aktuálně oznámena na 20. srpna pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360, tvůrci ale tvrdí, že jim nic nebrání vytvořit eventuálně verze i pro PlayStation 4 a nový Xbox. V současné době se ale plně věnují verzím pro aktuální generaci konzolí a PC.

"Nechtěli jsme pracovat na platformách, které nemusí být v době vydání hry na trhu, proto jsme se zaměřili na PC, PS3 a Xbox 360 verze," prozradil hlavní designér Scott Phillips ze studia Volition serveru VG247. Phillips následně dodal, že právě teď next-gen verze nejsou v plánu, to ale neznamená, že by Saints Row 4 nakonec nemohlo vyjít pro PS4 a nový Xbox.

Jeho vyjádření je nicméně v rozporu s tím, který řekl senior producent Jim Boone webu VideoGamer minulý měsíc. Ten se nechal slyšet, že Saints Row 4 bude vydáno pouze na PC, PS3 a Xbox 360. Tak uvidíme, jak to nakonec bude. Třeba tvůrčí celek změnil názor a nakonec se rozhodl po srpnovém vydání věnovat se také next-gen verzím. Nové konzole by se na trhu měly objevit koncem roku, minimálně již odhalený PlayStation 4.

Převzato ze: zing.cz

Oznámen Batman Arkham Origins, ale ne na next-gen

Xbox 360Playstation 3 [anthraxCZ 09.04.13 21:13] Komentáře [0]

Xbox 360Herní magazín Game Informer na dnešek slíbil odhalení jedné velké hry. Tou je nakonec několik týdnů spekulovaný Batman: Arkham Origins, na kterém pracuje studio Warner Bros. Games Montreal. Jak už název napovídá, hra se odehrává několik let před původními díly, takže netopýří hrdina potká řadu nepřátel vůbec poprvé. Více informací se máme dozvědět v následujících dnech.

Skvělou zprávou je, že na Batman: Arkham Origins nebudeme muset čekat příliš dlouho. Vydání je stanoveno na 25. října. Tento den se objeví na konzolích Playstation 3, Xbox 360 a Nintendo Wii U. Zatím se podívejte na obal magazínu Game Informer uvnitř novinky. Zatím nepadla žádná zmínka o next-gen verzích hry, což je velké zklamání.

Převzato z: konzolista.cz

Sony vyvíjelo Playstation 4 a PS Vita současně

Playstation 3 [anthraxCZ 09.04.13 15:55] Komentáře [0]

Xbox 360Ačkoliv je PS Vita už nějakou dobu v prodeji, vývojáři na handheldu pracovali paralelně se čtvrtou generací konzole PlayStation, jak podotknul Shuhei Yoshida, prezident Worldwide Sony Studios. V nedávném rozhovoru pro časopis Edge také vysvětlil systém vývoje konzolí, kterého se Sony přidržuje. Ihned po vydání PS3 začal malý technický tým pracovat na další generaci. Zplna se vývoj PS4 rozjel až po dvou letech od vydání třetího PlayStationu, kdy se do chumlu přidalo mnohem více lidí, a právě tehdy započala práce i na handheldu PSV. Tento projekt měl akorát mnohem kratší časovou rovinku, a proto jsme se jej dočkali dříve. Také mají handheldy jiný životní cyklus ve srovnání s velkými konzolemi, takže byla větší pauza mezi PS3 a PS4 pochopitelná.

Yoshida také několikrát potvrdil, že propojení mezi PS4 a PSV bude velmi důležitým strategickým prvkem nové generace konzolí a přeje si, aby Sony i nadále pokračovalo ve vývoji různorodých titulů. I přesto, že mělo PS3 své klenoty (Uncharted, God of War, Killzone), střílečky a akce rozhodně nebyly jedinými žánry a díky PSN bylo možné ochutnat velmi variabilní kousky, jako je Journey, LittleBigPlanet a mnohé další. Právě v tom hodlá výrobce pokračovat i nadále a nabídnout co možná největší spektrum všemožných žánrů a stylů. My to jen vítáme.

Převzato ze: zing.cz

Další spekulace: nový Xbox bez zpětné kompatibility

Xbox 360 [anthraxCZ 09.04.13 14:15] Komentáře [0]

Xbox 360V posledních dnech se na nás valí jedna spekulace ohledně nového Xboxu za druhou, což jenom značí, že bychom se brzy mohli dočkat oficiálního představení. Důvěryhodný server Bloomberg dnes informoval, že nový Xbox bude postaven na AMD procesoru s x86 architekturou, který bude dost podobný tomu, co představila Sony u Playstationu 4. Tím tak zřejmě bude docíleno, že půjdou hry z jedné platformy na druhou velmi lehce portovat, což u současné generace nešlo.

Vývojáři za toto rozhodnutí budou jistě vděčni. Protože je nový Xbox postaven na PC architektuře, můžeme zapomenout na zpětnou kompatibilitu, jako je to u Playstationu 4. Zdá se tedy, že obě konzole si budou velmi podobné, nyní bude záležet, co nabídnou dále, aby nalákaly hráče na svoji stranu.

Převzato z: konzolista.cz

Uživatelská sekce

Přezdívka:
Heslo:

Jsme na Facebooku!

Shoutbox

Přezdívka:
5 + 5 =
Lenka 03.11.14 v 12:59

Prosím, neví někdo, jestli existuje na x box 360 něco na způsob roller tycoonu? Pokud ano, jak se to jmenuje? Nemohu nic najít :( Děkuji za odpověď :)

miky 05.08.14 v 15:43

Kokos: ty jsi dobrý dementi. Jdi hrát knacka a drž pysk.

Kokos 30.07.13 v 04:47

shitbox je největší sračka na světě

anthraxCZ 15.01.13 v 10:05

Výsledek poslední ankety: Budete kupovat Wii U? Ano (1), Ne (10), Mám předobjednáno (4), Ještě nevím (1) - pro konzoli Wii U tak ne příliš pozitivní výhledy :) Hlasujte v nové anketě!

"> 13.11.12 v 12:37

">

anthraxCZ 04.11.12 v 12:51

Máme tady novou anketku - hlasujte! Předchozí dopadla dobře pro mě: většina hlasu byla pro to, že změna Gamezinu prospěla. Děkuji!

anthraxCZ 02.11.12 v 09:00

taky si myslím, že to tak bude - e3 2013 přinese jejich představení a o vánocích už budeme moct hrát :) aspon v to doufám :)

Cottager 01.11.12 v 16:13

Představení PS4 možná ta E3ka, ale ven půjde tak za rok před vánocema..

Wii U 31.10.12 v 17:04

Ahoj, jsem si puvodne myslel ze tvuj web je obdoba zingu ci eurogameru, proste multiweb a ted koukam ze v posledni dobe je to spise takovy Wii U web:) Mas to tu jinak moc pekne i vzhled vypada jako profi weby, skoda te navstevnosti. Kdyz se podivam dole na strankovani tak historii mas dost slusnou az k r.2010 ze?

anthraxCZ 24.10.12 v 18:23

ahoj, no hezký, ale je to spíš takovej blogísek :)

Poslední komentáře

02.01.14 v 18:23 od mik Komentář

21.04.13 v 15:51 od Mario Komentář

12.04.13 v 22:00 od ondřej Komentář

15.03.13 v 11:29 od Michal Komentář

04.02.13 v 14:14 od anthraxCZ Komentář

02.02.13 v 16:33 od Honza Komentář

18.01.13 v 15:53 od anthraxCZ Komentář

18.01.13 v 13:44 od Honza Komentář

07.01.13 v 17:37 od OGLoc Komentář

07.01.13 v 10:40 od anthraxCZ Komentář

06.01.13 v 22:32 od OGLoc Komentář

26.12.12 v 12:56 od CruzeRock Komentář

23.12.12 v 15:26 od anthraxCZ Komentář

22.12.12 v 02:11 od Martin Komentář

20.12.12 v 09:05 od anthraxCZ Komentář

Anketa

BlueBoard.cz

Reklama

reklama

Spolupracujeme

ikonka ikonka

ikonka counterstrikego.cz

ikonka

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde